Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

Nινα μου καλημέρα!!! Είναι δύσκολο να κάνεις τέτοια δουλειά και να προσπαθείς και για μωράκι..Και γιατί να είναι ντροπή να λες ότι έχεις περίοδο..πάνε αυτά πια!! Κι εγώ που τον βλέπω πιο πολύ τον αντρα μου και πάλι όλο το βράδυ κολλάω πάνω του και γκρινιάζει ότι είναι ζέστη!! Αλλά τι να κάνω?? Έτσι νιώθω ασφάλεια!!!

Χρύσα μου αύριο θα τα λέμε το πρωί...Μετά θα έχω τη βαφτιστικιά μου και είμαι ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!! :silly: Έχω παρεξηγηθεί με τον αδερφό μου και δεν βλέπω τόσο συχνάπλέον τις μικρές και με στεναχωρεί πάρα πολύ αυτό. Ευτυχως όμως η νύφη μου ήταν και είναι η κολλητή μου οπότε μπορώ να τις βλέπω. ΚΑι αυριο θα έχω την γλύκα μου και θα τριγυρνάμε στους παιχνιδότοπους!!!

DIOSA τελικά όταν φύγεις μια εκδρομούλα αλλάζει η ψυχολογία σου!! Τυχερούλα σε σκέφτομαι στη θάλασσα και ζηλεύω!!!

Δημητρούλα μου είναι πολύ καλό΄το γεγονός ότι ζήτησε διακοπες ο μπαμπάς σου..έτσι να ανεβαίνει η ψυχολογία μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια,

Πού είστε καλέ πολύ ησυχία έπεσε!!΄

Φαίνεται μάλλον ποιος έχει πολύ "δουλειά" :whistle::whistle::whistle::whistle:

Έκανα τις δουλίτσες μου εχθές παρόλο που ξεκίνησα αργά..Ευτυχώς το σίδερο το ανέλαβε η πεθερά μου, να'ναι καλά η γυναίκα,όπως είχα τα ρούχα απλωμένα μου τα πήρε χωρίς να το καταλάβω και μου τα έφερε έτοιμα!!!! :woohoo: Δεν μπορείτε να φανταστείτε την χαρά μου μόλις τα είδα.. :woohoo: :silly:

Σιδέρωσα κ εγώ τα υπόλοιπα που είχα και τέλος!! ;)

Τελικά δεν ξέρω αν θα φύγουμε σήμερα και τι ώρα.. :dry: Έχει και συννεφιά ρε γμτ.Όλη την εβδομάδα καήκαμε και τώρα η θερμοκρασία πέφτει!!Αρκεί τουλάχιστον να μην βρέξει,γιατί αλλιώς :angry::angry:

DIOSA μου αφού δεν μπορείς να κάνεις μπανάκι, θα κάνω εγώ μια βουτιά για σένα αύριο.. :laugh:

Νινα τελευταίες μέρες δουλειάς,υπομονή θα περάσουν και μετά θα τον χορτάσεις τον αντρούλη σου!!! ;););););)

Μαράκι που είσαι???Προέκυψε δουλειά τελικά??

Αυτά...

φιλιά :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαγαπω έγραψε:

:) Καλως σας βρηκα φιλες μου και εγω εδω για να παμε ξαμα απο την αρχη!!!Καλο καλοκαιρι σε ολες μας και καλη μας επιτυχια!!!

Καλώς την..Καλωσήρθες στη Παρέα μας..

Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά απο εδώ και πέρα..

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.gioulaki

8.Maimoudaki

9.Lollipop

10.christinne

11.persia

12.mina2

13.stedim

14.rinio23

15.σαγαπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ.......

ΠΟΥ ΙΣΤΕ ΣΙΜΕΡΑ????

ΣΑΓΑΠΟ ΚΑΛΟΣ ΙΡΤΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΕΑ ΜΑΣ... :):):)

ΧΡΙΣΑ ΦΕΝΕΤΕ ΠΟΣ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ ΣΟΥ ΙΝΕ ΧΑΛΑΡΑ...ΠΟΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ??ΔΕΝ ΙΝΕ ΕΚΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΣΟΥ??ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΙ,ΑΝ ΒΡΕΧΙ ΔΕΝ ΠΑΤΕ?ΚΡΙΜΑ....ΑΛΑ ΞΕΡΙΣ ΤΗ ? ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΙΣ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΣΑΒΑΤΟΚΙΡΙΑΚΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΟΥΛΙ ΣΟΥ,ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΙΣΤΕ....ΝΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΙΓΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ.....ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΡΟΜΑΝΤΙΚΙ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΝΒΑΝΕΤΟ ;););););) :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΙΣΕ ΣΙΜΕΡΑ???ΤΕΛΕΦΤΕΕΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΙ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΧΑΛΑΡΑ...ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΛΙΨΟΥΝ ΘΑ ΠΑΙΔΙΑ?? :unsure::unsure:

ΔΙΜΙΤΡΑ..ΚΑΙ ΕΣΙ ΤΗ ΚΑΝΙΣ??ΔΑΞΙ ΚΑΝΟΝΙΣΑΤΕ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ???ΠΟΥ ΘΕΛΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕ??? :laugh: :laugh:

ΠΕΡΣΙΑ ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss::kiss::kiss:

ΕΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟ..ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΜΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕ ΝΑ ΠΑΟ 3 Η 4 ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΣΙΝΕΧΙΑ,ΕΠΙΔΙ ΔΕ ΓΡΙΚΑΝΕ ΑΚΟΜΑ ΚΟΠΕΛΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΗΝ ΝΑ ΚΑΝΟ...ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΠΑΝΔΙΣΑ ΑΚΟΜΑ ΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΣΙΖΙΤΙΣΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ...Ο ΚΟΣΤΑ ΜΟΥ ΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟ ΟΤΙ ΤΕΛΟ..ΒΕΒΕΑ ΠΡΟΤΑ Η ΑΦΕΝΤΙΚΙΝΑ ΙΠΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ,ΤΗΝ ΔΕΦΤΕΡΑ ,ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΒΙ....ΜΕΤΑ ΟΜΟΣ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΜΟΥ ΙΠΕ ΤΗΝ ΔΕΦΤΕΡΑ ,ΤΕΤΑΡΤΙ ,ΠΑΡΑΣΚΕΒΙ,ΣΑΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΙΡΙΑΚΙ,ΑΦΤΕΣ ΙΝΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΟΧΙ 3..ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΛΑ ΣΑΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΙΡΙΑΚΙ ΔΕΝ ΘΑ ΙΤΕΛΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΣΟ...ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΑΝ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΙ ΘΑ ΚΑΤΙΣΟ ΘΑ ΙΜΕ ΚΑΛΑ ..ΘΑ ΕΧΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟ...ΔΕΝ ΞΕΡΟ,ΝΟΜΙΖΟ ΜΕΧΡΙ ΚΙΡΙΑΚΙ ΘΑ ΠΑΡΟ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΙ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΟΣΑ ...ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΙΣ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙΑ...ΘΑ ΠΑΡΙΣ ΕΣΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΟΥ ΠΙΣΟ....ΦΕΝΕΤΕ ΠΟΣ ΣΙΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΧΙΣ ΚΑΛΟ ΣΙΜΑ....ΑΛΙΟΣ ΘΑ ΕΜΠΕΝΕΣ...ΦΙΛΑΚΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνουν τα κορίτσια μου??? σήμερα στο σχολείο δεν έκανα τίποτα και βαρέθηκα τόοοοσο πολύ απλά δεν είχα υπολογιστή για να μπω να τα πούμε να περάσει κι η ώρα. Μετά έφυγα κατά τις 11:30 και πήρα τη βαφτισιμιά μου και της αγόρασα παπούτσια και μετά την πήρα στον παιδότοπο. Το ευχαριστήθηκε το κουκλάκι μου!! Όταν έφυγε πήγαν να ψωνίσω κάτι δωράκια για γενέθλια που έχουμε αύριο και πήγα και στον οδοντίατρο γιατί με πονούσε το αυτάκι μου και νόμιζα πως έπαθα τίποτα από το φρονημήτη αλλά ευτυχώς δεν ήταν τίποτα, είναι λόγω της εγχείρησης και θα περάσει!!

Εσείς τι κάνετε? Χρύσα μου μην χάσεις τη βόλτα σου στη Χαλκιδική!! Λείπει το αφεντικό και είσαι χαλαρή ε?

Νικουλίνα μου από τις 3 φορές μέχρι τις 5 έχει μεγάλη διαφορά!!! Κοίταξε πως νιώθεις εσύ και αν δεν βρεις κάτι καλύτερο πήγαινε έστω και 3.

Σάγαπώ καλώς ήρθες στην παρέα μας! Εδώ μπορείς να μας πεις ότι σε απασχολεί.

Τα παιδάκια θα μου λείψουν αλλά ήταν κουραστικό γιατί δεν ήμουν από την αρχή σε αυτό το σχολείο και δεν ένιωθα άνετα. Άύριο θα μιλήσω με μια μαμά για ιδιαίτερα στο παιδάκι της το καλοκαίρι και μετά θα πάμε στα πεθερικά και στο πάρτυ γενεθλιών του γιου του ξανδέρφου του άντρα μου!! Βασικά του αδερφού της άλλης της βαφτισιμιάς μας!! Σας μπέρδεψα ε????

Αυριο δεν νομίζω να καταφέρω να τα πούμε..

Φιλιά σε όλες και να προσέχετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπελιές..

Τελικά δεν φύγαμε γιατί μας έπιασε η βροχή και το χαλάζι :angry::angry::angry::angry: Μάλλον αύριο το πρωί τώρα..Θα φάμε πολύ κίνηση βέβαια αλλά τί να κάνουμε!! Χαλκιδική νωρίτερα που μιλήσαμε με μια γειτόνισσα δεν έβρεχε αλλά είπαμε να μην ξεκινήσουμε με τέτοιο καιρό!

Απο την μια καλύτερα να τελειώσω και τις δουλειές μου!

Πω πω ρε κορίτσια με έχει πιάσει μια λαιμαργία όλη μέρα τρώω σήμερα.Με πιάνει πάντα στην μέση του κύκλου!!Ούτε θέλω να ανέβω στην ζυγαριά..φοβάμαι,μάλλον τα κιλά επέστρεψαν στην βάση τους :S:S:S

Μαράκι μου καλό καλοκαίρι λοιπόν!!Απο Σεπτέμβριο θα είσαι πάλι εκεί??

Νινα μου αν σε πουν 3 ημέρες πιστεύω είναι πολύ καλά..5 όμως θα κουράζεσαι πολύ..

Εμένα τελείωσαν οι καλές οι μέρες,το αφεντικό επιστρέφει αύριο οπότε απο Δευτέρα θα είναι στο γραφείο..Επιστρέφουμε στα γνωστά ωράρια.. :(:(

Άντε να έρθει ο Αύγουστος να πάμε διακοπούλες!!

Την βραδιά που λες Νίνα μου σκέφτομαι να την κανονίσω για την Δευτέρα..κλείνουμε 7 χρόνια σχέσης,φυσικά ποτέ δεν την υπολογίζαμε αυτήν την ημέρα γιατί αρραβωνιαστήκαμε σχετικά γρήγορα και γιορτάζαμε τον αρραβώνα μας και φυσικά πέρισυ το καλοκαίρι την πρώτη επέτειο γάμου!Φέτος όμως λέω να του κάνω μια έκπληξη.. ;);)

Πάω να τελειώσω τις δουλίτσες μου..

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙ ΜΕΡΑ...ΠΟΥ ΙΣΤΕ ΣΙΜΕΡΑ???

ΕΓΟ ΕΤΙΜΑΖΟΥΜΕ ΝΑ ΦΙΓΟ ΚΑΙ ΙΠΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟ ΠΡΟΤΑ ΘΑ ΝΕΕΑ ΣΑΣ...ΑΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΝΕΟ...ΕΓΟ ΠΕΡΑΣΑ ΜΙΑ ΟΡΕΕΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΛΙΠΑΜΕ ΠΟΥ ΦΕΒΓΟ...ΑΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ , ΜΕΤΑ ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΛΟΣ ,ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΔΕΝ ΠΑΟ....ΚΑΙ ΣΙΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΙ,ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΠΡΟΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΑΓΓΑΛΙΤΣΕΣ;);) ΚΑΙ ΒΟΛΤΕΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ:):)

ΧΡΙΣΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΙΓΑΤΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΙ??,ΣΙΜΕΡΑ ΕΧΙ ΠΙΟ ΟΡΕΕΑ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ...

ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΙΣ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΙ...ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ...

ΔΙΜΙΤΡΑ ΤΗ ΚΑΝΙΣ??ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΙΣ ΠΕΣ ΜΑΣ ΝΕΕΑ ΣΟΥ...

ΔΙΟΣΑ ..ΘΕΑ..ΠΟΥ ΧΑΤΙΚΕΣ??ΑΚΟΜΑ ΣΙΜΑ ΣΤΟ ΝΕΤ??

ΠΕΡΣΙΑ ΕΣΙ ΠΟΣ ΠΑΣ??ΤΗ ΚΑΝΙΣ???

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια συγνωμη που χαθηκα αλλα σημερα ειδικα ειμαι χαλια...ειμαι χαλια με μενα..με τους γυρους μου... σημερα κλεινουν 3 μηνες που εχασα το μωρο μου, το αγγελακι μου:( σας γραφω και κλαιω..ο πονος οσος καιρος και να περασει τελικα δεν περνα! ειναι απλα αβασταχτος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΣΙΑ ...ΛΙΠΑΜΕ ΠΟΛΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..ΑΛΑ ΞΕΡΙΣ ΠΟΣ ΔΕΝ ΦΕΤΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ,ΟΥΤΕ ΕΣΙ ΟΥΤΕ ΚΑΠΙΟΣ ΑΛΟΣ..ΙΤΑΝ ΝΑ ΓΙΝΙ.... ΕΜΙΣ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΙΣΟΥΜΕ ΤΟΥ ΔΙΚΟΜΑΣ ΣΤΑΒΡΟ.ΟΣΟ ΚΑΙ ΔΙΣΚΟΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΙΝΕ ,ΕΜΙΣ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΣΙΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΟΥΒΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΖΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΑΦΤΟ ΤΟ ΠΟΝΟ ΣΤΙΝ ΨΙΧΙΜΑΣ,ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΨΙ ΚΑΜΕΡΑ,ΚΑΦΕ ΟΡΑ, ΚΑΦΕ ΛΕΠΤΟ,,,ΑΛΑ ΕΜΙΣ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΙΜΑΣΤΕ ΔΙΝΑΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΙΤΑΜΕ ΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΙΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΙΛΑ.......

ΝΑ ΙΣΕ ΔΙΝΑΤΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥΣ ΙΠΑΜΕ ...ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Persia μου το ξερω οτι ειναι δυσκολο και εμενα ωρες ωρες δεν μου φευγει με τιποτα απο το μνυαλο.Να εισαι δυνατη κοριτσι μου ολα θα μας πανε καλα απο εδω και περα αυτο ευχομαι σε ολες μας!!!Παμε παλι απο την αρχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα!!!!!!!

Δεν έχω κάνει ακόμη νινάκι, δεν είχα κάποια απώλεια (δεν είμαι και πολύ σίγουρη..... τέλος πάντων......) αλλά επειδή μόλις ολοκλήρωσα τον ιατρικό μου έλεγχο...... κι εντοπίσαμε..... την αιτία του κακού...... 2 άτιμες παλιο-ορμόνες....... αισθάνομαι σα να ξαναρχίζουμε από την αρχή.......

Θα με βάλετε κι εμένα στη λίστα σας λοιπόν??????

Ούτως ή άλλως..... είτε προχωρήσω σε Εξωσωματική είτε όχι...... μετά το Σεπτέμβρη θα γίνει..... μετά το καλοκαίρι.... επομένως.....

Καλή εβδομάδα να έχουμε.......

Υ.Σ.: Έχω χάσει επεισόδια φαίνεται..... τι έγινε με το Μαρινιώ...... θα μπορέσει κάποια να μου πει..... πού εξαφανίστηκε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Πώς περάσατε το Σ/Κ?

Εγω ήρεμα..Το Σάββατο κλείσαμε τελικά για τη διακόσμηση του γάμου..Αυτή την εβδομάδα θα πάω και για τα προσκλητήρια και μετά χαλαρά!! Την Κυριακή πήγαμε βόλτες παραθαλάσσια αλλά δεν κάναμε βουτιά γιατί περίμενα ότι θα μου έρθει περίοδος και μου χάλασαν και τα μαγιώ μου!! Βασικά στο στήθος μου έχουν μικρύνει!!! Τελικά περίοδος μου ήρθε τώρα. Σήμερα ξύπνησα χαλαρά, ετοίμασα φαγητό για το μεσημέρι, έκανα λίγες δουλίτσες και σε λίγο θα πάω σε ένα σπίτι να δω ένα μικρό για να του κάνω ιδιαίτερα το καλοκαίρι.

Χρύσα μου τι κάνεις?Τελικά πήγες Χαλκιδική? Το Σεπτέμβρη δεν ξέρω σε ποιο σχολείο θα είμαι, τον Αύγουστο λογικά θα ξέρω και εύχομαι ότι φέτος θα είμαι και συμβασιούχος!!

Νίνα μου τι κάνεις? Χόρτασες τον αντρούλη σου? Τελικά τι έγινε με τη δουλειά?

Πέρσια μου καταλαβαίνω τον πόνο σου..πάντα θα πονάμε αλλά κοιτάμαι μπροστά και γινόμαστε πιο δυνατές!!

Δημητρούλα που είσαι εσυ? Diosa γύρισες ή ακόμα κάνεις διακοπούλες?

Σ'αγαπώ εσύ τι κάνεις?

Tesh τι κάνεις? Εσύ πού είσαι? Δουλειά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα.

Τι κάνετε? Εγώ τελικά πήγα Χαλκιδική το Σάββατο το πρωί και ήταν ΤΕΛΕΙΑ!!!!.Ευτυχώς ο καιρός ήταν με το μέρος μας και ευχαριστηθήκαμε την Θάλασσα..

Σήμερα δουλίτσα και όπως το περίμενα έχει πολύ κίνηση..

Μαράκι αυτό με τα μαγιώ το έπαθα κ εγώ..Όλα μου μίκρυναν στο στήθος!

Νίνα μου τί έγινε τελικά με την δουλειά συμφώνησε για τις τρεις μέρες??

PIPITSAZOUZOUNA καλή επιτυχία κοπέλα μου.Αφού βρήκατε το πρόβλημα και το αντιμετωπίζετε όλα θα πάνε καλά..Μπήκες κ εσύ στην Λίστα μας!!!

Αυτά προς το παρόν θα ξαναμπώ αργότερα..Φιλιά σε όλες..

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.gioulaki

8.Maimoudaki

9.Lollipop

10.christinne

11.persia

12.mina2

13.stedim

14.rinio23

15.σαγαπω

16.PIPITSAZOUZOUNA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ.....ΕΓΟ ΕΧΟ ΛΙΓΙ ΟΡΑ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΞΙΠΝΙΣΑ,ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΙΚΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟ ΣΑΒΑΤΟΚΙΡΙΑΚΟ.....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ,ΤΗ ΝΑ ΠΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΙΠΟΤΑ..ΠΡΟΤΑ ΜΟΥ ΙΠΕ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ,ΜΕΤΑ 5 ΜΕΡΕΣ..ΕΧΤΕΣ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΒΡΙΚΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑΚΑΙ ΘΑ ΕΡΤΙ ΑΠΟ ΣΙΜΕΡΑ,ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙ ΠΑΝΟ ΣΕ ΔΟΥΛΕΑ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ....ΑΛΑ ΕΝΑ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΒΙ ΕΚΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΕΧΤΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΠΟΛΕΣ ΓΙΝΕΚΕΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΜΙΑ Η ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΕΝΑΝ....ΤΟΡΑ ΑΝ ΑΦΤΙΝ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΙΣΙ,ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΙΣΕ ΝΑ ΚΑΤΙΣΟ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΛΑΓΟ ΤΟΥ ΜΑΡΑΤΟΝΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΙ ΤΟΡΑ ΤΟ ΣΑΒΑΤΟΚΙΡΙΑΚΟ ΣΤΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ....ΑΝ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΟΣΙ ΠΟΥ ΑΦΤΙΝ ΘΑ ΘΕΛΙΣΙ ΝΑ ΚΑΤΙΣΙ ΕΓΟ ΘΑ ΠΑΟ3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΟΤΑΝ ΘΑ ΔΟΣΙ ΡΕΠΟ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΑΛΑ ΜΟΤ ΙΠΕ ΠΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΔΟΣΙ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΛΕΦΤΕ..ΘΑ ΔΟΥΜΕ....ΣΙΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΟ...ΚΑΙ ΘΟ ΚΡΑΤΑΟ ΕΚΛΙΞΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ.....ΧΙΧΙΧΙΧΙ....ΜΟΛΙΣ ΘΑ ΕΡΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΙΙ ΓΡΙΓΟΡΑ ΝΑ ΜΕ ΠΑΙ ΣΕ ΔΟΥΛΕΑ,,ΑΛΑ ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΠΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟ ΝΑ ΠΑΟ...ΘΑ ΧΑΡΙ ΠΟΛΙ.....

ΧΡΙΣΑ ΜΟΥ ..ΝΑ ΣΟΥ ΔΟΣΙ Ο ΘΕΟΣ ΠΟΛΑ,ΠΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΙΣΤΕ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΙ ΚΑΙ ΣΙΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΟΡΑΚΙ ,ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΡΙΑ....ΚΑΙ ΟΣΑ ΘΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.....ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ ΚΑΙ ΠΟΛΙ ΣΙΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΙΤΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΙ ΒΡΑΔΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ...ΣΚΕΦΤΙΚΕΣ ΤΗΝ ΕΚΠΛΙΣΙ ΘΑ ΚΑΝΙΣ?ΝΑ ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΠΟΛΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ.....ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΝ ΑΡΕΣΟΥΣ ΑΦΤΑ...

ΜΑΡΑΚΙ ΤΗΝ ΚΑΝΙΣ?? ΤΕΛΙΚΑ ΤΗ ΧΡΟΜΑΤΑ ΘΑ ΕΧΙΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΚΟΣΜΙΣΙ? ΤΕΛΙΚΑ ΔΙΑΛΕΞΕΣ ΤΟ ΧΡΟΜΑ ΤΗΣ ΛΕΒΑΝΤΑΣ?ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΙ ΜΑΡΕΣΙ ΑΦΤΟ ΤΟ ΧΡΟΜΑ...

ΔΙΜΙΤΡΑ ΠΟΥ ΙΣΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ?? ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΙΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...

ΠΕΡΣΙΑ..ΠΟΣ ΙΣΕ??

ΘΕΑ..ΠΟΥ ΧΑΤΙΚΕΣ?ΣΕ ΦΑΝΔΑΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΛΑΠΤΟΝ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΨΑΧΝΙΣ ΣΙΜΑ..ΕΔΟ ΕΧΙ ΛΙΓΟ,ΕΚΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ,ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΑΝΟ ,ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΑΤΟ ΚΑΙ ΠΟΥΤΕΝΑ ΣΙΜΑ.....ΧΑΧΑΧΑ...ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ,ΕΛΠΙΖΟ ΚΑΙ ΕΣΙ ΝΑ ΙΣΕ ΚΑΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! Αχ! Μου λείψατε! Εγώ δυστυχώς δεν έχω πολύ καλά νέα. Την Πέμπτη η οφθαλμίατρος μου βρήκε μία οπή στο μάτι κ την Παρασκευή με έστειλε σε εξειδικευμένο κέντρο για να κάνω λέιζερ. Έχω κάνει άλλες 2 φορές, έχω κάνει κ εγχείρηση αποκόλλησης αμφιβληστροειδούς, θα έπρεπε να το έχω συνηθίσει... Πέρασαν όμως 9 χρόνια από τότε κ νόμιζα πως είχα ξεμπερδέψει... :blush: Οπότε δεν έβλεπα πολύ καθαρά κ έτσι έκανα κ αποτοξίνωση από το ιντερνετ! Άλλο κακό να μη με βρει... Βαρέθηκα τους γιατρούς!!! :angry: Μετά τα νέα της γιατρού μου με έπιασε το παράπονο... Φοβήθηκα ότι θα χρειαστώ ξανά παρακολουθήσεις, φοβήθηκα ότι θα μου έλεγαν να αναβάλλω την εγκυμοσύνη... Ευτυχώς όμως δεν χρειάζεται τίποτα τέτοιο. Ο γιατρός που έκανε το λέιζερ είπε ότι αν χρειαστεί μπορώ να κάνω κ κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Μου είπε επίσης πως μπορώ να γεννήσω φυσιολογικά κ όχι με καισαρική, όπως νόμιζα. Η οφθαλμίατρός μου όμως δεν το συνιστά καθόλου κ θορυβήθηκε όταν το άκουσε. Γιατί οι γιατροί δεν συμφωνούν ποτέ μεταξύ τους? Ας φτάσει με το καλό εκείνη η στιγμή κ βλέπουμε... Πάντως κορίτσια αν ήμουν ακόμα έγκυος δεν θα πήγαινα να εξεταστώ κ μπορεί να μην τη γλύτωνα "απλά" με ένα λέιζερ... Λέτε όλα λοιπόν να έχουν νόημα που συμβαίνουν στη ζωή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΜΙΤΡΑ.ΚΑΛΙΜΕΡΑ..ΕΓΟ ΟΝΔΟΣ ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΟΛΑ ΣΕ ΑΦΤΗΝ ΤΗΝ ΖΩΙ ΣΙΜΒΕΝΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΠΙΟ ΛΟΓΟ..ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΙΝΕ ΤΙΧΕΟ.....ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΟ ΣΚΕΦΤΙΚΑ ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΛΙΨΑ ΤΗΝ ΚΙΣΤΗ ΣΤΟ ΣΤΙΤΟΣ...ΑΝ ΤΟΤΕ ΘΑ ΙΜΟΥΝ ΕΓΙΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΟ ΤΗΝ ΤΕΡΑΠΙΑ ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΟΤΙΚΑ ΚΑΙ ΙΔΙ Η ΚΙΣΤΙ ΙΧΕ ΜΟΛΙΝΘΙ,ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΙΜΒΙ ΚΑΤΙ ΑΛΟ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟ..ΕΠΙΣΙ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΕΖΟ ΚΑΤΟΛΟΥ,ΚΑΙ ΑΝ ΙΜΟΥΝ ΕΓΓΙΟΣ ΘΑ ΙΧΑ ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ....ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΔΟΝ ΕΛΙΚΡΙΝΑ ΠΙΣΤΕΒΟ ΠΟΣ ΓΙΑ ΚΑΠΙΟ ΣΚΟΠΟ ΣΙΜΒΕΝΟΥΝ ΟΛΑ...

ΕΣΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΙΣ ΘΕΤΙΚΑ.ΠΟΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΤΟΡΑ ΓΙΑΤΗ ΔΕΝ ΣΙΝΦΟΝΟΥΝ ΓΙΑΤΡΙ ΜΕΤΑΞΙΤΟΥΣ ΔΕΜ ΞΕΡΟ...ΑΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΣΠΑΝΕ ΘΑ ΝΕΒΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΠΟΠΣΙΣ....

ΕΣΙ ΑΝ ΜΠΟΡΙΣ ΚΑΝΙ ΟΤΙ ΙΝΕ ΝΑ ΚΑΝΙΣ ΠΡΙΝ ΝΑ ΜΕΝΙΣ ΕΓΓΙΟΣ ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΣΕ ΦΑΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΤΟΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου ξέχασα να σου ευχηθώ!!! να είστε πάντα ευτυχισμένοι γλυκιά μου..Από ότι είδα στις φώτο είστε πολύ ταιριαστό ζευγάρι..Να περάσεις τέλεια σήμερα και άντε να ολοκληρωθεί η ευτυχία σας με ένα μωράκι.

Νικουλίνα μου τελικά κατέληξα στο ασημί και άσπρο γιατί έτσι είναι και το νυφικό μου!! Θα έχουμε και αρκετά κεράκια πολύ όμορφα διακοσμημένα. Άντε κι εσύ θα περάσεις όμορφα με τον αντρούλη σου..και μην ξεχνάς πολύ εξασκηση :blush:;)

Δημητρούλα μου τελικά όλα για κάποιο λόγο γίνονται! Εγώ απέβαλα και μετά από 3 μήνες έμαθα κάτι που ξέρω πως αν ήμουν έγκυος θα ταραζόμουν πολύ κι αν απέβαλλα τότε θα γινόταν χαμός με τους άθλιους που με τάραξαν. Τελοσπάντως, μην τα θυμάμαι τώρα..Δημητρούλα μου περαστικά σου και μην στεναχωριέσαι όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΠΙΤΣΑΖΟΥΖΟΥΝΑ καλώς ήρθες στην παρέα μας..Το θετικό είναι ότι βρήκατε ποιο είναι το πρόβλημα και πάμε δυναμικά τώρα..Εμείς εδω είμαστε να τα λέμε!!

Φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!!!!!

Έγινε η αρχή στην λίστα μας.. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μίνα μου σου εύχομαι κ από εδώ τα καλύτερα..Να έχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! :kiss:

Άντε σιγά σιγά να γεμίζει χρώμα η λίστα!!!

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.gioulaki

8.Maimoudaki

9.Lollipop

10.christinne

11.persia

12.mina2

13.stedim

14.rinio23

15.σαγαπω

16.PIPITSAZOUZOUNA

:woohoo: :woohoo:

Δημητρούλα μου άλλο κακό να μη σε βρεί βρε κοριτσάκι μου περαστικά σου!!

Νινα μου δεν πρόλαβα να ετοιμάσω τίποτα τελικά γιατί ήρθαμε απο Χαλκιδικη 12 το βράδυ,ελπίζω μόνο να φύγω στην ώρα μου και κάτι θα σκεφτώ..Ευχαριστώ για τις ευχές σου ..

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Χρύσα μου ξέχασα να σου ευχηθώ!!! να είστε πάντα ευτυχισμένοι γλυκιά μου..Από ότι είδα στις φώτο είστε πολύ ταιριαστό ζευγάρι..Να περάσεις τέλεια σήμερα και άντε να ολοκληρωθεί η ευτυχία σας με ένα μωράκι.

Μαράκι μου σ'ευχαριστώ πολύ..

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίνα μου συγχαρητήρια κοπέλα μου!! Να έχεις μια τελειόμην εγκυμοσύνη και ένα γερό μπεμπάκι. Άντε να φέρεις γούρι στη λίστα μας..

Τι ωραία άρχισαν τα ευχάριστα!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...