Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ.....ΜΕ ΑΓΑΠΗ.....No3


Recommended Posts

mama_xina έγραψε:

καρολ μην μιλας οταν μιλαω χαχαχα

καλημερα γυναικαρα ομορφη

καλημερα λακτάκιμου γλυκο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ακου εκει να μην μιλαω????????????βρεεεεεεεεε λειπει ο μαης απο την σαρακοστη????????? :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mirlitsa έγραψε:

Βρε Καλολινάκι1 εχθές σε έψαχνα!!!

Είδα ότι ήσουν το απόγευμα Online, μπήκα κι εγώ αλλά εσύ μου έπαιζες κρυφτό!!!! :laugh: :laugh: :laugh: ...κι έτσι έπαιξα μόνη μου. :(

αγαπη μουυυυυυυυυυυ όυτε που τοπηρα χαμπαρι... :(:( το χα ανοιχτο αλλα με το Λυδιακι δίπλα μου ζουζουνευε τόοοοοοοοσο πολυ που απλα καταφερα να διαβασω κατι και τελος.. :( εδω επινα καφε στο σεικερ και την ταιζα γιαουρτι και να εβλεπες πως με εκανε...θα γελαγες ... ο καφες στο καλυμμα του καναπε και το γιαουρτι στο πεντελονι μου...χαχα :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Ραμονα! :kiss: Καρολινακι! :kiss::kiss::kiss: εσυ τριπλο φιλακι γιατι εχεις και το Παπιτσακι!!Γωγω! :kiss: Ασπουλα! :kiss: Κατρινουλα! :kiss: ξεχασα κανενα κοριτσουδι??...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καημερα!!!!!!τι κανετε τσουπρες?????εμεις γυρισαμε απο κατερινη και περασαμε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ με το πιτσιρικι μας.Τώρα είμαι σπίτι με διάρροια(sorry για την περιγραφη) ς τ βραδυ...Αν κανονισετε κατα village μερια αυριο και ειμαι καλυτερα θα ερθω....ΜΟΥΤΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσιρλιπιτσα ζενια!!! :P

καλε μηπως εχεις γαστρεντεριτιδα? περαστικα σου! :kiss::kiss:

ανθη??? καλημεραααααααααααααααα!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

καλημερα τσιρλιπιτσα ζενια!!! :P

καλε μηπως εχεις γαστρεντεριτιδα? περαστικα σου! :kiss::kiss:

χαχαχαχα καλο!!!!!!!!!!!!!!!! ξερω και εγω...θα δειξει..λιγο καλυτερα ειμαι αλλα πναει η κοιλιτσα πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

...Αν κανονισετε κατα village μερια αυριο και ειμαι καλυτερα θα ερθω....ΜΟΥΤΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

:laugh: :laugh: μην ακούσεις βόλτα εσύ!!!!! έγιανες τώρα???? :P

Κορίτσια τι κάνετε οι υπόλοιπες!!!! Πολύ χαίρομαι που μεγαλώνει η παρέα μας!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθουλα μου ευχαριστω για το τριπλό φιλάκι... :kiss::kiss::kiss::kiss: εγω σου στελνω πολλα απο Λυδια και μαμυ..χαχα

Ευγενία μου περαστικούλιααααααααααααααααα....τρελαίνομαι που σε πειράζει το Ασπάκι μας!!!!!!!!!! :P:P

εεεεεεεεεμ και εγω όπου ακουω άτα και ειδικα τετάρτη ειναι η καλύτερη μου!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: καρολ day!!!!!!!!

αχ πόσο θελω να σας δω... ελπίζω να ρθουν όλες οι τσουπρες...

αχ ραμονάκι αν εισαι και εσυ...να δω ποια θα μιλαει πρωτη!!!!!!!!!!!χαχα :P:P αντε να σε δω μου χεις λειψει πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ...

οχι πως δεν μου λειψαν τα αλλα κοπελια... αλλα το λακτακι εχω να το δω μηνες... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρολ αλανιαρικο κουκλακι!

χαχαχα εγω πανω απολα θελω να δω την ζενια για να την χρονομετρησω ποσες φορες θα τρεξει τοιλετ!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα ξανα μανα παλι.... :P

εχω σκασει απο τη ζεστη κι εχω πεθανει στις δουλειες σημερα :angry:

αλλαξαμε την ημερομηνια των διακοπων χτες,και αντι για δυτερα που ηταν να φυγουμε,φευγουμε πρωτα ο θεος το σαββατο. σε 3 μερουλες :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πηρα αποφαση!Θα φτιαξω red velvet cupcakes με γεμιση cheesecake! :woohoo: :woohoo: μονο αμα πεσω κατω απο την κουραση σημερα...σας παρακαλω να μου τα ξεφουρνισετε να μην καουν...αμαρτια ειναι!!σας κερναω ταπογευμα μαζι με τον καφε σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Το πηρα αποφαση!Θα φτιαξω red velvet cupcakes με γεμιση cheesecake! :woohoo: :woohoo: μονο αμα πεσω κατω απο την κουραση σημερα...σας παρακαλω να μου τα ξεφουρνισετε να μην καουν...αμαρτια ειναι!!σας κερναω ταπογευμα μαζι με τον καφε σας!!!

μαρη ανθη...ευχαριστουμε πολυ...αλλα απο σαλαμινα που εισαι εσυ πως θα πιουμε καφε και θα φαμε τα γλυκακια σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου γωγω!!τελικα δεν τα εκανα τα κεκακια,πηγαμε για μπανιο και εγινα...χωμα,ειχα και ραντεβου με την αισθητικο για φρυδι,δεν προλαβα να ξαποστασω λιγακι,με τσουζουν τα ματια,θα τα κανω αυριο εχω πολυ αγωνια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες μου!!χαιρομαι που βλεπω το Ραμονακι μας παλι! :P:P:P:P:P:P:P

Γωγακι,Καρολ,Ασπακι,Ανθουλα,Ζενια...(τυχαια σειρα)..φιλακια πολλα!ετοιμαζετε συναντηση?μπραβο ..βρε κοριτσακια!κι εμεις οι Μανουλες Αυγουστου -Σεπτεμβριου ολο κανονιζουμε ποτε δεν βρισκουμε μια μερα!που θα παει ομως!πριν γεννησουμε θα βρεθουμε!Αμαν αυτες οι απεργιες..!!

καλα βρα Ανθη μας ξεσηκωνεις καλα καλα με τα γλυκα..και μετα μας δινεις μια και μας πετας στο τοιχο απεναντι :blink::blink::blink:

Ασπα..ο Leonidas.. ;););) πως ειναι?

Ζενια μου..περαστικουλια!

Γωγακι..μη κουραζεσαι μωρε αφου θα φυγεις..οταν ερθεις ολα.σκ. :blink::S:blush: ..α..θα ειναι!!Αντε ομως καλα να περασεις!!

Το Καρολινακι μου?που χαθηκε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξανα καλησπερα κοριτσια...ειναι καμια εδω?η'παλι ειστε φευγατες..

εγω πριν λιγο γυρισα..ειχαμε παει να αγορασουμε μηχανισμο για αυτοματο ποτισμα αλλα τελικα αυριο θα καταληξουμε απο που θα το παρουμε..καναμε πρωτα ερευνα αγορας. ;)

κατερινακι το ξερω οτι οταν γυρισω θα ειναι παλι χαλια αλλα και τι να κανεις??? εσυ πως τα πας??? :)

ανθη? γιατι εχεις αγωνια? για το γλυκο? και σε διαγωνισμο να πηγαινες,δε σε φοβαμαι...εισαι ΦΟΒΕΡΗ!!! ;):kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

ονο εγω ξεμεινα εδω γωγω!χαχαχ

αααααααααααααααα.....ωραια!!! ειμαστε 2 τοτε...αυριο θα ερθεις τελικα ραμονα για καφε? να ξερω αμα ειναι να φτιαξω κεικ..αλλιως δεν φτιαχνω... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Τρείς παρακαλώωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!

αλλος για την βαρκα μααααααααααααααααααααααααααςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

γεια σου βρε ασπακι!!! ολα καλα? τι μαθαινεις για τον λεωνιδακο? ειναι καλυτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...