Μετάβαση σε περιεχόμενο

SOS ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΜΕΤΑΛΑΓΜΕΝΩΝ


XAZODAD

Recommended Posts

Βρε XAZODAD,

η απάντηση είναι απλούστατη!:P

Καθαρίζουμε 3-4 πατατούλες, τις πλένουμε, παίρνουμε ένα μαχαιράκι έτσι ωστε να μας βοηθήσει να τις κόψουμε στην μορφή που έχουν τα πατατάκια εμπορίου, τις τηγανίζουμε με λαδάκι γνωστής προέλευσης πάντα και προσθέτουμε ότι θέλει η γυναικούλα μας! Ρίγανη, πάπρικα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε XAZODAD,

η απάντηση είναι απλούστατη!:P

Καθαρίζουμε 3-4 πατατούλες, τις πλένουμε, παίρνουμε ένα μαχαιράκι έτσι ωστε να μας βοηθήσει να τις κόψουμε στην μορφή που έχουν τα πατατάκια εμπορίου, τις τηγανίζουμε με λαδάκι γνωστής προέλευσης πάντα και προσθέτουμε ότι θέλει η γυναικούλα μας! Ρίγανη, πάπρικα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAZODAD έγραψε:

Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ . ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΖΩ ? ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΕΙ Η ΛΙΣΤΑ ΤΗΣ GREENPEACE ! help...

Επίσης υπάρχουν βιολογικά πατατάκια στα καταστήματα με βιολογικά προϊόντα... Ειναι λιγο τσιμπημενα βεβαια, αλλά πιστευω ειναι πιο υγιεινα από τα κλασικά που κυκλοφορούν στο εμποριο (Lays, Tsakiris κλπ.):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAZODAD έγραψε:

Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ . ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΖΩ ? ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΕΙ Η ΛΙΣΤΑ ΤΗΣ GREENPEACE ! help...

Επίσης υπάρχουν βιολογικά πατατάκια στα καταστήματα με βιολογικά προϊόντα... Ειναι λιγο τσιμπημενα βεβαια, αλλά πιστευω ειναι πιο υγιεινα από τα κλασικά που κυκλοφορούν στο εμποριο (Lays, Tsakiris κλπ.):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAZODAD έγραψε:

Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ . ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΖΩ ? ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΕΙ Η ΛΙΣΤΑ ΤΗΣ GREENPEACE ! help...

Εγώ ξέρεις τί έκανα? Όταν είχα επιθυμία για πατατάκια αγόραζα ένα σακκουλάκι (βιολογικό) έτρωγα δύο τρία και το υπόλοιπο το πετούσα! Έτσι η επιθυμία μου έφευγε.:woohoo: Αυτό το έκανα μόνο 2 φορές σε κάθε εγκυμοσύνη! και χωρίς να το ξέρει ο άντρας μου γιατί φώναζε!!:laugh: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAZODAD έγραψε:

Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ . ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΖΩ ? ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΕΙ Η ΛΙΣΤΑ ΤΗΣ GREENPEACE ! help...

Εγώ ξέρεις τί έκανα? Όταν είχα επιθυμία για πατατάκια αγόραζα ένα σακκουλάκι (βιολογικό) έτρωγα δύο τρία και το υπόλοιπο το πετούσα! Έτσι η επιθυμία μου έφευγε.:woohoo: Αυτό το έκανα μόνο 2 φορές σε κάθε εγκυμοσύνη! και χωρίς να το ξέρει ο άντρας μου γιατί φώναζε!!:laugh: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...