Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟΜΑΘΕΣ Ε;ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΠΑΝΙΑ!

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ!

ΡΕΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΤΥΧΕΡΗ ΑΠΟ 80 ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΚΟΝΤΙΝΑ ΤΕΛΙΚΑ ΗΜΑΣΤΕ 65 ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!

ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΦΡΟΥΤΑ ΤΡΩΜΕ ΚΑΡΠΟΥΖΙ,ΠΕΠΟΝΙ,ΑΧΛΑΔΙ,ΜΗΛΟ,ΜΠΑΝΑΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΙ ΡΟΔΑΚΙΝΟ,ΒΕΡΥΚΟΚΟ ΚΑΙ ΝΕΚΤΑΡΙΝΙ.Η ΣΟΥΠΙΤΣΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΤΑΤΑ,ΚΑΡΟΤΟ,ΣΕΛΙΝΟ,ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ ΚΑΙ ΚΡΕΜΜΥΔΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΚΑΝΕΙ ΔΕ ΤΟ ΤΡΩΜΕ,ΛΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΛΕΜΟΝΑΚΙ!ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟ ΤΡΩΜΕ,ΔΕΝ ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΡΩΕΙ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΜΟΥ, ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΞΕΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΠΕΡΙ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ, ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΛΕΦΤΑ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΟΥΖΟΥΝΟ ΜΟΥ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΤΟ ΤΡΩΙ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΡΕΞΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα και καλο μηνα σε ολες!!! :):) Εμεις σημερα φαγαμε αρκετη μπανανα με μηλο αλλα κρεμα μονο 70γρ.

Βικακι καλο το frisolac?Eμενα στην αρχη επινε το υποαλλεργικο το φριζολακ αλλα ολο εβγαζε γαλα και του δημιουργουσε κολικους και μετα πηραμε το aptamil.

Καιγω λεω απο βδομαδα να ξεκινησω για την βαφτιση.Σκεφτομαι να την κανω στο εξοχικο χωρις πολλα πολλα αλλα σιγουρα θα αντιδρασουν τα πεθερικα .Εχουμε ενα εκκλησακι μικρο και παπας ειναι ενας φιλος των γονιων μου ο οποιος ειναι πολυ καλος εχει γραψει ποσα βιβλια με ποιηματα και μενει Αγγλια αλλα το καλοκαιρι ερχεται χαλκιδικη.Επειτα σκεφτομαι οτι στο εκκλησακι ολα θα ειναι πιο απλα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!

ΡΕΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ! Κ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΒΑΦΤΙΖΟΜΑΣΤΕ!!!

ΕΦΤΙΑΞΑ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΝΥΧΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΓΑΛΛΙΚΟ ΕΒΑΛΑ Κ ΤΑ ΣΤΡΑΣΑΚΙΑ ΜΟΥ :P ΦΩΝΑΞΑ Κ ΜΙΑ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ ΕΔΩ ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ Κ ΟΛΑ ΟΚ!

ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΚΟΣΜΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Κ ΑΛΛΟΥΣ..

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΞΑΝΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ..

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΓΙΩΤΑΚΙ Κ ΚΑΛΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΕΙΣ! :woohoo:

ΠΑΤΣΥ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΠΕΤΡΑΚΗ ΣΟΥ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ

Α! ΠΡΟΣΠΑΘΩ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΦΑΕΙ ΑΧΛΑΔΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ! ΕΓΩ ΤΟ ΤΡΩΩ ΤΕΛΙΚΑ! ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ ΑΗΔΙΑΖΕΙ..ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΑΕΙ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...

ΕΥΧΗΘΗΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΨΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΧΑΛΙΑ ΘΑ ΓΙΝΩ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΣΤΑ ΜΩΡΟΥΛΙΑ ΣΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας :)

σημερα το απογευμα ειχαμε παει στα μαγαζια για ψωνια...τελεια ητανε...πηρα γυαλια ηλιου...και μετα πηγαμε να δουμε φορεμα για την βαπτιση οικογενειακως...βρηκα αμεσως και αυτο που ηθελα :woohoo: :woohoo: :woohoo: ειναι τελειο...την τεταρτη που θα το παρω θα το βγαλω φωτο να σας το δειξω...ειναι αυτο που ηθελα...κλασσικο κομματι...

μετα πηγαμε να παρουμε παπουτσια που ηθελε ο αντρας μου και καταληξαμε να γυρισουμε σπιτι στις 9 το βραδυ...απο τις 6 το απογευμα...περασαμε πολυ ομορφα ομως ολοι μαζι.. :)

ολια και θα ψηφιζω εκκλησακι δαγκωτο.. ;)

σοφακι ευχομαι να μην κλαψει ο μικρουλης σου..και να τα περασετε τελεια :cheer:

ρενα μου και σε σας ευχομαι το ιδιο...περιμενουμε και φωτο και απο τις δυο σας...

βικακι θα σου στειλω το τηλεφωνο να τα πουμε απο κοντα...τοσες μερες θα ειμαστε στα ιδια μερη κριμα ειναι να μην τα πουμε ;)

ματινακι τι θα γινει θα φαμε καμοια σοκολατοπιτα :P εστω να κερασεις ενα καφεδακι πριν φυγω :silly:

φιλακια σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και από εμάς!!!

Ρένα και Σοφάκι καλή επιτυχία με τις βαφτίσεις σας! Εύχομαι να μην ταλειπωρηθούν τα μωρά σας καθόλου!!!!

Γιωτού με γεια τα ρούχα!!!Να τα βάλεις φώτο να τα δούμε!!

Όλια εκκλησάκι και εγώ ... θα μου άρεσε πολύ η ιδέα!!!

Θα μας φύγετε όλες σιγά σιγα... :( Να περάστε όμορφα και να μας σκέφτεστε που και που :P

Εμεις είμαστε μια χαρά. τρέχουμε λίγο .. πότε με το σπίτι, πότε με τη βάφτιση και πότε με την δουλειά και έχω ψιλο χαθεί... σας σκέφτομαι όμως..

Φιλιά πολλά!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!

Μπηκα παλι στα κλεφτα να διαβασω νεα σας!

Ευχαριστω ολες για τις ευχες!

Και στα κοριτσια μας που βαφτιζουν τωρα Σοφια και Ρενα ευχομαι τα καλυτερα!!!

Εμεις τρωμε τα παντα!!!

Ο μικρος τρελαινεται για ολα!!!

σημερα εχουμε και γιατρο!

Αχ μου λειψατε!!!!!

σας αφηνω γιατι ξυπνησε ο μικρος.

Σας αγαπω και σας σκεφτομαι ολες!

Γιωτα καλως ηρθες!

Η Χμαρια και το Μαρακι χαθηκανε.και η Δημητρα!

Φιλακια ματς μουτς!

Πατσυ Βικακι μπλλλλλλ!!!Αι λοβ γιου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

πλησιαζει και η δικια μας η βαφτιση και σημερα θα κλεισω για νυχια,εκλεισα κομμωτρια και μακιγιερ ευκαιρια να περηποιηθω και τον εαυτο μου λιγο που χρονος με τα παιδια και καποια στιγμη να παμε και για ψωνια,τελειωσα τα προσκλητηρια και μου μενουν τα ζαχαρωτα για τα παιδια

σοφακι και ρενα να πανε ολα καλα στις βαφτισεις σας να ειναι ηρεμα τα μωρακια χωρις κλαματα και να απολαυσετε τη βαφτιση :)

ολια πολυ καλη ιδεα το εκκλησακι

γιωτου μεγεια το φορεμα περιμενουμε φωτο

σοφακι φαινεται ο μικρος σου προτιμαει το γαλατακι σου σιγα σιγα θα φαει μην απογοητευεσαι ;)

συμπεθερουλες μου ματινα και ευακι πολλα πολλα φιλια :kiss::kiss:

και φιλια και σε ολες τις μανουλες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.....ολες καλα?μπραβο..Σοφακι μου χτες που μιλουσαμε τοση ωρα στο τελος δεν σου ευχηθηκα η ηλιθια.λοιπον..με το καλο,καλα να περασετε,καλη φωτιση,μην αγχωνεσαι...ρενα και εσεις το ιδιο..φιλια κοριτσια.παω για μπανακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας :)

τι μου κανετε;;;;ερημιες βλεπω και παλι :(

εμεις εδω...ακομα στην βρωοαθηνα :(

ο μικρος χθες ξυπνησε ενα εκατομμυριο φορες :S:S:S και πλεον δεν υπαρχει το δεν χορταινει....κανει 3 γευματα...ουφφφφφφφφφφ ποτε θα κοιμηθει...νυσταζω.... :side:

σημερα μαλλον θα κλεισω προσκλητηρια και μπουμπουνιερες για να τελειωνω και με αυτα...και μετα εχω να κλεισω και για γλυκα...

εκλεισα ραντεβου και με την γυναικολογο...θα παω την τεταρτη...

φιλακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΡΕΝΑΚΙ ΚΑΙ ΣΟΦΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΨΟΥΝ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΑΣ!ΣΤΕΛΝΩ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ ΔΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ,ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες, τι κάνετε?

Εχώ δυο μέρες να μπώ αλλά τρέχουμε και εμείς με τα της βάπτισης.

Η μικρή τρώει τα φρουτάκια της, της έβαλα και πορτοκάλι και την κρεατοχορτόσουπα νομίζω με μεγαλύτερη ευχαρίστηση από τα φρούτα.

Τώρα τελευταία δεν μου ξυπνάει και το βράδυ παρα μια φορά στις 5:30.

Να ευχηθώ στα κοριτσάκια που βαπτίζουν αύριο, να πάνε όλα τέλεια, να μην ταλαιπωρηθούν τα μικρούλια και να΄ναι καλοφώτιστα.

Εχουμε και εμείς να πάμε σε βάπτιση αύριο και έχουμε και ταξίδι γιατι είναι προς την Κυλλήνη.

Αυτά τα νεάκια μας, φιλάκια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΣΗΜΕΡΑ..ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΕΛΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΠΟΛΛΑ ΑΕΡΙΑ Κ ΟΛΟ ΣΦΙΓΓΕΤΑΙ.Κ ΓΚΡΙΝΙΑ,ΔΕ ΞΕΡΩ ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ.

ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΨΩΝΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΔΩΡΑ ΒΑΠΤΙΣΕΩΝ Κ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΔΩ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΒΑΦΤΙΣΗ. :)

ΓΙΩΤΑΚΙ ΣΤΕΙΛΕ ΤΗΛ Κ ΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!

ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ ΤΟΤΥΣ Κ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ Κ ΦΩΤΟ!

ΓΡΑΦΩ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΠΑΛΙ..ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου,μπηκα στα γρηγορα να σας πω οτι σας αγαπαω κι οτι μου λειπετε!!!!εχω πολλες δουλειες γιατι φτιαχνουμε το σπιτι και δεν προλαβαινω να γραφω αλλα διαβαζω τα νεα σας!!!!! ;)

ρενα και σοφακι μου,με το καλο αυριο!!!να πανε ολα τελεια και να μην κλαψουν τα μωρακια σας!!!!!!φιλακια!!!!!! :kiss:

πολλα φιλακια κοριτσια μου!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

Ρενα και Σοφακι με το καλο να βαπτισετε τα ζουζουνια σας !!!περιμενουμε εντυπωσεις και φωτο!!!!

Ματινα να σου ζησει η νεοφωτιστη:!!!!εχει και το ονομα της μαμας μου!!!

Γιωτα μου μας ελειψες!!!!!!Αντε περιμενουμε νεα απο τη γυναικολογο.Εγω εχω ακομη υποψιες οτι εισαι εγκυουλα!!!!!!!!! :laugh:

Παντως μπραβο σου.Δινεις και στερεες και αντεχεις και θηλαζεις και 5-6 φορες την ημερα!!!!!Ευτυχως δεν συνεχισα με το θηλασμο τελικα γιατι να που δεν μενει μονο θηλασμος πρωι κια βρασδυ οπως μου ελεγαν..

Εμεις αυριο θα παμε να βγαλουμε φωτο του μπεμπη.Θα μας φτιαξει ο φωτογραφος ενα ωραιο πορτρετο που θα στηθει σε καβαλετο στην εισοδο του χωρου της δεξιωσης!:Το χε κανει και η αδερφη μου και ειναι πολυ ωραια ιδεα!!!Ρε κοριτσια που να παω να βρω φορεμα για τη βαπτιση;;;;ξερετε κανενα ωραιο μαγαζι με νεανικα φορεματα;;φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας :)

αλωνισαμε παλι σημερα το απογευμα...ξεσαλωσανε και τα μικρα..καλα ητανε...

σημερα βαρεθηκα να τα σκεσκατιζω :ohmy: εκαναν κακα συνολο 13 φορες :blink::blink::blink::blink:

9 ο μικρος και 4 φορες ο μεγαλος...τι παθανε;;;;γιατι σιγουρα κατι παθανε...δεν δικαιολογηται... :( ελπιζω αυριο να ειναι καλυτερα τα πραγματα γιατι αλλιως μας βλεπω στην παιδιατρο...τεσπα....θα δουμε...

πασχαλακι το εχω δει αυτο που λες...ειναι πολυ ωραιο...συνηθως αναγραφεται και το ονομα του παιδιου...πολυ καλη ιδεα :)

οσο για τον θηλασμο προτιμω να θηλαζει παρα να τρωει...πολυ φασαρια...μαγειρεψε...κανε εκεινο κανε το αλλο...ουφφφφφ...ενω με τον θηλασμο βγαζεις βυζι και τελος :P:P:P

οσο για την υποψια σου ελπιζω να μην βγει αληθινη...γιατι;;;; :unsure::unsure::unsure:

εγω πηρα για την βαπτιση ενα κλασικο κομματι...γιατι θελω να το ξαναβαλω...να μην κλειστει στην ντουπαλα...οπως τοσα αλλα...εχω φορεματα που δεν τα εχω βαλει καν..ουτε μια φορα :blush:

για μαγαζι...καλη αγορα εχει η ν.ιωνια και το χαλανδρι..αλλα νομιζω σου πεφτει λιγο μακρια...και στο κορωπι εχει πολυ καλη αγορα..αλλα εξισου ειναι μακρια...

ευακι τις δουλειες κανετε;;;για μπανακι πατε;;;;

εγω το αποφασισα...στις 11 του μηνα φευγω...παω στο χωριο...και θα επιστρεψω πρωτα ο θεος στις 30 αυγουστου... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

βικακι εννοειται θα στο στειλω απλα αλλαξα αριθμο και δεν το θυμαμαι απ' εξω :blush: ...ποτε φευγεις εσυ;;;;

σοφακι και ρενακι καλοφωτιστα τα μικρα σας...περιμενουμε εντυπωσεις :)

φιλακια :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια

ηρθαν οι κουμπαροι μας το απογευμα και τους ξεκαθαρισα οτι δεν θελω τοσα πολλα ατομα και τους συγγενεις που ηθελαν στο τραπεζι της βαφτισης και ολα καλα ευτυχως αν και φοβηθηκα μην παρεξηγηθουμε ως το τελος :woohoo:

πασχαλακι και εγω συνεχιζω και τον θηλασμο γυρω στις 4-5 φορες την ημερα και τρωει και δυο γευματα φρουτακια και κρεμα βανιλια και απο βδομαδα αρχιζουμε χορτοσουπες,αλλα αγχωνομαι λιγο μηπως ελλατωθει το γαλα και δεν του φτανει,εσυ πασχαλακι πως πηγε με τον αποθηλασμο ευκολα το κοψατε;

γιωτου μηπως τα πειραξε τιποτα τα παιδακια σου τοσες πολλες φορες κανανε; :ohmy:

ευακι χορτασες βουτιες συμπεθερουλα μου :P:P

καλο βραδυ σε ολες τις μανουλες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας βρε κορίτσια!τι κανετε?

βλέπω όλες καλα, ετοιμάζεστε και για βαφτίσεις...με το καλο!

Μου λείψατε βρε κορίτσια!τι θα λέγατε να κλείσουμε ενα ραντεβου διαδυκτιακο για το Σαββατοκύριακο? πχ....θελετε να μπουμε όλες chat to Σαββατο στις 10 το βράδυ?Αντε να μάθω και τα νεα σας γιατι χάθηκα πάλι!

φιλια, καλό βράδυ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!! :laugh:

γιωτου μου,αλλαξες νουμερο διαβασα....δεν μας στελνεις το καινουριο να τα λεμε αφου θα λειπεις τοσο καιρο??????? ;)

κατερινακι μου,πηγαινουμε βολτιτσες και για μπανακι αλλα η μικρη επιμενει να μην μπαινει.... :dry: τι να πω....θα μπει καποια στιγμη!!!!! :cheer: ελπιζω!!!!!!! :laugh:

δημητρουλα,εγω θα προσπαθησω να μπω στο τσατ στις 10!!!!αν αργησω λιγο να με περιμενετε!!!!!!!! :silly:

ακουστε προγραμμα κοριτσια,να μου πειτε αν ειναι καλο....λοιπον, 8:00 θηλασμος-9:00 φρουτο-10:30 θηλασμος-1:30 θηλασμος- 3:00 κρεατοχορτοσουπα-6:00 θηλασμος- 8:00 φρουτο-10:00 θηλασμος και νανι.5 το πρωι συνηθως ξυπναει για λιγο γαλα να ξεδιψασει και κοιμαται αμεσως....αυτο ειναι περιπου το προγραμμα.οι ωρες παιζουν πανω-κατω και οι θηλασμοι μπορει να ειναι περισσοτεροι καποιες μερες....πως το βλεπετε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!Μπορει να παρω το μικρο και να παω να δω για φορεμα για τη βαπτιση.

Κατερινα μου ναι εμεις αποθηλασαμε πολυ ομαλα..νομιζω ηταν και δικη του επιιλογη.Ηταν οι μερες του καυσων ακαι δυσανασχετουσε στο στηθος...γινοταν λουτσα στον ιδρωτα και γω και αυτος...σταδιακα μειωσα τους θηλασμους και μεσα σε 1 εβδομαδα σχεδον και λιγοτερο αποθηλασε και δεν αποζητα το στηθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια :)

βαριεμαι παρα πολυ...δουλευει και ο αντρας μου :(:(:(

ευακι εννοειται οτι θα σας παρω ολες τηλεφωνο για να σας δωσω το κινητο μου το καινουργιο...απλως εχω ξεχασει το κινητο μου στους γονεις μου και δεν εχω τα τηλεφωνα σας...λογικα αυριο θα το εχω ;)

μια χαρα ειναι το προγραμμα σας...εμας ειναι 7 θηλασμος στις 9 θηλασμος στις 10 φρουτοκρεμα στις 1 χορτοσουπα στις 2 θηλασμος στις 4 θηλασμος στις 5 και 30 φρουτοκρεμα και στις 8 και 30 θηλασμος και μετα νανι...

πηρα τηλεφωνο και την γιατρο και μου ειπε οτι λογικα φταιει το αχλαδι για τις πολλες κενωσεις...ετσι το απογευμα θα το δινω αλλο φρουτο..θα δοκιμασω τα βερικοκα...

φιλακια :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsakia mou,den sas exw ksexasei sas diavazw kathe mera aplws variemai na grafw!!!

Kalofwtista na einai to mpempakia pou vaftistikan kai me to kalo oi vagtiseis twn upoloipwn koritsiwn.

Emeis pinoume stis 8 galatak stis 11 froutokrema(milo-axladi-portokali) gutw sta 180 ml trwei kai trelainetai,meta galataki to apogevma risaleyro viologiko kai meta to vradu pali gala.Apo evdomada tha ksekinisoume kai patatoula karoto.

filakia se oles,na kserete oti sas skeftomai kai as min grafw suxna!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα φιλες μου!!!

Ρενα και Σοφακι με το καλο οι βαφτισεις σας!!

Γιωτα βαλε το φορεμα να το δουμε.Μια χαρα μεχρι τελη αυγουστου διακοπες.

Κοριτσια και μενα μ αρεσει πολυ η ιδεα για το εκκλησακι αλλα ο αντρας μου μου λεει οτι ειναι μακρια για τους συγγενεις του.Μαλλον ομως εκει θα καταληξουμε.Ελπιζω να τον πεισω.

Δημητρουλα και Μαρακι που χαθηκατε?

Σημερα ο μπεμπης μου φανηκε οτι ειπε "μαμα"και τρελαθηκα .Λετε να παρακουσα ?

Φιλια πολλα και καλο ΣΚ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...