Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

good morning!!

κεφάκια έχω σήμερα επειδή την παρασκευή πάμε αθήνα στο αδερφάκι μου !!!! γιουχουυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!! (της έχω τρελλή αδυναμία το ξερετε φαντάζομαι!!!)

ρε κορίτσια δεν είπα ότι της έδωσα τις μπογιες μεσα στη μεση του σαλονιού, τόοοοοοοσο μαζοχισμός πια; στο μπαλκόνι της έδωσα, και μετά ρίχνεις μια με το λάστιχο κ τέρμα..ούτε τρίψιμο ούτε τίποτα...

και επειδή είστε δύσπιστες ώς προς την αξία του παιχνιδιού θα σας βάλω φώτο και θα μου πείτε αν ζηλέψετε ή όχι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

πέπη τι εννοείς φτιάχνετε μόνοι σας κρεββάτι; έδωσες σχέδιο σε μαραγκό φαντάζομαι...δεν κόβετε ξύλα κ τα κάνετε κρεββάτι ε;...ή μήπως ναι;

για πες...μου εξάπτεις την φαντασία!!!

εγώ αυτή τη φώτο που λέτε γιατί δεν την έχω δει; πάω να ψαχουλέψω το προφίλ της ελενας λοιπόν να δω τι μου ξέφυγε!!!!!!!!!χαχαχαχα!!!!

Ελενα κ οι 2 οδηγούμε... καλά η πέπη οδηγούσε οχι πια με την κοιλιά στο στόμα...!!! λες να κάνουμε εκδρομή προς τα εκεί...; έλεγα να καλοκαιριάσει..αλλά μετά θα έιναι πιο δύσκολο που θα γεννήσει κ η πέπη...μάλλον εσύ πρέπει να κάνεις την κίνηση...

αυταααααααααααααα

σας στελνω κ 2ο μνμ με φωτο απιστες θωμαϊδες!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελενα δεν σε ξερω για να καταλαβω αν σε αδικει οι φωτογραφια..αλλα εμενα μου αρεσετε παρα πολυ!!!

Βρε κοριτσια εμεις εχουμε ελαχιστες που ειμαστε και οι τρεις.. Εσεις πως τα καταφερνετε??

Ο αντρας μου Ελενα ειναι αντιπροσωπος της ΔΕΛΤΑ (γαλατα, γιαουρτια κτλ) στην Ημαθια. Δεν ειναι μαραγκος... :)

Αλλα του αρεσει να ασχολειται .. Και, ναι Μαρινα το κρεβατι θα το κανει μονος του. Εγω εβγαλα το σχεδιο και ...βλεπουμε... Θα σας πω για το αποτελεσμα οταν ειναι ετοιμο...

Εγω οδηγω ακομη αλλα μονο τοπικα πλεον.. Εδω στη Ναουσα δηλαδη.. Και σε λιγο θα το κοψω και αυτο.. Οποτε Ελενα, σε περιμενουμε!!!

Μαρινα τελειες οι φωτογραφιες!!!! Το διασκεδασατε...Εεε ετσι μαλιστα.. Ετσι να το κανουμε κι εμεις.. Ανωδυνο φαινεται... ;) Να μην ξαναπω για το κοριτσακι σου... Αυτα τα ματια αληθινα ειναι...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ [smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif]

ΠΡΩΤΟΝ ΤΙ ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Κ ΤΙ ΜΑΤΑΡΕΣ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!

ΧΜΜΜΜ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ ΤΟΥ ΓΟΥΙΝΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΘΑ ΤΕΡΙΑΖΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΟ ΟΛΟ ΓΟΥΙΝΙ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΣ....ΠΕΣ ΠΟΥ Κ ΠΟΣΟ!!!!!!!!!! :D

ΠΕΠΗ ΑΜΑ ΣΟΥ ΠΩ ....ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ(ΤΟΤΕ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ ΠΑΛΙΑ) ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ Σ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΜΕΑ.....Κ ΝΤΕΠΟΜΟΥΝΑ!!!!!!

ΚΑΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΡΚΕΤ ΚΑΠΟΥ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ Κ ΚΑΤΙ Μ ΕΡΧΟΤΑΝ ΓΙΑ ΓΑΛΑΤΑΓΙΑΟΡΤΙΑ ΚΤΛ!!!!!! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ!!!! Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ Κ ΠΡΙΝ...ΝΤΡΑΠΗΚΑ!!!! ΛΕΩ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΤΟΝ ΡΙΞΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ!!!!! ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρες!!

χαχα σας άρεσε ε;;;; άντε να δω κ κασσανδρομουρίτσα βαμμένη!!!! :lol::lol: ο χρηστάκης είναι μικρός!!

λοιπόν απαντώ νομίζω σε όλα :oops::oops:

1. το κουκλοθέατρο το πήρα από ένα μαγαζί με ξύλινα παιχνιδάκια "ανέμη" λέγεται, στη θεσ. κοντά στο αεροδρόμιο στην απολλώνια πολιτεία απέναντι.

2. το τραπεζάκι γουίνι με καρεκλίτσες το είχα παραγγείλει από το ιντερνετ δε θυμάμαι από που ακριβώς όμως πριν κανά χρόνο-1,5 περίπου 50 ευρώ μαζί με 3 καρέκλες, αλλά πρόσφατα είχα δει κ στο τζαμπο τέτοιο

3. εμείς υποστηρίζουμε άντρα πέπης κ πίνουμε γάλα όλοι ΔΕΛΤΑ φανατικά :lol::lol::lol:

5. ελεν το παιδί σου κατάπιε τούρμπο εεεε; καλάααααααααααα κάτσε να γίνει 1 ετους...έχεις ακόμα λίγες μέρες καθισιο΄!!! μετά να σε δω τι θα λες!!!!χαχαχαχα!!! καλή δύναμη αυτό το καλοκαίρι στο έχω ξαναπεί!!!!

6. θέλω φώτο από κρεββάτι οταν ολοκληρωθεί!!! θα βάλω τον αντώνη να κάνει κρεββάτι έτσι για να τα συγκρίνουμε!!!χαχαχαχα!!!!!

αυριο φευγουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!1

φιλιά πολλά!!!!!!!!

edit: άσε πέπη φωτο κ εμείς δεν έχουμε σχεδόν καμμία όλοι μαζί,κ όποια έχουμε είναι ή κουνημένη ή χάλια...αυτή που είδες εδώ την έβγαλε ο αντώνης μονος του, τεντωμένο χέρι!! έβγαλε κ αλλες..όοοοοολες κουνημένες!!! που να γίνετε κ 4!!! τότε δεν θα δεις ποτεεεεεεε φώτο όλοι μαζί, εκτός αν κάνετε φωτογράφιση σε στουντιο!!! οπως τα παλιά χρόνια...ο μπαμπάς καθισμένος με το μωρό στα πόδια κ οι 2 γυναίκες όρθιες :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου μπήκα να σας χαιρετίσω!!

φεύγω και θα τα ξαναπούμε τετάρτη με το καλό!!

καλά να περάσετε κ εσείς!!

ματς μουτς ματς μουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουουουου!!!!!!!!!!!!

γυρίσαμεεεεεεεε!!!

καλέ που χαθήκατε;;; μπήκα κ εγώ να σας διαβάσω...μια που σας χαιρέτισα κ μια που ξαναγύρισα :cry::cry::cry::cry:

μιλήστε μου!!!!!!!! μη μ'αφήνετε να μιλάω μόνη!!!!!!!!!! μιλάω που μιλάω πολύυυυυυυυυ αν μιλάω κ μόνη μου, σωτηρία δε βρίσκωωωωωωωωωωωωωωωωωω :oops::oops::oops::oops:

περάσαμε σουπερ!!!!! ο καιρός ήταν υπέροχος, χόρτασα το αδερφάκι μου κ αυτή την εβ.΄

πηγαίναμε από παιδική χαρά σε παιδότοπο και από πάρκα σε λούνα παρκ!!! η μικρή το καταδιασκέδασε αφού το βράδυ έπεφτε σαν τούβλο για ύπνο κ ούτε πλευρό γυρνούσε :lol::lol::lol:

ααααααααχχχχχ γιατί να μην έχω κοντά το αδερφάκι μου....ε;;; :cry::cry::cry:

καλά όταν ξαναείδε η εβ το μπαμπά της...έπρεπε να δείτε τι έγινε!!!!!! χοροπηδούσε σαν κατσικάκι κ φώναζε κ ξεκαρδιζόταν!!!

πέπη ξέχασα να σου πω ότι είδα την βάλια στην παιδική χαρά τυχαία, κ την ρώτησα για τον άντρα της και τελικά όντως είναι οδοντίατρος

πώς είσαι; καιρό έχω να σε δω... φούσκωσες; βάρυνες; ή μπααααααααα!! το κασσανδράκι;

ελεν εσείς καλά;

το ψυχουλάκι σου;

άντε θα τον πάρεις να έρθετε καμμιά βολτίτσα προς τα εδώ;;; τι θα γίνει;

επίσης λέω να κάνουμε ένα παρτάκι για τα γενέθλια της εβ...τι λέτε;

σκεφτόμουν ή να κάνουμε παιδικό πάρτυ στο σπίτι, ή να πάμε στη φάρμα με τα άλογα κ να καλέσουμε εκεί τα παιδάκια. Σε παιδότοπο δεν θέλω...πολύ σούπα έχει γίνει...

ή να κάνουμε παιδικό πάρτυ στον κήπο της μαμάς μου που είναι μεγάλος κ να φέρουμε παγωτατζή κ μικρό λούνα παρκ (είδα κάτι στο ιντερνετ δεν είναι κ πολύ ακριβό..)...

πείτε καμμιά γνώμη...

26 μαίου είναι τα γενέθλιά μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ :D:D:D:D:D

ΠΟΛΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΛΑ ΕΣΥ Κ Η ΕΒΕΛΙΝ!!!!!!! ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!!!! ΠΟΛΛΥ ΣΕ ΧΕΡΟΜΑΙ!!!!!

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΤΑ ΑΛΟΓΑ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟ :ymapplause::ymapplause: ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΞΕΧΑΣΤΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!!!!!! ΚΑΝΑ ΨΥΧΟΥΛΑΚΙ ΧΩΡΑΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΑΣ??? :oops:

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΜΑΚΡΙΝΟΟΟΟΟ 8-) ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑ....ΚΥΡΙΑΚΕΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΨΑΡΕΜΑ!!!! ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΩ ΚΑΜΙΑ ΑΔΕΙΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΟΜΩΣ :D

ΜΑΓΙΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ Ε?????? Ε Ε Ε ΤΟ ΠΑ ΕΓΩ!!!!!!! ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΒΓΑΖΕΙ Ο ΜΑΙΟΣ!!!!!!!

ΠΕΠΗ ΜΟΥ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ?????? ΘΑ ΣΟΥ ΘΥΜΩΣΩ!!! :D ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΦΥΓΕ Η ΜΑΡΙΝΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΔΩ ΗΜΟΥΝ!!!!!! :D[-([-( ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΚΟΥΡΓΑ :lol: ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέπη εμφανίσου επειδή θα με δείς φάντη μπαστούνι έξω απ'το παραθύρι σου μαζί με τον ταρζάν ανα χείρας κ θα σου φάμε όλες τις μορφατ κ τις κρεμες καραμελέ!!!!!!!!!!!!!!

άλογα λες ε ελεν; κ εγώ εκεί κλίνω να σου πω την αλήθεια...κάτσε να ψηφίσει κ η πέπη κ κανά δυο άλλοι που ρώτησα κ θα πάμε με την πλειοψηφία!!! είμεθα δημοκράτες!!!!!!!!!!

εννοείται ότι ψυχουλάκι κ κασσανδράκι θα είναι σε περίοπτη θέση στο πάρτυ μας!!! αυτό δεν χρειαζόταν καν να το συζητήσουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ πού είστε;

καλάααααααααα

θα μιλάω μόνη μου, μου φαίνεται... (το να μη μιλάω δεν υπάρχει σαν επιλογή :lol::lol::lol::lol: )

εχθές το απόγευμα πήγαμε εδώ κοντά στο σπίτι μας σε μια παιδ. χαρά ( ο θεός να την κάνει παιδ. χαρά αλλά έτερον εκάτερον)

ήταν κ ένα κοριτσάκι σαν την εβ στην ηλικία ίσως κανά δυο μήνες μεγαλύτερο..με τη μαμά του εκεί...

με το που μας βλέπει τρέχει σούμπιτη κ αστράφτει μια σφαλιάρα στην μικρή....σοκ έπαθα :twisted::twisted::twisted:

τρόμαξε κ η δικιά μου κ έκανε 2 βήματα πίσω...(πρώτη φορά την χτύπησαν ... δεν ήξερε) και την πήρε το παράπονο... έρχεται και χώνεται στην αγκαλιά μου και μου λέει ΄"πάμε σιπίτι (σπίτι) μαμούλα, παιδάκι οχι παπάει νινίνα" την λυπήθηκε η ψυχή μου μιλάμε...

πετάγεται και η μάνα του άλλου κοριτσιού, του αστράφτει κ αυτή 2 ανάποδες!!!! και του τσιρίζει μέσα στ΄αυτί "ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΧΤΥΠΑΣ!!!! ΠΑΡΕ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΣΦΑΛΙΆΡΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ"

εκείνο αγέρωχο...έφαγε τις σφαλιάρες του κ συνέχισε το παιχνίδι του....

και έρχομαι εγώ κ ερωτω...:

πόσο δύσκολο είναι να καταλάβει η μάνα αυτή ότι το παιδί της, απλά τη μιμείται; το χτυπάει για να το μαλώσει που χτύπησε;...μα πόσο είναι φυσιολογικό αυτό το πράγμα...;

φύγαμε φυσικά....αλλά μ'επιασε μια ανησυχία...και ένας προβληματισμός άλλο πράγμα...

και ήταν κ η μαμά νέα ρε κορίτσια, στην ηλικία μου...βαριά βαριά 30-33 να ήταν...είναι δυνατόν...;

την πήγα μια βόλτα στο πάρκο τη δικιά μου, και σε όλο το δρόμο έλεγε για το παιδάκι που την έπεσε...το παιδάκι που την πονάει κλπ κλπ...

μέχρι κ 2-3 ώρες μετά στο μπάνιο τα ίδια έλεγε, και όταν την έβαλα να κοιμηθεί και την φίλησα μου λέει " όοοοοχι κούνιες άυριο....παιδάκι πονάει νινίνα...."

αφού τοοοοοοοοσο την ενόχλησε την δικιά μου αυτό...φανταστείτε τι υπάρχει στην ψυχούλα του άλλου κοριτσιού....

ουφφφφφφφφφφφφ

ελπίζω να μπει καμμιά στον κόπο να με διαβάζει τουλάχιστον, αλλιώς θα χρησιμοποιώ το τόπικ σαν ψυχοθεραπεία....γράφω μόνη μου, συμβουλεύομαι μόνη μου...χαχαχαχαχαχ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας !!

Μαρινα σε ποια παιδικη χαρα πηγατε να ξερουμε?? :shock:

Τα θεμα με τη σφαλιαρα δεν το σχολιαζω .. Δεν εχω το κουραγιο..

Μακαρι να μπορουσα να κανω κατι για αυτα τα παιδακια...

Ψηφιζω αλογα κι εγω!!

Ελπιζω να προλαβουμε κι εμεις να ρθουμε γιατι θα 'μαι στις μερες μου εκεινο τον καιρο..

Και η Ρανια δεν εχει βαφτισια περιπου στο τελος Μαιου??

Ελενα ο μπαμπας σας παει για ψαρεμα ε?? Ωραια!! Θα μεγαλωσει και ο γιος και θα τον παιρνει μαζι ο μπαμπας του!!!Τελεια θα 'ναι!!

Φευγω γιατι ηδη με πεταξε 2 φορες το Mammy..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοχααααα!!!!!!!

ΕΙΝΑΙ Η ΤΙΜΩΡΙΑ ΣΟΥ ΠΕΠΗ....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΕΝΕΙΣ ΣΥΧΝΑ!!!!! :lol: ΝΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΥ ΤΟΥ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΧΟΜΠΙ!!!! Μ ΓΥΡΝΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΡΙΝΑ ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΕΒΕΛΙΝΙ!!!!! ΤΟ ΛΥΠΗΘΙΚΕ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!! ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΜΕΧΡΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ!!!!!! ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΥΛΑ!!!!!!! ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΗΡΘΕ!@!!!!! :cry::cry::cry::cry:

ΠΟΠΟ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!!!!! ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!! ΠΡΟΧΤΕΣ Μ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΤΑ ΜΑΛΙΑ Κ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΠΩΣ ΚΛΑΙΩ ΣΤΑ ΨΕΜΑΤΑ Κ ΤΟΝ ΠΗΡΕ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ Κ ΜΕΤΑ ΧΑΙΔΕΥΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ

:cry::cry::cry::cry::cry::cry: Ε ΜΕΤΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!1

γράφω κανά 10άλεπτο κ με πέταξε έξω!!!

αέι σιχτήρ!! δε ξαναγράφω νευρίασα!!!

@#$%^&*&^%$#@! (βρίζω τώρα!!!)

καλημέρα anyway, μουχλιάσαμεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o:o:o:o ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ :o:o:o

ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!!!!

ΗΡΘΑΝ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ :o:o:o:o:o:o ΑΠΗΓΑΓΑΝ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ [smilie=angel10.gif][smilie=angel10.gif][smilie=angel10.gif] ΚΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΑΦΗΣΑΝ ΕΝΑ ΑΤΙΜΟ....ΑΣΗΧΑΣΤΟ ...ΥΠΕΡΚΗΝΙΤΙΚΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!!! :o:o

ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!! ΑΤΙΜΕ ΕΞΩΓΗΙΝΕ!!!!!!!

:ymalien::ymalien::ymalien::ymalien::ymalien::ymalien::ymalien::ymalien::ymalien:[smilie=evil3.gif][smilie=evil3.gif][smilie=evil3.gif][smilie=evil3.gif][smilie=evil3.gif][smilie=evil3.gif][smilie=evil3.gif][smilie=evil3.gif][smilie=evil3.gif][smilie=evil3.gif][smilie=evil3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια κοπελιές!!!

πώς είστε????

εμείς μια χαρά.!!!

ελενα χαχαχαχααχαα!!!!!!!!!!!!!! ενα έχω να σου πω!!! ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

είναι λίγο εφιαλτικό αυτό το καλοκαίρι...

αλλά έχει τις γλυκές του στιγμές...

θα δείτε τα πρώτα σας ανεξάρτητα βήματα...θα σε φωνάξει "μαμά" συνειδητά...και όχι με μπαμπαλίσματα (θα λιώσεις σου λέω)

θα σου δώσει το πρώτο σου φιλί (εκεί να δεις λιώσιμο)

θα αρχίσει να παίζει με παιδάκια

να θέλει θάλασσα....

είναι ωραία...από εδώ και πέρα αρχίζουν τα καλά με τον μικρό!!! άκουσέ με...μέχρι τώρα μαμ κακά κ νάνι... πάνω κάτω...

από τότε που χρονίζουν αρχίζουν κ γίνονται ανθρωπάκια με "θέλω" κ άποψη!!!!

οπότε αφού δεν μπορείς να το αποφύγεις απόλαυσε το!!!! :lol::lol::lol:

σου συνιστώ πολύυυυυυυυυυ υπομονή μέχρι εκεί που δεν πάει άλλο...και εφευρετικότητα...ώστε να μπορέσεις έστω και για 1 10άλεπτο με΄σα στην ημέρα να τον έχεις καθισμένο να παίζετε μαζί... είναι πολύ σημαντικό αυτό που σου λέω επειδή έτσι δουλεύεις από μικρό τη συγκέντρωση κ την υπομονή του...

επίσης..να μην ανταποκρίνεσαι στην γκρίνια...ΠΟΤΕ!!! πάντα να υπάρχει μια ηρεμία σε σένα...και να ρωτάς

"κλάις;...λυπάμαι αλλά αν κλαις με πονάει το αυτάκι μου κ δεν καταλαβαίνω τι θέλεις....χωρίς να κλαις δείξε μου τι θέλεις"

πίστεψέ με...σε καμμιά εβδομάδα θα σε εκπλήξει ευχάριστα το ότι το κλάμμα του θα σταματάει εντός δευτερολέπτου...(τι σκατά κουμπάκι έχουν;) κ θα σου δείχνει τι θέλει...

αυτό έχει 3 καλά

1- του μαθαίνεις ότι η γκρίνια δεν ειναι αποδεκτό μεσο επικοινωνίας στο σπίτι σας

2-του μαθαίνεις να κάνει υπομονή

3-του δίνεις κίνητρο να πει τις πρώτες του λέξεις...

έχω κ αλλα πολλά να σου πω...!!! σιγά σιγά θα μου'ρχονται!!! :lol::lol:

Πεπη μου όλα καλά; ο δικός σου μικρός εσωτερικός;

το κασσανδράκι; τι λέει το κρεββάτι έτοιμο;

κορίτσια εμείς το απόγευμα φεύγουμε για Κέρκυρα οπότε θα τα πούμε ξανά όταν επιστρέψω!!

σας φιλώ κ σας εύχομαι να περάσετε καλά να ξεκουραστείτε κ να χαρείτε τα ζουζούνια σας!!!

φιλιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτοι οι εξωγηινοι τελικα ολα τα παιδακια τα κλεβουν σε αυτην την ηλικια... :D:D

Μην τρομαζεις ομως απο τωρα γιατι ..εχει και συνεχεια οπως ειπε και η Μαρινα..

Υπομονη!! Να ξερεις ομως, τα καλυτερα ερχονται!!! Οσο τελεια και να ειναι τα μωρακια οταν ειναι μικρα δεν συγκρινονται με τη φαση που αρχιζουν να επικοινωνουν, να σου δειχνουν τα αισθηματα (και την προσωπικοτητα :roll: ) τους.. Και να τα βλεπεις με αλλα παιδακια να παιζουν..

Προχθες ημουν ετοιμη να κλαψω που την εβλεπα με αλλα κοριτσακια να παιζει..Συγκρατηθηκα γιατι ημασταν με κοσμο που δεν ηξερα καλα... ;);)

Ειδικα με τα κοριτσακια ηταν σκετη γλυκα, γιατι εμεις ολο αγορια φιλους εχουμε ...

Μαρινα καλα να περασετε !!!!!!Να βγαλετε πολλεεεες φωτογραφιες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια όμορφα!!

Τι κάνετε;

γυρίσαμεεεεεεεεε κ εμείς εχθές το βράδυ εν μέσω καταρρακτώδους βροχής...αλλά γυρίσαμε σώοι!!! :lol::lol:

Λίγο μας παραπήραν οι ημέρες είναι η αλήθεια κ καθίσαμε περισσότερο...εγώ κ εβελίνι δλδ ο μπαμπάς μας γύρισε νωρίτερα για δουλειές..αλλά τα περνούσαμε χάρμα!! κρίμα δεν ήταν να το χαλούσαμε;

αααχχχχ κορίτσια...εγώ εκεί θα γεράσω..σας το έχω πει...

αυτό το νησί μου έχει πάρει την καρδιά μου προ πολλού....(πριν από 15 χρόνια περίπου όταν γνώρισα τον άντρα μου σε ένα κερκυραικό γάμο... :P ) ελπίζω να κερδίσει κ το εβελίνι..

Τι άλλα νέα να σας πω...;

Ο μπαμπάς της, της είχε κάνει το δωμάτιο τίγκα στα δώρα όταν ήρθαμε..(από τη νοσταλγία του ο δόλιος που είχε μια εβδομάδα να τη δει)...η μικρή ξετύλιγε κ έτρεμε απ'την αγωνία της...!!τρελλάθηκα μιλάμε...η χαρά της όριο δεν είχε...

Ρώτησε ο αντ. κ στα άλογα για το πάρτυ μας που λέγαμε..αλλά δυστυχώς δέχονται παιδάκια από 4 ετών κ πάνω...οπότε άκυρη η ιδέα μας..

Τώρα βέβαια, έχει γίνει νύξη να γίνει το πάρτυ στην Κέρκυρα που έχουμε πολλά παιδάκια φίλους, κ έχουμε κ πολύ μεγαλύτερα σπίτι από ότι στης νάουσας..κ το σκεφτόμαστε κ αυτό.. (εγώ δλδ το προτιμώ 8-) )

anyway θα δούμε...

εσείς τι κάνετε...;

εγώ έχω καταλάβει ότι μόνο εγώ μιλάω...

εσείς ούτε ένα νέο δε γράφετε τίποτα...μια καλημέρα κ μια καλησπέρα με το ζόρι σας πέρνω..

άντε γράφετε τίποτα επειδή θα σας γράφω κ εγώ καλημέρα κ καλησπέρα και στο τέλος θα καληνυχτιζόμαστε κιόλας να στανιάρουμε :lol::lol::lol: ξεκολλάτε λέμε!!!!!!!!!!!

ακούω νέα

1. για την κασσάνδρα

2. για το εσωτερικό μπεμπόνι που φουσκώνει την κοιλίτσα της πέπης

3.για τη μαμά των από πάνω!!!

επίσης

1. για τον χρηστάκο!! (αλήθεια περπάτησε ο μικρός - η εβ. είχε περπατήσει ακριβώς την ημέρα του πάσχα πέρισυ)

2. για τη μαμά του (πώς τη παλεύει με τον μικρό να θέλει να το παίζει ταρζάν;)

άντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

καλημέρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Καλωσ τηνα ΚΑΛΩΣ ΤΗΝΑ!!!!!

ΠΕΡΑΣΕΣ ΩΡΑΙΑ Ε??????? ΠΟΛΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!! ΕΜΕΝΑ Η ΚΕΡΚΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΠΟΥ Μ ΧΟΥΝ ΚΑΤΣΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ :?:? ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΔΩ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΣ ΕΔΩ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕΣ Κ ΟΠΩΣ Π[ΟΛΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΕΙΣ ΕΜΕΙ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΑΛΛΩΜΕΝΕΣ Κ ΔΕΝ ΜΗΛΑΜΕ :lol:

ΤΟ ΧΡΗΣΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ!!!! ΕΧΕΙ ΧΑΖΕΨΕΙ!!!! ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΠΟΛΛΥ ΜΑΓΚΑΣ!!!!!!

ΣΗΚΩΝΕΤΕ ΚΑΘΕΤΕ ...ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ :lol::lol::lol::lol:

Κ ΠΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΤΟ ΚΑΝΕ Κ ΤΟ ΚΟΥΛΟ :shock::shock::shock::shock: ΠΙΑΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ....ΑΦΗΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ Κ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ :shock::shock::shock: ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΠΕΤΑΞΑ ΤΑ ΜΠΟΛ...Μ ΚΟΠΗΚΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ....ΚΙΤΡΙΝΙΣΑ Κ ΕΤΡΕΞΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΩ.....Κ ΑΥΤΟΣ ΠΑΕΙ ΠΙΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΧΟΡΕΥΕΙ Κ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥ!!!!!!!!10 ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ!!!!!!! Κ ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΤΣΙΡΙΞΩΩΩΩΩ :o:o:o:o ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΛΕΩ!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ!!!!

ΝΑ ΜΕ ΕΚΟΒΕΣ ΑΙΜΑ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΑ :?:?:?:?

ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ!!!!! Κ Η ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΜΑΘΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ ΤΟ ΠΑΕΙ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ Κ ΘΑ ΣΚΟΤΩΘΕΙ!!!!!

ΑΧ ΒΡΕ ΜΑΡΙΝΑΚΙΙ ΡΙΞΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ,,,,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!!!!! ΠΟΣΟ ΘΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΚΑΛΑ!!!! ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΑΥΤΟ ΕΓΩ!!! ΤΑ ΙΔΙΑ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΜΟΛΙΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΠΑΕΙ Κ ΤΟ Ν ΠΙΑΝΕΙ!!!!!! ΑΝ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ!!!! ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΘΑ ΚΑΡΦΩΘΕΙ!!!!! :?

ΠΕΠΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?????? ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ?????? ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΥΣΙΑ??????????? ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ??? ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΕΣΕΙΣ??????

Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΠΑΣΧΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΙΚΑ!!!!! ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΙΜΑΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΑΛΛΑ Κ ΘΑ ΣΚΕΦΤΩ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΝΑ ΠΑΩ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ! ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΜΙΑ ΨΥΧΟΥΛΑ 7 ΧΡΟΝΩΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΑΖΟ ΕΘΙΜΟ!!!! :cry::cry::cry::cry: ΝΑ ΜΗΝ ΤΥΧΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!!!!! :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια!!!

ελενάκι συγχαρητήρια για τα πρώτα σας βήματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! άντε καλό κυνήγι κ επισήμως σας εύχομαι!!!!!!!!!

λοιπόν!!!:

ο μικρός τρέχει κ δεν πάει αργά, απλά επειδή όοοοοοοοοοοολα τα μωρά το κάνουν...

ακόμα δεν έχουν ανεπτυγμένο το αίσθημα ισορροπίας τους και γι αυτό πάνε γρήγορα...

ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ δεν πιάνουμε τρομοκρατημένοι το παιδί όταν περπατάει-τρέχει ακόμα κ αν πάει με φόρα να πέσει πάνω σε τοίχους-ντουλάπια κλπ κλπ...

το αφήνουμε να κάνει οοοοο,τι θέλει...να πέσει χιλιάδες φορές...επειδή μόνο έτσι θα μάθει να σηκώνεται και αυτό είναι το μοναδικό που θα το βοηθήσει να εχει ισορροπία...

κ ας χτυπήσει κ λίγο...κ ας κλάψει κ λίγο δεν θα πάθει τίποτα...πίστεψε με....

δώσε του τη δύναμη να αποφασίσει μέχρι που θέλει να φτάσει..μην τον κόβεις...επειδή τοτε είναι που θα αργήσει να ανεξαρτητοποιήσει το περπάτημά του...αυτός τρέχει προφανώς επειδή στο κεφαλάκι του έχει βάλει στόχο τον τοίχο..μόλις φτάσει τον τοίχο θα απλώσει τα χεράκια του..μην άγχεσαι τοσο πολύ...

ξέρω ότι είναι δύσκολο, αλλά φάση είναι...

να σου πω την αλήθεια, προχθές διάβαζα ότι μετά τα 2,5 τα παιδιά περπατούν σταθερά χωρίς να πέφτουν.... η εβ..ακόμα υπάρχουν φορές που πέφτει στον ίσιο δρόμο χωρίς αιτία κ αφορμή... :lol::lol::lol: το ίδιο κ η κασσάνδρα νομίζω..εεεε ξανασηκώνεται..!!! τι να κάνουμε!!! έχεις να δεις πεσίματαααααααααααααα ουουουουου!!!!!!!!!!!!

Συμπέρασμα:

είσαι από κοντά απλά για κάτι επικύνδυνο!!!! ζητωκραυγάζεις τα κατορθώματά του!!!!!!!!! δεν τον πιάνεις ΠΟΤΕ και τον αφήνεις να πέφτει κ να σηκώνεται μόνος του!!! όλο το καλοκαίρι έτσι θα πάει..απλά σε κανά 2 μήνες θα είναι λίγο πιο σταθερός...από ότι τώρα...

Εχθές είχε λίγο καλό καιρό, κ σήμερα σαπίσαμε πάλι...τι πράγμα είναι αυτό ρε κορίτσια...πέρισυ πρωτομαγιά είμασταν με κοντομάνικο κ το μωρό ούτε ζακετάκι φορούσε....και μάλιστα στο βουνό....

Πεπάκι μου γιατί χάθηκες; δεν είσαι καλά; βάρυνες; θέλεις κάποια βοήθεια από τη θεία-μαρίνα; βέβαια πάω σετάκι με το εβελίνι...οπότε θα πρέπει να ανεχτείς κ το ταρζανάκι μου..αλλά αν κάτι χρειάζεσαι πες μου..μη διστάσεις ναι;

επίσης...εχθές το βράδυ μπήκα να πάρω κάτι απο το δωμάτιο της εβ. όταν κοιμόταν, κ την είδα να κοιμάται με χέρια κ πόδια απλωμένα κ σε σκέφτηκα...

ρε γμτ...ίσα-ίσα ήταν στο κρεββάτι της...κ τα χεράκια της έπεφταν έξω από τα κάγκελα....

λες να ήρθε η ώρα της αλλαγής κρεββατιού;...αλήθεια εσείς τι κάνατε τλκ?

το λυπήθηκα ρε γμτ το καημένο..εγώ την έβαζα στην κούνια κ επειδή δεν ήταν απλωμενη δεν είχα αντιληφθεί την έλλειψη χώρου μέχρι εχθές...

μάλλον κάτι πρέπει να γίνει....

αυτάαααααααααα

άντε γράφω καμμια ωρίτσα πάλι...θα με διαβάσετε η ΄θα με γράψετε;;;;χαχαχαχαχα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif] ΠΟΣΑ ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΑΛΙ ΚΑΛΕΕΕΕΕΕ??? ;) ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ :lol:

ΑΧ ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΩΡΑΙ ΤΑ ΛΕΣ ...ΕΤΣΙ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΡΓΟΠΑΙΘΕΝΩ :cry:

ΝΤΟΥΓΡΟΥ ΓΙΑ ΝΤΟΥΒΑΡΙ ΤΟ ΠΑΕΙ :lol::lol::lol: ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΣΤΑ ΔΥΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!!

ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ?>????????????????????????????????????????????? :o:o:shock::shock:

ΧΑΧΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ Κ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΤΗΣ ΕΒ... ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΠΟΥ ΨΑΧΟΥΛΕΥΑ ΠΡΟΧΤΕΣ Κ ΘΑ ΣΟΥΣΤΕΙΛΩ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΠΛΑΚΑΑΑΑΑΑ1!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!

Τι κανετε?? Περπαταει ο Χρηστακης??? ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!! :ymapplause::ymapplause: [smilie=icon_salut.gif]

Αλλα Ελενα, μην το κοβετε το μωρο...Ψυχραιμια..Ολα ετσι πανε στην αρχη, σαν σουρωμενα και δεν ξερεις που θα προσγειωθουν.. Στην αρχη ειναι λιγο δυσκολο.. Αλλα ετσι βρισκουν την ισορροπια τους. Εγω ειχα βαλει απλα γωνιες γυρω απο ενα επιπλο που εχει αιχμηρες γωνιες..

Και η Κασσανδρα πεφτει ακομα και στο ισιωμα.. :D:D αλλα ξερουν αυτα και βαζουν τα χερια συνηθως ή πεφτουν στον κωλο τους.. Εννοειται σε καταλαβαινω !! Ειναι ακομα νωπες οι μνημες απο αυτη την φαση ... ;)

Τα πραγματα εχουν γινει ζορικα για μας τελευταια, ο γιατρος μου ειπε να ξεκουραζομαι και να μην σηκωνω καθολου την Κασσανδρα επειδη ειχα κατι πονακια περιοδου.. :(

Μαρινα σε ευχαριστω για την προσφορα σου για βοηθεια αλλα θα πρεπει να μετακομισετε σπιτι μας για να βοηθησετε :D

Την ειδες καπως στριμωγμενη στο κρεβατακι της την μικρη σου ε? Χμ.. ειναι και ψηλο κοριτσακι ... Δεν ξερω ποτε ειναι αναγκη να αλλαξουν κρεβατι. Εμεις παντως εχουμε 5 μερες που την βαλαμε στο μεγαλο και μεχρι στιγμης δεν υπηρχε προβλημα..

Εγινε πολυ ομορφο αλλα θελω να παρω σεντονια μεγαλα και να το γεμισω με μαξιλαρια. .(που να παω εδω στη Ναουσα για μαξιλαρια διακοσμητικα??)

Επισης την εχουμε περιορισει να μην μπορει να βγει και να ερθει σε εμας ή να κανει βολτες βραδιατικα. Δηλαδη ανοιγει η πορτα αλλα οχι τοσο ωστε να βγει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...