Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο10


Recommended Posts

Κι εγώ τον έχω αυτο το πόνο,τις τελευταιες μέρες μου ξεκίνησε και νόμιζα οτι είναι πιασμένος ο προσαγωγός και θα περάσει αλλά έτσι όπως τα λέτε μάλλον όχι... :S

Αγγελικούλα κι εγώ τανγκο ήθελα αλλά ο δικός μου δεν το χει καθόλου κι είναι κ ντροπαλός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

siaki mou euxaristw polu :):):)

ntora mou den exw kati analogo o giatros sou ti sou leei??

katerinaki mou auto elleipe na mi xoresoume sas exw pei pws ton gnwrisa i aitia itan mia vradia tango :P opwte de leei na mi to timisoume me ena pathiasmeno tango :P xaxaxaxaxa kai oson afora to xoro oloi mporoume na xorepsoume arkei na to pistepsoume ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Σας ζηλεύω τόσο πολύ που ξέρετε να χορεύετεεεεε! Εγώ είμαι εντελώς άχρηστη-σα να έχω δύο αριστερά πόδια :(

Ντόρα, αυτό με τον προσαγωγό το έχω και εγώ. Σας είχα ζαλίσει παλαιότερα με αυτό το πρόβλημα. Μετά κατάλαβα ότι δεν θα μου περάσει και έτσι σταμάτησα να το αναφέρω... Ο πόνος ο δικός μου όμως δεν πάει μέσα στον κόλπο.Είναι πάνω-πάνω στον προσαγωγό. Το βράδυ όταν πάω να αλλάξω πλευρό πονάωωωωωωωω...

Και η Θέκλα εξαφανίστηκε. Η Μαριέττα ακόμα τίποτα,ε?? Ούτε η Ρόζα!

εμενα παει μεχρι μεσα οχι πολυ βαθια καποιες φορες ειναι πιο επιφανειακος ο πονος αλλες πιο βαθεια αλλα μονο αριστερα κ καμια φορα τραβαει κ νευρο μεχρι πισω στην μεση.... :S:S παιρνω μαγνησιο αλλα τιποτα μου ειπε ο γιατρος να παρω 3 φορες την ημερα depon για 5 μερες για να δουμε πως θα παει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

sas exw pei pws ton gnwrisa i aitia itan mia vradia tango :P opwte de leei na mi to timisoume me ena pathiasmeno tango

Εγώ δεν είχα διαβάσει το πώς γνωριστήκατε!! Πήγατε σε μια βραδιά tango στην Κρήτη? Ήταν κεραυνοβόλος έρωτας? Χορέψατε μαζί? Ήρθε και σου μίλησε? Πες μας λεπτομέρειες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντορα κι εγω εχω ενοχλησεις στον κολπο με καποιες κινησεις, αλλα αμα κατσω να ψειρισω οσα νιωθω... αστα... :P

http://www.youtube.com/watch?v=QZ_ACdz2W4k

αυτο χορεψαμε εμεις.. πιο βατα πραγματα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσια μου καλησπερα!

αχχχ δε σας προλαβαινω με αυτο το ιντερνετ,και το μαμμυ να με πεταει εξω!ευτυχως προλαβα να σας διαβασω!!

τι ομορφα τραγουδακια ...αυτο ειναι το τραγουδι που μας ελεγες Ελπιδακι?

Αγγελικουλα εγκρινω..για τανγκο..εμφανιση!!!!!!!!!!!

Ντορακι..τι ακριβως πονος ειναι αυτος?σα κραμπα?η σαν πιασιμο στο μυ?

Κατερινακι το δωματιακι θα γινει τελειο γιατι θα το κανεις με αγαπη!

Σουπιτσα..κι εγω ζηλευω..πολυ θελω να μαθω χορο..ηταν ονειρο ζωης..αλλα ακριβο..σπορ!

Θεη μου,τι κανεις εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

εμενα παει μεχρι μεσα οχι πολυ βαθια καποιες φορες ειναι πιο επιφανειακος ο πονος αλλες πιο βαθεια αλλα μονο αριστερα κ καμια φορα τραβαει κ νευρο μεχρι πισω στην μεση.... :S:S παιρνω μαγνησιο αλλα τιποτα μου ειπε ο γιατρος να παρω 3 φορες την ημερα depon για 5 μερες για να δουμε πως θα παει...

Εγώ δεν το ανεφερα καν στο γιατρό. Υποφέρω τρελά μόνο όταν αλλάζω πλευρό το βράδυ ή όταν έχω ανοικτό το πόδι μου και πάω να το κλείσω... Είχα υποθέσει μόνο μου ότι ίσω ανοίγουν τα κόκκαλα της λεκάνης γιαυτό πονάμε σε τέτοια σημεία... Την Τετάρτη έχω ραντεβού με το γιατρό. Επειδή το αρνητικό μου είναι ότι παραείναι ψείρας (σε σημείο που μου σπάει τα νεύρα :angry:) αν του πω για τον προσαγωγό είναι ικανός να το ψάχνει μία ώρα και να μου πει να πάω και σε ορθοπαιδικό για να είμαστε σίγουροι :huh: Νομίζω ότι μετά τη γέννα θα αλλάξω γιατρό (εκτός και αν είναι τόσο ελαφροχέρης που γεννήσω γρήγορα ανώδυνα - σενάριο επιστημονικής φαντασίας :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

Σουπιτσα..κι εγω ζηλευω..πολυ θελω να μαθω χορο..ηταν ονειρο ζωης..αλλα ακριβο..σπορ!

Εγώ είχα δοκιμάσει να πάω σε μαθήματα λατιν στο δήμο και έμεινα στην ίδια τάξη, όλοι προχωρούσαν εγώ σκράπας. Η δασκάλα στην αρχή έλεγε, όπως η Αγγελική, ότι όλοι μπορούν κτλ... ε... με μένα μάλλον θα άλλαξε γνώμη :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxa kala tha sas pw pws gnwristikame, vasika ton gnwrisa ena xrono prin ta ftiaxoume telika se mia milonga vradia argentiniou tango

tote de mou arese katholou eixe kai makria mallia ta opoia sixainomai ston antra alla anyway, ta xa kai me allon opwte lalalalala

tote emene irakleio kai gw rethymno kai de ton ksana eida mexri pou metakomise tin epwmeni xronia rethymno :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ksana vrethikame sto xoro loipon kai arxisame na kanoume parea egw nomiza filika alla :P:P:P eixe en to metaxi allaxei eixe arxisei na mou psiloaresei (kala autou tou aresa apo ti prwti fora alla egw xampari :P ) vgainame, vgainame, xoreuame apo dw apo kei an kai kollaga sti diafora ilikias mas, kapoia stigmi ta ftiaxame meta apo mia milonga itan thimamai prothimopoiithike na me paei spiti kai sto autokinito mou edwse to prwto fili :woohoo:

apo tote eimaste mazi se peisma olon kala to ti katara eixa faei i gynaika ap oses ton trigirizan de legete :angry::angry::angry:

apo tote den exei matia gia alli eutixos de perimena pote otan ton eida prwti fora sti zwi mou oti telika autos tha itan o prigkipas mou, eidate pws ta fernei i zwi, enas xoros oli mou i zwi :)

ax! ti thimithika

eseis koritsia pws tous gnwrisate??????

sorry gia to terastio post ta egrapsa oso poio sintoma mporousa :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale ti skate tha sas kanw egw mathimata :P:P:P

xoreuw sxedon ta panta :silly: :silly: :silly:

tango arxisa na xoreuw sto deutero etos sto panepistimio kai malista daskalos mou itan o kollitos tou antra mou, meta ekana kai latin alla de mou polu aresoun kai i teleutaia mou trella to oriental, to opoio kai tha sinexisw amesos meta ti genna ti tsampa toses stoles tis exw kai kathontai :P:P:P

a kserw kai paradosiaka gia tin akriveia kritika ta opoia xoreuw apo polu polu mikri

dialexte loipon kai parte edw o kalos mpakses :silly: :silly: :silly: :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινάκι μου ειμαι μαι χαρά!!εσύ;;έχεις χαθεί τελευταία με τη forthnet..xaxaxa

σήμερα ο μπέμπης δίνει ρεσιτάλ κλωτσιάς!!!μα δεν κοιμάται καθόλου αυτό το παιδί;;;

Αγγελική μου και εγώ δεν τον ήθελα καθόλου στην αρχή τον άντρα μου..μάλον όχι μόνο δεν τον ήθελα αλλά τον αντιπαθούσα κιόλας...γνωριστήκαμε με τα συνδικαλιστικά στο τει...μιλάμε έφαγα πολύ στενό μαρκάρισμα και αυτός ο κακομόιρης πολύ φτύσιμο...

μέχρι που πήγαμε μια εκδρομή στη Μύκονο και εκεί άλλαξαν όλα..είδα και εγώ τι άνθρωπος είανι και τον ερωτεύτηκα τρελά!!!από τότε ήμαστε αχώριστοι!!!τον λατρεύω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικουλα εισαι κι εσυ εδω?τελικα νομιζω οτι ο γιατρος σε εβαλε στο ματακι ΕΕΕ?;);););)

δε σου ειπα για το καρδιολογο..αν καιστην αρχη μου φανηκε σνομπ..αμιλητος..γιατι τον πεθανε ο γιοκας μου δεν του καθοταν με τιποτα,μετα λυθηκε η γλωσσα του και δε με αφηνε να φυγω με το μπλα μπλα μπλα...Παντως μου φανηκε πολυ καλο παιδι..και ανθρωπος!ΕΙΝΑΙ ΛΕΕΙ ΕΝΑς ΣΤΟΥς 5 ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΕΜΒΡΥΑ ΚΑΙ ΝΕΟΓΝΑ!

ΚΑΙ ΝΕΟΤΑΤΟΣ!!!ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΔΩ ΕΝΑ ΜΠΑΡΜΠΑ..ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ..ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΜΑΣΙΑ!!!ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ..ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ..ΞΕΡΟΚΑΤΑΠΙΑ :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ομορφη γνωριμια Αγγελικη μου..

Μου αρεσε ο τροπος που γνωριστηκατε με τον αντρα σου ...

βρε κατερινα και σ' αυτο ιδιες ????????????

δεν ξερω να χορευω καθολου σχοδον !!!!!!!

ειμαι τελειως ασχετη στα δημοτικα και οχι μονο !!!!!!

θα μου πειτε πως την εβγαλα στο γλεντι του γαμου μου ...

αν δειτε το video θα σκασετε στα γελια με τραβανε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasilikoula mou fantasou kiolas esy pou forages to nifiko kai de fainontan ta podia sou o antras mou ektos apo tango kai latin de skampazei allous xorous skepsou oti egw den eimai kritikia kai xoreuw polu kala kritika kai autos oute koutsa koutsa asta thelw na tou kanw entatika mathimata :P

en to metaxi sto gamo mas tha exoume kai arkadiana kai kritika kai ipeirotika em ti na timisoume tis katagwges mas ;) na dw ti tha ton mathw telika :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε κοριτσια τι μου θυμησατε τωρα ..την πρωτη νυχτα γαμου που δεν εγινε ΤΙΠΟΤΑ !!!! και κοιμηθηκαμε σε εναν γωνιακο καναπε επειδη στην κρεβατοκαμαρα ειχε παγωνια !!!!!

εγω τον αντρα μου τον γνωρισα επειδη ηθελα να μου μαθει ιταλικα ..λογω του οτι τα ειχα με εναν ιταλο ..ειπε θα μου μαθει αλλα τιποτα τελικα κοριτσια ακομα περιμενω να μου κανει εκεινα τα μαθηματα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου ήρθα κι εγώ!!!

Σήμερα είχαμε το δεύτερο μάθημα ανώδυνου!!!

Είναι υπέροχαααααααα!!!

Κατερινάκι μου πολύ όμορφο το δωματιάκι της Αλκμηνούλας!!!

Τον γατούλη σου τον λυπήθηκα...Εχει ένα παραπονεμένο υφάκι το γλυκούλι μου αλλά με την ζέστη ήταν σωτήρια η κίνησή σου!!!

Ντόρα μου τον πόνο αυτό τον είχα κι εγώ μέχρι που ο μικρούλης μου πήρε θέση...Τώρα δεν πονάω πουθενά ευτυχώς!

Δυστυχώς θα τον έχεις τον πόνο μέχρι να πάρει θέση το μωρουλίνι σου!!!

Υπομονή μόνο θα κάνεις!

εμείς στο γάμο μας χορέψαμε ένα τραγουδάκι που έγραψε ο καλός μου και τραγουδήσαμε μαζί... :blush: Υπέροχη στιγμή!!! Οι φίλες του fb μπορείτε να το δείτε στα βίντεο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο βρε Βασούλα!!!τον έφαγε ο άντρας σου τον Ιταλό!!!

και εμείς την πρώτη νύχτα του γάμου δεν κάναμε τπτ...είμασταν και οι δύο πτώματα και μάλιστα εγώ έκανα και μία ώρα να λουστώ και να βγάλω τα τσιμπιδάκια από τα μαλλιά μου...ξεροί πέσαμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

vasilikoula mou fantasou kiolas esy pou forages to nifiko kai de fainontan ta podia sou o antras mou ektos apo tango kai latin de skampazei allous xorous skepsou oti egw den eimai kritikia kai xoreuw polu kala kritika kai autos oute koutsa koutsa asta thelw na tou kanw entatika mathimata :P

en to metaxi sto gamo mas tha exoume kai arkadiana kai kritika kai ipeirotika em ti na timisoume tis katagwges mas ;) na dw ti tha ton mathw telika :P

τα πιαααααααα δεν φαινοταν ?????? τα ποδια μου ????? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

το νυφικο ηταν μπροστα κοντο και πισω μακρυ !!!!!!!! :silly: :silly:

ασεεεεεεεεεεεεεεε ξεφτιλα ειχα γινει στα δημοτικα !!!

φυσικα ουτε ο αντρας μου ηξερε να χορευει ....

αχ επρεπε να με βλεπατε θα σκαγατε στο γελιο :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

εγω τον αντρα μου τον γνωρισα επειδη ηθελα να μου μαθει ιταλικα ..λογω του οτι τα ειχα με εναν ιταλο ..ειπε θα μου μαθει αλλα τιποτα τελικα κοριτσια ακομα περιμενω να μου κανει εκεινα τα μαθηματα!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ΤΕΛΕΙΟΟΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax vre vaso ena pleonektima exoun oi nifes pou de kseroun na xoreuoun kai sy to xalases :P:P:P simasia exei pantos na euxaristithikate to gamo sas kai as xorepsate opws na tan, makari na euxaristithw to gamo mou kai na mi me faei to anxos kai as pesoume kserei meta :P:P:P:P

vaso mou prepei na itan polu romantiko to tragoudaki tha mpw na to dw :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ με το χορο τα εχω καλα..ολα τα χρονια ακουγα τα καλυτερα σχολια για τις επιδοσεις μου στα Club :woohoo: :woohoo: :woohoo: πραγματι στο FREE STYLE, RnB,χιπ χοπ,και γενικοτερα στο αυτοσχεδιασμο..καλα τα παω..Το θεμα μου ειναι οτι δεν ξερω τα βηματα..για να χορεψω κατι ποιο συγκεκριμενο.Λατρευω το λατιν.το αργεντινικο τανγκο και φυσικα ..θα ηθελα παααααρα πολυ να μας μαθεις..Αγγελικουλα..ή να μας προτινεις καποιο μερος να παμε να μαθουμε!!!!!

Η γνωριμιες μας εχουν πιστευω η καθε μια τη χαρη της!!Σιγουρα η καθε μια (γνωριμια)ειχε και το σκοπο της εε?Και εμεις...χαμπαρι...εε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Βασουλιτα μου ....

τι κανει ο μπεμπης ???? πες μας κι εσυ πως γνωρισες τον αντρα σου ...

θεη μου κι εμενα στα μαλλια μου γινοταν ενας πανικος !!!!ασε που την αλλη μερα ειχαμε την φωτογραφιση του γαμου και ξυπνησαμε πρωι !!!!

θυμαμαι που στο γλεντι του γαμου ειχα βγαλει τα παπουτσια χορευα ξυπολυτη εδω κι εκει σαν το κατσικι το βραδυ τα ποδια μου ηταν μαυραααααα μαλλον καθαρισα ολο το μαγαζι ,περασα μιση ωρα στο μπανιο αλλη μιση ωρα να βγαλω το νυφικο τα τσιμπιδακια ουυυυυυυυυυυυυυυυφ τελικα ηταν κουραστικη μερα ...αλλα ηταν πολυ ομορφα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrinaki mou makari opote thelisete edw eimai egw gia opoia plirwforia sxetika me xoro ;)

vasoula mou epeidi thelw na glitwsw kai gw to skoupisa tou magaziou me ta patousakia mou skeftomai ta nifiatika papoutsia mou na nai xorou opwte oute gata oute zimia :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...