Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Κι εγώ προς το Stokke κλείνω χωρίς να το έχω δοκιμάσει όμως...στα Λητώ δεν το είχε,οπότε πρέπει να ανέβω αθήνα να το ψάξω..έχει καμία ιδέα που μπορώ να το βρώ?

Το quinny πάντως που το δοκίμασα,μου άρεσε κι αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Κι εγώ προς το Stokke κλείνω χωρίς να το έχω δοκιμάσει όμως...στα Λητώ δεν το είχε,οπότε πρέπει να ανέβω αθήνα να το ψάξω..έχει καμία ιδέα που μπορώ να το βρώ?

Το quinny πάντως που το δοκίμασα,μου άρεσε κι αυτό!

Στο Τρίκυκλο το έχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:):):):):)

Καλημερουδιααα!!!ξυπνησαμε κι εμεις αργα σημερα!!εβαλα το φαγητο..(γεμιστα κολοκυθια με ρυζι και κιμα..)και απο πανω θα τους βαλω λευκη σαλτσα..αυγολεμονο!!καιρο ειχα να το κανω..

ευχαριστω για τα καλα σας λογια για το μπουλουκο μου!

πολυ ομορφες οι επιλογες σας..κοριτσια..αν και εγω για καροτσι προτιμω το 4ροδο!

Αγγελικουλα μη μου κουραζεσαι ομως σε παρακαλω...

Μπελλα μου μη τυρρανιεσαι..δε χαθηκε και ο κοσμος αν το αφησεις ετσι..λιγοι θα το δουν λιγοι θα το σχολιασουν!!Το μωρο μας να ειναι καλα!

Βασιλικη μου η μαμα μοδιστρα?και η δικια μου το εχει με τα μοδιστρικα!Στην Ελενα μου ειχε φτιαξει κουρτινακια για το λικνο,παντες..καρο πορτοκαλι ασπρο!!φετος θα ψαξω σε λαχανι υφασμα!!

Κατεριναα(Κυο)κανονισε για τη συναντηση..εγω φευγω τωρα παω να βρω δωρο..για τη βαφτιση της Κυριακης!

Και για να μη ξεχασω καμμια..εγω κοριτσια θα εχω αυριο τη κοπελα που βοηθαει στο σπιτι και θα μου κανει σιδερο και τζαμια και το μπανιο..γιατι απο βδομαδα θα αρχισουν τα βαψιματα και τριψιματα εδω μεσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Καλημέρα κι από εμάς!

Ολες μια χαρούλα απ ότι μπόρεσα να διαβάσω! :kiss::kiss::kiss:

Παραγγείλαμε τη κούνια μας χθές και είμαι ενθουσιασμένη!!Είναι αυτή: 0001___.jpg

κουκλιστικη..σαν την Ελπιδα..μας..με το καλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

elpidaki83 έγραψε:

κουκλιστικη..σαν την Ελπιδα..μας..με το καλο!![/quote:o13sgd68]

τελεια ειναι!απο λητω ε;;αυτην αρεσε και ο αντρας μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισα και εγώ!!!

Βασιλική, τέλεια τα αυτοκόλλητα! Μου αρέσει πολύ το θέμα ζούγκλα και ζωάκια!!

Ελπίδα, πολύ όμορφη κουνίτσα! Πριγκίπισσα θα είναι εκεί μέσα η τυχερή :)

Stokke ψηφίζω και εγώ με διαφορά (δεν το έχω δοκιμάσει αλλά διαβάζω τα καλύτερα και μου αρέσει η εμφάνισή του πολύ!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι. Μετά από ένα μαραθώνιο στην κουζίνα (παπουτσάκια έκανα) είπα να δώσω ένα παρόν.

Βασιλική, κι εμένα μου άρεσαν πολύ τα αυτοκόλλητα. Ζωντανεύουν το χώρο.

Ελπίδα, η κούνια είναι τέλεια. Είναι η μόνη που διαφέρει από όσες έχω δει. Classy!!!

Αγγελική, με το μαλακό. Μεγάλη προσοχή.

Μπέλλα καλή επιτυχία. Μα είστε πολύ δημιουργικά κορίτσια. Από νύχια και μοδιστρική μέχρι διακόσμιση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELLOOO!!εξωτερικες δουλειες τελος..για ΣΚ!!

φαγαμε τα κολοκυθακια μας...μμμ νοστιμοτα τα και ελαφρα..

Παπουτσακια βλεπω...μιαμ μιαμ..τρελαινομαι..αλλα τα βαριεμαι..ρε γμτ!

αννουλα..χρυσοχερα..

Κατερινακι μου τι κανεις?κανονισατε τιποτα με το θεμα συναντηση?/

πως εισαι...?ευχομαι να ξεπερασες το αγχος σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

σημερα με επιασε μια μουρλα με την βαλιτσα του μαιευτηριου...λες και δεν εχω ,μπροστα μου καιρο ακομα...βασικα δεν ξυπνησα καλα!

Giati etsi bre Mpella moy??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...απλα πλησιαζει ο καιρος που ''εχασα''την μπουμπου μας...αυτο ερχεται χωρις να το θελω,πιστευω οταν περασουν αυτες οι εβδομαδες θα ηρεμισω..μου ακυρωσαν και το ραντεβου και ειμαι στην τσιτα...αστο Κατερινακι μου μην φορτιζω και σενα.την βαλιτσα ποτε θα την ετοιμασεις;τελικα για το μωρο τι πρεπει να εχουμε μαζι μας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που πηγες;;;;με βαρεθηκες και συ;;;αααα θα κλαιωωω.ευτυχως ερχεται η αδερφουλα μου!!!εχω ενα μηνα να την δω!σπουδαζει το καμαρι μας και ειχε διαβασμα.αντε μπας και κανουμε και καμια δουλεια!!εγω τον χαβα μου,χαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπελλα εσυ δεν επιτρεπεαι να εχεις αγχος!!!

εσυ που μας ηρεμεις ολες!!! ;)

ολα καλα ειναι και ολα με το μυαλο μας τα δημιουργουμε!!!

σε 2 μηνες θα εχεις τον μπεμπεκο σου και τοτε θα αγχωνεσαι πιο πολυ :P

νομιζω σημερα εχουμε μεγαλη αποχη :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

μπελλα εσυ δεν επιτρεπεαι να εχεις αγχος!!!

εσυ που μας ηρεμεις ολες!!! ;)

ολα καλα ειναι και ολα με το μυαλο μας τα δημιουργουμε!!!

σε 2 μηνες θα εχεις τον μπεμπεκο σου και τοτε θα αγχωνεσαι πιο πολυ :P

νομιζω σημερα εχουμε μεγαλη αποχη :P:P

Βασιλικουλα μου να σαι καλα!!το μυαλο φταιει...μας εμεινε και μισο τωρα :P !ολες εξαφανιστηκαν!!καλα να περνανε τα κοριτσακια μας ολα!!απο εχθες θελω να φαω χαζομαρες...με εχει πιασει λιγουρα!με το ψαρακι στο φουρνο και την σαλατιτσα δεν χορτασα :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γιατι δεν τρως????

κι εμενα με πιανει ωρες ωρες ....

αλλα ολο και κατι χτυπαω :P

την δευτερα θα παω ξανα για καμπυλη... λες να μου τις κοψουν τις αηδιες που τρωω?? αν ειναι να το ριξω εξω σημερα :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου η τελευταια τιμη στην καμπυλη ηταν τσιμπημενη και μου πε να προσεχω...οχι οτι δεν προσεχα...γιατι θα ξανακανεις καμπυλη;βγαινουν μεγαλυτερα τα ζουζουνακια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΟΡΡΥΥΥΥ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑ..ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ!ΠΙΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΤΙς ΚΑΤΣΑΡΟΛΕς ΚΑΙ ΠΛΥΣΙΜΟ ΠΙΑΤΩΝ ,ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΑ ΤΗ ΛΑΙΚΗ..ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΤΗΚΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ!! :S:S:S:S:S:S:S:S:S:S

ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΗΜΕΡΑ..ΜΕ ΞΕΝΕΡΩΣΕ Ο ΑΛΛΟς ΚΙΑ ΕΧΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ..!ΑΜΑΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ..!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...