Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσια,

Δεν έχει να κάνει μόνο με την απώλεια αυτό το ποστ..Έχει να κάνει με όσες προσπαθούμε ξανά ή θα προσπαθήσουμε σε λίγο καιρό, μετά απο κάποια αποτυχημένη προσπάθεια,απώλεια κλπ...

"Πάμε πάλι απο την αρχή " λοιπόν ;) ?

Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές και όποια θέλει να μείνει ή να μπεί στην Λίστα είναι ευπρόσδεκτη....Εννοείτε!!!!!!!!!!

DIOSA μου καλά να περάσεις!

Το ξέρω ότι δεν πρέπει να έχω άγχος..Πως θα τα καταφέρω δεν ξέρω..Βλέπω και την ανυπομονησία του αντρούλη μου στα μάτια του και τρελαίνομαι!!!

Χαίρομαι που όλα είναι καλά κουκλίτσα μου..Μπράβο!Κ εμείς πήραμε κουράγιο απο αυτό..Μπορούμε τον άλλο μήνα να ξεκινήσουμε(χωρίς άγχος ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρύσα82 έγραψε:

Καλησπέρα κοριτσια,

Δεν έχει να κάνει μόνο με την απώλεια αυτό το ποστ..Έχει να κάνει με όσες προσπαθούμε ξανά ή θα προσπαθήσουμε σε λίγο καιρό, μετά απο κάποια αποτυχημένη προσπάθεια,απώλεια κλπ...

"Πάμε πάλι απο την αρχή " λοιπόν ;) ?

Οκ, κατανοητο!!!!Τωρα ξεκαθαρισε το τοπιο ;););)

Αρα ανηκω κ εγω εδω που προσπαθω.... :blush::blush::blush:

Λες να ειναι το τυχερο μου αυτο το μπες-βγες στην λιστα????

:blink: :silly: :blink: :silly:

Kimon μουυυυυυυυυ!!!!!!!!!!Ολα καλα και ωραια!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Καλησπέρα κοριτσια,

Δεν έχει να κάνει μόνο με την απώλεια αυτό το ποστ..Έχει να κάνει με όσες προσπαθούμε ξανά ή θα προσπαθήσουμε σε λίγο καιρό, μετά απο κάποια αποτυχημένη προσπάθεια,απώλεια κλπ...

"Πάμε πάλι απο την αρχή " λοιπόν ;) ?

Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές και όποια θέλει να μείνει ή να μπεί στην Λίστα είναι ευπρόσδεκτη....Εννοείτε!!!!!!!!!!

"Πάμε πάλι από την αρχή" λοιπόν!!!! :):):)

Χρύσα μου, καλή επιτυχια και σε σένα κορίτσι μου!!!!!! Αντε, να αρχίσουν σιγά σιγά οι κοιλίτσες να φουσκώνουν!!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και απο μενα! σημερα δεν μπορω να πω πως ειμαι στα καλυτερα μου:( πλησιαζουν οι 3 μηνες που εχασα το μωρο μου και περνουν απο το μυαλο μου οι στιγμες που θα ζουσαμε μαζι το πρωτο μας καλοκαιρι, τα ονειρα που καναμε και ποναει πολυ. ενιωθα πως μεχρι τωρα ο πονος θα περνουσε αλλα τελικα γινεται ολο και πιο εντονος!

Δήμητρα μου μην ανησυχεις για τιποτα και ολα καλα θα πανε. απλα πρεπει να προσπαθησεις να ηρεμησεις, να χαλαρωσεις γιατι αυτο το παθαινουμε καμια φορα απο το υπερβολικο αγχος, στεναχωρια και συνεχεις σκεψεις...προσπαθησε να ασχολεισαι με κατι που θα σε βοηθησει να ξεχαστεις για λιγο και οταν ερθει η στιγμη για να δοκιμασετε πηγαινετε αν ειναι εφικτο καπου οι δυο σας, για ενα διημερο..καπου απλα για να αλλαξετε περιβαλλον..ισως αυτο βοηθησει και το αγχος!!!

maria 1984, rinio 23, theodosiadou, mata, kimon και αν ξεχασα καποια απολογουμαι. σας ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σας και τη δυναμη που μας δινετε και σας ευχομαι απο καρδιας συντομα να χαιαρεστε τα αγγελουδια σας αγκαλια, υγιεστατα και με ενα πονο! ο θεος μαζι σας:)

Νικουλινα μου, καλα εκανες που εδωσες παραιτηση, να μην κουραζεσαι τοσο γιατι ισως να ειναι και αυτο μια αιτια για την περιοδο σου.παντως μην αγχωνεσαι για τον αστατο κυκλο σου γιατι ολες το περασαμε και το περνουμε ειδικα μετα απο μια επεμβαση θελει λιγο χρονο να ερθει στα φυσιολογικα της. και ολα αυτα που σου ειπαν για ορμονικες εξετασεις δεν πιστευω να ειναι κατι σοβαρο οποταν μην στεναχωριεσαι, ισως να ειναι εξετασεις ρουτινας.ολα καλα θα πανε. ηρεμησε και ο κυκλος σου θα φτιαξει μολις εισαι ετοιμη για αλλο σπορακι:)

Μαρακιμου πως πανε τα δοντια? φανταζομαι πρεπει να εισαι καλυτερα? οι προετοιμασιες του γαμου πανε καλα? αν χρειαζεσαι βοηθεια μην διστασεις... εμεις αυριο θα μοιρασουμε δωρακια στα μωρα μας, αυριο που ειναι η τελευταια μερα γιατι σημερα πηγαμε εκδρομη. μου εκανε πολυ καλο το σχολειο και σετναχωριεμαι τωρα που θα κλεισει και θα μαι παλι σπιτι! εχεις π.μ

Diosa μου χαρηκα πολυ για τα αποτελεσματα σου.να σαι θετικη και απο δω και περα μονο καλα, χαρουμενα νεα σε περιμενουν!!!! οποτε σου ειπαν οι γιατροι να ξεκινησεις προσπαθειες να το κανεις και ο θεος ειναι μεγαλος για ολες μας εδω μεσα. εμενα δν ειδαν την τομη μου.μονο ο γυναικολογος μου που με γεννησε,μου ειπε πως ηταν μια χαρα και πως θα μπορουσα στους 3 μηνες να προσπαθησω αλλα οι αλλοι γυναικολογοι που πηγα να δω για να παρω τη γνωμη του και να δω σε ποιον θα καταληξω μου ειπαν να περιμενω 6 μηνες... αλλα εγω δεν αντεχω και μαλλον θα δοκιμασω καπου ενδιαμεσα. 4-5μηνα και ο θεος θα ναι με το μερος μου. αλλωστε μας χρωσταει ετσι δεν ειναι?

Χρυσα μου εσυ τι κανεις? κανε υπομονη με τη δουλεια και ο αυγουστος δεν αργει να ερθει!!!και δεν θελω να μου αγχωνεσαι οταν ερθει η στιγμη. να χαλαρωσεις και να το απολαυσεις. να σκεφτεσαι θετικα, να εχεις θετικη ενεργεια και πιστεψε με ο θεος ολα θα τα βολεψει!

Lollipop kai Christinne ειστε ευπροσδεχτες σε αυτη τη λιστα γιατι εδω ειμαστε οσες προσπαθουμε απο την αρχη ειτε ειχαμε καποια απωλεια, ειτε αντιμετωπιζουμε δυσκολιες μεχρι να καταφερουμε να εχουμε στην κοιλιτσα μας ενα σπορακι. οποταν σας ευχομαι συντομα να γινει το θαυμα και αν φυγετε απο αυτο το φορουμ:)

αυτα για αποψε κοριτσια..τα φιλια μου και θα τα πουμε αυριο:) καλο σας βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρομαι πολύ που πήρα την απόφαση να γίνω μέλος και να ξέρω ότι υπάρχουν και αλλές με τις αγωνίες και τους φόβους μου.

Καληνύχτα σας και σας ευχαριστώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mina2 έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ !! ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Καλημέρα Μίνα μου και σε εσένα..Μάλλον θα έχουμε μια καυτή ημέρα :S

ήδη η θερμοκρασία έχει πάει στους 30..

Τί κάνετε Κορίτσια??

christinne μου σ'ευχαριστώ για τις ευχούλες κ ανταποδίδω..

Lollipop μακάρι να σου φέρει γούρι η Λίστα ..

Σε όλες μας να φέρει!! :)Persia μου εύχομαι να είσαι καλύτερα σήμερα..

Μαράκι δεν έχει σχολείο σήμερα??

Νικουλίνα τί έγινε είπες στο αφεντικό σου ότι θέλεις να σταματήσεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas αι απο εμενα...τη κανετε ?ποσ ιστε??

κοριτσια αφτην φορα εχο πολι αιμα..παρα πολι..

χρισα .πιγα και του ιπα εχτεσ και μου λει ποσ λιπατε που φεγβο.του ιπα βεβεα ποσ μου σιστινε γιατρινα να σταματισο λογο τον πολον ορον ...βεβεα του προτινα να δουλεβο ακομα μια εβδομαδα μεχρι να βρι αλι κοπελα..και βεβεα δεχτικε και μου εφαριστισε για αφτο..εγο νομιζο ποσ εκανα καλα,αν αφτουσ δεν το εκτιμανε αφτο ,,,δεν ξερο....μου προτινε και περισοτερα λεφτα μονο να μιν φιγο,,αλα οχι,δεν θελο...

μαρακι που ισε σιμερα???κανισ κοπανα απο σκολιο?? χαχαχα

διμιτρα χερουμε πολι που ισε καλα....η καρδια σου ινε μια χαρα και αν καμια φορα χιροπιδαι τοτε να ξερισ ποσ αγαπαι πολι για αφτο χτιπιετε πολι...χα χα χα ...ολα απο αγαπι ερχετε....

διοσα καλα να περασισ

περσια φιλακια και σε σενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Δεν εκανα κοπάνα από το σχολείο απλά δεν βρήκα χρόνο στο σχολείο για να σας γράψω... Είμαι καλά εδώ στη ζέστη!! Μαγείρεψα, έφαγα και τώρα έχω σιδέρωμα!!! :angry: Ποιος αντέχει με τετοια ζέστη ε?

Γλυφιτζουράκι και christinne εννοείται μπορείτε να είστε στη λίστα μας γιατί όλες μας προσπαθούμε και όλες ποθούμε ένα μωράκι!!

Χρύσα μου γλυκιά...Τι κάνεις?

DIOSA μου χαίρομαι που είσαι καλά..Κοίτα να ξεκουραστείς και να πάρεις δυνάμεις..

Πέρσια μου πήρα το πμ και απάντησα!! Σου είπα να με περιμένεις και τον Οκτώβρη να αρχίσουμε μαζί δυναμικά!!! Με το γάμο θα ασχοληθω εντατικά τώρα που κλείνουν τα σχολεία! Ευχαριστώ για όλα!

Νικουλίνα μου καλά έκανες και σταμάτησες..το αίμα πιστεύω οφείλεται στην κούραση..Εγώ όταν κουραστώ πολύ μου έρχεται περίοδος με πόνο και πολύ αίμα!Τις ορμονικές εξετάσεις ποτε θα τις κάνεις?

Ξέχασα καμία??? Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι θα παο να κανο τησ εξετασισ μαλον απο την αλι εβδομαδα,μολισ θα μπορεσο να ξιπνισο παλι νορισ...σιμερα παραδιγμα ξιψνισα 12 ορα..μαλον απο εβομαδα που δεν θα παο πια δουλεα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Γλυφιτζουράκι και christinne εννοείται μπορείτε να είστε στη λίστα μας γιατί όλες μας προσπαθούμε και όλες ποθούμε ένα μωράκι!!

quote]

Καλό μου, σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια! Και σου εύχομαι αυτό που επιθυμείς, να γίνει ΣΥΝΤΟΜΑ πραγματικότητα!!!!

:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια! Καλώς ήρθατε όλες οι καινούριες - αν κ βέβαια είστε πιο παλιές στο mammy από εμένα :blush: (κ φυσικά σας εύχομαι να βγείτε γρήγορα από εδώ)! Συμφωνώ με τη Χρύσα, το ποστ αυτό αφορά όλες όσες θα προσπαθήσουμε ή προσπαθούμε ήδη να αποκτήσουμε παιδάκι. Ο στόχος μας είναι κοινός, λοιπόν!

Αχ, Χρύσα... το άγχος είναι κάτι που δεν φεύγει δυστυχώς όσο κ αν το θέλουμε... Κ εγώ σκέφτομαι πώς θα είναι όταν αρχίσουμε να προσπαθούμε ξανά, αν θα έχει την ίδια κατάληξη κ η επόμενη εγκυμοσύνη, όλα αυτά...

Diosa μου μπράβο! Τα νέα σου είναι υπέροχα! Όλα καλά λοιπόν κ σου εύχομαι το 2011 να κρατάς το μωράκι σου αγκαλιά!

Persia δεν νομίζω πια πως περνάει ποτέ αυτός ο πόνος... Ίσως μια επόμενη εγκυμοσύνη τον απαλύνει κάπως, αν κ το κάθε παιδί είναι ξεχωριστό...

Μινα το τεκεράκι σου τα λέει όλα! :lol:

Nikulina νομίζω κ εγώ πως πήρες τη σωστή απόφαση για τη δουλειά... Όσο για το αίμα, μπορεί όντως κ να φταίει η κούραση.

Μαράκι με τη ζέστη δεν κάνουμε δουλειές! Κάνουμε τα στραβά μάτια στα ασιδέρωτα κ τα αποφεύγουμε επιμελώς!

Εγώ όπως καταλαβαίνετε έχω καλή διάθεση! :P Ο μπαμπάς μου το πρωί ζήτησε... διακοπές :silly: . Πήγαμε κ βολτίτσα σήμερα! Το απόγευμα θα ξαναπάω στους γονείς μου γιατί κάλεσαν την πεθερά για καφέ :dry: Αχ, θα με φάνε οι δρόμοι...

Φιλιά σε όλες! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια..

Είμαι πολύ χαρούμενη..Σήμερα έφυγα 4:15 απο την δουλειά και αύριο και μεθαύριο κανονικά στην ώρα μου..Θα λείπει το αφεντικό :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ήρθα σπίτι,έφαγα και θα κάνω κάτι δουλίτσες..μετά την μπάλα φυσικά να μην ενοχλώ και τον άντρα μου :laugh:

Μαράκι θα συμφωνήσω με την Δήμητρα,σίδερο μες την κάψα καλή μου?? Με τίποτα..Θ'ανοίξω το air-condition το βράδυ και θα σιδερώσω ..Έτσι λέω τουλάχιστον να δούμε..

Νικουλίνα μου το πολύ αίμα και το να έρχεται νωρίτερα η περίοδος καμιά φορά οφείλεται και στην ζέστη!Αφού σου είπε και η γιατρός σου να σταματήσεις την δουλειά καλά θα κάνεις!

Δήμητρα διακοπές ζήτησε???Αυτό σημαίνει πως στο ψυχολογικό κομμάτι τουλάχιστον πάει καλά.. ;) Μπράβο τα καλύτερα εύχομαι..

Όσο για το άγχος άσε..Απο την στιγμή που αρχίσαμε τις "ελεύθερες" επαφές με έχει φάει..Φυσικά με τον κύκλο μου δεν μπορώ να βγάλω άκρη ακόμα,οπότε το πάμε πολύ χαλαρά..Μακάρι να το αποβάλλω τελείως ρε γμτ..

Τί κάψα πάλι σήμερα..Να δώ τί θακάνουμε αργότερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ήθελα να σας πώ τι μου συνέβει αυτό το μήνα να μου πείτε την γνώμη σας...κανονικά περίμενα στις 14/06 και από τις 07/06 μέχρι 12/06 είχα πότε λίγο αίμα και πότε καφέ.Όπως καταλαβαίνετε είχαμε τρελαθεί(από χαρά) μπας και έγινε επιτέλους το θαύμα...έκανα τεστ βγαίνει αρνητικό.Την Δευτέρα στις 14/06 πήγα στον γιατρό μου και μου είπε έπειτα από εξέταση ότι μάλλον είχα "άσχημη" ωορεξία και γι' αυτό είχα αυτά τα υγρά ή απλά έχασα αυτόν τον κύκλο.Να κάνω μία παρένθεση λέγοντας ότι αυτό τον μήνα θα έκανα και μία τρίτη σπερματέγχυση πριν αποφασίσω να πάω σε εξωσωματική κοίτα να δεις πόσο στραβά έρχονται καμιά φορά τα πράγματα...

Θα ήθελα να μου πείτε αν σας έχει συνβεί ποτέ κάτι τέτοιο και πώς το αιτιολόγησε ο γιατρός σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω παρατηρήσει κάτι που ίσως σας φανεί γελοίο...όποτε κάποια προσπάθειά μου αποτύχει ή όποτε έχω ελπίδες αλλά τζίφος πάντα μα πάντα κάποια από τον στενό κύκλο μου είναι έγκυος...σήμερα μου ανακοινώθηκε ακόμα μία...από την μία χαίρομαι τόσο αλλά από την άλλη...ελπίζω να με καταλαβαίνεται και να μην νομίζετε ότι είμαι καμία κακίστρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rinio23 έγραψε:

Εχω παρατηρήσει κάτι που ίσως σας φανεί γελοίο...όποτε κάποια προσπάθειά μου αποτύχει ή όποτε έχω ελπίδες αλλά τζίφος πάντα μα πάντα κάποια από τον στενό κύκλο μου είναι έγκυος...σήμερα μου ανακοινώθηκε ακόμα μία...από την μία χαίρομαι τόσο αλλά από την άλλη...ελπίζω να με καταλαβαίνεται και να μην νομίζετε ότι είμαι καμία κακίστρο...

Rinio μου, όσο αφορά το κομμάτι του κύκλου, ίσως είναι αυτό που είπε ο γιατρός, κάποιες φορές συμβαίνει με την ωορηξία. Δεν έχουμε καλή ωορηξία κάθε μήνα.

Επίσης, έχετε παρακολουθήσει με υπέρηχο το πως παχαίνει το ενδομήτριο μέσα στον κύκλο σου? Καμία φορά οφείλεται και σε αυτό η ροή της περιόδου. Βέβαια, ο μόνος αρμόδιος να σε καθοδηγήσει είναι ο γιατρός σου, εμείς απλώς το συζητάμε εδώ...

Όσο για το άλλο θέμα που αναφέρεις, δεν είσαι κακιά, νομίζω συμβαίνει σε όλες μας κάποια στιγμή, όταν ταλαιπωρούμαστε και μαθαίνουμε παράλληλα για κάποια άλλη κοπέλα που γνωρίζουμε, να νιώθουμε αυτόν τον κόμπο στο λαιμό! Εχει συμβεί και σε μένα στο παρελθόν, και αν δεν το παραδεχόμουν, θα έλεγα ψέματα! Μόνο μην αγχώνεσαι! Θα έρθει η ώρα του μικρού σου Θαύματος!! Λίγη υπομονή κοριτσάκι μου... Είσαι μικρούλα, το πλεονέκτημά σου είναι ο χρόνος, ο καλύτερος σύμμαχος στην προσπάθειά σου, μην το ξεχνάς αυτό!! Απο μένα καλή επιτυχία! Με το καλό!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε?

Άλλοι κάνουν μπανάκια στην θαλασσίτσα (ντόιν-ντόιν …..DIOSA….. :silly: :woohoo: )κι άλλοι καίγονται στα γραφεία τους… :(

Εγώ τελικά από δουλειές δεν έκανα τίποτα εχθές..Βγήκα για καφεδάκι με τις φίλες μου… :whistle::whistle::whistle: Γύρισα κατά τις 9 και ίσα ίσα έκανα ένα φαγάκι και συμμάζεψα την κουζίνα μου. Σήμερα να δώ πως θα τα προλάβω όλα που αύριο πάλι μετά την δουλειά μάλλον θα φύγουμε στην Χαλκιδική..

Ρινιώ23 (Ειρήνη να φανταστώ)..σε όλες μας συμβαίνει αυτό γιατί μάλλον τώρα το δίνουμε k μεγαλύτερη σημασία..Κ εγώ όλο για εγκυμοσύνες ακούω...Όσο για τα υγρά που λες δεν είχα ανάλογη εμπειρία..:dry:

Μαράκι κορίτσι μου τι κάνεις, τελευταία μέρα σήμερα στο σχολείο?

Καλά για την Νικουλίνα δεν ρωτάω..θα κοιμάται ακόμα η καημένη, ποιος ξέρει τι ώρα θα τελείωσε εχθές… :S

Φιλιά σε όλες ..(Ας βάλω και την Λίστα)

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.gioulaki

8.Maimoudaki

9.Lollipop

10.christinne

11.persia

12.mina2

13.stedim

14.rinio23

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! Τι κάνετε?

Χρύσα μου αύριο είναι η τελευταία μέρα αν και με βλέπω όλη μέρα στον υπολογιστή αύριο να περνάει η ώρα!! Δεν θα έχω τίποτα να κάνω!!!

Τώρα πήγα σε μια φίλη μου μετά το σχολείο που είναι έγκυος και πήγα βόλτα να τη δω! Βρήκα και κάτι ιδιαίτερα να κάνω το καλοκαίρι να βγάλω και κάτι γιατί δεν πληρώνομαι το καλοκαίρι! Δουλίτσες δεν έκανα ούτε εγώ χθες, αλλά αλοίμονό μου τι με περιμένει σήμερα!! :silly: :unsure:

Ρινιώ καλως ήρθες! Δεν έχω να σου απαντήσω για αυτό που ρωτάς αλλά όλες περίπου το ίδιο νιώθουμε όταν ακούμε για εγκυμοσύνες..Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το σποράκι!!

Νίνα μου ακόμα κοιμάσαι??

Δημητρούλα??

Οι υπόλοιπες πού είναι??? ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ!!! :woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Γεια σας κορίτσια!! Τι κάνετε?

Χρύσα μου αύριο είναι η τελευταία μέρα αν και με βλέπω όλη μέρα στον υπολογιστή αύριο να περνάει η ώρα!! Δεν θα έχω τίποτα να κάνω!!!

Άντε ρε Μαράκι ωραία!!! Θα έχω κ εγώ παρέα :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Κ εγώ μια απο τα ίδια και σήμερα και αύριο.. :whistle: Καλό είναι κ αυτό που και που, χρειάζεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες!! Επιτέλους κατάφερα να μπώ.. Χθές ήταν χάλια η σύνδεση και δεν μπόρεσα να μπω... και σήμερα ψιλοσέρνεται αλλά τουλάχιστον κατάφερα και μπήκα!! Τι κάνετε εσείς? Όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

persia έγραψε:

καλησπερα κοριτσια και απο μενα! σημερα δεν μπορω να πω πως ειμαι στα καλυτερα μου:( πλησιαζουν οι 3 μηνες που εχασα το μωρο μου και περνουν απο το μυαλο μου οι στιγμες που θα ζουσαμε μαζι το πρωτο μας καλοκαιρι, τα ονειρα που καναμε και ποναει πολυ. ενιωθα πως μεχρι τωρα ο πονος θα περνουσε αλλα τελικα γινεται ολο και πιο εντονος!

persia μου μην το αφήνεις να σε παίρνει απο κάτω καλή μου...το ξέρω απο πρώτο χέρι ότι ο πόνος είναι αβάσταχτος... αλλά τα όνειρα μας δεν μπορεί να μας τα πάρει κανείς..θα ξανακάνουμε όνειρα σύντομα τα οποία και θα γίνουν και πραγματικότητα, αυτό να σκέφτεσαι όποτε σε παίρνει απο κάτω..

persia έγραψε:

Diosa μου χαρηκα πολυ για τα αποτελεσματα σου.να σαι θετικη και απο δω και περα μονο καλα, χαρουμενα νεα σε περιμενουν!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου... "απο δω και περα μονο καλα, χαρουμενα νεα (σε) ΜΑΣ περιμενουν!!!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε?

Άλλοι κάνουν μπανάκια στην θαλασσίτσα (ντόιν-ντόιν …..DIOSA….. :silly: :woohoo: )κι άλλοι καίγονται στα γραφεία τους… :(

Αχ Χρύσα μου μπανάκι δεν μπορώ να κάνω :( (λόγω περιόδου) αλλά τα ποδαράκια μου τα βάζω μέσα μέχρι το γόνατο και αυτό κάτι είναι... αλλά που θα πάει δεν θα τελείωσει η περίοδος, μέχρι τον Σεπτέμβριο που ξαναξεκινάω δουλειά συνέχεια στην παραλία θα είμαι!!! χεχε

rinio μου για την ωορρηξία δεν έχω άποψη... αλλά για τις εγκυμοσύνες ξέρω και το έχω νιώσει και εγώ.. επίσης εγώ έχω 2 ξαδέρφες μου έγκυες, φαντάσου ότι με την μία είχαμε ΠΗΤ με 1 εβδομάδα διαφορά και έχει και αυτή αγοράκι η άλλη γεννάει Οκτώβριο και έχει κοριτσάκι. Γιαυτό υπομονή και θα έρθει και η δικιά μας η σειρά.. Αυτό να σκέφτεσαι...

Ευχαριστώ όλα τα κοριτσάκια που μου ευχήθηκαν να περάσω καλά... Τελικά καλά έκανα και ήρθα (Εγώ δεν ήθελα και ο άντρας μου επέμενε να πάμε και να πάμε, για να ξεφύγω λέει λίγο, εγώ έλεγα δεν έχω ανάγκη... που να τρέχουμε τώρα!!) ένιωσα πολύ καλύτερα!!

Κοριτσάκια πάω να φάω και επανέρχομαι!!! φιλιάα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...ΞΙΠΝΙΣΑ!!!!!!!!

ΒΛΕΠΟ ΣΑΣ ΜΙΡΙΖΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ...:);)ΚΑΛΑ Η ΔΙΟΣΑ ΙΔΙ ΚΑΝΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ, :laugh: :laugh: ,ΧΡΙΣΑ ΕΣΙ ΘΑ ΦΙΓΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΙ,ΑΧ ΤΗ ΟΡΕΕΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΙΝΕ.. :dry::dry: ...ΜΑΡΑΚΙ ΕΣΙ ΤΕΛΙΟΝΙΣ ΑΥΡΙΟ.....ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΔΙΜΙΤΡΑ ΖΙΤΙΣΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.. :woohoo: :woohoo: ..ΤΗ ΠΙΟ ΟΡΕΕΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΔΙΜΙΤΡΑ ΝΑ ΒΛΕΠΙΣ ΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΚΑΛΙΤΕΡΑ....

ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΛΙΠΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΛΙ....ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΔΟΥΛΕΑ ΔΕΝ ΒΡΕΤΙΚΑΜΕ ΣΚΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΦΕΒΓΙ ΑΦΤΟΣ ΕΓΟ ΚΙΜΑΜΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΤΕ ΕΓΟ ΦΕΒΓΟ...ΜΕΤΑ ΣΤΗΣ 2 ΠΟΥ ΓΙΡΝΑΟ ΕΓΟ ΑΦΤΟ ΤΟΝ ΠΕΡΝΙ ΙΝΠΟ ΑΜΕΣΟΣ....ΕΤΣΙ ΑΝ ΒΡΕΤΟΥΜΕ ΟΛΙ ΜΕΡΑ 2 ΟΡΕΣ ΤΟ ΠΟΛΙ...ΝΑΙ ΝΑΙ ΜΟΥ ΛΙΠΙ ΠΟΛΙ......ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΤΕ ΕΧΤΕΣ ΤΗΝ ΝΙΧΤΑ ΜΕ ΤΕΤΙΑ ΖΕΣΤΙ ΠΟΥ ΙΧΕ,ΕΓΟ ΚΑΤΟΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΓΓΑΛΙΑΤΟΥ ,ΓΙΑΤΙ ΙΧΑ ΑΝΑΝΓΙ ΝΑ ΤΟΝ ΝΙΟΘΟ ΚΟΝΔΑΜΟΥ..Ο ΚΑΙΜΕΝΟΣ ΚΙΧ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ...ΙΔΡΟΝΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΙΔΡΟΝΕ ,ΑΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ,,ΕΚΙ ΕΓΟ....ΜΑΛΟΝ ΤΟΥΝ ΕΛΙΨΑ ΚΑΙ ΕΓΟ...... :ohmy::ohmy::ohmy:

ΑΠΟ ΠΕΡΙΟΔΟ ,ΤΟΡΑ ΙΜΕ ΚΑΛΙΤΕΡΑ..ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΕΛΙΟΝΙ..ΣΑΣ ΕΧΟ ΠΙ ΠΟΣ ΕΓΟ ΕΧΟ ΜΟΝΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΟΛΟ ΚΑΙ ΟΛΟ...ΙΜΕ ΤΙΧΕΡΙ ;);) ...ΚΑΙ ΜΑΛΟΝ ΙΧΑΤΕ ΔΙΚΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΟΛΙ ΑΙΜΑ ΙΤΑΝ ΑΠΟ ΖΕΣΤΙ...ΕΧΤΕΣ ΑΠΟΦΕΒΓΑ ΤΗΝ ΨΙΣΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΙΧΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΙ..ΑΛΑ Ι ΖΕΣΤΙ ΕΚΙ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΙΠΟΦΕΡΕΤΕ... :x:x

ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΙΝΕ ΟΛΟ ΓΛΙΚΑΣ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΤΟΥ ΙΠΑ ΠΟΥ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΟ,,,ΒΕΒΕΑ ΧΑΛΑΡΟΣΑ ΚΑΙ ΕΓΟ ,ΔΕΝ ΙΜΕ ΠΙΑ ΑΝΧΟΜΕΝΙ ΝΑ ΜΙΝ ΚΑΝΟ ΛΑΘΟΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΙΑ...ΟΛΟ ΜΕ ΚΙΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΡΟΤΑΙ ΑΝ ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΥ ΤΕΛΟ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΟ.....ΕΧΤΕΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΛΟ ΜΕ ΡΟΤΟΥΣΕ ΑΝ ΙΜΕ ΚΑΛΑ ..ΚΑΠΙΑ ΣΤΙΓΜΙ ΖΑΛΙΣΤΚΑ ΚΑΙ ΠΙΓΑ ΝΑ ΚΑΤΙΣΟ ΚΑΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΡΟΤΟΥΣΕ ΤΗ ΕΧΟ ..ΤΟΥ ΑΠΑΝΔΙΣΑ ΠΟΛΙ ΑΠΛΑ..ΠΕΡΙΟΔΟΣ..Η ΑΛΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΛΕΙ ΠΟΣ ΔΕΝ ΔΡΕΠΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟ ΣΕ ΕΝΑ ΑΝΔΡΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟ ΠΕΡΙΟΔΟ..ΓΙΑΤΗ ΝΑ ΔΡΕΠΟΥΜΕ??ΑΦΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΙ ΓΙΝΕΚΑ??ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΙ ??ΑΠΟ ΑΦΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΟ ΔΕΝ ΔΡΕΠΟΥΜΕ,ΕΓΟ ΘΑ ΕΛΕΟ,ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΑΠΟΛΙΤΟΣ ΦΙΖΙΟΛΟΓΙΚΟ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΔΟΝ ..ΟΠΟΥΣ ΙΠΑ ΙΝΕ ΣΚΕΤΟΣ ΓΛΙΚΑ ΤΟΡΑ ΠΙΑ...ΟΥΤΕ ΦΟΝΕΣ ΟΥΤΕ ΑΝΧΟΣ..ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΛΙ ΚΟΠΕΛΑ..ΜΙΠΟΣ ΦΟΒΑΤΕ ΝΑ ΜΙΝ ΤΟΥΝ ΑΦΙΝΙ ΚΑΙ ΑΦΤΙΝ...ΠΟΥ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΑΝ ΘΑ ΒΡΙ ΑΛΟΥ ΔΟΥΛΕΑ ΘΑ ΦΙΓΙ ΚΑΙ ΑΦΤΗΝ....

ΝΑ ΚΑΛΟΣΟΡΙΣΟ ΚΑΙ ΕΓΟ ΤΗΝ ΡΙΝΙΟ..ΑΛΑ ΕΓΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΔΙΣΟ ΣΤΙΝ ΕΡΟΤΙΣΙ ΤΗΣ ΑΦΟΣΟΝ ΕΓΟ ΕΜΕΝΑ ΦΙΖΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΓΙΟΣ,ΔΙΛΑΔΙ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑ ΑΦΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΣΚΟΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΙΣ,ΑΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΕΤΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΘΑ ΘΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΔΙΣΙ ΣΤΗΝ ΕΡΟΤΙΣΙ ΤΗΣ...

ΠΑΛΙ ΠΟΛΑ ΕΓΡΑΦΑ,,ΑΛΑ ΤΟΡΑ ΔΕΝ ΓΡΑΦΟ ΟΛΙ ΜΕΡΑ ,ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΠΕΝΟ ΘΑ ΛΕΟ ΟΛΑ... :laugh: :laugh:

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ..... :kiss::kiss::kiss: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...