Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

zaxarenia έγραψε:

dafni08 έγραψε:

ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΣΤΑ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΓΩΤΑ!!!!

ΧΑΠΙΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΜΑΤΟΣ ΡΕ!!!! :woohoo: :woohoo:[/quote:204pmqac]

Αυτα τα χαπια που λες...τα κοιταξες να δεις ημερομηνια ληξης???

εγω πλακωσα τα μπισκοτα και στα καπακια την μερεντα με το κουταλι!

Ειμαι σοβαρα γιατρε μου??? :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΠΑ ΚΑΗΜΕΝΗ!!!!

ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΦΩΣ...ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΜΟΥ!!!

ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΚΟΝΙΔΙΑΚΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΕΡΙΚΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝΕ .....ΠΟΥ ΛΕΝΕ....ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ...ΤΟΣΩΝ ΜΗΝΩΝΕ ΕΙΜΑΙ...ΤΟΣΩΝ ΗΜΕΡΩΝΕ...ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ???????

ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ...ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΖΑΧΑΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙΡΟ

ΠΑΤΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΠΕΜΠΨΕΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ!!!!

ΝΤΑΞ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ΣΩΠΑ ΚΑΗΜΕΝΗ!!!!

ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΦΩΣ...ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΜΟΥ!!!

ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΚΟΝΙΔΙΑΚΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΕΡΙΚΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝΕ .....ΠΟΥ ΛΕΝΕ....ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ...ΤΟΣΩΝ ΜΗΝΩΝΕ ΕΙΜΑΙ...ΤΟΣΩΝ ΗΜΕΡΩΝΕ...ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ???????

ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ...ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΖΑΧΑΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙΡΟ

ΠΑΤΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΠΕΜΠΨΕΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ!!!!

ΝΤΑΞ??????????

Α ρε ζαχα!!!! τα φωτα σου!!! Αυτα δεν ειναι φωτα ρε συ..προβολεις ειναι

Σε ευχαριστω κοριτσαρα μου

Νομιζα οτι το λενε 'χαρακα'

Ναι ρε ζαχαρενια το ζαχαρωνω αλλα δεν ξερω τι να βαλω η τι να πρωτοβαλω

θελει σκεψη το πραγμα αλλα μυαλο που???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδια τι ειναι αυτο το πραγμα σημερα? Έχει τρελαθει ο server?

Λοιπον Ζαχαρενια σε παρακαλω πολύ αυριο να το ανοιξεις το θεματακι ε? Αλλα να γραψεις οτι αφορα εμας που απο τις ορμονες παχύναμε και όσο και αν΄λεγαμε μετα ότι θα αδυνατισουμε το έχουμε ρίξει στα παγωτα, στα γλυκα και σε οτιδηποτε μπορεί να φτιαξεο τη διαθεση μας!!!

Ειμαι σίγουρ ακαι εγώ μελος αυτου του club. Μόνο που εγώ δεν τα παιρνω στο ποπουδακι (το λεω χαριτωμενα :laugh: ) . Τα παιρνω στην κοιλια και στο στηθος!!! Ούτε έγκυος να ήμουνα!!!

Λοιπόν παρακαλώ πολύ το θεματακι να περιλαμβανει όλα τα τοπικα παχη. Για αυτο να σκεφτείς καλό τιτλο!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ΜΙΣφουσκοκοιλιτσα ιουλιου!!!

Δεν σε ρωταω τι κανεις...και μην ρωτησεις ΓΙΑΤΙ!!!!

τα διαβασα στο ποστ σας!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ κρισεως: πινεις τοοοσσσα νερα για να γεμισει ο σακος ????? :silly: :huh:

Τελικα το γιαουρτι κανει δουλεια μου φαινεται...το κραταω κανα 2λεπτο ομως θελει παρα πανω?????? μου πεσε στο μαρμαρο ρε συ και το καψε, μου αφησε σταμπα!!!!!!! ντοιν!!

ΤΟ ΠΑΓΑΚΙ το βαζω...αλλα ΓΙΑΤΙ το βαζω ΔΕΝ σε ρωτησα!!!!! ΕΙΔΕΣ...τυφλη εμπιστοσυνη ετσι?????????

:side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κώστας Χατζηχρήστος: Α, ψωνίσαμε! Πετάς τα λεφτά σου στα παλιοκούτια και δεν κοιτάς να πάρεις ένα τσουβάλι φακές να πουλάμε, που ζητάει ο κόσμος φακές και του δίνω ρεβύθια!

Κώστας Δούκας: Τι λες ρε, τρελάθηκες; Ένα τσουβάλι φακές δεν έχουμε εδώ πέρα;

Κώστας Χατζηχρήστος: Δεν έχουμε, είχαμε!

Κώστας Δούκας: Τι γίνανε οι φακές; Τις πούλησες;

Κώστας Χατζηχρήστος: Δεν τις πούλησα, φύγανε μοναχές τους! Διότι σκάσανε οι φακές, βγήκαν τα μαμούνια, πήρε κάθε μαμούνι στην πλάτη από μια φακή, και δρόμο τον ανήφορο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θανάσης Βέγγος: Πώς βγήκατε έτσι λεπτή; Να τρώτε, να τρώτε!

Γυναίκα: Είμαι μινιόν!

Θανάσης Βέγγος: Εγώ όταν σας βλέπω, μου θυμίζετε το Διονύσιο Σολωμό! "Απ΄ τα κόκκαλα βγαλμένη"... Κι απορώ μάλιστα πως δε σας έχει φάει ο Έκτωρας (ο σκύλος)

Γυναίκα: Δε σας αρέσουν οι λεπτές;

Θανάσης Βέγγος: Όχι, προτιμώ τα λεπτά!

Γυναίκα: Μα εγώ έχω μεγάλη προίκα. Τρία οικοπεδα, δύο διαμερίσματα και μετρητά στην τράπεζα.

Θανάσης Βέγγος: Κούκλα είσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορω να κάνω κατι απο το να σας στείλω οση θετική ενέργεια εχω....

Δυναμικά και αισιοδοξα να πάτε και θα αποκτησετε αυτο που τοσο λαχταρατε... ευχομαι στη Μαριαννα σου μια μεγαλη , χοντρη, φουσκωτη κοιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: τρελοκομείο είσαι....

Γλειφιτζούρι ΣΙΓΟΥΡΑ είναι πάνω απο ενα. Μπράβο κοπελάρα μου, ξανά.

Ανεμε, καλή τελευταία αρχή, με όλη μου την θετική ενέργεια.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Ε ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

βρε λες να ειναι ετσι ο ΔΟΤΗΣ?

ΣΙΓΝΟΜΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΑΛΑ ΘΕΛΟ ΝΑ ΔΙΞΟ ΚΑΙ ΕΓΟ ΤΗΝ ΙΠΟΨΣΙΑ ΜΟΥ....Ο ΔΟΤΗΣ....

ΑΛΙΘΙΑ ΙΝΕ ΠΟΣ ΙΝΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ....

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ..Ο ΔΙΚΟΣΟΥ ΙΝΕ ΤΕΛΙΟΣ... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αnemosssssss

καλη αρχη και μια υπεροχη συνεχεια! Ευχομαι να ειναι η τελευταια προσπαθεια κ εκτος απο την διπλη σπερματεγχυση να εχετε και διπλη εγκυμοσυνη!!!!!

Θελω ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ και ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Αnemosssssss

καλη αρχη και μια υπεροχη συνεχεια! Ευχομαι να ειναι η τελευταια προσπαθεια κ εκτος απο την διπλη σπερματεγχυση να εχετε και διπλη εγκυμοσυνη!!!!!

Θελω ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ και ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!!!!

ΕΣΙ ΛΟΛΛΙΠΟΠ ΙΣΕ ΤΟ ΚΑΛΙΤΕΡΟ ΠΑΡΑΔΙΓΜΑ...

ΙΜΕ ΠΟΛΙ ΠΕΡΙΕΓΙ ΠΟΣΑ ΕΧΙ...ΕΓΟ ΕΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΕΧΙΣ ΜΟΝΟ ΕΝΑ..

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΙ ΠΡΟΣΠΑΡΘΙΑ Ο ΘΕΟΣ ΣΕ ΑΝΔΑΜΙΒΙ....ΣΟΥ ΘΑ ΔΙΝΙ ΜΑΛΟΝ ΔΙΠΛΑΣΙΑ :woohoo: :woohoo: ΜΠΟΡΙ ΚΑΙ ΤΡΙΠΛΑΣΙΑ :ohmy::ohmy::ohmy:

ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΡΕ ΠΟΤΕ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...