Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ.....ΜΕ ΑΓΑΠΗ.....No3


Recommended Posts

karolinaki1 έγραψε:

Ασπάκι μου τελικα εσυ θα ρθεις κατα τις 4.15? :dry: γιατι αν ειναι κοριτσακι μου να ρθεις αργοτερα μηπως χαζεψω στην αθηνα και ερθω πιο μετα...πως το βλεπεις φιλεναδα?....

Μαρή δε σου είπα ότι είμαι σοφερίνα εγώ???? :laugh: :laugh: :laugh:

Θα βάλω 5η και θα είμαι νωρίτερα και απο τις 4:15!!!!

Θα σε πάρω τηλέφωνο!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mirlitsa έγραψε:

karolinaki1 έγραψε:

Μαρή δε σου είπα ότι είμαι σοφερίνα εγώ???? :laugh: :laugh: :laugh:

Θα βάλω 5η και θα είμαι νωρίτερα και απο τις 4:15!!!!

Θα σε πάρω τηλέφωνο!!!!! ;)[/quote:uh0hsw0a]

μονο εγω θα ερθω πιο μετα???σνιφφ...κακομοίρες μου μη μου σηκωθειτε και φυγετε γρηγορα σας εφαγααααα,θα κατσετε εκει μεχρι να πω οτι ελειξε η συναντησης!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

οκ!θα τον ρωτησω και αναλογως θα πραξω.. ;)

Καλημέρα Γωγουλίνι!!!!! :)

Καλέ αν το ήξερα θα έλεγα κι εγώ στον δικό μου. Αλλά θα το κανονίσουμε άλλη φορά, τώρα άλλωστε δεν μπορεί!!! ;)

Βέβαια αυτό δεν σημαίνει ότι απαγορεύεται να έρθει ο δικός σου!!! Απλά θα είναι ο μόνος "κόκορας"...με πολλές "κότες"!!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!συναντηση προγραμματιστηκε για σημερα?ωραια ..τι ωρα ειπατε?

Καρολινακι μου χτες εμπλεξα..ετρεχα για διαφορα...ολη μερα και μετα πηγα στη κολλητη μου που με ειχε αναγκη..!!!Ειχα ξεχασει το κινητο στο σπιτι!

αν και μου πεφτει πολυ μακρυα να ερχομαι με ΜΜΜ στη κατασταση μου το VERDE.. θα το παλεψω..(δεν εχω και τη μικρη..) :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

Καλημερα κοριτσακια!!συναντηση προγραμματιστηκε για σημερα?ωραια ..τι ωρα ειπατε?

Καρολινακι μου χτες εμπλεξα..ετρεχα για διαφορα...ολη μερα και μετα πηγα στη κολλητη μου που με ειχε αναγκη..!!!Ειχα ξεχασει το κινητο στο σπιτι!

αν και μου πεφτει πολυ μακρυα να ερχομαι με ΜΜΜ στη κατασταση μου το VERDE.. θα το παλεψω..(δεν εχω και τη μικρη..) :blink::blink::blink:

Κατερινάκι!!!Να έρθεις κούκλα αν μπορείς!!!η ωρα συνάντησης ειναι περίεργη.η καρολινα κατα τις 4 η ασπα κατα τις 4.15 εγω κατα τις 5...αντε ελαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

θα ρθω μαζι με το Ασπάκι κατα τις 4...θα ταπουμε κουκλες απο κοντα...σμουτςςςςςςςςςςςςςςςςς :kiss:[/quot

Αντε θα τα πουμε απο κοντα.εγω λεω να ερθω με βάρκα γιατί τη βροχή δε τη γλυτώνω!!!!!Μην με ξεχασετε εμένα το παιδί χωρίς τουτου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλα 3 έγραψε:

-γεια σας κοριτσια , τι εγινε , συναντηθηκατε τελικα ?

Γειά σου Ρουλίτσα!!!! :)

Και συναντηθήκαμε και περάσαμε όμορφα!!! :P

Είδα κανονίσατε κι εσείς οι Χαλκιδαίες, άντε λοιπόν καλή συνάντηση και να περάσετε πολύ-πολύ καλά!!! :)

Φιλάκια!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλα 3 έγραψε:

αντε , ελπιζω να τα πουμε και εμεις απο κοντα καποια στιγμη ! καληνχτα!!!

Ναι, ναι θα τα πούμε κάποτε!!!!

Γνωριστείτε πρώτα εσείς οι Χαλκιδαίες και θα σας έρθω κι εγώ κάποια στιγμή....αργά για να κάνω εντύπωση!!!! χαχαχαχαχα..... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου...περασα πολυυυυυυυυυυυυυυυ όμορφα...κατσαμε βεβαια λιγο ...χαχα :P:P ενταξει με εκεινα που λεγαμε όοοοοοοοοοοοοοολα οκ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ουτε γκρινιο και το γλυκο του κουταλιου νοστιμότατο.... :laugh: :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα!!!!Που είστε βρε???Πάλι εγώ και η άσπα ανοίξαμε το μαγαζί???Καρολ κόλλησες απο τα σοροπια του γλυκού και δεν εμφανίζεσαι???Κατερινάκι μου τα έπαιξες εχθες κοπέλα μου με τις κακούργες που έμπλεξες και κοιμάσαι!!καλά κάνεις!!!!Ασπασάκι γλυκό!!!!!!Εγώ πονώ στη μέση για αυτό δε μπήκα και το βραδυ...Πήγα σπίτι μετά απο την αρμένικη visita που κάναμε στο verde και ξεραθηκα!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

Καλημέρα καλημέρα!!!!Που είστε βρε???Πάλι εγώ και η άσπα ανοίξαμε το μαγαζί???Καρολ κόλλησες απο τα σοροπια του γλυκού και δεν εμφανίζεσαι???Κατερινάκι μου τα έπαιξες εχθες κοπέλα μου με τις κακούργες που έμπλεξες και κοιμάσαι!!καλά κάνεις!!!!Ασπασάκι γλυκό!!!!!!Εγώ πονώ στη μέση για αυτό δε μπήκα και το βραδυ...Πήγα σπίτι μετά απο την αρμένικη visita που κάναμε στο verde και ξεραθηκα!!! :kiss::kiss:

Αν δεν μου πεις καλημέρα στα Ρώσικα & Σέβρικα ...δεν θα συνεχίσω την κουβέντα μου μαζί σου!!! :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!! :)

τι κανετε?

δεν ρωταω πως περασατε χτες,γιατι ειμαι σιγουρη πως περασατε τελεια μια τετοια παρεα.. ;)

εγω τελικα δεν τα καταφερα...ελπιζω πριν φυγουμε διακοπες να συναντηθουμε.. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

Αν δεν μου πεις καλημέρα στα Ρώσικα & Σέβρικα ...δεν θα συνεχίσω την κουβέντα μου μαζί σου!!! :huh:[/quote:12wjw1ey]

Dobre ytro(to o διαβαζετε α) και Dobar dan(serbika).Ικανοποιηθηκες τωρα???

Γεια σου Γωγάκι!!!περασαμε πολυ ωραι!!!την αλλη φορα θα τα πουμε ολαες μας!!!εσυ πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

καλημερα κοριτσια!!! :)

τι κανετε?

δεν ρωταω πως περασατε χτες,γιατι ειμαι σιγουρη πως περασατε τελεια μια τετοια παρεα.. ;)

εγω τελικα δεν τα καταφερα...ελπιζω πριν φυγουμε διακοπες να συναντηθουμε.. :kiss::kiss::kiss:

Καλημέρα!!!! Περάσαμε όμορφα...αναμενώμενο άλλωστε!!!!!

Θα ξανασυναντηθούμε όμως σύντομα και κάπου πιο βολικά για να έρθουν περισσότερες!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε ασπακι,να βρεθουμε ...ειναι δυσκολο βεβαια να μας βολευει ολες καποιο σημειο συναντησης,και ειδικα την ανθουλιτσα που ειναι σαλαμινα,αλλα κουτσα στραβα θα τα καταφερουμε και θα βρεθουμε... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • AX ναι βρε κορίτσια, να μπούμε 2ο τρίμηνο να ηρεμήσουμε! Βέβαια οκ, έχω ακούσει για περιπτώσεις που δεν πήγαν καλά και μετά το 1ο αλλά είναι πολύυυυ λιγότερες. Τώρα περνάμε το κρίσιμο στάδιο. Αυτό με το χαρτί κι εγώ, κάθε φορά, το ίδιο συναίσθημα. Πόσο ωραίο που καταλαβαίνουμε η μία την άλλη πάντως 🥰
    • Αχ κ εγω το ιδιο! Χτες το βράδυ, ξημερώματα και το πρωι κατά τις 6 που ξυπνούσα για τουαλέτα με κλωτσούσε συνέχεια. Ξύπνησα κατά τις 8 σημερα και ακομα να με κλωτσήσει. Ξερω; Μπορει να κουράστηκε απο το βράδυ 😊
    • Καλή μου Kiddo, καταλαβαίνω ότι έχεις περάσει πολλά και είναι λογικό να έχεις τόση αγωνία. Εγώ σκέψου ότι δεν ήθελα να ανοίξω το θέμα, ένιωθα κάπως..... Ήλπιζα ότι κάποια άλλη κοπέλα θα το ξεκινήσει για να γράφω κι εγώ, δεν ένιωθα ότι είμαι σε θέση να ξεκινήσω μια συζήτηση με αυτοπεποίθηση διότι έχω ταλαιπωρηθεί κι εγώ... Όμως οι κουβέντες που κάνουμε εδώ μας αποφορτίζουν και σίγουρα βρίσκουμε κατανόηση και αγάπη!❤️ Εσύ κορίτσι μου γιατί έχεις την αιμορραγία, σου έχει πει κάτι ο γιατρός σου?? Πάντως όταν βλέπεις αίμα, πώς να μην ανησυχείς??? Κι εγώ κάθε μα κάθε φορά που πάω τουαλέτα, κοιτάζω με ένα άγχος το χαρτάκι, και φαντάσου ότι δόξα το Θεό μέχρι τώρα δεν είχα κάποιο σημάδι. Αν όμως σου λέει ο γιατρός σου ότι είναι αισιόδοξος, προσπάθησε να τον ακούσεις και τον εμπιστευτείς. Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια, αν πάνε όλα υπέροχα και να κυλήσει η εγκυμοσύνη σου ομαλά από εδώ και πέρα! Ένας μήνας έμεινε και μπαίνουμε στο 2ο τρίμηνο, θα τα καταφέρουμε όοοοοοολες!!!!! 🙏💪🌈
    • Τι ωραία νέα κορίτσι μου! Αφού άκουσες και το μωράκι σου φαντάζομαι σήμερα πετάς! Αχ, κουράγιο με τον εμετό, εύχομαι να γίνεται μια στο τόσο...!
    • Μπράβο ρε κορίτσι!!! Όλα πάνε καλά και εσύ τώρα θα ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ!!!!!!!! Στην αυχενική θα έχεις μια πρώτη καλή εκτίμηση για το πόσο είσαι ακριβώς και στην Β επιπέδου θα είναι το οριστικό και για την ΠΗΤ.  Εμένα μόνο φιλικό και βιταμίνη D μου έχει δώσει και προγεστερόνη μέχρι 24 εβδομάδα και βλέπουμε αναλόγως το μήκος τραχήλου.  Και φυσικά με ζυγίζει και μετράει πίεση σε κάθε επίσκεψη....και φυσικά κατά τον 8 μήνα τρωγόμαστε για τα κιλά λόγω του διαβήτη...αλλά έχει κι αυτό την πλάκα του γιατί ξέρω ότι υπερβάλει κάπως γιατί ξέρει ότι τσιμπάω σε αυτά που λέει και με πειράζει!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...