Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

ευχαριστούμε πολύ κορίτσια!!

να χαίρεστε κ εσείς τα παιδάκια σας κ να είναι πάντα γερά...

Τι νέα έχετε; όλα καλά;

πέπη πρέπει να πλησιάζεις ε; πότε σου έδωσαν πητ;

έχεις άγχος;

τη βρήκατε την άκρη τλκ τι θα κάνετε με την κασσάνδρα;

άντε καλοκαιριάζει νομίζω...επιτέλους!! κ οι λίγες βροχές που έμειναν είναι πια ...λίγες!!!

φιλιάαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!! ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ????

ΒΡΕ ΠΕΠΗΗΗΗΗΗΜΗΠΩΣ ΓΕΝΝΗΣΕΣ Κ ΧΑΘΗΚΕΣ :shock::shock::shock::shock::shock:

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ???? ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΒΡΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδια!!

πάντως ελενα, μέχρι εχθές δεν είχε γεννήσει η πέπη...κ εγώ το ίδιο νόμιζα της έστειλα μνμ!!

αλλά έιμαστε σε αναμονή!!!

εμείς είμαστε καλά...η μικρή άρχισε να μιλάει παρα πολύ...την τελευταία εβδομαδα λύθηκε εντελώς η γλώσσα της κ δεν τη βάζει μεσα ποτε!!!!

(κ όσο σκεφτομαι ότι παρακαλούσα να μιλήσει...)

εχθές ζύμώναμε κεφτεδάκια μαζί...και πετάγεται στο άσχετο κ μου λέει...

"πλάθω κεφτεδάκια, με τα 2 χεράκια!!!!"

λυθήκαμε στα γέλια δεν το συζητώ....!!!!

επίσης εχθές είχε γενέθλια η κολώνα του σπιτιού μας!!! 37 ολόκληρα!!:):) να τον χαίρομαι!!!

αυτό που κάθε πρωί δεν μπορείς να ζήσεις από την ζέστη κ κάθε απόγευμα βρέχει τοσο πολύ...είναι φυσιολογικό λέτε; θα τελειώσει ποτέ..;

αυτή τη βδομάδα λέω να κάνουμε κ το εγχείρημα καλοκαιρινές δουλειες...

να σηκώσουμε τα χαλιά κλπ κλπ...

ελεν τι έγινε τλκ με το γάλα; βρήκατε άκρη;

από εχθές άρχισε το εγχείρημα επίσης, να τρώει μόνη της εντελώς η εβελινα...

εχθές της έκανα μακαρονάκια με κιμά που της αρέσουν, έφαγε αρκετα, σήμερα κοτόπουλο με πατάτες...

για να δούμε...

θέλω από σεπτέμβρη να πάει παιδικό σταθμό, και θέλω πριν από αυτό να μπορεί να τρώει καλά κ μόνη της..οπότε ξεκινήσαμε...ελπίζω να τα καταφέρουμε κ να μη λιμοκτονήσει:)

αυτά τα νεώτερα κουκλίτσες!!

φιλάκια πολλά και γλυκά στα μπεμπεδάκια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενάκι πολύ μου άρεσαν οι φώτο σας από το γενέθλιο παρτυ σας!!

και του χρόνου με υγεία πάνω από όλα...να χαρείτε ακόμα περισσοτερο!!!

αλλά κ η μαμάαα εεεε;;; κουκλααααραααααααααα φτου φτου φτου!!!

καλά κοκκινομάλης είναι ο χρηστάκης; δεν το ήξερα!!

κ εγώ ήμουν κοκκινομάλλα μικρή, όπως του χρηστάκη ήταν τα μαλλιά μου, κάπου στα 4 ξάνθυναν κ μετά κατά το γυμνάσιο ψιλοσκούρυναν αλλά όχι πολύ, καστανόξανθα τα λες...

καλέ γιατί μιλάω κ απαντάω μόνη μου;

ακουει κανείς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:roll::roll::roll::roll::roll::roll: μαρινα εγω προχτεσ υποτηθετε οτι απαντησα σ αυτα που εγραψεσ!!!

ΠΟΥ ΠΗΓΕ Η ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΜΟΥ ΟΕΟ?????

ΜΗΗΠΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ????

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΛΟΝΑ ΣΟΥ Κ ΠΑΛΙ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ!! Κ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ :oops::oops::oops: ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΟΝΣΕΡΒΑ!!! :?

ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ Κ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΠΕΠΗΣ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΕΝΗΣΕ :lol::lol::lol::lol: ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ :lol::lol::lol::lol: ΚΑΛΕ ΠΕΠΗΗΗΗΗΗΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΙΑΛ ΣΟΥ??????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!! :oops::oops::oops: ΚΑΙ ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΑΝ ΒΓΕΙ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΗΣ ΘΑ ΤΟΥ ΤΑ ΒΑΨΩ!!!!! ΤΩΡΑ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟ ΧΡΩΜΜΑ ΤΟΥ!!!!

ΚΑΛΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟΣ?????? ΚΑΡΟΤΟ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!

ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑ!!!!!! ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΣΤΟ ΑΣΧΕΤΟ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΟΥΤΕ ΕΣΤΩ ΕΝΑ ΤΗΛ ΣΑΣ!! ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ!!! :(:(:(:(:(

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΑΚΙΑ Κ ΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΙΑ :D:D:D:D

Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΠΑΩ Κ ΜΟΥ ΧΕ ΛΕΙΨΕΙ!!!!!!

ΝΑΑΑ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΜΗΠΩΣ Κ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aμαν βρε Ελενα!!! Στειλε ενα μηνυμα στο facebook οτι θα ερθεις Ναουσα...

Στο Mammy εγω δεν μπαινω καθε μερα γιατι αργει πολυ...

Ειχε ανθοκομικη εκθεση στο παρκο της Ναουσας σημερα και πηγαμε εκει βολτα ...Αλλιως θα ανεβαιναμε σιγουρα στον Αγιο Νικολαο και θα σας πετυχαιναμε... :( Κριμα....Εμεις μερα παρα μερα ειμαστε εκει...

Το μαλλακι σας υπεροχο!!! Δεν εχω λογια ...Κουκλος ο μικρος Χρηστακης!!

Μαρινα τι κανετε?? Ολα καλα?

Nα χαιρεσαι τον αντρα σου!!!

Ειχα γραψει και πολλα ακομα, αλλα με πεταξε παλι το mammy .....γκρρρ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε ΠΕΠΗ ΜΟΥ Κ ΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΘΑ ΣΑΣ ΕΣΤΕΛΝΑ ΜΥΝΗΜΑ ΣΤΟ ΦΑΤΣΟΒΙΒΛΙΟ ΑΝ Κ ΟΥΤΕ ΕΚΕΙ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΠΟΤΕ :(

ΑΛΛΑ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΞΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑ???? Κ ΤΣΟΥΠ ΗΡΘΑΜΕ!!! :D

Κ ΚΑΤΣΑΜΕ Κ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Κ ΓΙΑ ΦΑΙ Κ ΟΛΟ ΕΛΠΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΔΩ!!!!

ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΟΣΕΣ ΕΙΧΑΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΩΣ ΚΑΤΩ :P ΓΙΑ ΧΑΖΗ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΑΝ!!!!

ΚΡΙΜΑ.... ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΜΩΣ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ :D:D:D:D ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΛΑΚΙ....ΕΛΕΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΣΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ Κ ΜΑΣ ΔΕΙΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ :lol::lol:

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!!! ΠΕΠΗ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ????? ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΤΡΑ ΜΕΣΑ??????? ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

good morning!!

ελα ρε έλενααααααααααα

εγώ ήμουν μόνη με τη μικρή γιατί ήρθε ένας πελάτης του αντώνη εκ του εξωτερικού κ ηταν μαζί του, κ κόβαμε βόλτες μες στην πόλη, βρήκαμε κ κάτι φίλες μας (έχει κ φίλες πανάθεμά την χαχαχαχαχα! κ πήγαμε παιδ.χαρα...)

δεν ξέρω πως ακόμα, αλλά θα προσπαθήσω να σου στείλω πμ το τλφ μου αλλιώς θα στο στείλω στο φεις που εκεί ξέρω!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα!!!!

πάντως στον αγιο δεν ανεβήκαμε..και περίεργο δλδ, επειδή κ εμείς συχνά πυκνά τον επισκεπτόμαστε κ κυρίως τα σαββατοκύριακα...άσε που παραλίγο θα είχαμε συνάντηση εκεί από το άλλο φορουμ με τις μαμαδες τις ναουσαίες..

ε ναι..το μαλλί εννοείται οτι θα το καταλάβαινα σήμα κατατεθέν!!!

οι γονείς μου έφυγαν για ν.υόρκη, θα λείψουν 20 μερούλες..

οπότε έμεινα με το εβελίνι και πήρα αναγκαστική άδεια κ εγώ 20 ημερών από τις εργασίες!!!

αυτή τη βδομάδα θα κάτσουμε εδώ κ κατά πέμπτη - παρασκευή θα την κάνουμε για κέρκυρα, αν εχει καλό καιρό να κάνει κ κανένα μπανάκι το εβελινάκι κ οι γονείς βεβαίως, βεβαίως..

Πέπη μου, εγώ κάααααααααααθομαι αυτή τη βδομάδα, αν θέλεις πάμε καμμιά παιδ. χαρά τα 2 μας (τα 4 δλδ!!!) ή καμμιά βόλτα στο πάρκο κανένα πρωινό..πώς σου φαίνεται η ιδέα; δεν ξέρω βέβαια κ αν μπορείς να οδηγήσεις...αν δεν μπορείς.. θα έρθουμε να σας παραλάβουμε ντοντ γουόρι!!!

αυταααααααααααα

σας φιλώ

πάω να μαγειρέψω το κοτοπουλάκι μου, που δεν ξέρω πώς....αν είναι καμμία εύκαιρη, ρίχτε καμμιά ιδέα

!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΑΝ ΟΙ ΖΕΣΤΕΣ....ΟΙ ΒΟΛΤΕΣ....Κ ΨΙΛΟΧΑΘΗΚΑΜΕ!!!!

ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΞΩ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΜΟΥ :roll:

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΒΗΜΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΙΑΝΟΥΜΕ!!! Κ ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ Τ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΛΑΙΕΙ ΟΣΑΝ ΓΑΙΔΑΡΟΣ :shock: ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟΥΤΟ!!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ!!! ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ :D

ΠΕΠΑΚΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!! ΓΙΟΥΧΟΥ!!!!!!!!!! ΓΕΝΝΑΣ?????????????? ΠΟΤΕ???????????????????

ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΠΟΤΕ!!!

ΑΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΑΔΕΙΑ ΜΟΥ!!!!! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΟΒΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥΗΜΕΡΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!! ΠΟΛΛΥ ΣΥΜΠΡΑΓΑΛΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ!!!

ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΝΑ 3ΗΜΕΡΟ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ!!!!!

ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΟ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΜΦΟΡ ΣΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ???? ΕΣΥ ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ ΟΛΟ Κ ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ!!!

ΚΑΜΙΑ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ ΣΚΟΤΙΝΑ ΚΤΛ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΤΙ ΠΡΟΙΚΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΘΡΩΟΠΑΚΙ??????

ΕΠΙΣΗΣ ΜΑΡΙΝΑ ΤΙ ΑΝΤΙΗΛΙΑΚΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΑ ΚΥΡΙΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτσι έτσι ελενάκι!! όλη μέρα έξω να είστε να κοκκινήσει κ το μουτράκι του μικρού όχι μόνο το μαλλί!!!

αντιηλιακό παίρνω αυτό για όλους μας : http://www.bionews.gr/bionews/083/beaut ... lavera.htm

όπως κ τα περισσότερα από τα προιόντα που χρησιμοποιώ για τη μικρή αλλά και για εμάς είναι από αυτή την εταιρία..

για ενοικιαζόμενα δεν έχω ιδέα, δεν έχω πάει ποτέ μου :oops::oops::oops:

εδώ κοντά στις θάλασσες λεπτοκαρυάς-κατερίνης-λιτοχώρου έχω πάει μόνο αυθημερόν εκδρομούλες κ μερικές φορές που μείναμε σαββατοκύριακο μείναμε εδώ :

http://www.platamonpalace.com/el/hotel.html.

εμείς αύριο φεύγουμε για κέρκυρα οπότε τα λέμε από εβδομάδα με το καλό κορίτσια

ααααααααααααα εχθές έχασες ελενάκι που δεν είσαι κοντά μας!!

ήπιαμε καφέ με την πέπη, και το κορίτσια μας έπαιξαν τέλεια μαζί!! στο τέλος αγκαλιάστηκαν φιλήθηκαν και φύγαμε:) - πολυ συγκινούμαι ρε γμτ όταν βλέπω τα μικρά να παίζουν τόσο καλά...

ελενάκι καλά να περάσετε όπου κ αν πάτε κοντά - μακρυά το ίδιο είναι απλά ελπίζω να σας κάνει καλό καιρό να βουτήξει ο χρηστάκης...

μην ξεχάσεις μαζί σου αλοιφή για κουνούπια, για τσιμπήματα από έντομα πολύ νερό να του δίνεις (παθαίνουν εύκολα αφυδάτωση τα μικρά)

αα κ ντοντ γουορι για τον μικρό...το είχε πάρει πολύ γρηγορα το περπάτημα κ φοβήθηκε μάλλον...θα ξαναξεθαρρέψει γρήγορα μην τον πιέζεις

Πέπη μου, εύχομαι με ένα πονο!!!χαχαχα!!! άν διαβάσεις πες μας και τι σου είπε ο ντοκτορης σήμερα!

σας φιλώ κορίτσια ματς μουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζηλευω ζηλετω το ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΑΣ Κ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΑΣ :?

ΜΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ?????????? ΧΑΖΕΨΕΣ???????? :lol::lol:

ΤΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΜΑΣ ΠΛΕΟΝ ΑΛΑΞΑΝ!!! ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΝΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΚΟΥΖΙΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ

ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΠΟΛΛΥ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΦΡΙΚΑΟΥΜΕ Κ ΜΑΣ ΔΙΩΞΟΥΝ Κ ΝΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΑΥΛΗ!!!

ΠΟΛΛΑ ΖΗΤΑΩ Η ΕΡΜΗ!!!

Κ ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΗΓΕΝΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΓΙΝΑ ΜΑΝΑ :lol:

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέραααα!!

΅

Ελενάκι η Πέπη γέννησε έναν αγόραρο 3,2 κιλών τη Δευτέρα το βράδυ!!!!!!!!!!

να της ευχηθούμε τα καλύτερα για τον μικρό εεε? να είναι πάντα υγιής κ ευτυχισμένος!!!!

εσείς τι κάνετε; πώς τα πας με την άδειά σου; κάνατε τλκ κανένα μπανάκι..ή σας τα χάλασε ο καιρός;

εμείς δυστυχώς δεν καταφέραμε να βουτήξουμε αφού έβρεχε 2 μέρες κ τις υπόλοιπες είχε ψυχρούλα....

τώρα σπιτάκι μας...

φιλάκιαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

μπραβο πεπηηηηη ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!! ΓΕΡΟ Κ ΤΥΧΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ!!!!! ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ Κ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ!!!!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΛΛΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ

:D:D:D:D:D:D

ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ...ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΝΑ!!!!

ΤΟΥ ΑΓ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ ΠΗΓΑΜΕ ΘΑΛΑΣΣΙΤΣΑ Κ ΕΙΧΕ ΚΡΥΟ ΟΠΟΤΕ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ!!!

ΦΕΥΓΩ ΟΜΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΛΕΠΤΙ=ΟΚΑΡΙΑ!!! ΒΡΗΚΑ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΙΟΙΟ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΗΣΥΧΕΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΡΥΧΩΡΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ Κ ΝΑ ΕΧΕΙ Κ ΑΥΛΗ!!!!!

Κ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ http://www.hotelifigenia.gr/

ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Κ ΑΥΤΗ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΤΕΞΟΥΝ :lol::lol: ΑΝΤΕ ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά να περάσετε ελενάκι!!

πολύ ωραίο το ξενοδοχείο σας. Θα το καταευχαριστηθούν τα μωρά...

απλά προσπαθήστε να έχετε κ διπλανά δωμάτια να αράζετε στο μπαλκονάκι όταν κοιμηθούν οι ταρζανούληδες!!!

τελικά ξαναπερπάτησε ο χρηστάκης μόνος του; η ακόμα έχει το φόβο;

επίσης μην ξεχάσεις να του πάρεις πλαστικά παππουτσάκια θαλάσσης. Να μην πατάει μόνος του στην άμμο ακόμα, μπορεί να έχει κανένα αγκαθάκι-κοχυλάκι να πατήσει το ποδαράκι του κ θα έχετε δράμματα!!

επίσης να σας πώ, ότι έχουμε μια εβδομάδα χωρίς πάμπερς!!!!!!!!!!!!

είχαμε ολίγα ατυχήματα, αλλά ήταν επειδή δεν πρόλαβε η δόλια...όλες τις φορές τα είπε τα τσισάκια της...

άντε ελπίζω να τα καταφέρουμε τελειωτικά!!! είμαι πολύυυυυυυυυυυυ χαρούμενηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απέμεινα μόνη κ καταιδρωμένη????????????

όχι τίποτα ούτε καμμιά βόλτα δεν μπορούμε να πάμε... (μας έφαγες άτιμη αλεξάνδρεια!!! όλο βολτες κ βολτες μας έλεγες κ κλειστήκαμε μέσα!!!)

αναγκαστικά για καμμια βδομαδούλα δλδ ακόμα...

το πολύ 1 ωρίτσα βόλτα... κ μετά σπίτι...να δούμε πώς θα το κανονίσουμε κ αυτό...

άραγε τα άλλα μικρά τι κάνουν όταν βγαίνουν από το σπίτι; που κατουράνε...; (απορίες πρωινές!!!!!!!)

καλέ ελενάκι γυρίσατε; πώςπεράσατε; βουτήξατε βουτήξατε;

στείλε καμμιά φώτο από τον κολυμβητή μας!!!

η πέπη υποθέτω είναι σπίτι της πια...

οταν τα καταφέρει..πολύ θα ήθελα να ξέρω πώς είναι να είσαι ΞΑΝΑ!!! όλη μέρα με το βυζί έξω...αλλα και πια με 2ο παιδί!!!!!!!!!

η κασσάνδρα τι έκανε; πώς το αντιμετωπίζει;

κοιμάστε;

ο μικρός εντάξει; πίνει-χέζει όλα καλά;

αααααααχ έχω τόσα να ρωτήσω...

ας μας πει πρώτα ότι είναι καλά κ μετά θα αρχίσω την ανάκριση!!!!!!!!!!!:):):)

άντε μιλάτε επειδή απέμεινα να μιλάω μόνη ωσάν τον πάγκαλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D:D:D ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΓΥΡΙΣΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!! ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!! ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΗΤΑΝ ΑΣΤΕΡΑΤΟ Κ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΛΥ!!!!(ΣΤΙΣ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΡΕΣΕ Η ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΑΣ) :D

ΤΟ ΝΕΡΟ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΥ ΚΡΥΟ Κ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 2 ΜΕΡΕΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΣΙΡΙΖΕ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΕΒΑΖΑ!!!! ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΖΕΣΤΑΝΕ ΛΙΓΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!

ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ ΚΥΛΙΟΤΑΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΓΟΥΡΟΥΝΙ!!!!

ΠΕΡΑΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!

ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΛΙΓΕΣ ΛΙΓΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΒΑΡΙΕΣ :lol::lol::lol::lol:

ΜΑΡΙΝΑ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΚΑΘΑΡΙΖΕΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!!! ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΑ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ!!!

ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ!!! ΜΕ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΟΙΟ ΕΥΚΟΛΟ!!!

ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Κ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΣΙΣΑ!!!!

ΑΑΑΑΑ Κ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ :roll::roll::roll::roll: ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ Κ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΙΕΤΙΕΤΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΙΡΟ!!!!!

ΠΕΠΗ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΤΩΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ Κ ΔΙΠΛΑ ΑΣ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ Κ ΕΔΩ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ!!!! :D:D

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ,ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΠΟΥ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!! ΤΕΡΑΣΤΕΙΟ ΚΕΝΟΥΡΙΟ ΧΛΙΔΑΤΟ ΚΤΛ!!! :D

Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΗΤΑΝ ΠΑΓΩΜΕΝΗ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΤΡΕΜΕΙ Κ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΕΞΩ!!! ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!! ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΞΑΠΛΩΣΤΡΑ ΞΑΝΑΕΠΑΙΖΕ ΕΤΡΩΓΕ ΚΤΛ ΚΤΛ!!!!

ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ!!! :D ΑΠΟ ΓΥΡΟ ΜΕΧΡΙ ΠΙΤΣΑ ΠΑΓΩΤΟ!!! :shock::shock::shock:

ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΤΟΝ ΒΛΕΠΑΝΕ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΑΝ Κ ΛΕΓΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΙ ΜΑΛΛΙ ΜΑΣ!!! ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΕΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΤΛ :roll::roll::roll: ΚΑΜΑΡΙΑ Η ΜΑΝΑ!!!! :lol::lol::lol:

ΕΠΙΑΝΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ Κ ΕΚΑΝΕ ΤΖΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!

ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΖΩΗΣ!!!! :o:o:o:o

ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΒΑΡΙΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΗΓΕ ΒΟΛΤΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΓΥΡΝΩΝΤΑΣ ΜΟΥ ΔΙΓΓΕΙΤΕ ΤΟ ΤΙ ΣΥΝΕΒΗ!!!!

ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ(ΠΑΡΑΠΟΛΛΥ ΟΜΩΣ) Ο ΜΙΚΡΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟΤΣΙ!!!! ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΧΑΡΑ Κ ΝΑ ΑΠΛΩΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ!!!! ΕΚΕΙΝΟ ΕΝΩ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΠΗΔΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Κ ΤΡΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥ!!!!!! ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΖΟΝΤΑΙ ΝΑ ΦΙΛΙΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΧΑΡΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ Κ ΕΚΕΙΝΗ!!!!! ΗΤΑΝ ΞΕΝΟΙ ΜΑΛΛΟΝ ΓΕΡΜΑΝΟΙ!!!!

ΜΗΛΑΜΕ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ ΔΕΝ ΤΑ ΕΔΙΝΕ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΟΙΤΟΥΣΕ!!!

ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΡΑΛΕΕΙ!!!

ΠΕΡΝΑΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ Κ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΟΛΤΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!!!,,

ΕΚΑΝΑ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΧΑΖΕΥΟΝΤΑΣ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΣΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΘΑ ΦΑΣΗ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΝΑ ΑΠΛΩΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ Κ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟΤΣΙ!!!! ΝΑ ΠΙΑΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΟΝΤΑΙ ΝΑ ΣΚΥΒΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ Κ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΣΑΝ ΤΡΕΛΑ!!! :shock::shock: ΤΗΝ ΕΙΧΕ Ο ΜΠΑΜ[ΠΑΣ ΤΗΣ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ FIRST SAIGHT LOVE!!! YES YES ΛΕΩ ΓΕΛΟΝΤΑΣ Κ ΦΕΥΓΩ!!!!

Ε ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΤΕ ΗΤΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΠΡΙΝ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ!!! :shock::shock::shock: ΤΟ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΑΜΕ ΟΤΑΝ ΠΕΡΑΣΑΝ ΜΕΤΑ!!!

ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΕΞΗΓΕΙΣΤΕ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: ΣΑΝ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΝ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΖΩΗ!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγώ πάλι ελενάκι θα έλεγα οτι ο μικρός μας βγήκε ερωτιάρης κ εκλεκτικός!!!!!!!!

είδε εκεί την ξανθιά την γερμανίδα με το γαλανό το μάτι, σου λέει ταιριάζει άψογα με το καροτί μαλλι!!!!!!!! τι μου φέρνουν τα μελανούρια από δίπλα!!!!!! αυτήν θέλω!!!!!!! κ απλά το έκανε κατανοητο!!!!!!!!!!!!! εεεεεε ρε μάνα τι έχει να σου κουβαλάει στο σπίτι :lol::lol::lol::lol: -

ελεν τη φάση που την έβαζα κάθε λίγο για τσίσα την ξεπεράσαμε..τώρα τη βάζω΄μόνο όταν το ζητάει. ΄Πάντα τα λέει, δεν της έχουν ξεφύγει καμμιά φορά, ακόμα κ αν είναι έξω κ παίζει, έρχεται για τσίσα ή κακά... το θέμα μου είναι το εξής:

αν είμαστε πχ σουπερ μαρκετ τι κάνουμε;

αν είμαστε στο δρόμο τι κανουμε;

οι φίλες σου με τα αγορακια κατουράνε όρθια; επειδή, ξέρω πολλά αγοράκια που στην αρχή κάνουν καθιστά...

το γιογιό δεν το θέλει, στα χέρια μου δεν κάθεται , πάμε σπίτι μας τουαλέττα μου λέει...τι να κανωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω???????????????/

τέλειες οι φώτο σας!!!!!!!!!!!!!! ααααααααχ ζήλεψα μπανάκι,...λετε να το αποτολμήσουμε το σ/κο?

ο αντώνης ψήθηκε ήδη, εγώ ολίγον φοβάμαι, αν θέλει η μικρή τουαλέττα που θα πάμε...μηπως παρααγχώθηκα...; :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΡΩΤΑΣ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ????? :P:P:P:P ΜΑ ΤΟΣΟ ΕΚΔΗΛΟΤΙΚΟΤΗΤΑ???? ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ!!!

Κ ΟΙ 3 ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΟΡΘΙΑ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΤΟΥΡΑΝΕ!!! ΟΠΟΤΕ ΟΚ!!! ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΕΩΡΩ ΛΙΓΟ ΠΟΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΟΛΙΣ Ο ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΛΕΓΕ ΘΕΛΩ ΤΣΙΣΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ....ΑΝΟΙΓΕ ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ Κ ΕΛΕΓΕ ΣΗΜΑΔΕΨΕ :lol::lol::lol: Κ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΕ Ο ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ!!!!

ΚΟΙΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΩ Η ΜΙΚΡΗ ....ΜΗΝ ΚΛΕΙΝΕΣΕ ΜΕΣΑ!!! ΤΟ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ ΣΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΝΑ ΤΟ ΠΑΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ.....ΣΤΡΩΣΕ Κ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΜΠΑΕ(ΠΑΡΕ ΜΑΝΤΗΛΑΚΙΑ ΚΛΙΝΕΞ ΜΑΖΙ ΣΟΥ)Ι Η ΣΗΚΩΣΕ ΤΗΝ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ Η ΒΑΛΤΗΝ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΙΣΕΙ ΣΤΟ ΣΙΦΟΝΙ ;)

ΤΙ ΑΓΧΩΝΕΣΕ!!!!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΤΗΣ ΦΟΡΑΣ ΠΑΜΠΕΡΣ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΟ ΘΕΛΕΙ ΤΣΙΣΑΚΙΑ Η ΚΑΚΑΚΙΑ Κ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΞΩ!!!! ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΕ Κ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!! Κ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΤΕ ΜΙΑ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΑΛΛΙΙΩΣ!!! :? ΜΙΑ ΧΑΕΡΑ ΤΑ ΠΑΕΙ Ο ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ!!!!

ΑΣΕ ΕΧΩ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΤΙΠΣ ΚΟΨΙΜΑΤΟΣ ΤΟΝ ΠΑΜΠΕΡΣ :lol::lol::lol: ΜΑΣΤΕΡ ΘΑ ΠΑΡΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΕΙΑ ΜΑΡΙΝΑΚΙ !!!

ΓΙΑ ΠΟΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΣΚΟΠΟ ΜΗΠΩΣ Κ ΒΡΕΘΟΥΜΕ!!! ΤΟ ΣΚ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΑΥΘΗΜΕΡΩΝ !!!

ΑΑΑΑ [ΗΓΑΜΕ Κ ΧΤΕΣ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΙΔΝΑ!!!! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΠΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟ ΚΑΤΑΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕ!!! ΕΦΤΙΑΧΝΕ Κ ΠΛΑΤΣΑ ΠΛΟΥΤΣ!!!!

Κ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΝΑ ΕΝΑ..... ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!! ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ!!!!

ΜΠΟΥΧΕΣΑΣ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ό,τι θα μου έδινες συμβουλες για το κόψιμο της πάνας ούτε που το είχα φανταστεί :lol::lol: ευχαριστώ ελενάκι!!!!!! δίκιο έχεις...όσο αγχώνομαι τόσο αγχώνω κ τη μικρή τελικά...

εχθές που το είδα πιο κουλ μια χαρά περάσαμε, είμασταν βολτίτσα κατούρησε στην τουαλέττα της καφετέριας κ όλα καλά...

φεύγουμε το απόγευμα μέχρι δευτέρα πρωί θα είμαστε στη φούρκα εδώ : http://www.olympion-sunset.com/

αν σας βολεύει θα χαρουμε πολύ να κανουμε παρεούλα..

φιλακιαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΑΥΘΗΜΕΡΩΝ ΦΟΥΡΚΑ1!!!!! ΜΑΚΡΙΑ ΠΕΥΤΕΙ!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΛΟΥΣΙΑ ΦΙΛΗ :lol::lol::lol: ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ!!!! :lol::lol::lol: ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΔΑΝΕΙΚΑ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ :lol::lol::lol::lol::lol: ΧΑΧΑΧΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΜΗΝ ΤΑ ΚΡΥΒΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!!!!! :lol:

ΧΜΜΜΜ ΣΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΗΛΙΔΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ!!!! ΤΟ ΚΑΤΟΥΡΟ ΤΗΣ ΕΒ ΕΙΝΑΙ??? =))=))

ΕΜ ΑΦΟΥ Σ ΕΙΠΑ ΜΑΣΤΕΡ ΘΑ ΠΑΡΩ ΣΤΟ ΚΟΨΙΜΟ ΤΗΣ ΠΑΝΑΣ!!! :lol::lol::lol: ΧΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΑΖΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ <<ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ>> Κ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΟΥΓΑ!!! ;) ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ;);););)

ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΟΠΟΤΕ ΑΚΥΡΗ Η ΘΑΛΑΣΣΙΤΣΑ!!! Μ ΡΘΕ Κ ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!! ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΩΡΑ ΞΑΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...