Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ.....ΜΕ ΑΓΑΠΗ.....No3


Recommended Posts

σημερα ερχεται πρωτα ο θεος,ζενια μου.βεβαια δεν ξερω ακομα την ωρα που θα πεταξει..υπολογιζω να φυγει μεσημερι απο κυπρο..θα με παρει τηλ σημερα να μου πει.κουρα οχι δεν εκανα,σε κανα 2ωρο θα ξεκινησω.. :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mirlitsa έγραψε:

Καλημέρα Γωγάκι, τελείωσες τις δουλίτσες σου??? Σήμερα έρχετε ο καλός σου εεε??? ;)

Ζένια μου σίγουρα θα σας λείψει ο μικρούλης αλλά θα περάσετε κι εσείς καλά εδώ μόνοι σας, και φυσικά ο μικρός καλύτερα!!! Θα κάνει και τα μπανάκια του, θα καλοπεράσει ο καημενούλης απ' ότι να έμενε κλεισμένος σε ένα διαμέρισμα στην Αθήνα. B)

Η πρώτη φορά είναι δύσκολη, μετά θα το συνηθίσεις....

check your pm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

σημερα ερχεται πρωτα ο θεος,ζενια μου.βεβαια δεν ξερω ακομα την ωρα που θα πεταξει..υπολογιζω να φυγει μεσημερι απο κυπρο..θα με παρει τηλ σημερα να μου πει.κουρα οχι δεν εκανα,σε κανα 2ωρο θα ξεκινησω.. :laugh: :laugh: :laugh:

Άντε καλέ!!!τρέχα...και αν σου έρθει νωρίτερα ξέρεις??????Να είσαι έτοιμη!!!!Άντε κοπέλα μου με το καλό να τον δεχτείς και να περάσετε super ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ασπακι..σημερα ναι σημερα..τελειωσα και τις δουλειες μου,σε λιγο θα κοιταξω και λιγο τη γωγω ;) εσυ πως πας στη δουλεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω ζενια μου να εισαι καλα!!! :kiss:

καλημερα γιωτα!!! τι κανεις? πως τα πας κι εσυ με τοση ζεστη?

την παλευεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

καλημερα ασπακι..σημερα ναι σημερα..τελειωσα και τις δουλειες μου,σε λιγο θα κοιταξω και λιγο τη γωγω ;) εσυ πως πας στη δουλεια?

Άσε, εγώ ακόμα ψήνομαι...σήμερα θα έρθουν για το a/c.Άντε να δούμε τι ώρα...θέλω να επλίζω πρωί γιατί δεν μπορώ, νιώθω σαν κοτόπουλο!!!

Με το καλό να τον δεχτείς!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κοριτσακια μου σας αφηνω εγω...

αν βρω χρονο,κι αν δεν εχει ερθει ακομα ο καλος μου τα ξαναλεμε...φιλακια πολλα και κουραγιο-υπομονη. :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι δουλεια κ το αρκουδισιον οποτε το αναβουμε καιγεται η ασφάλεια γκρρρρρρρρρ οποτε κανουμε υπομονη ...ξεκιναω δουλειά ...τα φιλια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

λοιπον κοριτσακια μου σας αφηνω εγω...

αν βρω χρονο,κι αν δεν εχει ερθει ακομα ο καλος μου τα ξαναλεμε...φιλακια πολλα και κουραγιο-υπομονη. :kiss::kiss::kiss::kiss:

Γειά σου Γωγάκι και πάλι να τον καλοδεχτείς!!!!! :):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

ειμαι δουλεια κ το αρκουδισιον οποτε το αναβουμε καιγεται η ασφάλεια γκρρρρρρρρρ οποτε κανουμε υπομονη ...ξεκιναω δουλειά ...τα φιλια μου..

Υπομονή και εσύ κάνεις????Όλοι τα ίδια!!!Εμείς εδώ το έχουμ στο φουλ αλλά εγώ έχω αλλεργία...οπότε άστα...Άντε καλή δουλειά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πανω που αποσυνδεθηκα ξανασυνδεθηκα να σας πω τα τελευταια φρεσκα νεα μου :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

μολις με πηρε τηλ ο αντρουλης μου και μου ειπε οτι πεταει το μεσημερι 15΄30.στις 17΄10 φτανει στο ελ.βενιζελος..αυταααααα!!! αντε σας αφηνω.. :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο κοριτσαρεςμου !!!!!!!!!!!!!! καλημερααααααααααααααα.... :):)

Γωγάκι μου με το καλο να τον δεχτείς... :kiss::kiss:

Συμπεθερούλα μου ελπίζω η μανούλα να ναι καλύτερα τωρα...το ξερω ματια μου οτι θα σου λειπει αλλά απο την άλλη θα του κανει καλό...θα κανει και τα μπανακια του... ;)τι ηθελες να με ρωτησεις???????????ακουωωωωωωωωω..η μαλλον διαβαζω... ;);)

Ασπάκιμου τι κανεις κοριτσακι μου ? τα μικρουλια σου? :):)

Κατερινάκιμου που εισαι εσυ αγάπη?????????? :kiss::kiss:

Ανθούλα μου?

Γιωτάκι?

αφηστε κοριτσια παρεδωσα αυτα που επρεπε χθες μου βγηκαν τα χερια και το κεφαλι... :(:( και σημερα βρηκα νεα λίστα :angry: ...επειδη αρρώστησε μια μου τα φορτωσαν σε μενα ...αλλα το πα στον προισταμενο μου και θα κανω πιο αργα...θα με στειλει και στην τραπεζα...χαχα οποτε θα μαι εξω... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

καλοριζικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο κοριτσαρεςμου !!!!!!!!!!!!!! καλημερααααααααααααααα.... :):)

Γωγάκι μου με το καλο να τον δεχτείς... :kiss::kiss:

Συμπεθερούλα μου ελπίζω η μανούλα να ναι καλύτερα τωρα...το ξερω ματια μου οτι θα σου λειπει αλλά απο την άλλη θα του κανει καλό...θα κανει και τα μπανακια του... ;)τι ηθελες να με ρωτησεις???????????ακουωωωωωωωωω..η μαλλον διαβαζω... ;);)

Ασπάκιμου τι κανεις κοριτσακι μου ? τα μικρουλια σου? :):)

Κατερινάκιμου που εισαι εσυ αγάπη?????????? :kiss::kiss:

Ανθούλα μου?

Γιωτάκι?

αφηστε κοριτσια παρεδωσα αυτα που επρεπε χθες μου βγηκαν τα χερια και το κεφαλι... :(:( και σημερα βρηκα νεα λίστα :angry: ...επειδη αρρώστησε μια μου τα φορτωσαν σε μενα ...αλλα το πα στον προισταμενο μου και θα κανω πιο αργα...θα με στειλει και στην τραπεζα...χαχα οποτε θα μαι εξω... :kiss:

καλημερουδια!!!!Καλυτερα ειναι η μαμα μου.με το που της ειπα οτι θα φυγουνε δευτερα τρελλαθηκε απο τη χαρα της.(δες το πμ σου)Εσυ ολα καλά?οπότε εγώ είμαι μεσα για την τεταρτη..αν θέλετε και για αλλη μερα δεν εχω προβλημα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

karolinaki1 έγραψε:

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ...και εννοειται ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ!!!!!!!!!!!!!! Θα μαι εκει και αν εχει καλο καιρο και οχι ετσι καυσωνα μπορει να φερω και την πριγκηπισσα!!!!!!!!!!!!

κ :P αλημερουδια!!!!Καλυτερα ειναι η μαμα μου.με το που της ειπα οτι θα φυγουνε δευτερα τρελλαθηκε απο τη χαρα της.(δες το πμ σου)Εσυ ολα καλά?οπότε εγώ είμαι μεσα για την τεταρτη..αν θέλετε και για αλλη μερα δεν εχω προβλημα!![/quote:8wayveck] :P

εχεις ΠΜ ΚΑΙ ΕΣΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε εγραψα και αλλα και δεν τα εμφανισε!!!!!!! :angry::angry:

Συμπεθερούλα σου λεγα ναι ναι την ΤΕΤΑΡΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!! Αφου ξερεις ότι εχω την πεθερα και ειμαι freeeeeeeeeee..like a bird!!!!!!!!!! ωραιο κομματι ε? ασχετο...τωρα αν δεν εχει καυσωνα μπορει να φερω ακι την παπένια- πριγκήπισσα.... :P:P:P καλα ειμαι αλλα πρεπει να ξανα κανω λιγο δουλιτσα ειπαμε να τα γραψω αλλα όχι και ετσι...εσυ καλα φιλεναδα????????????

εεεεεεεεεπ τσούπρες που πήγατε οι υπόλοιπες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αι σιχτηρ πια!!!!οτι του βαρεσεις του καθενος στο κεφαλι εδω μεσα.Εχουμε γινει καφετερια σημερα.Ολοι θελουν καφεδες και ποιος φτιαχνει???Εγω.ΒΑΡΕΘΗΚΑ.Αν δεν ηταν ετσι τα πραγματα θα ψαχνομουν.Ολα ωραια και καλα,η συμπεριφορα πολυ καλη,αλλα ρε κοριτσια βαρεθηκα ..ΟΤΙ ΤΟΥ ΦΑΝΕΙ ΤΟΥ ΛΩΛΩΣΤΕΦΑΝΗ :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια, ήρθε ο τεχνικός για το a/c και τελικά έχει μεγαλύτερο πρόβλημα από αυτό που νόμιζε αρχικά και δεν αξίζει να επισκευαστεί. :ohmy:

Εν τω μεταξύ, ξέρω πόσο σκρουτζ είναι η γυναίκα του αφεντικού μου :angry: , όπου τα γραφεία μας είναι στον ίδιο χώρο, και επίτηδες και μόνο θα καθυστερεί την αγορά του a/c μόνο και μόνο για να ευχαριστιέτε να με βλέπει να λιώνω :( ...αυτή πάει και κάθεται στο γραφείο των άλλων!!!

Δεν αντέχετε όμως αυτή η κατάσταση, έλεοςςςςςς με την γυφτιά τους!!!!! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Ρε κορίτσια, ήρθε ο τεχνικός για το a/c και τελικά έχει μεγαλύτερο πρόβλημα από αυτό που νόμιζε αρχικά και δεν αξίζει να επισκευαστεί. :ohmy:

Εν τω μεταξύ, ξέρω πόσο σκρουτζ είναι η γυναίκα του αφεντικού μου :angry: , όπου τα γραφεία μας είναι στον ίδιο χώρο, και επίτηδες και μόνο θα καθυστερεί την αγορά του a/c μόνο και μόνο για να ευχαριστιέτε να με βλέπει να λιώνω :( ...αυτή πάει και κάθεται στο γραφείο των άλλων!!!

Δεν αντέχετε όμως αυτή η κατάσταση, έλεοςςςςςς με την γυφτιά τους!!!!! :dry:

Παρμένη είσαι και εσύ ε???? :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

Αι σιχτηρ πια!!!!οτι του βαρεσεις του καθενος στο κεφαλι εδω μεσα.Εχουμε γινει καφετερια σημερα.Ολοι θελουν καφεδες και ποιος φτιαχνει???Εγω.ΒΑΡΕΘΗΚΑ.Αν δεν ηταν ετσι τα πραγματα θα ψαχνομουν.Ολα ωραια και καλα,η συμπεριφορα πολυ καλη,αλλα ρε κοριτσια βαρεθηκα ..ΟΤΙ ΤΟΥ ΦΑΝΕΙ ΤΟΥ ΛΩΛΩΣΤΕΦΑΝΗ :angry::angry:

Ευγενία, τα ίδια και χειρότερα κάνω εγώ εδώ μέσα.

Δεν φαντάζεσαι τι μου λένε να κάνω...ακόμα και καθαριότητα, άσε μεγάλη ιστορία και αν αρχίσω να λέω θα με πάρει πολύ από κάτω και δεν λέει!!! :(:(:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...