Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

kalhspeera!

blepw oi antres oloi arxisan na peftoun san ta kotopoula apo thn gripoula mas!xaxa!ki emena o dikos mou arxise shmera laimo....opote hr8e mallon ki ekeinou h wra!

egw koritsia augo tou dinw edw ki ena mhna peripou!molis mphkame ston 10 to arxisame!den tou arese ka8olou sthn arxh kai to trwge me ta xilia zoria!tou dina kai ligo jwmi ki etsi to trwge mono!twra to trwei kai xwris jwmi alla me 3inismenh mourh panta!xaxa!emena arxise na mhn 8elei thn apogeumatinh kremoula!apo kei pou htan h agaphmenh tou meta thn mish arxizei kai gkriniazei kai den thn 8elei!kai tou dinw kai kanena mpiskotaki meta!

snowgirl se zhleuw afantasta me to xionaki sou!!!

euaki xronia pollaaa!

bikaki kouragio!pou 8a paei 8a 3anampei se programma!?ki emena exei arxisei kati tetoia alla ana 2hmero peripou den 3upnaei ka8e mera...ki htan roloi ston upno, teleios...ti na pw?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια μου γεια σας!!

Ευακο χροναι πολλα κ απο δω ρουφιανουλα μου!! πολυχρονη κ εσυ κ ο αντρας σου! να ειστε παντα καλα!!

κατερινακι μου ειχε πει να κλεισει κ τον 9ο οποτε ουσιαστικα θα ειναι 10,αυριο γινομαστε 9! κ θα παω σε μια καινουργια παιδιατρο να δει τα αυτακια του κ αν ειναι καλα ισως κανουμε κ το εμβολιο της ιπατιτ. κ απο τον επομενο μηνα θα γυρισει ο παιδιατρος μας σιγα σιγα ο ανθρωπος γιατι θα εχει ακομα σιδερα μου ειπε...κριμα..

Πασχαλιτσα μου τι περνας κ εσυ ρε αγαπουλα...ειναι σκοτωμα ολο αυτο! εγω εχω σταματησει να σας λεω για τον υπνο πλεον...οσο δεν μιλαω να ξερετε δεν κοιμαμαι...αν πω κατι καποια μερα θα ειναι επειδη θα εχει γινει θαυμα κ θα κοιμηθει!! αυτο με τον υπνο παντως κ την υπομονη μου το λενε κ μενα απο την μερα που γεννησα..δεν αντεχω να το ακουω αλλο!! καλη δυναμη καλη μου!

εσυ μαρη σταματα να δινεις μπανανα στο παιδι και....ξερεις τι να την κανεις!! χαχαχαχα πω πω πονηρη που εισαι!! να την φας βρε εννοω!

βρε κοριτσια μου ανοιξτε κ εσεις στο messenger λογαριασμο να τσαταρουμε ολες μαζι! ελατε ειμαστε καλα κοριτσια!!

Κατερινα κ να μην σε θελει αυτη που δεν παιζει γιατι κατα βαθος ειναι καλη η καημενη σε θελουμε εμεις! φτιαξε λογαριασμο κ ελα να τα λεμε!!

κ εγω τον βαζω στο καροτσι ετσι κ θελει να πιανει την αλυσιδα κ σκυβει να την πιασει κ φοβαμαι...

Γιωτακι τι κανετε σημερα?

εβαψα ροζ νυχακι σημερα!! επιτελους κανω κατι κ για μενα!! εκμεταλευομαι την μανουλα που ερχεται το απογευμα..χι χι χι!!! τοσο απλα πραγματα κ μου ειναι τοοοοοσο δυσκολα...αυτο το παιδι με θελει διαρκως απο πανω του! κ να πω οτι τον αφηνω μονο του?? η μανα μου λεει αχ κορη μου μεγαλωσα 3 παιδια(το ενα ηταν της αδερφης της αλλα την ειχαμε σπιτι απο 40 ημερων) αλλα κανενα δεν ηταν τοσο ζορικο..ειναι μοναδικος ο γιος σου...αχ λεω τι με περιμενει ακομα...

που ειστε ολες? για δωστε παρουσιες κραταω απουσιολογιο!

:D[smilie=love5.gif][smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύα πολύχρονοι και οι δυο σας! Πάντα ευτυχισμένοι, ερωτευμένοι και υγιείς!

Κοριτσάκια δεν προλαβαίνω να γράψω γιατί πήρε ο καλός μου την τελευταία σεζόν Λοστ και έχω πορωθεί! Πάμε να δούμε τώρα που κοιμήθηκε το λουλουδάκι μας!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γ

Μαγδα....ΔΕΝ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ!!!!

Τώρα το είδα αυτό...

Γιατί έτσι φιλενάδα? Τι σου'κανα? Τσακώθηκα και με σένα και δεν το κατάλαβα? :mrgreen:

Μίλα μας και μη μας αγαπάς :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φιλες μου!

καλα Βασω μου δε το συζητω.....τι ταυτιση ειναι αυτη;;;μηπως τα ζουζουνακια μας εχουν συνεννοηθει;;σημερα το βραδυ μου εκανε ακριβως το ιδιο που περιεγραψες...αρχισε να γκρινιαζει απο τις 8 παρα και ετριβε τα ματια του(σημα κατατεθεν οτι νυσταζει), κατα τις 8 λεω τι εγινε δεν μπορω να τον κρατησω αλλο και τεσπα κατα τις 8.30 μετα το μπανιο του εδινα το γαλα του για να κοιμηθει...ε με το που το ηπιε...πανε και οι νυστες και ολα...τι να οργωνει το κρεβατι πανω κατω, να γελαει να παιζει..σαν να μην νυσταζε καθολου πριν...και τελικα κοιμηθηκε στις 10..αν αρχισει να μου κανει το διδιο και πριν παει για υπνο το βραδυ δε θα το αντεξω...ειναι πολυ σπασιμο νευρων.γιατι στανταρ θα εχουμε και το διωρο μεσα στη νυχτα εμεις..

εχθες τι εκανε παλι...βεβαια δεν φταιει αυτος που ξυπνησε..κατα τις 12.30 περιπου ριχνει ο αντρας μου ενα φτερνισμα τοσο δυνατο ρε κκοριτσια δεν μπορειτε να φαβνταστειτε(το εχει κανει κι αλλες φορες και τον εχει ξυπνησει και μου δινει στα νευρα)...ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΕ ΑΥΤΟ, ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ και ο εξυπνος ο αντρας μου ηθελε να τον παρει αγκαλια και του εκανε γλυκες γελια και τετοια....τα νευρα μου εγω...παει λεω αυτο ηταν τωρα...νευριασα τοσο μαζι του που επαιζε με το μωρο που πηγα και ξαπλωσα και του ειπα τωρα κοιμησε τον εσυ..φυσικα μετα απο κανενα 10λεπτο ο μικρος αρχισε να γκρινιαζει που του χαλασε ο υπνος και ο αντρας νου ουτε ενα γαλα ξερει να του φτιαξει..οποτε τον ανελαβα εγω...ε απο τις 12.30 κοιμηθηκε 3 παρα 15....

τσακωθηκα ασχημα μαζι του.εντααξειναι τον καταλαβαινω δουλευει πολλες ωρες και δε βλεπει οσο θελει το παιδι αλλα να καταλαβαινει οτι αυτο που εκανε μια φορα θα εχει επιπτωσεις σε μενα μετα για πολυ καιρο.ισως γι αυτο σημερα να ηθελε παιχνιδια πριν κοιμηθει...

εντωμεταξυ ρε κοριτσια νοιωθω πολλες τυψεις.εχω αρχισει και χανω την υπομονη μου και φωναζω στο παιδι και νοιωθω πολυ ασχημα μετα...λες και καταλαβαινει το μικρο μου τι πρεπει και τι δεν πρεπει...τεσπα παλι σκατα νοιωθω τωρα γιατι παι του φωναζα να κοιμηθει...ειμαι απαραδεκτη..

εψαχνα και στο ιντερνετ σχτικα με το θεμα του υπνου και διαβασα κατι απαραδεκτα πραγματα που φυσικα δεν μπορω να εφαρμοσω...υπαρχει ενα βιβλιο που λεγεται ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ δε θυμαμαι συγγραφεα και απο οτι λεγανε σε ενα φορουμ αφηνεις το παιδι στην κουνια να κλαιει και ηταν μια ρε παιδια που το αφησε 3 ωρες...μα π[ως μπορουν;;;;;εγω ουτε 2 λεπτα δεν μπορω,,,επισης εγραφε και το εξης εξωφρενικο οτι και καλα αν κανει το παιδι σας εμετο αγνοειστε το το κανει για να σας τραβηξει τηνν προσοχη....!!!!!καλα ο ανθρωπος πρεπει να ναι ψυχακιας ετσι;;;;το παιδι το δολοπλοκο σκεφτηκε να κανει εμετο γοα να τραβηξει την προσοχη ...ΕΛΕΟΣ

Σοφακι μου τι να πεις και συ απο υπνο μ'αρεσει που γκρινιαζω εγω....τελικα ειμαι πολυ αχαριστη στην τελικη το παιδι ςιναι ευδιαθετο δεν ειναι γκρινιαρικο οταν δεν εχει υπνο...

Ουφφφφφφφφφφ...αυτα σας επρηξα παλι!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας...

Ευακι, πολύχρονη κ απο εδώ! Να τα εκατοστήσετε κ να χαίρεστε το ζουζουνάκι σας!

Εμεις πήγαμε για εμβολιο σήμερα. Ολα μια χαρά. Θα κανουμε κ τις εξετάσεις για την ουρολοίμοξη από Δευτέρα.

Πάω για υπνο γιατι ειμαι πτωμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...