Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

καλημέρα!!

πέπη μου επειδή το πάσχα μου έκλεψαν το κινητό κ δεν έχω τώρα το τλφ σου , μήπως μπορείς να με πάρεις ένα τλφ;

σε θέλω επειγόντως

σορυ που δεν γραφω βιαζομαι λίγο, θα μπω αργότερα

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα κοριτσάκια! τι κάνετε;

ελενάκι συγνώμη για εχθές που μπήκα σίφουνας κ ούτε γεια δε σου είπα :oops::oops: βιαζόμουνά λίγο

κ για να μη σ'άφήσω απ'έξω να σου πω τι ήθελα την πέπη!!!

βγήκαμε χθες το απόγευμα κάτι μαμάδες για καφεδάκι εδώ στον παιδότοπο κ ήθελα να ενημερώσω την πέπη να έρθει..

ε ψιτ, ελεν!! κ άλλα κουτσομπολιά έχω να σου πω....

που να δεις κοιλίτσα η Πέπη!!!!!!!!!!!

είναι 8 μηνών (κ είναι όπως εγώ όταν ήμουν 5) στρογγυλή στρογγυλή κ κούκλα.. τι να πω..; αυτό το κορίτσι η εγκυμοσύνη δεν το επηρρέασε καθόλου...;;;;

καλά για το κασσανδράκι τι να σου πω....εκτός του ότι από επαγγελματικό προσανατολισμό είναι έτοιμη (ποδοσφαιρίστρια θα γίνει - το χέρι μου στη φωτιά) είναι αγγελούδι..να ξέρεις...

η πεθερούλα εφυγε πρωί-πρωί..την άλλη εβδομάδα θα κάνει μια εγχείρηση στο χέρι της οπότε θα ξαναιδωθούμε...(μεγάλη χαρά πήρα!!! :?:?:? )

το εβελίνι χαίρει άκρας υγείας, επιτέλους βγήκε ήλιος σήμερις κ θα κάνει κ αυτή καμμιά βολτίτσα....

επίσης αναμένω το σαιτ για τα παιδικά δωμάτια...ελεναααααααααααα

σκέφτομαι, δεν ξέρω αν το σκέφτομαι σωστά, αφού θα της πάρω που θα της πάρω κρεββάτι, να πάρω ένα που ανοίγει από κάτω κ έχει κ αλλο κρεββάτι που σηκώνεται..επειδή, αν θέλει να έρθει να κοιμηθεί καμμιά φίλη της μαζί της αργότερα..;που θα κοιμηθεί;...

βέβαια αυτά που έχω δει που ανοίγουν δεν είναι κ πολύ κοριτσίστικα..αλλά εντάξει αμα κρεμάσω καμμιά κουνουπιέρα από το ταβάνι..πάρω κ σεντονάκια ανάλογα δεν θα φαίνεται κοριτσίστικο;

αυταααααααααααα

σήμερα μαγειρεύω πατάτες γιαχνί με κοτόπουλο...κ μου'σπασε τη μύτη κ είναι κ 8 παρά το πρωί!!!!!!!μου φαίνεται τώρα θα φάω :lol::lol::lol:

φιλιαααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΕΝΑ ΕΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΞΕΧΑΣΩ!!!!!

ΜΑΡΙΝΑ ΤΟ ΣΑΙΤ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!!! ΑΝΟΙΞΕ Κ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΔΩΜΑΤΕΙΟΥ!!! ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΠΑΘΑ ΖΗΜΕΙΑ ΠΟΛΛΥ ΝΤΙΖΑΙΝΑΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!!! http://www.easy.com.gr/cat2011

ΚΟΙΤΑ ΤΑ Κ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΙΟ Σ ΑΡΕΣΕ!!!!!

ΚΟΥΚΛΑ Κ ΜΟΝΤΕΛΟ Η ΠΕΠΗ Ε????? ΑΠΟΡΩ ΤΟΣΗ ΜΟΡΦΑΤ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙ??? :lol: ΤΑΧΑ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΒΑΡΥΝΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!

ΧΑΙΡΟΜΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΩΡΑΙΑ ΣΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΑΣ Κ ΖΗΛΕΥΩ!!!!! :D:D:D

ΠΕΠΗ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ Κ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΧΤΕ Σ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΠΑΡΑΣΗΜΟ!!!!!!

ΝΑ ΕΝΑ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟ!!!!!!!!!! ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ...ΕΧΩ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΕΙ!!!! ΑΛΗΘΕΙΑ Κ ΣΕΝΑ ΣΤΗΝ ΚΑΣΙ ΣΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΝΑ 3ΜΗΝΟ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ????????????????

ΕΣΑΣ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΣΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ????? ΒΑΛΤΟ ΜΑΣ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΙΔΕΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΣΟΡΥ ΜΑΡΙΝΑ...ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΗΛΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΔΩΜΑΤΕΙΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΣΚΗΝΙΚΑ ΘΕΑΤΡΟΥ :lol::lol::lol::lol:

ΩΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΒΑΖΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ :lol::lol::lol::lol:

ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΣΑΙΤ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ PUZZLE ΜΕ ΛΙΛΑ ΧΡΩΜΜΑ !! ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ~!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!

Tι κανετε?? Παλι βροχη σημερα!!Ελεος!! :-l

Μαρινα ευχαριστω για τα καλα σου λογια!! Εμεις τελικα μειναμε αρκετη ωρα ακομη στον παιδοτοπο αφου η Κασσανδρα περνουσε μια χαρα (και δεν με εψαχνε καθολου)!!Οταν τη βγαλαμε και μεχρι να της βαλουμε τα παπουτσια για να φυγουμε, μας ακουσε ολη η Ναουσα ... :roll:

Μας την εφερες ομως ..δεν ειδαμε το ομορφο Εβελινι.. :(

Η Morfat που λες Ελενα πηγε τελικα στα μπουτια και εγινε 7 κιλα κυτταριτιδας στο καθε ποδι... :|

Ελενα καρουμπαλο ε?? Εγω καλα τα λεω να τον αφησεις ησυχο αλλα φανταζομαι οτι σαν αγορι που ειναι ο Χρηστακης θα ειναι και πιο ριψοκινδυνος... Τι να πω? Στο πλακακι επεσε?? Παντως δεν μπορεις να κανεις και πολλα..Μονο να ευχεσαι να μην ειναι τελειως τρελοκομειο ;)

Θελει για λιγους μηνες υπομονη...

Το κρεβατι της μικρης τελειωσε Ελενα. Τωρα εχω να της παρω σεντονια και να το γεμισω μαξιλαρια γυρω γυρω για να ειναι πιο ζεστο και ομορφο.. Θα το βγαλω καποια στιγμη φωτο να το δειτε. Αν και νομιζω οτι τελικα η Μαρινα εχει κατι τελειως διαφορετικο στο μυαλο της..

Εμενα απο το σαιτ εκεινο μου αρεσε αυτο που εχει κατι σαν δεντροσπιτο πανω απο το κρεβατι.. Τα αλλα ειναι πολυ κλασικα για το γουστο μου. Βεβαια το θεμα ειναι τι αρεσει στα μωρα μας που θα κοιμουνται εκει ..:D

Μαρινα καλα που δεν εβαλες νωριτερα το σαιτ αυτο γιατι θα εβαζα το Στρατο να φτιαξει αυτο με το δεντροσπιτο ....και ακομα θα το εφτιαχνε... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΟΧΕΡΟ ΛΟΝΔΙΝΟ!!!! ΜΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!ΟΛΟ ΒΡΕΧΕΙ!!!!

ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΠΕΠΗ Ε??????? ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΝΤΥΣΕΙ Η ΜΑΡΙΝΑ ΔΘΣΚΟΛΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩΩ :lol::lol:

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΣΑΣ!!!!! ΕΜΑΣ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ;)

ΕΠΙΣΗΣ :arrow: ΩΩΩΩ ΝΑΙ!!!! ΠΗΓΕ ΝΑ ΣΚΑΡΦΑΛΩΣΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ Κ ΕΠΕΣΕ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ!!!! ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΟ ΓΡΑΨΑ ΚΟΝΟΜΙΣΑΜΕ ΑΛΛΑ 2 :shock::shock::shock: ΕΝΑ ΣΤΗΝ ΚΟΛΟΝΑ ΤΟΥ ΤΟΙΧΟΥ Κ ΕΝΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟΥ ΣΑΛΟΝΙΟΥ :cry::cry::cry: ΕΓΩ Σ ΕΙΠΑ....ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ Κ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ Κ ΤΟ ΠΑΕΙ ΤΟΥΡΜΠΟ!!!!! ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΕΙΚΑΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΖΗΜΙΑ!!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ??????? :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια!!

χάθηκα λίγο συγνώμη αλλά έπεσε δουλίτσα...

πεπάκι μου δεν σας την έσκασα.... :cry::cry::cry: κ εγώ να σου πω ένιωθα πολύ άσχημα που ήρθα στον παιδότοπο χωρίς το παιδί μου..αλλά τι να έκανα...; αν την έφερνα η πεθερά μου δεν με πολυσυμπαθεί που δεν με πολυσυμπαθεί...μετά κατάρες θα μου΄ριχνε... :?:?:? κ θα ήταν νομίζω κ αγένεια..άφού ήρθε για 1 ημέρα κ δεν την είχε δει καθόλου...εγώ το πρωί είχα δικαστήριο κ την κράτησε η μαμά μου, η πεθερά μου δεν μπορούσε αφού έχει το χέρι της δεμένο, οπότε περίμενε πώς κ πώς το απόγευμα...

κ η νταίζη έφευγε την επομένη για να το κάναμε την παρασκευή...οπότε φαύλος κύκλος...και ήρθα μόνη...

για τα δωμάτια...

απλά μου άρεσαν τα θεατρικά σκηνικά...δεν θα το έκανα φυσικά....(αν κ το δεντρόσπιτο που λέει κ η πέπη ήταν κορυφή!!!! :lol::lol: αλλά αν πω στον αντώνη θα βάλουμε δεντρόσπιτο ή κάστρο πριγκίπησσας στο δωμάτιο θα μου ρίξει καμμιά μπούφλα!!!!!!!!!! :lol::lol: )

να σας πώ την αλήθεια, το δωμάτιο της είναι ψιλοέτοιμο, της το κάναμε όταν ήταν 6 μηνών κ είναι πολύ όμορφο, μόνο ένα κρεββάτι θα αλλάξουμε... (πέπη το είχες δει όταν ήρθατε;)

εν τω μεταξύ....τι θα γίνει με τον καιρό ρε κορίτσια...πωπωπωπω...πέρισυ τέτοιο καιρό ήταν καλοκαίρι...

βουτυράκι στα καρουμπαλάκια του χρηστάκη ελεν!!! κ υπομονηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!

μήπως να σας μεταφέρω το παρατσούκλι του ταρζάν μου;;;;; (κατάλαβες τώρα γιατί την έλεγα έτσι;;;;; :lol::lol: ) εντάξει...αν υπολογίζω καλά...περίπου στους 16 μήνες θα ηρεμήσει...(η δικιά μου τότε ηρέμησε...ηρέμησε βέβαια σχήμα λόγου...αλλά αυτά τα επικίνδυνα δεν τα κάνει πια)

η δικιά μου είχε κόλλημα να πηδάει από το τραπεζάκι του σαλονιού στον καναπέ κ πίσω... (δεν ξέρω πώς της κόλλησε...ευτυχώς το ξεπέρασε...)

ακόμα το έχει το ταρζανιλίκι στο αίμα της..αλλά σε πιο ήπια μορφή... εχθές το απόγευμα την πήγαμε στον παιδότοπο με κάτι άλλα παιδάκια και ανέβηκε μόνη της στην μεγάλη τσουλήθρα (που ανεβαίνουν τα μεγάλα παιδάκια - μετά τα 4...) η κοπέλα που τα πρόσεχε τρομαριάστηκε...εγώ το βρήκα φυσιολογικό :lol::lol:

αυτά τα νέα μας!!!!!!!!!!!!

(για την κυτταρίτιδα δεν το πιστεύω...βγάλε φώτο το πόδι να πειστούμε!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!

τι κάνετε;

χαθήκατε :(:(:(:(:(

εμείς καλά είμαστε..σήμερα βγήκε κ επιτέλους ο ήλιος!!!!!!!!!!!!!

εχθές κηδέψαμε κ τον παππού του αντώνη..

ήταν μεγάλος σε ηλικία κ με πολλά προβλήματα υγείας οπότε κατά κάποιο τρόπο τον περιμέναμε...

Το μόνο που με στεναχωρεί είναι ότι ο αντώνης λέει ότι δεν μπορούμε να κάνουμε μεγάλο πάρτυ στα γενέθλια της μικρής...ότι θα φαίνεται άσχημο...(συμφωνείτε;)

άλλα τι νέα να σας πω...γενικά καλά...

η μικρή έχει γίνει πολύ στοργική κ με τρελαίνει τελευταία..

εχθές εκεί που έπαιζε με ένα άλλο κορίτσάκι στο δωμάτιό της, φεύγει, φωνάζει

μαμούλα αγκαλιές! έρχεται μ'αγκαλίάζει σφιχτά μου σκάει ένα φιλί και μου λέει "νινίνα αγαπάει πααααααααααα πολύ μαμούλα" και φεύγει και πάει να συνεχίσει το παιχνίδι της..

σοκ η μαμά!!! γλυκό σοκ ομως εεεε;

το σάββατο θα μας επισκεφτούν τα αγαπημένα μου πεθερικά.... η πεθερά μου θα κάνει μια επέμβαση στο χέρι της (κάτι με τους τένοντες) κ θα έρθουν εδώ να την κάνουν για να έχει βοήθεια....άντε βοήθειά μου :lol::lol: καμμιά βδομαδούλα όπως το κόβω θα κάτσουν....ωραιααααααααααααααααααααααα

αυτάαααααααα

φιλιάαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:roll::roll::roll::roll::roll: ΑΧ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΛΟΓΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΜΟΥ :roll::roll::roll: ΜΑΑΑΑΑΑΑ ΕΡΧΕΤΕ Κ ΜΕ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ!!!! ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ Κ ΚΑΝΑ ΤΕΤΟΙΟ!! :D

ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΠΟΥ ΣΑΣ ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ!!! :cry:

ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΙΑΔΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΑΜΕΤΑΔΟΣΗ ΤΩΝ ΕΥΤΡΑΠΕΛΩΝ ΣΑΣ :lol::lol::lol: ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ :lol::lol::lol::lol:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!! ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙ!!! Κ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΕΡΘΕΙ!

ΠΕΠΑΚΙ??? ΟΛΑ ΚΑΛΑ??? ΠΩΣ ΕΙΣΤΑΙ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια!!

αχχχ τι ωραίος καιρός!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

εχθές το βράδυ ήπιαμε το πρώτο μας κρασάκι στο μπαλκόνι με φίλους γιά φέτος!! ήταν πολύ ωραία...μόνο που ως συνήθως δεν ήπια σκέτο το κρασάκι- κ έφαγα κ τα παρελκόμενα...κ στο τέλος θα γίνω μια βοιδάρα περιοπής!! αει σιχτήρ!!! αντί να αδυνατίζω παχαίνω ρε γμτ!!!

τελος παντων!!

εχθές είδα κ το στράτο στο φουπα-μακετ (που λεει κ το εβελίνι) μαζί με τα παμπερς νουμερο1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! για το νέο μέλος!!! αντε Πεπάκι με το καλό να το σφίξεις γρήγορα στην αγκαλίτσα σου!!

αύριο καταφτάνει κ η πολυαγαπημένη μου πεθερούλα μετά του συζύγου βεβαίως-βεβαίως!!! άντε με το καλό να περάσει κ η εβδομάδα των βασανιστηρίων...ουφφφφφφφφφφφφφφφφφ

αυταααααααααα

σας φιλώ σταυρωτά!! ματς μουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ! Ωραιος καιρος πραγματι !!

Ελενα σε ειδα προχθες στον υπνο μου!! Καναμε μαζι βολτα στη Βεροια και μου ελεγες οτι ειχες παρει μερος σε ενα ριαλιτι στον ant1 πριν αρκετα χρονια!! Επισης οτι τρελαινεσαι για μηχανες τσοπερ και οτι δουλευες σε συνεργειο για τετοιες μηχανες..... :D:D

Μηπως θα ηθελες να μας πεις καποια πραγματα για το παρελθον σου?? :lol::lol::lol:

Μαρινα μου, κατα την ταπεινη μου γνωμη μπορειτε να κανει το παρτυ κανονικοτατα. Ο θανατος ειναι μεσα στη ζωη και ειδικα ενος μεγαλου ανθρωπου που ηρθε η ωρα του...

Φανταζομαι πως ελιωσες με την αγκαλιτσα??? Αχ!!!

Εμενα με φωναζει μανούνα (μανούλα). Σαν μαουνα ακουγεται....

Ελενα ερχεται και η σειρα σου.....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA MAI K EGΩ!!!!!!

ΠΕΠΗ ΤΙ ΛΕΣ?????????????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΠΡΩΤΟΝ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΣΕ ΡΙΑΛΙΤΙ ....ΣΙΧΕΝΟΜΑΙ ΤΙΣ ΤΣΟΠΕΡ( ΣΤΑ ΝΙΑΤΑ Μ Μ ΑΡΕΣΑΝ ΟΙ ΠΙΣΤΙΑΡΙΚΕΣ) Κ ΦΥΣΙΚΑ ΕΓΩ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ :lol::lol::lol::lol::lol: ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΝΤΑΛΙΚΕΡΗΣ ΘΑ Τ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΒΛΕΠΩ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!! ΑΧ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ :D

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ!!!! ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαχαχα!!! Ελενα τι να κανω? Η φαντασια μου οργιαζει στα ονειρα μου...Αυτο ηταν απο τα πιο ηρεμα ονειρα μου. Tα αλλα ονειρα δεν σας τα λεω... ;):D

Εννοειται οτι αρχισαν οι αγορες για το καινουριο μελος, αφου μπηκα στο μηνα μου, πρεπει να ειμαστε σε ετοιμοτητα...Ποσο μικρες μου φαινονται αυτες οι πανες σε σχεση με της Κασσανδρας!!

Στο Εβελινι να ευχηθω περαστικα και γρηγορα και στη μαμα της υπομονη.. :(

Θα περασει, που θα παει.. ειναι πολυ γερο κοριτσακι ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

χρόνια πολλά κ ευτυχισμένα κ χαμογελαστά!! στον μικρό Χρηστάκη!!

να τον χαίρεστε ελενάκι μου να είναι πάντα υγιής κ χαρούμενος!!

φαντάζομαι τη συγκίνησή σας....τα πρώτα γενέθλια είναι πάντα πολύ σημαντικά...

εγώ είμαι χάλια ψυχολογικά..το εβελίνι ανέβασε πυρετούλη πρώτη φορά από τότε που γεννήθηκε..κ μου'ρθε βαρύ...

δεν εχει τπτ άλλο...μονο πυρετο μεχρι 38,5 έκανε...σήμερα ακόμα δεν ανέβασε, ελπίζω να τελείωσε...αλλά είναι το καημενούλι όλη την ώρα ξαπλωμένο κ θέλει αγκαλιές...ουφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι χρόνια πολλά για τη γιορτούλα σου κουκλίτσα!!

να είσαι πάντα καλά κ να σε χαίρονται κ να σ'αγαπούν οι άντρες της ζωής σου!!

άντε κ μια κοράκλα έυχομαι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ :D:D:D:D:D

ΧΑΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΕΤΡΕΧΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!

ΠΑΡΤΥ ΚΑΝΑΜΕ ΧΤΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΜΑΣ!!!! ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ ΟΙ ΜΑΝΑΔΕΣ ΦΥΓΑΝ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ Κ ΔΗΛΩΝΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΜΕΙΝΕΙ ΑΞΕΧΑΣΤΟ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ!!!!

ΠΟΛΛΥ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ ΑΝ Κ ΕΓΙΝΑ ΠΤΩΜΑ!!! ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΑΝ Κ ΕΣΕΙΣ ΕΔΩ!!!!!

ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΕΡΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΦΕΙΣ!!!!

ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ !!! ΩΣ ΤΟΤΕ ΦΙΛΟΥΡΕΣ Κ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΗ ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΕΒΕΛΙΝΑ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΔΙΝΑΤΕ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΠΕΠΗ ΜΟΥ.... ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΔΩΣΩ ΝΕΣΛΑΚ ΤΗΣ ΝΕΣΤΛΕ Κ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΘΕΟΛΩ ΝΤΕΝΕΚΕΔΑΚΙ Μ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΣΕ ΧΑΡΤΙΝΟ!!! :? ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ !!!!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!! ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΣΚΟΝΗΣ!!!!

ΓΙΑ ΦΡΕΣΚΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ Μ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ!!!!!

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΞΑΔΕΡΦΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΗΜΙΚΟΣ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΤΕΡΙΑ ΓΑΛΑΚΤΟΜΙΚΩΝ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΒΑΠΟΡΕ ΓΑΛΑ ΣΕ ΤΕΝΕΚΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!! ΕΓΩ ΠΑΛΛΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩΝΕΨΑ!!!

ΕΣΥ ADVANCE ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ???? ΣΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν καταλαβαινω πως το εβαπορε σε τενεκε μπορει να ειναι καλυτερο απο το φρεσκο??

Αυτο ηταν αληθεια οταν ημασταν εμεις μωρα γιατι τοτε δεν παστεριωναν τα γαλατα και επρεπε να τα βρασουμε ..

Εγω δεν ρωτησα κανεναν. Ενημερωθηκα μονη μου και εδωσα φρεσκο που μου φαινεται πιο φυσικο. Δεν εδωσα advance γιατι ειναι πιο γλυκο. Βεβαια αν δεν το ηθελε το φρεσκο δεν ξερω τι θα εκανα.. ;)

Εμας μας πηρε 3-4 μερες να συνηθισει αλλα μαλλον την ενοχλουσε το μπουκαλι (γιατι μεχρι τοτε θηλαζε)

Αυτες τις μερες βγηκε ενα καινουριο της ΔΕΛΤΑ που εχει πιο πολλα λιπαρα και πιο εντονη γευση. Της το εδωσα και αυτο και το ηπιε.. Ε δεν τρωει που δεν τρωει πολυ, τουλαχιστον πινει οτι της δινω.. :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!

Σήμερα έχει γενέθλια το κοριτσάκι μου...έγινε 2!!! είναι απίστευτο...νομίζω ότι ήταν χθες που πονούσα τρελλά κ έσκυψα κ είδα το κεφαλάκι της...ακόμα μουδιάζει το κεφάλι μου όταν το σκέφτομαι...

τι κάνετε; σας έχασα λίγες μέρες...είναι εδώ το πεθερικομάνι κ καταλαβαίνετε.... :cry::cry::cry:

Ελενάκι κ εγώ φρέσκο έδωσα... αποθηλάσαμε εντελώς περίπου στους 11 μηνες..από τους 9 της έδωσα σκόνη φρισολακ μερικά γεύματα κυρίως πρωινά όταν είχα δουλειά.. κάπου στους11,5 μήνες της έδωσα advance για 2 εβδομάδες -δεν έπινε με τίποτα το φρέσκο...κ δοκίμαζα ό,τι έβρισκα(μέχρι που το δοκίμασα κ αηδίασα απ'τη γλύκα κ τη βανίλια) μετά της έδωσα υψηλής παστερίωσης (το μόνο που κατάφερνε να πίνει) για κανένα τρίμηνο (κυρίως δέλτα ή νουνού) τώρα κ τώρα της δίνω φρέσκο ό,τι βρω..

Τα γάλατα σε κονσέρβα είναι γάλατα 3ης γεννιάς, έχουν υποστεί τρελλή επεξεργασία κ δεν συγκρίνονται σε τίποτα με το φυσικό...και αφού απολύτως φυσικό δεν μπορείς να δώσεις (να αρμέξεις αγελάδα δλδ) δίνεις φρέσκο σε κουτί...

Ο παιδίατρος συστήνει εμπλουτισμένα, επειδή θέλουν να είναι σίγουροι ότι τα μωρά παίρνουν εξτρα σίδηρο κ ασβέστιο για να μην έχουν εκπλήξεις στις εξετάσεις...όμως αν το παιδί σου τρώει ισορροπημένα κ σωστά (δλδ δεν τρέφεται με γκούντυς αποκλειστικά κ πίτσες) τότε δεν το έχει ανάγκη...

Γνώμη μου αυτή, κάνεις ό,τι σε φωτίσει ο θεός :lol::lol:

Σας φιλώ γλυκά!! ματς μουτς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΕΒΕΛΙΝΑΚΙ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΟΟΛΑΑΑΑΑΑΑ ΤΡΑ ΛΑ ΛΑ ΛΑ Λα

χρονια πολλα να την χερεσε μαρινα μου !!!!! να ειναι τυχερη κ ευτυχισμενη στη ζωη τησ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια Πολλα στο Εβελινι!!!! [smilie=love5.gif]

Της ευχομαι να γινει ενα ισορροπημενο ατομο και να υπαρχει παντα αγαπη γυρω της και στην καρδουλα της!!

Φιλακια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...