Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΧΕΧΕ ΕΛΕΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΚΑΡΦΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΡΙΝΑ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΡΕ!!!!ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟ ΞΑΝΑΣΥΖΗΤΑΜΕ!!!ΑΧ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ....ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ!!!ΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΚΡΥΟ ΕΧΕΤΕ ΕΚΕΙ!!!!ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΚΕΤΗ ΖΕΣΤΟΥΛΑ..ΕΛΕΝΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΑΚΟΜΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΙΜΑΤΑΚΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ..ΑΤΕ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΑΜΜΜΜΜΜ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ Κ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΟΥΜΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΠΡΩΤΕΙΑ ΣΑΝ ΑΓΟΡΙΑ ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ :D:D:D:D:D:D ΧΕΡΟΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΧΟΥΜΕ Κ ΑΛΛΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!!!!!!!!!!! :D ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΙΟ ΜΙΚΡΟΣ ΘΑ ΔΕΡΝΟΥΜΕ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ!!!!!!

ΟΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΟΝΤΩΣ! 750 ΕΥΡΩ Η ΑΜΝΙΟ ΣΕ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!! ΤΟ ΠΟΙΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΞΗΓΙΣΑΝ ΩΠΟΣ ΕΙΠΕ Κ Η ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥΣ ΚΥΝΔΙΝΟΥΣ...Κ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΣΩΜΙΑ 18(ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ ΟΤΑ ΘΑ ΕΙΧΕ ΤΟ ΝΙΝΙΜΟΥ) ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΟΛΛΥ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΦΥΤΟ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ ΚΑΜΙΑ ΚΗΝΗΣΗ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΖΟΥΝ ΩΣ 8-12 ΧΡΟΝΩΝ!!!! Κ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΑΞΩ Η ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ!!!!! :o:shock::o:shock: 6 ΜΗΝΩΝ Η ΑΜΝΙΟ....ΓΙΑ ΠΕΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ??? ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ .....ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΗΤΑΝ1 ΟΣ ΟΡΟΦΟΣ!!!!!

ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΓΙΟΡΤΕΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΓΗΚΑΝ ΑΠΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ :arrow: ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ!!!!!! ΤΑ ΠΟΙΟ ΑΠΑΙΣΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

ΣΤΟΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝΑ.....ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΚΑΘΗΓΗΤΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΛΙΑ Κ ΑΥΤΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΡΕΥΝΕΣ!!!!! ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΕΙΔΕ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΗΡΘΕ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΜΑΤΑ!!!

ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΕΣ,ΟΤΙ 1ΧΙΛ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΜΕΤΡΙΣΕΙΣ ΒΓΕΝΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, Κ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΔΕΙ 1ΣΤΑ1 Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!ΕΠΙΣΗΣ ΛΕΕΙ ΙΤΑΝ ΔΙΝΕΙΣ ΤΟ ΑΙΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ Κ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΣ ΠΟΛΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ!

ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΤΖΑΜΠΑ ΜΑΣ ΠΕΘΕΝΟΥΝ!!!!! ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΛΥΠΗΘΙΚΑ!!!!! ΤΟ ΚΛΑΜΑ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΩ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΩ....ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ!!!!! ΤΟΥΣ ΕΔΙΝΑ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝΜΕ ΒΑΛΟΥΝ Σ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ!!!!

Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΕΜΕΝΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΕΣΤΙΛΕ Κ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ!!! ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ 1 ΣΤΑ 25,000!!!!! ΞΑΝΑ ΔΕΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!!!!

ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΣΙ ΜΟΥ! ΧΕΣΤΟΥΣ Κ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!! ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!1 ΑΠΛΑ ΚΟΝΤΕΒΟΥΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΟΠΟΣ ΣΕ ΜΕΝΑ Κ ΨΑΧΝΟΥΝ ΤΑ 700 ΕΥΡΩΠΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!ΡΕΜΑΛΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΓΙΑΤΡΕ ΜΑΡΙΝΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ???????????????? ΣΗΜΕΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΒΓΑΛΕ ΠΟΛΥ ΚΙΤΡΙΝΑΔΙ ΣΤΟ ΕΝΑ ΤΟΥ ΑΥΤΑΚΙ!ΠΟΛΛΥ ΛΕΜΕ ΟΜΩΣ!!!! ΓΙΑΤΙ??????? ΛΕΣ ΝΑ ΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ????????? ΚΑΜΙΑ ΟΤΙΤΙΔΑ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγώ αν ξαναμείνω έγκυος..(που δεν, αλλά λέμε τώρα) αποκλείεται να κάνω αυτή την εξέταση...

ελενάκι μου...φαντάζομαι τι πέρασες...χωρίς αιτία κ αφορμή...

ελπίζω να μην το ξανασκεφτείς ποτέ...

το κιτρινάδι στο αυτάκι δεν είναι τπτ, φυσιολογικό ειναι συνήθως...βγαίνει το κεράκι, όταν το κάνεις μπάνιο γύρισέ το κ απο τις 2 πλευρές κ ταμπονάρισε με πετσετούλα. Αν τραβήξεις τον λοβό του αυτιού κ δείχνει οτι πονάει, τότε ανησυχείς...

πάντως αν είναι ωτίτιδα πίστεψέ με δεν θα ρωτάς...θα το έχεις καταλάβει!!

πόνος πολύ, πυρετός υψηλός συνήθως...άστα..μακριά!!!!!!!

εεεεεεεε ρεεεεεεε που με βγήκε τόνομα με τα ιατρικά δεν το περίμενα!!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aμαν βρε Ελενα!! Τι ειναι αυτα που περασες? Δεν το πιστευω ...Φανταζομαι την ψυχολογια σου και θελω να κλαψω....Ειναι και αυτες οι ορμονες της εγκυμοσυνης και τα παιρνω ολα προσωπικα...

Απαισιοι γιατροι!! Σε τρελαναν αλλα σημασια εχει οτι το αγορακι σου ειναι υγιεστατο....

Αααα! και Ελενα ασε κανενα κοριτσακι και για το γιο μου!!! Ολες μαζι θα τις εχει ο δικος σου?? ? :D Λογοδοσμενο παιδι...Ακους Ρανια ??? ;)

Μαρινα αν δεν ζαλιζομουν τοσο- που αλλου παταω και αλλου βρισκομαι- θα ερχομουν να σε βρω στο γραφειο.... :D:D

Και συνεχισε με τα γιατρικα σου και τις γνωσεις. Δεν βλεπεις οτι κρεμομαστε ολες απο τα χειλη σου????

Εισαι σιγουρα η γιατρος της παρεας!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΑΣΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!!!!! ΤΟ ΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΕ!!! ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΧΘΡΟ ΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΥΧΕΙ!!ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!!!!!!!

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΕΤΙΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ Κ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!

ΕΞΟΥ Κ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΜΟΥ!!!!!ΛΟΓΟ ΠΕΡΣΙΝΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ!!! ΤΟ ΧΑ ΤΑΞΕΙ ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

Κ ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΧΑ! ΑΠΟ ΤΟΝ 1 ΜΗΝΑ ΜΕΧΡΟ ΤΟΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΤΕΤΑΡΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΜΕΤΟΥΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΟ ΝΕΡΟ ΠΟΥ ΕΠΙΝΑ! ΕΧΑΣΑ 7 ΚΙΛΑ! ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΤΥΧΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ...Κ ΑΦΟΥ ΗΡΕΜΗΣΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΣΤΟΝ 8 ΜΗΝΑ ΠΑΛΙ ΕΜΕΤΟΥΣ Κ ΠΗΓΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ! ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΜΕ ΤΑ ΑΝΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΞΩ Κ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΕΙΧΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙ Κ ΕΦΤΙΑΧΝΑ ΕΜΕΤΟ!!!

Ε ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΒΓΑΛΑΝ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΠΩΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΟΙ ΕΜΕΤΟΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΑΧΕΡΙ!!!!!

ΜΑΡΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΣ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ??????????

Α ΚΑΣΙ ΣΕ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΦΑΤΣΟΒΟΟΚ....ΠΟΛΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΕΙΣΑΙ!!!!! Κ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΘΕΑ!!! ΒΛΕΠΩ Κ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΗΓΟ!!!! Κ ΕΜΕΙΣ 12 ΧΡΟΝΙΑ!!!!ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΑ??

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΤΡΕΣ Κ ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΜΑΣ!!!!!!!!!!! ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΑΤΙ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΣΕ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ!!ΖΥΓΙΖΕΙ 4980 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 56ΕΚ.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΧΘΕΣ.ΑΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΓΑΛΑ.ΚΑΣΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.ΟΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΛΛΑ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΩ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ!!!ΕΛΕΝΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ ΜΟΥ??ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ???ΕΕ???ΓΙΑΤΡΕ ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ.ΘΑ ΚΟΨΩ ΘΗΛΑΣΜΟ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑ ΠΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ.ΑΛΛΑ ΕΠΙΔΗ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΔΙΑΚΟΠΗ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ.ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΓΡΑΨΕ ΜΟΥ.

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΡΥΟΟΟΟΟΟ.

ΕΣΕΙΣ ΝΑΟΥΣΑΙΕΣ ΟΤΑΝ ΕΡΘΩ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ?ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΕΣΠΡΕΣΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!Ε?Ε?Ε?

ΕΓΩΜΕΣΗΜΕΡΙ 24 ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ.ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 6 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΜΕΤΑ ΕΧΩ ΤΡΑΠΕΖΙ.ΣΤΙΣ 25 ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ 26((ΑΧ ΜΑΡΙΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ 26-12-93?)Η ΤΑΝΙΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!)ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!!ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕ!!!ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ!!!ΕΣΕΝΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!ΑΝΤΕ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια!! Κι εσυ μια κουκλα εισαι!

Εχεις δικιο για τον λατρεμενο μου συζυγο ! Μαλιστα σας περναμε στα χρονια!!

Τωρα που ειπες για το ονομα του γιου σου πρεπει να πω οτι το Χρηστος ειναι απο τα λιγα αντρικα που μου αρεσουν. Να δουμε εγω τι ονομα θα διαλεξω ..που ψαχνω και δεν βρισκω... :roll:

Ρανια γιατι θελεις να διακοψεις τον θηλασμο ? Επειδη εχεις περιοδο και μειωνεται το γαλα σου? Γιατι κι εμενα μου ηρθε περιοδος 3 μηνες μετα που γεννησα. Και συνεχισα να θηλαζω παρολο που κι εμενα μειωνονταν καθε φορα με την περιοδο. Ομως η μικρη μου επαιρνε κανονικα βαρος και ειχε φυσιολογικοτατη αναπτυξη.. ;)

Τωρα για να αποθηλασεις θα πρεπει να σου πει η doctor Μαρινα που ξερει καλυτερα!! :)

Η δικη μου εμπειρια στο θεμα ειναι λιγο 'ακυρη' :roll:

Εμεις θα ειμαστε Ναουσα 24-26 Δεκεμβριου. Δεν κανονισαμε τιποτα λογω της καταστασης μου. Αν δεν ερθουν τιποτα αδερφια ή φιλοι θα τον πιουμε τον καφε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ράνια μου κ εγώ δεν κατάλαβα για ποιό λόγο να διακόψεις το θηλασμό...

κ εμένα μου ήρθε περίοδος 50 μέρες μετά τη γέννα κ θήλαζα κανονικά τη μικρή για το πρώτο εξάμηνο..κ μετά σταμάτησα από δική μου επιλογή όχι επειδή δεν είχα γάλα..

απλά εκείνες τις ημέρες που έχεις περίοδο ενδιάμεσα των γευμάτων της μικρής προσπάθησε να αντλείς λίγο γάλα με το θήλαστρο 20-30μλ όχι πολύ ίσα για να εντείνεις την παραγωγή...

Οσο για τα κακάκια της μικρής..ο θηλασμός είναι το φάρμακο..κανένα γάλα δεν είναι τόσο ευεργετικό όσο της μαμάς..

τώρα αν θέλεις να αποθηλάσεις για δικούς σου λόγους άλλους...αυτό είναι άλλο θέμα..να το συζητήσουμε...και να βρούμε λύση

αλλά όχι επειδή μειώθηκε λόγω της περιόδου..αυτό είναι χαζό...

αααα

στις 24 θα είμαστε κ εμείς Νάουσα, 25 και 26 θα πάμε Καβάλα στα πεθερικά μου..

οπότε 24 μπορούμε να πιούμε καφεδάκι Ράνια το απόγευμα..αφού θα είναι κ η Πέπη εδώ..

επίσης..μη νομίζεις ότι δεν είδα το σχόλιο για την Τάνια...

απλά κάθε Χριστούγεννα προσπαθώ να κάνω ότι δεν υπάρχει θέμα... :(:(:(

αλλα δεν έχει περάσει ούτε μια χρονιά που δεν είναι στο μυαλό μου εκείνες τις ημέρες..

αλήθεια η Ρούλα που βρίσκεται; έχεις καμμιά επαφή; είναι από τα λίγα άτομα που έχω χάσει εντελώς..δυστυχώς.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζηλευω το καφεδακι σασ!!!! ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!! ΜΗ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ Κ ΘΑ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗΝ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ!!!!! ΟΣΟ ΑΡΓΕΙ ΤΟΣΟ ΦΟΥΝΤΩΝΕΙ ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ!!!!

:lol:

ΚΑΣΙ( ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΣΕ ΛΕΝΕ ΜΩΡΕ ΟΛΟ ΚΑΣΙ ΣΕ ΛΕΩ) ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΟΥ Μ ΑΡΕΣΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ ΚΑΙ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ!!!!! ΜΗΝ ΓΕΛΑΣ ΕΓΩ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ!!!! ΑΛΛΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΒΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ......ΜΟΥ ΛΕΓΕ :arrow: ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟΜ ΜΗΤΣΟ ΤΑΚΗ ΛΑΚΗ ΜΑΚΗ Κ ΝΑ ΒΓΕΝΕΙΣ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΑ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΕΔΟΥΑΑΑΡΔΕΕΕΕΕΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΕΛΑ ΣΠΙΤΙ!!!!!! ΡΟΜΠΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ!!! ΑΝ Κ ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΩ ΕΝΤΗ!! ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΜΥΑΛΟ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ!!!

ΠΑΡΟ ΛΑ ΑΥΤΑ ΧΤΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΚΑΣΑΝΔΡΑ!!!!ΥΠΕΡΟΧΟ ΟΝΟΜΑ!ΤΕΛΕΙΟ! ΠΩΣ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: Χαχαχα!!!Βρε Ελενα πλακα εχεις!!!

Εε εχει δικιο ο αντρας σου, για φαντασου!!!Ρομπα το μικρο!!!

Το Αλεξανδρος μου αρεσει κι εμενα τα αλλα δυο δεν .....Θα προτιμουσα κατι πιο ...αντρικο... ;)

Το Κασσανδρα το βρηκα εγω και μας αρεσε τοσο και στους δυο που δεν αναρωτηθηκαμε αν θα αρεσει στους αλλους. Μας εκανε το απολυτο κλικ :)

ΥΓ: Eμενα με λενε Πέπη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρηκα ;););)

ΛΟΙΠΟΝ ΒΟΗΘΙΣΤΕ Κ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΜΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ!!!! ΜΕ ΤΙ ΑΣΧΟΛΙΟΤΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΑΣ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΧΙΟΝΙΖΕΙ!!!!!

ΚΑΛΕ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΤΕ SKYPE ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ LIVE ΑΠΟ ΕΚΕΙ??

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ ΔΟΝΤΙ ΟΛΑ ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ Α ΚΑΙ ΜΥΚΗΤΕΣ ΣΤΟ ΝΥΧΙΑ ΤΩΝ ΠΟΔΙΩΝ.ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΛΥ ΤΑ ΑΦΗΣΑ!!ΕΝΤΑΞΕΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΘΗΛΑΣΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΖΩ.5Η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ!!!ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ΤΡΕΛΑ ΤΟ ΚΟΗΜΝΟ.ΤΗΣ ΤΡΙΒΩ ΚΟΙΛΙΑ ΤΗΣ ΣΗΚΩΝΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΑΠΟΥΝΙ ΣΕ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΣΤΟ ΠΟΠΟΥΔΑΚΙ ΤΗΣ,ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ?ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια επειδη εμεισ υποφεραμε τρελλα απο δισκιλιοτητα....... εχω νασου προτεινω λαδακι ελαιολαδο σε μπατονετα! θα τισ σηκωσεισ πανω τα ποδαρακια κ θα τησ βαλεισ μια δυο φορεσ στον ποπο μονο το μεροσ απο το βαμβακακι! κ κρατα λιγο τα ποδια επανω!!! ο γιατροσ μου το ειπε κ το φτιαχναμε συνεχεια μεχρι να λυθει το προβλημα!!!κ τα εφτιαχνε!!!

τα κακα τησ πωσ ειναι οταν κανει? σκληρα η μαλακα???

θηλαζεισ αποκλειστικα η δινεισ κ ξενο γαλα κ αν ναι ποιο????

ασε σ αυτο δεν με πιανει η γιατροσ τησ παρεασ! :lol::lol: εχω γινει εξπερ στην δισκιλιοτητα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΘΗΛΑΖΩ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ.ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑ.ΤΗΝ ΜΠΑΤΟΝΕΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΑΠΑΛΑ ΜΕΣΑ Η ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΜΠΙΣΩ ΙΣΑ ΙΣΑ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A Ράννια αν είναι για εγχείρηση κ αντιβίωση καλά θα κάνεις νομίζω που θέλεις να σταματήσεις το θηλασμό..

Οσο για τη δυσκοιλιότητα συμφωνώ με την παραπάνω έμπειρη μάνα...

ελαιόλαδο κ μπατονέτα...με τίποτα σαπούνι επειδή έχει PH κ μπορεί να επηρρεάσει της περιοχής κ να της φέρει πρόβλημα...

όπως σου είπε η Ελενα το βάζεις λίγο μεσα σπρώχνεις το μέρος με το βαμβάκι..

Α ΡΕ ΕΛΕΝΑ!! ΘΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ Κ@ΛΟΥ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Τώρα αν θέλεις να κόψεις τον θηλασμό σταδιακά κ χωρίς φάρμακα ακολουθείς την σταδιακό αποθηλασμό.

Κ εγώ αυτό έκανα..

δλδ..

Το πρωί αντλείς μόνο με θήλαστρο δεν βάζεις το μωρό πάνω στο στήθος λίγο γάλα, ίσα να αποσυμφορήσεις το στήθος..δλδ 20-30μλ από το κάθε ένα κ τα δίνεις στο παιδί, κ συμπληρώνεις με τη φόρμουλα που σου έδωσε ο γιατρός..όταν ξαναπρηστεί το στήθος βγάζεις πάλι με θήλαστρο λίγο γάλα κοκ..

Κάθε μέρα να προσπαθείς να είναι λιγότερο από την προηγούμενη.. δλδ 30 μλ την πρώτη, 25 τη δευτερη..ώσπου θα φτάσεις να μην πρήζεται καθόλου το στήθος..

Ελενα άλλο παιδάκι σκέφτομαι να μην κάνω...επειδή είχα εξαιρετικά δύσκολη εγκυμοσύνη...κόντεψα να χάσω τη μικρή περίπου 5 φορές, πολύ αιμορραγία και ήταν η χειρότερη περίοδος της ζωής μου...αυτό δεν θέλω να ξαναζήσω...την στιγμή που κράτησα στα χέρια μου τη μικρή και τις στιγμές που ζω μαζί της κάθε μέρα από τότε...θα ήθελα να τα ζω ξανά κ ξανά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε ΜΑΡΙΝΑ ΔΥΣΚΟΛΛΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕςΣ Κ ΕΣΥ!!!! ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ!! Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!

ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΧΩΡΙΣ ΑΔΕΡΦΑΚΙ! ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ!!! ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΖΩΗ....ΤΗΣ ΞΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΚΟΤΟΘΗΚΑΝ ΣΕ ΤΡΟΧΑΙΟ ΑΔΕΡΦΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ Κ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ!!! ΕΜΕΙΝΑ ΜΟΝΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΡΦΑΚΙ!!!! ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ!!!!

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΒΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΘΕΣΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ!!

ΑΛΑΖΟ ΘΕΜΑ!!!! :lol::lol::lol::lol: ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΛΟΥ Ε?????? :twisted::twisted::twisted: ΦΟΒΗΘΙΚΕΣ ΜΗ ΣΟΥ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Ε????

ΡΑΝΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΟΥΝ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΚΑ! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ Κ ΜΙΑ ΣΤΙΣ 7 ΜΕΡΕΣ! Κ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ! ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΑΛΑΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΥΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑΣ! ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΝΑ ΖΟΡΙΖΕΤΕ ΠΟΛΛΥ ΤΟΤΕ ΒΑΛΤΗΣ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ!!!! ΝΑΙ ΑΠΑΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΠΟΠΟΥΛΗ ΤΗΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.smarttoys.gr/product_info.ph ... ts_id=3164

http://www.smarttoys.gr/product_info.ph ... ts_id=3174

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=2129056

Eλενα αυτα τα ειχα παρει εγω σε αυτη την ηλικια...Τα μαγνητακια τα παιζει ακομα, πιο σωστα πλεον ..

οπως και την πυραμιδα με το παπακι...

Μου αρεσε και αυτο http://www.smarttoys.gr/product_info.ph ... ts_id=3170

Αλλα καθε μωρο εχει τις προτιμησεις του.. Μετα το χρονο αρχισε να παιζει πολυ με τα παιχνιδια της η Κασσανδρα. Πιο πριν επαιρνα κανα παιχνιδι μονο για να πω οτι εχει κατι να ασχοληθει κανενα δεκαλεπτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινα ευχομαι καποια στιγμη να τα ξεχασεις ολα αυτα που περασες....Και -αν φυσικα θελετε αλλο παιδακι -πραγματικα η επομενη εγκυμοσυνη να ειναι πανευκολη και να μην θυμιζει σε τιποτα την προηγουμενη..

Και να εχουν καποια χρονια διαφορα δεν πειραζει. Με την αδερφη μου εχουμε 6 χρονια διαφορα και τη λατρευω. Και επισης θυμαμαι ακομα πως παιζαμε μαζι ολα τα παιχνιδια παρολο που ειχαμε διαφορα ηλικιας... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!!1

Χ Ι Ο Ν Ι Ι Ι Ι Ι Ι Ι Ι Ι Ι !!!!!!!!!!!! πολύ χιόνι μιλάμε!!

15 πόντους κ συνεχίζει με ένταση να χιονίζει!! άντε να καταλάβουμε χειμώνα επιτέλους!!!!!

σήμερα δεν έχει δουλειά..!! τζάκι κ καφεδάκι προς το παρόν μέχρι να ξυπνήσει η μικρή!!

φαντάζομαι τη φάτσα της αφού ουσιαστικά πρώτη φορά θα δει χιόνι..!! πέρισυ ήταν 6-7 μηνών οπότε δεν καταλάβαινε κ πολλά πράγματα. Φορτίζω φωτ.μηχανή να τα αποθανατήσω όλα!!

έλενα εκεί χιονίζει;

Πέπη φαντάζομαι ότι στο σπίτι σας θα είναι χειρότερα (καλύτερα!!) κ από εδώ ε;

φιλάκιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στους 15 ποντους ειμαστε και εδω πανω!! Αλλα σταματησε να χιονιζει εδω και λιγη ωρα..

Κι εγω αποκλεισμενη ειμαι εδω.. .Φοβαμαι να οδηγησω με το μωρο μεσα... :roll:

Χιχι ειναι παντως πολυ χριστουγεννιατικο το τοπιο...!!

Μαρινα το σπιτι σας ειναι σε χρωματα σομον ροζ??Αν ναι, νομιζω οτι σας βλεπω... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERAAAAAA

χιομι χιονι χιονι χιονι ΓΙΟΥΠΙ ΓΙΟΥΠΙ ΓΙΟΠΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κ ΕΜΕΙΣ ΤΟΣΟ 15 ΠΟΝΤΟΥΣ Κ ΡΙΧΝΕΙ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΟΑ ΑΣΠΡΑ ΕΙΧΕ ΑΝΑ ΥΦΟΣ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΓΕ ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΒΑΨΕ ΜΑΜΑ?????????????

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΚΛΕΙΣΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ο ΔΡΟΜΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟΣ!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΦΩΤΟ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΡΥΟ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERAAAAAA

χιομι χιονι χιονι χιονι ΓΙΟΥΠΙ ΓΙΟΥΠΙ ΓΙΟΠΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κ ΕΜΕΙΣ ΤΟΣΟ 15 ΠΟΝΤΟΥΣ Κ ΡΙΧΝΕΙ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΟΑ ΑΣΠΡΑ ΕΙΧΕ ΑΝΑ ΥΦΟΣ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΓΕ ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΒΑΨΕ ΜΑΜΑ?????????????

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΚΛΕΙΣΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ο ΔΡΟΜΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟΣ!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΦΩΤΟ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΡΥΟ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναιιιιιιιιιιι Πέπη εμείς είμαστε!!!!!!!!!!!

χαιρέτα μας!!!

το βράδυ θα σου ανοιγοκλείσω φώτα να δεις ποιοί είμαστε ακριβώς!!!

αχ τι κρίμα να μη μπορούμε να συναντηθούμε τώρα που καθόμαστε όλες...:(

Σε λίγο πάντως αφού φάει η μικρή θα τα βγάλουμε με την Ηλέκτρα έξω για παιχνίδι!!!

θα βγάλω φώτο να δέιτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εννοείται πολύ καλά κάνεις και απαντάς. Κι εγώ εντελώς σαν μία πληροφορία που διάβασα την ανέφερα ξεκάθαρα για το ψυχολογικό κομμάτι.  Κι εγώ έχω κάνει τεστ πριν την καθυστέρηση όπως και οι περισσότερες υποθέτω. Και ναι κάθε γυναίκα ξέρει η ίδια και μάλιστα αν ακούσουμε πραγματικά το σώμα μας το καταλαβαίνουμε και χωρίς τεστ!   Έχεις δίκιο για διαφορά σύλληψης και εμφύτευσης! 
    • Ααχ κορίτσια να σας πω και εγώ τα νέα μου! Χθες πήγαμε σε γενετιστή, με λίγα λόγια ο καρυότυπος του άντρα μου ναι είναι όπως μας είπε με τσαχπινιές, οχι προβληματικος όπως τον ανέφερα συνέχεια εγώ! Εν ολιγης μας είπε ότι από ότι στιγμή που το σπέρμα είναι σε φυσιολογικά επίπεδα θα πρέπει να κάνουμε άλλες 2 εξετάσεις fish αιματος και αναλόγως με το τι θα δείξει θα κάνουμε και fish σπέρματος δε ξέρω ακριβώς τι περιμένουμε να δούμε!  Ξέρω μονάχα ότι θέλουν άλλον ένα μήνα για να βγουν.. Παράλληλα μας είπε ότι προσπαθούμε κανονικά και όταν αποφασίσουμε αν θέλουμε μπορούμε να κάνουμε εξωσωματική απλά με προεμφυτευτικό!  Η μόνη διαφορά μου είπε είναι αν μείνω έγκυος είτε  φυσιολογικά είτε με εξωσωματική θα πρέπει να κάνω αμνιοπαρακέντηση, για σίγουρα αποτελέσματα για υγιές έμβρυο!  Επίσης, μου είπε ότι ενδέχεται να είναι κληρονομικός και να το πήρε από γονείς!οι οποίοι κατάφεραν φυσιολογικά να κάνουν παιδιά! Μας είπε ότι μπορεί ένα τυχερό και γερο σπερματοζωάριο να είχε κάνει τη δουλειά 1 χρόνο τώρα και να μην είχαμε καταλήξει ποτε να κάνουμε αυτή την εξέταση και να μη το ξέραμε! Αφού το ξέρουμε όμως για να βγει ένα υγιές μωρο με όποιο τρόπο και να γίνει η συλληψη θα κάνουμε αμνιοπαρακεντηση! Αυτά, ίδωμεν 🫶🤷‍♀️
    • @peacockακι μου υπέροχο!!! Σε ευχαριστώ!! Τι κάνεις παλιά μας συμμαθήτρια? Πώς είναι τώρα η ζωή? Γεμάτη ουράνια τόξα να φανταστώ??!  Κορίτσια αυτά εδώ τα κορίτσια ήταν η αντίστοιχη "τάξη" μας την περίοδο 2016-2018 για μένα! Μόνο respect σε αυτά τα κορίτσια που μοιραστηκαμε τα εσωψυχα μας και τα καταφέραμε ΟΛΕΣ!  Τι σημαίνει αυτό?? Ότι δεν θα μείνει καμία χωρίς μωρό βρεεε! Άπαξ και μπεις εδώ ,μωρο θα αποκτήσεις θες δε θες! Χαχαχα Κορίτσια σας ευχαριστώ για την εμψύχωση 🥰🥰 εύχομαι όλα να πάνε καλά μέχρι τέλους! Χοριακη θα κάνω την τρίτη γιατί μου είπε ο γιατρός να περιμένω να έχω και μια μέρα καθυστέρηση...εγώ ξέρω πως κρατιέμαι!!!
    • Ααααχχχχ βρε κορίτσια πόσο σας "ζηλεύω" όσες έχετε συναντηθεί απο κοντά!!! Πάρα πολύ καλοπροαίρετα το λέω! Εγώ να ξέρετε αν ποτέ οργανώσετε καμία συνάντηση θα είμαι παρούσα με τη μπουμπού μου! Στα δικά μου γιατι ξέχασα να τα γράψω κι εδώ... Εχθές, αφού επανέλαβα τις εξετάσεις του θυρεοειδούς, επιτέλους ήρθε στα ίσια του και πέσαμε κάτω απο 3! Με ρώτησε ο ενδοκρινολόγος αν είναι όλα καλά και υπερηχογραφικά. Του είπα ναι και μου είπε ότι συνεχίζουμε με την ίδια δόση και επαναλαμβάνουμε σε 6 εβδομάδες! Μετά μίλησα και με το γυναικολόγο μου και του είπα το γιατρό που μου πρότειναν στο δημόσιο. Μου είπε τα καλύτερα και να τον πάρω άμεσα να κλείσω ραντεβού. Αυτά τα πολύ όμορφα! Τα φιλιά μου σε όλες σας παρεούλα μου!
    • Για τις κοπελες που τις φέρνουν σε δυσκολη θεση... εγω ειχα απαντησει στα ισα σε ερωτηση τυπου αντε τι περιμένετε κ δ κανετε ενα μωρο, γιατι ΔΕΝ ΜΠΟΡΏ. Και τελειωσε εκει το θεμα. Το 2ο μ ηρθε στο καπακι, οποτε δ προλαβε κανεις να με ρωτησει αν εχω σκοπο για 2ο. Μετα κανενας σχεδον δεν ασχοληθηκε αν θα κανω 3ο. Καποια στιγμη που ειπα ετσι απ εξω απ εξω οτι το εχουμε στο μυαλο μου, ακουσα σχόλια τύπου τι το θες το 3ο? Πανω που ξεπαιδιασες. Και αλλα τετοια ομορφα. Οποτε και μεις οταν ξεκινησαμε προσπάθειες δεν το ειπαμε πουθενα. Ουτε τωρα που κανουμε ελευθερα το ξερει κανενας. Και εκτός απο πολυ δικα μ ατομα που το συζητησαμε για το αν θα προσπαθησουμε η οχι, κανενας ευτυχως δ με ρωτησε ασχετος.  Παρεμπιπτόντως σημερα αδιαθετησα και γω...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...