Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο11


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου και καλό μήνα!!!

Νανά μου να σου ζήσει ο αντρούλης σου!!!

ΜΑΝΝΟΥΛΑ καλή ιδέα τα μπιφτέκια...αλλά και οι πατάτες στο φούρνο ακόμα καλύτερη ιδέαα!! (με το κρέας δεν τα πάω πολύ καλά!! :P )

καλά αποτελέσματα στα κοριτσάκια που έχουν ραντεβού στο γιατρό... με το καλό να δείτε τα μωράκια σας και όολα να είναι ΤΕΛΕΙΑ!!!

Βασιλική μου προσπάθησα να ανοίξω τα link που έβαλες αλλά λόγω αργής σύνδεσης δεν τα άνοιγε με τίποτα... είμαι σίγουρη ότι όλα είναι SUPER!!! με το καλό να τα χαρείτε κούκλα μου!!

Αν ξέχασα κάποια sorry!!

Αγγελική μουυυυ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

vasiliki76 έγραψε:

http://www.letoshop.gr/files/photos/resized/nefe007733large_400x.jpg

http://www.letoshop.gr/default.asp?itmS ... 08&pid=40#

http://www.letoshop.gr/files/photos/res ... e_400x.jpg

http://www.letoshop.gr/files/photos/res ... e_400x.jpg

http://www.letoshop.gr/files/photos/res ... e_400x.jpg

σας εβαλα να δειτε τι πηραμε απο nef nef

και αυτη ειναι η προικα μας αλλα τα χρωματα ειναι πιο ζωντανα!!!!

λαχανι, πορτοκαλι , κιτρινο

http://www.omegabebe.gr/pics/products/178_design44.jpg

:woohoo:

Βασιλική είναι απίστευτα όλα!! Τα φαντάζομαι με τα διδυμάκια μέσα.... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

kalimera katrinaki kalo mina :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

minas me dwrakia gia merikes apo mas ;)

ta kalytera dorakia ths zohs mas!!kalo mhna kai me ena pono !!

apo ayrio de tha exo net ki etsi se poia na steilo kinhto an pate gia kafe paraskeyh???? :silly: :silly: :silly: tha soulatsaro oso mporo!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yeliz mou polu xairomai pou se vlepoume sixna ;)

eisai apo ta atoma pou pragmatika tha ithela na exw dipla mou :)

yeliz sto telos tha sou kanoume fun club ;)

pou les kai gw protimw tia patatoules me polu lemonaki miam, miam

to kreas oute egw to thelw alla oloi mou fwnazoun faeeeeeeeee :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Καταρχας Ελπιδακι μου, ευχαριστω για τα καλα σου λογια! Να σαι καλα, μου ανεβαζεις το ηθικο!

Οσο για εσενα...αληθεια σου λεω εισαι μια κουκλα(και αυτο στο λεω οχι μονο εγω, αλλα και αλλες κοπελες, και αυτο ειναι που εχει σημασια γιατι συνηθως οι γυναικες για να πουμε καλο λογο σε αλλη γυναικα...λιγο δυσκολο, ενταξει εξαρταται και απο το ατομο). Το θεμα ειναι οτι εισαι πολυ ομορφη. Το αν εχεις παρει μερικα κιλα, οκ , εισαι και εγκυος, η ομορφια σου ομως παραμενει. Στο κατω κατω μολις γεννησουμε με το καλο θα τα χασουμε (και εγω εχω παρει), τα μωρακια μας θελουν περιποιημενες μαμαδες.

Αγγελικουλα τι κανεις? Φανταζομαι τελειωσατε με τη μετακομιση σας, ετσι?

Πάλι καλά που έχω κι εσάς κι ακούω καμιά καλή κουβέντα που κ που,γτ αλλιώς...ο άντρας μου πάντως μου το δήλωσε ότι εαν θελήσω και 2ο παιδί πρέπει να έχω επανέλθει αδεργουαις με το κρίνο!!! :laugh: :laugh:

Αγγελικούλα καλημέρα γλυκιά μου,σ'ευχαριστώ αλλά κι εσύ κουκλί είσαι!!!

Κατρίνα και Yeliz καλό μήνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες σας κοριτσια μου...καλο μηνα με υγεια...παλι βρηκα νετ και μπηκα να δω τι κανουμεεε....μμμμμμμμμμμ..ωραια πραγματακια βλεπω, υπεροχη η κουνια και τα σεντονακια...με το καλο και με ενα πονο σε ολες μας....τελικα το εντονο χρωμα σου φτιαχνει την διαθεση ρε παιδι μου.....φιλια και καλη συνεχεια σε ολες και ειμαστε οι πιο κουκλες και οι πιο θεες με τα κιλακια μας τα εξτρα....τελοςςςςςςςςςςς...δεν θελω ανασφαλειες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[iΚαταρχην τρελαθηκα με τα nef nef..Τα ξερω τα εχω αγορασει αλλα bebe δεν τα ειχα δει!Ωραια ποιοτητα!Αναστασια μας αναψες φωτιες με τις φωτος σου!!

Αν ειχα κοριτσακι θα επαιρνα αυτα..http://www.agatharuizdelaprada.com/

Καλα αποτελεσματα στα κοριτσια μας που θα πανε στο γιατρο!!

Ευκαιρια να δειτε τα μπεμπινια σας!ζητηστε στο γιατρο να τα δειτε και 3D 4d..kai peite του να σασ βγαλει και φωτο.οποια θελετε(εμενα ετσι μου ειπε παντως)

Τα χτεσινα μου μπιφτεκια εκαναν σαλο χτες..ε?σημερα εχουν μεινει ..οποτε ..όλες με ενα μπιφτεκι στο στομα σημερα?Τα ειχα με πουρε και σαλτσα μανιταρια μμμμ!!

nana..να χαιρεσαι τον αντρουλη σου..και αυτος εσενα και το μωρο σας που ερχεται.. ;);) Τελειωνεις και τη δουλεια σημερα..οπότε..χαλαρωνεις κιολας!

ΑΝΝΟΥΛΕΣ υπομονη..με μπογιατζη..και αναρρωσεις..Ολα θα τελειωσουν περαστικα θα ειναι!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ και ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ..τωρα συνειδητοποιω οτι αυτο το μηνα εσεις..γεννατε!θα με παρουν τα ζουμιααα!!Ποτε εφτασε???

maria@.ελα να μας πεις τα νεα σας ..μερες ειχες να φανεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYAKI1234 έγραψε:

καλημερα σε ολες σας κοριτσια μου...καλο μηνα με υγεια...παλι βρηκα νετ και μπηκα να δω τι κανουμεεε....μμμμμμμμμμμ..ωραια πραγματακια βλεπω, υπεροχη η κουνια και τα σεντονακια...με το καλο και με ενα πονο σε ολες μας....τελικα το εντονο χρωμα σου φτιαχνει την διαθεση ρε παιδι μου.....φιλια και καλη συνεχεια σε ολες και ειμαστε οι πιο κουκλες και οι πιο θεες με τα κιλακια μας τα εξτρα....τελοςςςςςςςςςςς...δεν θελω ανασφαλειες.....

Καλημερα ΕΥΑΚΙ!!Τι κανεις εσυ βρε ψυχη?σε τι φαση βρισκεσαι?κανατε τα ψωνια σας?η μπουμπου?εκανε τις εξετασεις της? ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

yeliz mou polu xairomai pou se vlepoume sixna ;)

eisai apo ta atoma pou pragmatika tha ithela na exw dipla mou :)

yeliz sto telos tha sou kanoume fun club ;)

pou les kai gw protimw tia patatoules me polu lemonaki miam, miam

to kreas oute egw to thelw alla oloi mou fwnazoun faeeeeeeeee :P

Αγγελικούλα μου γλυκιά πρώτα ο θεός όλο το καλοκαίρι εδώ θα είμαι...(που θα βρώ καλύτερη παρέα?) ε και απο Σεπτέμβριο τα απογεύματα γιατί το πρωί στη δουλειά μόνο να σας διαβάζω θα προλαβαίνω.. και αν..

Όσο για το κρέας τώρα που είσαι έγκυος να τρώς (και εγώ όσο ήμουν έτρωγα αν και με το ζόρι αλλά έτρωγα) γιατί κάνει καλό στο μωράκι σου!!

Ελπιδάκι μου καλό μήνα και σεσένα καλή μου.. και μην ακούω χαζά... όταν η γυναίκα είναι έγκυος ομορφαίνει ακόμα πιο πολύ, οοοοοσα κιλά και να πάρει!! και στη τελική αμα δεν πάρεις κιλά τώρα πότε θα πάρεις? Να χαρείς την εγκυμοσύνη σου και μετά τα χάνεις και τα κιλά (ειδικά άμα θηλάσεις ούτε που θα καταλαβεις για πότε θα εξαφανιστούν!!)

Κατρίνα μου καλημέρα και καλό μήνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Πάλι καλά που έχω κι εσάς κι ακούω καμιά καλή κουβέντα που κ που,γτ αλλιώς...ο άντρας μου πάντως μου το δήλωσε ότι εαν θελήσω και 2ο παιδί πρέπει να έχω επανέλθει αδεργουαις με το κρίνο!!! :laugh: :laugh:

Χααχαχχαχχα... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Εγω ειμαι ηδη εγκυος στο 2ο μωρακι μου... Α, και οχι με τον κρινο! Το επιασες το υπονοουμενο... ;) Με τον καλο, παραδοσιακο, κλασικο τροπο που ολες γνωριζουμε! :P (Αλλα κοντευουμε να ξεχασουμε... :dry::blink::blush::S )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!αυτα τα κιλα!!εγω δεν τα εχασα ολα απο την πρωτη εγκυμοσυνη,20 ειχα βαλει μεχρι τον 8ο...εχασα τα 12 και ξεκινησα με τοσα παραπανω,συν αλλα 8 που εβαλα μεχρι τωρα παλι στα +20 ειμαστε!ο αντρας μου με αποκαλει ''μπογο'',''ντρουλη''και διαφορα αλλα ομορφα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanna80 έγραψε:

aggelike. έγραψε:

ta kalytera dorakia ths zohs mas!!kalo mhna kai me ena pono !!

apo ayrio de tha exo net ki etsi se poia na steilo kinhto an pate gia kafe paraskeyh???? :silly: :silly: :silly: tha soulatsaro oso mporo!!![/quote:2bpcntgf]

εχεις PM!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

elpidaki83 έγραψε:

Πάλι καλά που έχω κι εσάς κι ακούω καμιά καλή κουβέντα που κ που,γτ αλλιώς...ο άντρας μου πάντως μου το δήλωσε ότι εαν θελήσω και 2ο παιδί πρέπει να έχω επανέλθει αδεργουαις με το κρίνο!!! :laugh: :laugh:

Χααχαχχαχχα... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Εγω ειμαι ηδη εγκυος στο 2ο μωρακι μου... Α, και οχι με τον κρινο! Το επιασες το υπονοουμενο... ;) Με τον καλο, παραδοσιακο, κλασικο τροπο που ολες γνωριζουμε! :P (Αλλα κοντευουμε να ξεχασουμε... :dry::blink::blush::S )

Πω,πω τι μου θύμησες τώρααααα....(σαν τις γιαγιάδες το λέω!)

Αλήθεια αφού γεννήσουμε πότε ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ θα μπορούμε νααα.....πνίξουμε το κουνέλι??? :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

αχ!αυτα τα κιλα!!εγω δεν τα εχασα ολα απο την πρωτη εγκυμοσυνη,20 ειχα βαλει μεχρι τον 8ο...εχασα τα 12 και ξεκινησα με τοσα παραπανω,συν αλλα 8 που εβαλα μεχρι τωρα παλι στα +20 ειμαστε!ο αντρας μου με αποκαλει ''μπογο'',''ντρουλη''και διαφορα αλλα ομορφα!

τι λεω γαμωτο!!+16 πανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxa na to pnixoume alla me prosoxi mi meinoume kat' eutheian egkies pali :P

katrinaki teleio to link, polu oorfa pragmatakia

na sou pw exw mia idea na feroume ta taperakia kai na kanoume ksana ntou stous kalous sas geitones :P

koritsia variemai kai xazomarizw, akoma sto krevati eimai :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχθες εμαθα και ενα νεο!μια ξαδερφη του αντρα μου ειναι εγκυος!!παλι!!!και λεω παλι γιατι εκανε το πρωτο της αγορακι και στο τριμηνο εμεινε εγκυος στο 2ο!!!εκανε το 2ο και τωρα στο 3μηνο ξαναεμεινε!!!!!!την φανταζομαι θα τα χει παιξει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες+καλο μηνα!!!!!

να ξεκινησω απο αυτα που θυμαμαι...

βασιλικη απιθανα τα πραγματακια σας!!!με το καλο κοπελα μου!!!!!!

αννουλα μου αυτο κανω με τα γαλακτοκομικα.παιρνω και συμπληρωματα ασβεστιου.

γιουλι μου συμφωνω απολυτα με αυτο που λες!!!η προθεση μετραει!

αγγελικη μου στο ντοπλερ βλεπεις τις μητριαιες αρτηριες,τη μεταφορα "φαγητου" απο τον πλακουντα στο μπεμπακι μας και ποσο αμνιακο υγρο υπαρχει μεσα μας.επισης αν ο γιατρος δεν βαριεται σου κανει πληρη ελεγχο παλι οπως στην β'επιπεδου.

νανα μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!να ειναι παντα γερος και με το καλο να σας ερθει το μωρακι σας!!!καλα ψωνια σημερα και στους 2 σας!

μπελλα μου με το καλο το ντοπλερ!!!!!ολα θα ειναι σουπερ,σιγουρα!

ελπιδακι θα συμφωνησω με τις προλαλησασες!!!!!εισαι κουκλααααα!!!!!

αννουλα οντως η κυο κ γω ειμαστε απο τις πρωτες που θα γεννησουμε...

σημερα ειχα ελαφρους πονους περιοδου..αλλα για να σκασει μυτη νωριτερα δεν νομιζωωω..επανερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Πω,πω τι μου θύμησες τώρααααα....(σαν τις γιαγιάδες το λέω!)

Αλήθεια αφού γεννήσουμε πότε ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ θα μπορούμε νααα.....πνίξουμε το κουνέλι??? :P:P:P:P:P[/quote:2br25wsg]

Κοιτα, εγω αφου σαραντισα καναμε τρελιτσες. Γεννησα φυσιολογικα και ειχα και ραμματα, οποτε καταλαβαινεις... Μετα τις 40 μερες πηγα στον γιατρο μου, με ειδε αν ολα ειναι καλα και μας εδωσε το πρασινο φως. Αλλα να σας πω οτι ενιωσα λιγο σαν...παρθενα? Λιγο οτι κοντευα να ξεχασω και πως γινεται, λιγο οτι πονουσα...Ε, τις επομενες φορες ''περναγαμε καλα''...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πφφφ...έχουμε μέλλον δλδ ακόμα μέχρι το κουνέλι :laugh: :laugh:

Πάντως αυτό που πολλές κοπέλες μένουν ξανά έγκυες κατευθείαν το έχω ακούσει πολύ συχνά....Φαντάζομαι η καημένη η κοπελίτσα θα τα χει δεί όλα,Μπέλλα,με 3 εγκυμοσύνες στα καπάκια....Δεν ισχύει ότι αν θηλάζεις δεν έχεις και περίοδο?Συνεπώς δεν μένεις έγκυος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατρινακι θελεις να σας βαλω και αλλες??? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: πλακα κανω...δεν εμειναν και πολλα να δειξω...

εμενα μου φαινεται πως ο καιρος περναει πολυ αργα ρε κοριτσια...θα σκασω!!!!!παρεμπιποτντως υπεροχα τα πραγματακια που θα ηθελες να παρεις!!!

και γω δυσανεξια εχω εγγελικη μου....δεν το χωνευει το στομαχι μου..

οχι ρε!παλι ξεχασα σε ποιε ηθελα να απαντησω..

σημερα εχουμε μαια..σε μια ωρα!!!τι καλα!!!ξεκινησαν οι μικροσυσπασεις!!!!γεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...