Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο11


Recommended Posts

Δεν εξελίσσεται καλά το Σαββάτο μας. Γιατί έτσι; Την Μπέλλα την πιάσαν οι ανασφάλειες, την Κατρίνα τα νεύρα, εμένα η μελαγχολία. Κορίτσια, μην με βρίσετε, αλλά παρά τη χαρά μου για το μωρό έρχονται στιγμές που με σκέφτομαι στην παραλία, στο ένα χέρι το μπυρόνι, στο άλλο χέρι το τσιγάρο και... λιγώνομαι. :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

χαχαχαχαχαχα!και γω βαριεμαι αφορητα,ολο κλεισμενη στο σπιτι ειμαι...αλλα βαριεμαι και να μαλωνω,οποτε...κανω διαφορα αλλα,τωρα διακοσμησα ενα φωτιστικο που πηρα για το δωματιο του μπεμπη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχ!αννα εγω σκεφτομαι φραπε και τσιγαρο!!!ή κανενα freddo και τσιγαρο...ή κανενα κοκτεηλ!!!γενικα δεν μου λειπει το τσιγαρο αλλα ο συνδιασμος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπέλλα, έχω πάθει πλάκα μαζί σου. Υπάρχει κάτι που δεν κάνεις;

Κατρινάκι μου, μην μασάς. Ο ένας έχει το μουντιάλ, ο άλλος τη φόρμουλα. Δε βαριέσαι, μόνο τα πρόσωπα και τα Γιαννενα δεν αλλάζουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες Γυρίσα μόλις από παραλία και χτύπησα 1 τεράστιο κομμάτι παστίτσιο,που είχε φτιάξει η πεθερούλα μου! Η θάλασσα είχε κυματάκι αλλά ήταν υπέροχη....το ευχαριστήθηκα!!

Η μπεμπούλα μου είπε οτι σας ευχαριστεί όλες για τα καλά λογάκια για την κούνια της...Πολύ χαιρόμαστε που εγκρίνετε! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑς ΒΡΙΣΚΩ!!Αυτα ειναι τα σκαμπανεβασματα των ορμονων!!χαχαχα!αννα μην αισθανεσαι τυψεις!εγω υπο αλλες συνθηκες θα επηζα στο αεροδρομιο..και θα αναπολουσα εν ομορφο ΣΚ με τον αντρα μου!!Τελικα μετα απο 6 μηνες στο σπιτι ..αναθεωρω..τελικα δεν εχω χασει και τιποτα σπουδαιο ολα αυτα τα χρονια που δουλευω!Μονο την κορη μου ευχαριστηθηκα κι εκεινη εμενα..!Τωρα που ειναι στο χωριο..μου λειπει παααρα πολυ παλι..και ανυπομονω να γυρισει κοντα μου!

ετσι Μπελλα μου βαριεμαι κι εγω ολη μερα μεσα στο σπιτι!

ρε κοριτσια ποτε θα κανονισουμε το καφεε με παγωτο και βαφλες...και..και..?ΕΕΕΕ Αθηναιεεες,σε σας μιλαω..

για τα αλλα κοριτσια που ειναι μακρια δεν μπορω να κανω κατι ,κριμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 έγραψε:

Δεν εξελίσσεται καλά το Σαββάτο μας. Γιατί έτσι; Την Μπέλλα την πιάσαν οι ανασφάλειες, την Κατρίνα τα νεύρα, εμένα η μελαγχολία. Κορίτσια, μην με βρίσετε, αλλά παρά τη χαρά μου για το μωρό έρχονται στιγμές που με σκέφτομαι στην παραλία, στο ένα χέρι το μπυρόνι, στο άλλο χέρι το τσιγάρο και... λιγώνομαι. :side:

:laugh: :laugh: Κι εμένα μου ρχονται κάτι τέτοια στο κεφάλι....αλλά μετα σκέφτομαι το αγγελούδι κ το ξεχνάω!

Σίγουρα η μπύρα και το τσιγάρο δεν αξίζουν μια μπροστά σε αυτό που θα ζήσουμε Αννούλα μου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΧ ΕΛΠΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΖΗΛΕΥΩ..ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕΣ ΤΩΡΑ ..ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ!

ΕΤΣΙ ΜΟΥΡΧΕΤΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΤΑ ΒΑΨΙΜΑΤΑ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ..ΑΠΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΜΕ ΦΑΕΙ Η ΜΟΝΑΞΙΑ ΕΚΕΙ ..ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ?ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΑΩ ..ΘΑ ΠΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ..ΑΝΤΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπίδα, έκανες μπανάκι;;; Αντε ρε γμτ να βγάλω τα ράμματα να κάνω κι εγώ καμιά βουτιά. Τώρα που με παίρνει γιατί έτσι που πάω με το φούσκωμα, σε μερικές βδομάδες θα το σκεφτώ πολύ να εκθέσω το κορμί μου στην παραλία. Παίζει να με περάσουν για σημαδούρα σε ρεμέτσο :laugh:

Ελπίδα, μ'αυτό το παστιτσιο με ξεσήκωσες. Πάω για παπουτσάκια γύρος Β'.

Μπέλλα ,μου εμένα μου λείπει το άτιμο το τσιγάρο πολύ. Τον πρώτο καιρό δεν το ήθελα. Από τον πέμπτο και μετά όμως...ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ..ΧΤΕΣ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΕΠΙΣΗΜΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΗΣ..ΚΑΙ ΚΕΡΝΑΕΙ ΠΙΤΣΑ!!!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ..ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΗΣΕ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΩΡΑΚΙ..ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΙΣΑ ΜΕ ΜΕΝΑ 35 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ!!!ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΦΕΤΟΣ ..ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΜΕΙΝΑΝ 3 ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ!ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΟΜΗΛΙΚΑ!!ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ..ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΟΥΛΑ ΟΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΡΑΣΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να το κάνεις Κατερινάκι μου! Σίγουρα καλό θα σου κάνει μια αλλαγή παραστάσεων.Πάρε μαζί και το Ελενάκι κ δεν θες τπτ άλλο!

Κι εγώ που τον έχω εδώ τον άντρα σαν να μην τον έχω είναι,όλη μέρα μαγαζί είναι κ το βράδυ που γυρίζει εγώ ήδη νυστάζω...Αντε να δούμε μήπως αύριο που είναι Κυριακή πάμε για μπάνιο παρέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 έγραψε:

Ελπίδα, έκανες μπανάκι;;; Αντε ρε γμτ να βγάλω τα ράμματα να κάνω κι εγώ καμιά βουτιά. Τώρα που με παίρνει γιατί έτσι που πάω με το φούσκωμα, σε μερικές βδομάδες θα το σκεφτώ πολύ να εκθέσω το κορμί μου στην παραλία. Παίζει να με περάσουν για σημαδούρα σε ρεμέτσο :laugh:

Ελπίδα, μ'αυτό το παστιτσιο με ξεσήκωσες. Πάω για παπουτσάκια γύρος Β'.

Μπέλλα ,μου εμένα μου λείπει το άτιμο το τσιγάρο πολύ. Τον πρώτο καιρό δεν το ήθελα. Από τον πέμπτο και μετά όμως...ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!

Α! Δεν είναι τπτ,την πρώτη μέρα ντρεπόμουν λίγο,άντε και τη δεύτερη,τώρα το πήρα απόφαση κ κάνω και πλάκα,τύπου "Πάω να βουτήξω,μην τρομάξετε αν βγει η θάλασσα έξω" και τέτοια....

Πότε βγάζεις τα ραμματάκια εσύ?

Καλή όρεξη...εγώ παω να φέρω παγωτό για επιδόρπιο... :blush:

Το τσιγάρο κι εμένα δεν μου λείπει,ο συνδιασμός όμως με καφέ,ποτό,μπύρα.....συμφωνώ με Μπέλλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ και μένα μου λείπει ένα τσιγαράκι και ένα φρέντο με μπόλικι σαντιγί, αχχχ... αφού βλέπω κοπέλες αραχτές σε καμιά καφετέρια και ζηλεύεω :blush:

Νοιώθω ότι βάρυνα απότομα. Με πιάνουν και κάτι δύσποιες απότομες... Σκέφτομαι ότι σε ένα μήνα δεν θα μπορώ να κάνω και πολλά... Και φοβάμαι πολύ ότι στις διακοπές που θα πάμε δεν θα περάσω και ιδιαίτερα καλά. Δεν μου αρέσει καθόλου να γκρινιάζω (τι φταίει ο καημένος ο αντρούλης μου) και όλο το κάνω... Σήμερα από τη στιγμή που γύρισα από τη δουλειά όλα μου φταίνει, δεν ξέρω τι θέλω και όλο μουρμουρίζω... Ευτυχώς θα έρθει η κολλητή μου (ελεύθερη) να μου πει για κανένα γκομενικό της να ξεχαστώ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

εμενα μου βρωμουσε το τσιγαρο και οταν καπνιζα!!!αλλα μου αρεζε με τον καφε!τωρα δεν πινω ουτε καφε...

Ακριβώς το ίδιο κι εγώ!!!

ειδικά τώρα μου βρωμάει υπερβολικά! μόνο η ιδέα με εξτασιάζει!

καφέ ούτε 10 δεν πρέπει να χω πιει εως τώρα στην εγκυμοσύνη.

Ζηλεύουμε τα κορίτσια που είναι αραχτές και ανέμελες αλλά μαντέψτε....Αυτές ζηλεύουν εμάς!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΩς ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ..ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΜΥΡΙΖΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ... :S:S:S

ΣΗΜΕΡΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΥ ΠΙΕΖΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΙ ΟΛΟ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΙΑ ΑΝΑΓΟΥΛΑ..ΑΠΟ ΔΥΣΦΟΡΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τελικά είμαι το πιο κακό κορίτσι! Και κανένα καφεδάκι πίνω που και που και κανένα ποτάκι (αυτά με συστάσεις του γιατρού μου) και για να πω την πάσα αλήθεια έχω κάνει και μερικά τσιγαράκια σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Τους πρώτους μήνες ήμουν πολύ συνετή. Μετά χαλάρωσα λίγο... Μην φανταστείτε υπερβολές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΦΕ ΠΙΝΩ ΝΤΕΚΑΦΕΙΝΕ,ΜΠΥΡΑ BUCKLER ΧΩΡΙΣ ΑΛΚΟΟΛ ΠΙΝΩ..ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΙΣΘΗΣΗ..ΑΠΟ ΤΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ!!ΕΓΩ ΖΗΛΕΥΩ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΓΥΜΝΑΖΟΝΤΑΙ..ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ..ΤΟ ΚΙΚ ΜΠΟΞΙΝΓΚ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αυτό που λένε ότι πρεπει να περπάτάμε το έχετε ακούσει; Εννοώντας σε τακτική βάση. Το εφαρμόζει καμία. Εγώ προσπάθησα λίγο καιρό αλλά μετά βάρυνα απότομα. Είναι που πρήζονται πολύ και τα πόδια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι,εγώ το εφάρμοζα σχεδόν σε καθημερινή βάση μετά τον χειμώνα,που σταμάτησαν οι βροχές και τα κρύα,μέχρι που μπήκα στον 7ο κι ένιωσα ότι δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου πλέον... Οποτε βρίσκω ευκαιρία όμως το προσπαθώ...τώρα κάνω και κολύμπι στη θάλασσα,δεν ξέρω αν βοηθάει το ίδιο,αλλά απ'το τπτ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπίδα, σίγουρα βοηθάει και επιβαρύνει και πολύ λιγότερο το σώμα σου. Άντε να βγάλω κι εγώ από βδομάδα τα ράμματα να ξεκινήσω.

Κατρίνα, περιμένουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exw na perpathsw apo tote pou mphka ston 7o :blush::blush: enw prin perpatousa se kathimerinh vash.

Mpella mou den thelw na sakouw toso apaisiodoxh,vre esy eisai h zwh ths pareas,sagapame kai se theloume anevasmenh :kiss::kiss:

Katrina hrema :kiss: emena o dikos mou olo me to podosfairo mexei zalisei,astous mwre,as xaroune ki aftoi ligoulaki! :P

Elipidaki mou ti omorfh kounia einai afth!!!

Telika mono emeis den exoume dei gia ta mwroudiaka! oute karotsi,oute kounia,oute tipota!!!

ax na sas pw ki egw twra to agxos mou!!!

misoekleisa douleia gia th nea sxolikh xronia kai giati lew misoekleisa!!! Vasika mexri twra paredida idiaitera mathimata germanikwn. Twra me phre mia idioktitria frontistiriou h opoia epsaxne kathigitria germanikwn (emathe mesw koinhs gnwsths oti paradidw mathimata)kai mou proteine synergasia :woohoo: :woohoo:

ALLA!!!

to kako einai oti perimenw na ekdothi h eparkeia didaskalias mou,h opoia mporei na kanei kai 3-4 mhnes opote xereta mas ton platano (kale mhpws exete kanena gnwsto sto ypourgeio paideias_???)

kai 2on to frontistirio xekinaei ta mathimata stis 15 Septemvriou, enw exw PHT 08. septemvriou!!!! ouf! einai poli kalh efkairia kai me thn krish pou yparxei einai krima na xasw tetoia efkaria re gmt!!!

olo afto skeftomai :unsure:

Sygnwmh pou sas eprixa me ta dika mou!!! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...