Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο10


Recommended Posts

WENDY έγραψε:

παντως το πρασινο χρωμα ειναι περιπου το ιδιο με αυτο του δωματιου του!!!)...

Αν σου πω ότι και εμείς τέτοιο περίπου πράσινο επιλέξαμε τελικά για βασικό χρώμα του δωματίου του??? :laugh: :laugh: Ελπίζω την άλλη βδομάδα θα έχει φτάσει σε ένα αξιοπρεπές επίπεδο να σας βάλω φώτος :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Kat6 έγραψε:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΑΣΩ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ

είμαι πάρα πολύ καλάαα!!!

Ευτυχώς πονάκια έχω μόνο όταν κουράζομαι που είναι και φυσιολογικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κατερινακι μου ειμαι η Βασω που καθομουν διπλα στην κουμπαρα σου ...

Κατερινα μου ( soupitsa ) ημουν σιγουρη οτι θα μοιαζουν τα χρωματα των δωματιων μας ...ταιριαζουμε και μοιαζουμε παιδι μου εμεις ...

χαρηκα που σας αρεσε το μπανιο ...ειναι λιγο περιεργο και η που θα αρεσει ..η θα το βρουν μπανιο τσιρκο!!!!

κοριτσακια παω για υπνο ...αυριο θα βγαλω φωτο τα χρωματα του παιδικου να τα δειτε ( αν και μοιαζουν αρκετα με του μπανιου )

καλο βραδυ σε ολες σας ....φιλακια στα μωρακια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

deite kai mia me mena pou tin exw akousei kanonika apo to fovo mou, den epaize na paw poio kei :P:P:P peninta xrwmata allaxa mexri na ti travixoume kai auti :blink:DSC_0005-20100621.JPG

Αχ Αγγελικούλα μου τι γλυκιά που είσαι!!!

Τι ύψος είναι αυτό;;;

Κι εγώ δεν το μπορώ το πολύ ύψος...νιώθω κάπως... :S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου,εισαι εδω?κουμπαρουλα!!!

για να σε διευκολυνω λιγακι..

vasomits..Basoyla

WeNDy..Basoula dipla mou

Sia 24..η Θεη!

μαρια@..Μαρια..με την μικρη Ελλη

ΤΑ υπολοιπα κοριτσια τωρα εδω ειναι της Αθηνας και νησων!Αλλα θα σου συστηθουν κι εκεινες.και θα τις μαθεις σιγα σιγα!Εχουμε κι αλλες βορειες..βεβαια!αλλα κανουν κοπανα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

Εγω κατερινακι μου ειμαι η Βασω που καθομουν διπλα στην κουμπαρα σου ...

Κατερινα μου ( soupitsa ) ημουν σιγουρη οτι θα μοιαζουν τα χρωματα των δωματιων μας ...ταιριαζουμε και μοιαζουμε παιδι μου εμεις ...

χαρηκα που σας αρεσε το μπανιο ...ειναι λιγο περιεργο και η που θα αρεσει ..η θα το βρουν μπανιο τσιρκο!!!!

κοριτσακια παω για υπνο ...αυριο θα βγαλω φωτο τα χρωματα του παιδικου να τα δειτε ( αν και μοιαζουν αρκετα με του μπανιου )

καλο βραδυ σε ολες σας ....φιλακια στα μωρακια σας

Καλη νυχτα Βασουλα..

Παντως να σου πω..οτι οταν ειδα εσενα απο κοντα ..μου θυμισες τη σουπιτσα..και η κορη μου το προσεξε!!το στυλ σας μοιαζει..πααρα πολυ κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASOMITS έγραψε:

aggelike. έγραψε:

Αχ Αγγελικούλα μου τι γλυκιά που είσαι!!!

Τι ύψος είναι αυτό;;;

Κι εγώ δεν το μπορώ το πολύ ύψος...νιώθω κάπως... :S:S[/quote:226ja98b]

Καλαααα οι φωτο..τα σπανεεεεε λεμεεε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina, vaso mou euxaristw gia ta kala sas logia :):):)

koritsia deite mia teleia foto pou vrika sto internet, fantazomai kapws etsi tha nai ta mikrakia mas :) ta agorakia xoris kordelitses kai foustanakia alla kapos etsi mikroulia, omorfa kai ethrausta :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω Βασουλα..να εισαι καλα!Πραγματι σε ολα θελει να ειναι μεσα...λιονταρακι δεν ειναι?

Κατερινακι καλο βραδυ..σε καταλαβαινω κι εμενα σερνεται..

Σας καληνυχτω κοριτσαρες μου κι εγω..κουραστηκα πολυ σημερα..εξω ολη μερα με τα ΙΚΑ και για ψωνια..μεχρι τις 1900 τοτε μαζευτηκα απο το πρωι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουμπάρα Κατερίνα, εγώ είμαι η Κατερίνα από Αθήνα και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι τέλος Αυγούστου περίπου :)

Vasomits, είδα στο fb το τραγούδι σας! Τι συγκινητικό να σου γράφει ο άλλος ένα τραγούδι!! έλιωσα! Πήγα στον αντρούλη μου και του είπα "άκου να δει, της vasomits της έγραψε ο καλός της ολόκληρο τραγούδι, θέλω και εγώ κάτι ρομαντικό!!"... "α...καλά.... οι ορμόνες προς το τέλος γίνονται χειρότερα εεε???" Αυτή ήταν η απάντησή του :(

Αγγελική, ωραίο φορεματάκι στη φωτογραφία! Αχ, και εγώ έχω υψοφοβία μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 έγραψε:

anna10019 έγραψε:

ΚΟΥΚΛΑ,ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΒΓΗΚΑ ΣΕ ΑΔΕΙΑ ΚΥΗΣΗΣ.ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΤΗΝ ΠΙΘΑΝΗ ΠΗΤ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ.ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΗΔΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΡΟΧΕΣ ΤΟΥ ΙΚΑ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΕΝΤΥΠΟ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ 2 ΧΑΡΤΙΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΙΚΑ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕ(ΧΩΡΙΣ ΕΞΕΤΑΣΗ),ΤΟ ΥΠΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΕΛΕΓΚΤΗΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Ο ΕΡΓΟΔΟΤΗΣ.ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΣΤΙΣ ΠΑΡΟΧΕΣ,ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ 2 ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΘΗΚΑ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ!ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΕΣ ΜΟΥ!!![/quote:3j7ul02m]

Ευχαριστώ πολύ για τις οδηγίες. Καλά που μου γράψες γιατί τσάμπα θα τραβιόμουν μέχρι εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου συγνώμη που δεν έχω χρόνο σήμερα να κάνω σχόλια για τις ρομαντικές σας κουβεντούλες και για τις υπέροχες φωτογραφίες σας (Αγγελική). Θα τα πούμε πιο αναλυτικά αύριο.

Καλό βράδυ και καλή ξεκούραση σε όλα τα ταλαίπωρα κορμάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Κουμπάρα Κατερίνα, εγώ είμαι η Κατερίνα από Αθήνα και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι τέλος Αυγούστου περίπου :)

Vasomits, είδα στο fb το τραγούδι σας! Τι συγκινητικό να σου γράφει ο άλλος ένα τραγούδι!! έλιωσα! Πήγα στον αντρούλη μου και του είπα "άκου να δει, της vasomits της έγραψε ο καλός της ολόκληρο τραγούδι, θέλω και εγώ κάτι ρομαντικό!!"... "α...καλά.... οι ορμόνες προς το τέλος γίνονται χειρότερα εεε???" Αυτή ήταν η απάντησή του :(

Αγγελική, ωραίο φορεματάκι στη φωτογραφία! Αχ, και εγώ έχω υψοφοβία μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Να´σαι καλά Κατερινάκι!!!

Είναι πολύ όμορφο!

Ολοι έκλαψαν στο κέντρο!

6 μήνες το παίδευε το αγόρι μου το τραγούδι αλλά χαλάστηκε λιγο γιατί τα πιτσιρίκια δεν μας άφησαν να το ευχαριστηθούμε!!!

Το χάρηκα κι εγώ μαζί του όταν το γράφαμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

Βασιλικουλα εισαι κι εσυ εδω?τελικα νομιζω οτι ο γιατρος σε εβαλε στο ματακι ΕΕΕ?;);););)

δε σου ειπα για το καρδιολογο..αν καιστην αρχη μου φανηκε σνομπ..αμιλητος..γιατι τον πεθανε ο γιοκας μου δεν του καθοταν με τιποτα,μετα λυθηκε η γλωσσα του και δε με αφηνε να φυγω με το μπλα μπλα μπλα...Παντως μου φανηκε πολυ καλο παιδι..και ανθρωπος!ΕΙΝΑΙ ΛΕΕΙ ΕΝΑς ΣΤΟΥς 5 ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΕΜΒΡΥΑ ΚΑΙ ΝΕΟΓΝΑ!

ΚΑΙ ΝΕΟΤΑΤΟΣ!!!ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΔΩ ΕΝΑ ΜΠΑΡΜΠΑ..ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ..ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΜΑΣΙΑ!!!ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ..ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ..ΞΕΡΟΚΑΤΑΠΙΑ :blush::blush::blush:

kalhmera koritsia..

einai apisteytos o masias..kai ego dyo ores eimouna ekei...an de kano oles tis metrhseis de pas pouthena mou eipe..apsogos!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Τι κάνετε κούκλες; Με χαρά είδα ότι βρήκαμε τη φόρμα μας πάλι... γεμίζουμε 4353456456 σελίδες τη μέρα :P

Καταρχάς Βασούλα WENDY το μπάνιο σας είναι απίστευτο! Φοβερό γούστο :cheer:

Δεύτερον ζηλεύω πολύ που χορεύετε και, Αγγελικούλα, είναι υπέροχο το κομμάτι που έβαλες και σκέφτεστε να χορέψετε. Πολύ παθιάρικο ;)Βασούλα, τι τέλειο αυτό με το τραγούδι που σου έγραψε! Πάω να το ακούσω/δω! Εμείς είμαστε ξενέρωτοι χαχαχ, καλύτερα να με λιθοβολήσουν παρά να χορέψω δημοσίως :blush: Το μέρος αυτό λέγεται ναυάγιο; Πανέμορφο είναι. Κι εσύ κουκλίτσα όπως πάντα B)

Ελπιδάκι, τουλάχιστον ακούγεται σαν να πέρασες σούπερ! Αν είχαμε θεϊκές παραλίες εδώ κοντά, το ίδιο θα έκανα :)

Ντορούλα, υπομονή! Όπως το περιγράφεις ακούγεται σαν πόνος συνδέσμων, επειδή μεγαλώνουν/τεντώνονται τα πάντα. Εμένα μου πέρασε κάποια στιγμή, οπότε δεν αποκλείεται να γίνει το ίδιο και με σένα! Μακάρι!

Οι ιστορίες γνωριμιών σας είναι πολύ :woohoo: :lol: (Κατερινάκι, τι γλυκό στόρι!) αλλά -τι στο καλό- καμία δεν love-8583.gif τη νύχτα του γάμου της; :laugh:

Εμείς γνωριστήκαμε σε γενέθλια γνωστής. Εκείνος λέει ότι με ερωτεύτηκε με το που με είδε (...), εγώ είπα "τι είναι αυτός ο φλώρος θεέ μου", αλλά μετά από λίγες μέρες βγήκαμε οι δυο μας και cute-octopus-emoticons-pb-13.gif... Μετά πήγα στη μαμά μου και της είπα ότι αν είναι να παντρευτώ ποτέ, θα παντρευτώ αυτόν, τέλος.-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...