Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

Εδω ειμαι και εγω κοριτσια προσπαθω να τα μαθω μπαινω μερικες φορες στο τσατ αλλα ειμαι μονη δεν ξερω αμα τα κανω καλα ευχομαι ενα καλο απογευμα σε ολες μας φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να κ τα ευχάριστα! Συγχαρητήρια Μίνα, να είσαι πάντα καλά εσύ κ το μωράκι σου! Σ΄ευχαριστούμε που έφερες γούρι στη λίστα μας! :woohoo:

Χρύσα μου να ζήσετε... Σας εύχομαι στην πλατινένια σας επέτειο να παίζετε με τα δισέγγονά σας! Φιλιά! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα

Τι κάνετε κορίτσια? Πού χαθήκατε σήμερα??

Δήμητρα σ ’ευχαριστώ για τις ευχές σου ..Μακάρι..

Τελικά δεν κάναμε τίποτα εχθές το βράδυ. Είχαμε κανονίσει έξοδο το βραδάκι αλλά προέκυψε μια δουλίτσα και ξεμπερδέψαμε 11,30!! :angry:

Δεν πειράζει όμως .. όποτε θέλουμε μπορούμε να βγούμε και να διασκεδάσουμε, αν είναι να περιμένουμε επετείους και γιορτές καήκαμε!! !!! ;););) ]

Φιλιά :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gia sas koritsiaaaa !!!!! xeromai pou sas efera gouri efxomai na sinexisei k epeidh opos ka8e egyoula etsi k ego eir8a na sas fisiksoooo

fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu se oles k efxomai koritsia na akoume ka8imerina an einai dinaton anakoinoseis !!!!!!! filakia se oleees 8a erxomai na ta leme filakiaaaaaaaa pollaaaa !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνουν οι μελλοντικές μανούλες?? Εγώ ήμουν στο τρέξιμο με κάτι δουλίτσες και τώρα κατάφερα να μπω να διαβάσω τα νέα σας.

Χρύσα μου πολύ σωστή σε βρίσκω! Θα βγείτε άλλη μέρα και θα περάσετε διπλά καλά!!!

Νικουλίνα τι έγινε? Είσαι στην αγκαλίτσα του αντρούλη σου ακόμα?

Δημητρούλα μου όλα καλά?

Μίνα μου φύσααααααααααααααααααααααααααααα!!! Μην χαθείς τώρα..Νά έρχεσαι να μας λες τα νέα σου να παίρνουμε και εμείς δύναμη!!!

Οι υπόλοιπες πού είναι σήμερα???

Φιλάκια πολλά και καλοκαιρινά!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγω κοριτσια παλιιιι...μετα την βιοχημικη μου εγκυμοσυνη, μου ηρθε περιοδος λιγο πιο βαρυα απο τις αλλες φορες.Ειμαι ηδη στην 4η ημερα , περιμενω ποτε να τελειωσει και να αρχισω παλι αγκαλιτσες με τον αντρα μου.Προγραμματιζουμε τις διακοπες μας , να παμε για χαλαρωση και ποιος ξερει....ισως αυτη τη φορα να ερθει το μπεμπακι μας!!Καλη επιτυχια σε ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mina2 έγραψε:

gia sas koritsiaaaa !!!!! xeromai pou sas efera gouri efxomai na sinexisei k epeidh opos ka8e egyoula etsi k ego eir8a na sas fisiksoooo

fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu se oles k efxomai koritsia na akoume ka8imerina an einai dinaton anakoinoseis !!!!!!! filakia se oleees 8a erxomai na ta leme filakiaaaaaaaa pollaaaa !!!!

Φύσα,φύσα Μίνα μου μπας και κολλήσουμε κ εμείς!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

Να μαι κι εγω κοριτσια παλιιιι...μετα την βιοχημικη μου εγκυμοσυνη, μου ηρθε περιοδος λιγο πιο βαρυα απο τις αλλες φορες.Ειμαι ηδη στην 4η ημερα , περιμενω ποτε να τελειωσει και να αρχισω παλι αγκαλιτσες με τον αντρα μου.Προγραμματιζουμε τις διακοπες μας , να παμε για χαλαρωση και ποιος ξερει....ισως αυτη τη φορα να ερθει το μπεμπακι μας!!Καλη επιτυχια σε ολες μας!

Λυπάμαι πολύ Αναστασία μου,εύχομαι απο εδώ και πέρα όλα καλά να σου πάνε και σύντομα με ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου για 9 ολόκληρους μήνες!!!!!!!!!!!!!

Σε βάζω κ εσένα στην λίστα μας.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.gioulaki

8.Maimoudaki

9.Lollipop

10.christinne

11.persia

12.mina2

13.stedim

14.rinio23

15.σαγαπω

16.PIPITSAZOUZOUNA

17.anastasia32

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΑΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....ΕΧΟ 3 ΟΡΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟ ΝΑ ΜΠΩ ,ΑΛΑ ΕΧΙ ΚΟΛΙΣΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΠΕΝΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ....ΕΧΟ ΚΑΤΙ ΝΕΒΡΑ....

ΜΙΝΑ ΝΑ ΕΧΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΙ ΚΑΛΙ ΕΓΓΙΜΟΣΙΜΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΤΙ Η ΟΡΑ ΝΑ ΚΑΡΑΤΑΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ...ΝΑ ΧΕΡΕΣΕ ΤΗΝ ΕΓΓΙΜΟΣΙΝΙΣΙ ΣΟΥ ,ΚΑΙ ΧΟΡΙΣ ΑΝΧΟΣ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΑ...ΚΑΙ ΜΠΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΜΑΣ ΦΙΣΑΣ ΚΑΙ ΒΕΒΕΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΙΣ ΘΑ ΝΕΕΑ ΣΟΥ...

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ32...ΚΑΛΟΣ ΙΡΤΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΕΑ ΜΑΣ..ΚΑΙ ΟΠΟΥΣ ΒΛΕΠΙΣ ΙΝΕ ΚΑΙ ΓΟΥΡΙΚΙ ΠΑΡΕΕΑ...ΛΙΠΑΜΕ ΠΟΛΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΣΙ ΠΕΡΑΣΕΣ ΔΙΣΚΟΛΑ...ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ....

ΧΡΙΣΑ ..ΕΧΙΣ ΠΟΛΙ ΔΙΚΙΟ.ΔΕΝ ΧΡΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΙΝΕ ΕΠΕΤΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΙ ΚΑΠΙΟΣ....ΑΛΟΣΤΕ ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΣ ΤΟΥ ΔΙΧΝΙΣ ΚΑΦΕ ΜΕΡΑ ΠΟΣΟ ΠΟΛΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ...

ΔΙΜΙΤΡΑ ΤΗ ΚΑΝΙΣ? ΠΟΣ ΙΣΕ?

ΜΑΡΑΚΙ,ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΑ...ΚΑΙ ΟΧΙ ,ΔΕΝ ΚΑΝΟ ΠΙΑ ΑΓΓΑΛΙΤΣΕΣ ΠΙΑ..ΣΙΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΒΟΥΜΕ...ΕΧΤΕΣ ΟΜΟΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΙ ΟΜΟΡΦΑ...ΜΕ ΠΟΛΕΣ ΠΟΛΕΣ ΠΟΛΕΣ ΑΓΓΑΛΙΤΣΕΣ...ΧΙΧΙΧΙΧΙ.....ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΦΤΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλίνα μου μπράβο!!!! Καλή αρχή και κοίτα να απολάυσεις τις αγκαλίτσες του αντρούλη σου και σύντομα να έρθει ένα σποράκι!!

Αναστασία μου λυπάμαι πολύ κοπέλα μου. Μπράβο σου που δεν το βάζεις κάτω..Έτσι πάμε όλες μαζί και πάλι από την αρχή!!!Κι αυτή τη φορά σου εύχομαι να έρθει το σποράκι για 9 μληνες και να κρατάς του χρόνου τέτοιο καιρό ενα μπεμπάκι αγκαλιά!!

Χρύσα μου γύρισε το αφεντικό ε??? :silly: :lol:

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou diavasa ta nea sas....xa8ika liges meres alla dn eixa ti dia8esi na mpw mesa.

mina miu na xairesai to mwraki sou,na exeis mia teleiomini egkumosuni kai ola na sou pane kala. fusa k g mas mpas kai kataferoume na zisoume k emeis 3ana to 8auma.

koritsia elpizw oles na eisaste kala kai na pernate kala.

pira apofasi na min mpainw polu suxna edw mesa oxi g mou kanete kako i to foroum edw mesa apla autes ts meres gurizw apo tn ena giatro ston allo g na ma8w telika ti eftai3e kai exasa to mwro mou g na mporesw na proxwrisw parakatw! den sumvadizei kanenas giatros se osa mou lene. simera katerreusa pragmatika,kourastika psuxologika! to mono sigouro einai pws o giatros 8a mporouse na me gennisei pio nwris,k twra 8a eixa to mwro mou agkalia...:( eimai xalia.. apogoiteutika para polu me osa akousa kai me tous giatrous! 8a 3anampw g na grapsw otan niwsw kalutera g den 8elw na sas kanw k esas na stenaxwrieste! eiste edw g na dinoume i mia stin allo kouragio kai dunami.egw dn to katafernw auto opotan 8a apexw g ligo. 8a diavazw fusika ta nea sas kai 8a perinenw suntoma g mia nea egkumosuni...

ta filia mou k tin agapi mou se oles k kales sas epituxies!

xxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΣΙΑ ΛΙΠΑΜΕ ΠΟΛΙ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΤΟΣΟ ΔΙΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ....

ΚΑΛΙ ΕΠΙΤΙΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΙΣ ΑΦΤΟ ΠΟΥ ΨΑΧΝΙΣ...ΣΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Ο ΤΙ ΚΑΛΙΤΕΡΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΙ ΣΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΙΣ ΤΗΝ ΨΙΧΙΚΙ ΙΡΕΜΙΑ ....ΕΠΙΤΡΑΨΕΜΟΥ ΟΜΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΙΣΤΙΝΟ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΨΙΧΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΙΣΙΣ ΓΙΑ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΝΙΟΘΙΣ...ΣΙΓΝΟΜΙ ΑΝ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΟ Η ΑΝ ΣΟΥ ΛΕΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΕ ΘΙΜΟΝΙ..ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΟΡΟ ΤΡΕΛΙ ΑΛΑ ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΥ ΕΠΕΘΕΣ ΚΑΘΑΘΛΙΨΣΙ{ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΝ ΙΝΕ Η ΣΟΣΤΙ ΛΕΞΙ ,ΑΛΑ ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΑΦΤΟ ΠΟΥ ΕΝΟΟ}..ΑΦΤΟ ΣΙΜΒΕΝΙ ΣΕ ΠΟΛΕΣ ΓΙΝΕΚΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΟΛΙΑ Η ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΕΝΑ.....ΨΑΞΕ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΚΑΙ ΑΝ ΒΡΙΣΚΙΣ ΤΟ ΝΕΕΑΦΤΟΣΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΙΜΤΟΜΑΤΑ ΘΑ ΙΝΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΙΔΙΚΟ....ΣΙΓΝΟΜΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΝ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΕ ΜΠΙΡΑΞΕ....

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΤΟΡΑ...ΚΑΙ ΠΟΛΙ ΠΟΛΙ ΔΙΝΑΜΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Χρύσα μου γύρισε το αφεντικό ε??? :silly: :lol:

Φιλιά σε όλες!

Φάνηκε ε???

Τί να κάνω είχε δουλίτσα..πριν απο λίγο ήρθα σπίτι κ έφαγα.Τώρα έκανα ένα καφεδάκι να πιώ και να χαλαρώσω.

Νίνα μου άντε με το καλό κορίτσι μου! Να έρθει γρήγορα το μωράκι σου εύχομαι!!Όλα θα πάνε καλά μόνο άγχος δεν θέλει..(ποια μιλάει :unsure::unsure::unsure: )Τί έγινε τελικά με την δουλειά?

Μαράκι μου τί κάνεις? Απολαμβάνεις τις πρώτες μέρες χωρίς δουλειά??Τί καλά να καθόμουνα κ εγώ κανένα μήνα πάλι..

persiaμου με το να ψάχνεις την αιτία γυρνάς πολύ πίσω..Δεν λέω ότι δεν πρέπει αλλά μήπως δεν είναι η κατάλληλη στιγμή?Μήπως να ηρεμούσες πρώτα και μετά με καθαρό μυαλό να συνέχιζες??Τί να πώ κορίτσι μου εύχομαι να μπορέσεις να το "ξεπεράσεις"..Να ηρεμήσεις!

Εμένα πάντως το ότι σταμάτησα να το ψάχνω μου έκανε καλό.Ήδη σκέφτομαι το αύριο και όχι το εχθές. Ότι έγινε,έγινε δυστυχώς δεν μπορούμε να φέρουμε πίσω τα παιδιά μας..πρέπει από εδώ και στο εξής να κοιτάξουμε και τον εαυτό μας να καταφέρουμε να συνεχίσουμε την ζωή μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX ,ΕΥΑΡΙΣΤΟ ΠΟΛΙ ΧΡΙΣΑ ΜΟΥ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΝΧΟΣ ,ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΠΑΡΧΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΝΧΟΝΟΥΜΕ.ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΙΠΑΡΧΙ ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΣΙΛΙΨΙ,ΔΕΝ ΒΛΕΠΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΑΧΟΝΟΥΜΕ..ΠΡΟΤΙ ΦΟΡΑ ΕΜΕΝΑ ΕΓΓΙΟΣ ΧΟΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΙΜΑ..ΔΙΛΑΔΙ ΔΕΝ ΙΠΑΡΧΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕ ΔΙΣΚΟΛΕΒΙ ΝΑ ΜΕΝΟ ΕΓΓΙΟΣ...ΑΡΓΑ Η ΓΡΙΓΟΡΑ ΘΑ ΕΡΤΙ..ΠΡΟΤΙ ΦΟΡΑ ΜΑΣ ΠΙΡΕ ΣΚΕΔΟΝ 6 ΜΙΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΙΑΣΤΙ ,,ΑΛΑ ΤΟΡΑ ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΘΑ ΕΡΤΙ ΠΙΟ ΓΡΙΓΟΡΑ...ΓΙΑΤΗ ΝΑ ΑΝΧΟΝΟΥΜΕ??ΚΑΙ ΓΙΑΤΗ ΑΝΧΟΝΡΣΕ ΚΑΙ ΕΣΙ??ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΙΝΕ ΝΑ ΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΡΟΤΙΚΙ ΕΠΑΦΙ;);)..ΑΦΤΟ ΙΝΕ ΟΛΟ..ΑΦΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΡΑ???ΕΠΙΤΑ ΑΝ ΜΠΕΝΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΙΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΜΙΧΑΝΙΚΟ,ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΙ ΟΠΟΥΣ ΔΙΠΟΤΕ ΝΑ ΓΙΝΙ....ΠΡΟΤΙΜΟ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟ ΤΟΡΑ,,ΓΙΑΤΗ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕΝΟ ΠΑΛΙ ΕΓΓΙΟΣ ,ΠΑΙ ΤΟ ΣΕΧ ,ΠΑΙ ΘΑ ΧΑΔΙΑ,ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ ΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ΣΕ ΞΕΚΟΥΡΙΣΤΑ ΚΡΕΒΑΤΙΑ..ΓΙΑΤΗ ΜΕ ΤΗΝ ΡΑΒΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΙ ΑΠΟΓΟΡΕΒΕΤΕ ΕΡΟΤΙΚΕΣ ΠΡΑΞΙΣ....ΕΤΣΙ ΜΙΝ ΑΝΧΟΝΕΣΕ ΚΑΙ ΕΣΙ ,,ΟΛΑ ΘΑ ΕΡΤΟΥΝ ΤΗΝ ΟΡΑ ΠΟΥ ΙΝΕ ΓΡΑΜΕΝΟ ΝΑ ΕΡΤΙ ..ΜΕ ΑΝΧΟΣ Η ΧΟΡΙΣ ΑΝΧΟΣ....

ΟΣΟ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΑ..ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΑΟ ΜΟΝΟ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΙ ΕΒΔΟΜΑΔΑ..ΣΙΜΕΡΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΟ ΔΟΥΛΕΑ,ΑΛΑ ΜΕ ΠΙΡΕ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΡΟΤΙΣΕ ΑΝ ΘΕΛΟ ΣΙΜΕΡΑ ΝΑ ΚΑΤΙΣΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΟ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ..ΦΕΝΕΤΕ ΠΟΣ ΔΕΝ ΕΧΙ ΠΟΛΙ ΔΟΥΛΕΑ ΣΙΜΕΡΑ....ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΙΜΕΡΑ....ΘΑ ΣΙΝΕΧΙΖΟ ΚΑΙ ΣΙΜΕΡΑ ΤΗΣ ΑΓΓΑΛΙΤΣΕΣ....ΓΙΑΤΗ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΔΟΥΛΕΑ ΜΕΧΡΙ ΚΙΡΙΑΚΙ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟ ΔΙΑΤΕΣΙ ΝΑ ΚΑΝΟ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ...:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε Νίνα μου,

έτσι πρέπει να σκεφτόμαστε!!

Ελπίζω να λέω κ εγώ τα ίδια σε λίγο καιρό..Εγώ έμεινα έγκυος με την πρώτη την προηγούμενη φορά.Ίσως αυτό να με αγχώνει!Θα είμαι πάλι τόσο τυχερή??Θα δείξει..Προς το παρόν δεν έχω άγχος απλά φοβάμαι τί θα γίνει αν καθυστερήσει η σύλληψη.Αν περάσουν για παράδειγμα 6-7 μήνες και δεν έχω μείνει ακόμα!Εκεί δεν ξέρω πως θα είμαι..

Εύχομαι όμως να έρθουν γρήγορα τα σποράκια μας!

Τώρα σκέφτομαι τις διακοπές!Αύριο θα πάρω στα χέρια μου τα εισητήρια για την Μήλο!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Έχω ήδη κλείσει δωμάτιο,έχω στείλει και την προκαταβολή..τί μένει λοιπόν???? Να έρθει με το καλό ο Αύγουστος :S:blink:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σήμερα δεν έκανα τίποτα..(απο δουλειές)Μόνο το φαΐ για αύριο.. :blush:

Είδες τελικά?Μπράβο στο αφεντικό σου που συμφώνησε!Θα σε επισκεφτώ σίγουρα μες το καλοκαίρι! B)B) Όλο και καμια βόλτα προς τα εκεί θα έρθουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑ ΘΑ ΧΑΡΟ ΠΟΛΙ ΝΑ ΣΕ ΓΝΟΡΙΣΟ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΦΟΡΟΥΜ ..ΟΠΟΥΣ ΘΑ ΧΑΡΟ ΠΟΛΙ ΝΑ ΓΝΟΡΙΣΟ ΟΛΑ ΘΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΕΔΟ....ΟΤΑΝ ΕΧΕΤΕ ΧΡΟΝΟ ΕΛΑΤΕ...ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΒΟ ΠΟΥ ΕΧΙΣ..ΞΕΧΑΣΕΤΟ..ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΟΣΕΣ ΜΙΝΕΣ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΙ ΓΙΝΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ,ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΧΙΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΑΝΧΟΤΙΣ,ΚΑΙ ΠΑΛΙ,ΑΦΟΥ ΕΜΕΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΓΡΙΓΟΡΑ,ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΒΟ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΙΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ...

ΜΙΛΟΣ....ΑΚΟΥΣΑ ΠΟΥ ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΟΡΕΕΑ...ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΠΟΣΟ ΙΝΕ???ΕΝΑ ΜΙΝΑ..ΜΟΝΟ...

ΕΓΟ ΠΑΛΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΘΕΛΟ ΝΑ ΠΑΟ ΙΤΑΛΙΑ..ΣΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΜΟΥ...ΑΛΑ ΤΟΡΑ ΕΤΣΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ,,ΙΝΕ ΛΙΓΟ ΔΙΣΚΟΛΟ....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ...ΤΟΥΣ ΕΧΟ ΕΠΙΘΙΜΙ ΠΟΛΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες σας.ημουν στην λιστα του ποστ "απο το καλοκαιρι και μετα" αλλα ειχα να μπω αρκετο καιρο και ειχα χασει αυτα που εγιναν με την μαρινιω.δεν εχω καταλαβει ακομα τι εχει συμβει :blink: αλλα δεν πειραζει.

δεν εχω καμια απωλεια απλα ο αντρας μου πρεπει να κανει επεμβαση κιρσοκηλης και θα την κανει πολυ πολυ συντομα.αν θελετε βαλτε με στην λιστα σας γιατι ειναι σαν να ξεκιναμε παλι απο την αρχη χωρις προβληματα αυτη την φορα και με καθαρο το "πεδιο"(ευχομαι) για νινακι.ισως να μου φερει η γουρη που θα μπω εδω και συντομα να εχω θετικα αποτελεσματα επιτελους :)

ευχομαι να γεμισουμε σπορακια ολες μας.καλη μας επιτυχια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.gioulaki

8.Maimoudaki

9.Lollipop

10.christinne

11.persia

12.mina2

13.stedim

14.rinio23

15.σαγαπω

16.PIPITSAZOUZOUNA

17.anastasia32

18. rose25

καλωσηρθες κ καλη επιτυχια κ με την επέμβαση του αντρα σου κ με τις καινουριες σας προσπάθειες. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ'ευχαριστω πολυ τesh μου.μακαρι να πανε ολα καλα!αγωνιω να ερθει η ωρα που θα μπορω να εχω ελπιδες που θα μπορουν αυτη την φορα να καρποφορησουν.αναψα κερακια σημερα και προσευχηθηκα για ολες εδω στο μαμμυ να εχετε γρηγορα τα σπορακια σας!φυσικα και για τις εγκυουλες μας να ειναι γερα και δυνατα τα εμβρυακια τους :) ο Θεος μαζι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Rose καλως ήρθες στην παρέα μας..Καλή επιτυχία στον αντρούλη σου και εύχομαι και σε σένα σύντομα να έρθει ενα μωράκι..

Νίνα μου 3 φορές την εβδομάδα είναι πολύ καλύτερα και για σε΄να..

Χρύσα μου στη Μήλο ε? Τι ωραία...Έτσι να είμαστε όλες χαλαρές και όλα θα πάνε μα χαρά..Και τα σποράκια θα έρθουν και όλα!!

Tesh τι κάνεις?

Εγώ ξύπνησα, στολίστηκα και ήρθα στο γραφείο..Ανέλαβα να κάνω μαθήματα σε ένα παιδάκι με πολλά προβλήματα και μου κακοφάνηκε λίγο αλλά μπας και μαζέψω τίποτα λεφτά! Στις 2 έχω ραντεβου για τ απροσκλητήρια. Σιγά- σιγά ολοκληρώνω τις κυριότερες προετοιμασίες!

Θέλω να κάνω βολτες κορίτσια, βαρέθηκα τα ίδια και τα ίδια!!! :silly: :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από μένα κορίτσια

Rose καλωσόρισες στην παρέα μας. Εύχομαι να πάνε όλα καλά με τον αντρούλη σου και σύντομα να έρθει το πολυπόθητο σποράκι!!

Μαράκι άρχισες να πηγαίνεις στο γραφείο του άντρα σου?

Κάτσε βρε να ξεκουραστείς λίγες μέρες και πας πιο μετά... ;)

tesh κ εγώ μια απο τα ίδια,δουλειά και όποτε έχω ευκαιρία σερφάρισμα..

Νίνα μου αν είναι να έρθω θα σ'ενημερώσω..

Μαράκι για νυφικό είδες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρύσα μου!! Ναι έρχομαι αλλά με δικό μου ωράριο!!!Και μην φανταστεις ότι κανω και κάτι!1 Χαζεύω στο ίντερνετ!!!

Νυφικό έχω βρει εδω και καιρό..Αρχικά έλεγα ότι θα πάω σε πολλά μαγζιά να δω για νυφικό και τελικά στο πρώτο που μπήκα κόληησα σε ένα και έμεινα εκεί!!!

Να σας ρωτήσω κάτι...Τον Οκτώβρη είναι ο γάμος, τι να βάλω πέδιλο ή γόβα??? Ιδού η απορία???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...