Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

ραφαέλ έγραψε:

Συγνωμη που τα λεω κοριτσια λιγο χυμα αλλα δεν συγχωρω κανεναν γιατρο για ολα αυτα που εγιναν...κ για ολες τις βλακειες που μας λενε...γιατι εγω εχασα 2 κοριτσακια....κ ειδικα γιαυτο το κοριτσακι παλευα 5 μηνες...οσους μηνες το κουβαλουσα στην κοιλια μου...

Με πηρε το παραπονο γιατι βλεπω οτι ολοι ετσι συμπεριφεροντε.

Καταλαβαίνω κοριτσάκι μου πως νιώθεις.. Έχεις πολύ δίκιο σ'αυτό που λές,κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και όσο και να προσέχεις εσύ το κακό αν είναι να γίνει θα γίνει.

Έχω μια γνωστή που όταν την βλέπω μου γυρνάει το μάτι,είναι στον 8ο και εκτός ότι καπνίζει 15 τσιγάρα την ημέρα δεν προσέχει καθόλου!! Ούτε φυλλικό παίρνει ,ούτε σίδηρο, αν θυμηθεί θα πάει για εξετάσεις..(να φανταστείτε την αυχενική δεν την έκανε) ...κ όμως όλα είναι καλά..και ΜΑΚΑΡΙ να είναι βέβαια αλλά θέλω να ΄πω ότι δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι παραπάνω..

Εγώ απο την αρχή απο την 6η εβδομάδα ξεκίνησα το φυλλικό απο την ημέρα που έμαθα ότι είμαι έγκυος..και πάλι έγινε το κακό..

Έκανα ότι εξέταση μου ζητήθηκε και όλα βγήκαν καλά..Τί να πώ..

Μακάρι να πάνε όλα να μας πάνε καλά απο εδώ και πέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν ξερω την περιπτωση σου αναλυτικα χρυσα μου κ συγνωμη που σε παω πισω...απλα λεω οτι ολοι οι γιατροι συνηθως ετσι συμπεριφεροντε...τι τους νοιαζει αν ποναμε.

Ασχετο το φιλικο δεν κανει κατι στην διαρκεια της εγκυμοσυνης παρα μονο καλυτερη απορροφηση σιδηρου...

για τα προβληματα του νευρολογικου σωληνα πρεπει να το παιρνεις 1 μηνα τουλαχιστον πριν...εχω κανει διατριβη στο φιλικο πια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ .....ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΙ!!!!!!!!!

ΜΙΝ ΣΚΑΛΟΣΤΕ ΤΗ ΕΓΙΝΕ,ΤΗ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Η ΤΗΝ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ...ΜΑΡ ΡΙΧΝΙ ΨΙΣΟΛΟΓΙΚΑ....ΜΙΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ....

ΤΟ ΘΙΜΑΣΤΕ ΠΡΙΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΙΧΑ ΒΡΙ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΙΣ ΜΟΥ...ΠΟΣ ΙΜΟΥΝ????..ΧΑΛΙΑ ..ΕΚΛΑΨΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΣΙΝΕΧΙΑ....ΚΑΝΤΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΙΣ..ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ...ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ....ΚΑΙ Ο ΤΙ ΘΕΛΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΓΙΝΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

για τα προβληματα του νευρολογικου σωληνα πρεπει να το παιρνεις 1 μηνα τουλαχιστον πριν...εχω κανει διατριβη στο φιλικο πια...

Καταλαβα κοριτσάκι μου δεν χρειάζεται να ζητάς συγνώμη..

Όσο για το φυλλικό γι'αυτό το ξεκίνησα εδώ κ ένα μήνα παρ'όλο που θα ξαναπροσπαθήσουμε απο τον επόμενο ..

Έτσι Νίνα... Βάλε τάξη.. :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

νικουλινα η αδελφη μου γεννησε φυσιολογικα κ ειχε περασει τα 100 κιλα...2 φορες μαλλιστα...

ΕΕΕΕΕ ΣΤΗΝ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΙ ΜΟΝΟ ΜΕΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΓΕΝΑΝΕ...ΤΗ ΝΑ ΠΩ....ΑΑΑΑΑ ΕΧΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΙ ΦΙΛΙ ΠΟΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΙΠΕ ΕΠΙΔΙ ΙΝΕ ΚΟΝΔΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΙ ΝΑ ΓΕΝΙΣΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΠΙΔΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΠΑΝΟ.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ΙΝΕ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περισυ για το φιλικο οι απλοι μαιυτηρες μου λεγαν...να κανω οτι θελω δεν θα μου κανει κατι....μετα απο εξονυχιστικο ψαξιμο οι υπερηχογραφιστες μου ειπαν 3-6 μηνες λογω του ιστορικου....

6 μηνες το πηρα κ δεν ειχαμε κανενα θεμα με δισχιδη...

ντινα μαρεσε αυτο για την κοντη....που δεν θα εφτανε?δηλαδη αυτος για να ξεγεννησει φυσιολογικα της περναει απο βλεφαρο πρωτα?κ τη σχεση εχει το υψος δηλαδη οταν παει για γυναικολογικη εξεταση τα ποδια πανω δεν τα βαζει?μηπως εχει αλλο τροπο εξετασεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ραφαέλ έγραψε:

ΕΕΕΕΕ ΣΤΗΝ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΙ ΜΟΝΟ ΜΕΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΓΕΝΑΝΕ...ΤΗ ΝΑ ΠΩ....ΑΑΑΑΑ ΕΧΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΙ ΦΙΛΙ ΠΟΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΙΠΕ ΕΠΙΔΙ ΙΝΕ ΚΟΝΔΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΙ ΝΑ ΓΕΝΙΣΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΠΙΔΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΠΑΝΟ.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ΙΝΕ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ...[/quote:3b787nlt]

Καλά είναι δυνατόν?? Τί σχέση έχει???

:S:blink::blink:

Ότι να 'ναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

ντινα μαρεσε αυτο για την κοντη....που δεν θα εφτανε?δηλαδη αυτος για να ξεγεννησει φυσιολογικα της περναει απο βλεφαρο πρωτα?κ τη σχεση εχει το υψος δηλαδη οταν παει για γυναικολογικη εξεταση τα ποδια πανω δεν τα βαζει?μηπως εχει αλλο τροπο εξετασεις?

ΑΔΤΕ ΔΕ .....ΙΝΕ ΧΑΖΟΣ Ο ΑΝΤΡΟΠΟΣ...ΙΝΕ ΚΑΙ ΝΕΟΣ....ΕΓΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΙΓΑ ΚΑΙ ΑΛΙ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΠΑΤΙΣΟ ΕΚΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η λογικη των περισσοτερων γιατρων ειναι αντε να ξεμπερδευω να πω στο σπιτι μου...

τωρα το θεωρω βλακωδες αν εχεις καποια κιλα παραπανο να μην μπορεις να γεννησεις φυσιολογικα...εστω τουλαχιστον να προσπαθησει ο αλλος κ αν δει οτι δεν γινετε παει κ με καισαρικη...

εγω εκανα καισαρικη στον γιο μου γιατι ειχα ινομυωμα κ μου ειπε τοτε ο γιατρος θα κανουμ καισαρικη γιατι φραζει το ινομυωμα κ δεν θα βγαινει το μωρο...κ θα μου εβγαζε κ το ινομυωμα...με κοιμησε ο πα@@ρας για να μην αγχωνομαι κ τελικα μολις τελειωσε το χειρουργειο μου ειπε το κορυφαιο...δεν σου εβγαλα το ινομυωμα γιατι θα παθαινες μητροραγια κ θα σου τα αφαιρουσα ολα...Αυτο δεν το ηξερε απο πριν?Ολοι αναρωτιοντα γιατι μου εκανε καισαρικη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το αλλο κορυφαιο περισυ την διακοπη αυτος μου την εκανε...παλι με καισαρικη...παλι ολοι οι γιατροι αναρωτιοντουσαν γιατι...αφου δεν επαθα περισυ ρηξη στο χειρουργειο φτηνα την γλυτωσα...(δεν κανει να κανουμε καισαρικη σε τοσο μικρη εβδομαδα)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΡΑΦΑΕΛ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΙΧΕ ΠΙ ΓΙΑΤΡΙΝΑ ΜΟΥ ΠΟΣ ΜΑΛΟΝ ΜΕ ΚΕΣΑΡΙΚΙ ΘΑ ΓΕΝΙΣΟ..ΕΠΙΔΙ ΙΧΑ ΧΑΜΙΛΙ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ,ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΝΟΡΙΣ....

ΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ 2 ΟΡΕΣ ΓΕΝΙΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΕΦΤΙΧΟ ΙΧΑ ΚΑΙ ΤΙΧΙ..ΟΤΑΝ ΙΧΑ ΦΤΑΣΙ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΙ .ΤΟ ΠΑΙΔΙΜΟΥ ΙΤΑΝ ΙΔΙΜΙΣΟ ΕΞΟ...ΚΑΙ ΛΕΟ ΕΦΤΙΧΟΣ..ΕΠΙΔΙ ΑΛΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΙΧΕ ΚΑΝΙ ΚΕΣΑΡΙΚΙ...ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΟ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΑΧ ΡΑΦΑΕΛ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΙΧΕ ΠΙ ΓΙΑΤΡΙΝΑ ΜΟΥ ΠΟΣ ΜΑΛΟΝ ΜΕ ΚΕΣΑΡΙΚΙ ΘΑ ΓΕΝΙΣΟ..ΕΠΙΔΙ ΙΧΑ ΧΑΜΙΛΙ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ,ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΝΟΡΙΣ....

ΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ 2 ΟΡΕΣ ΓΕΝΙΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΕΦΤΙΧΟ ΙΧΑ ΚΑΙ ΤΙΧΙ..ΟΤΑΝ ΙΧΑ ΦΤΑΣΙ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΙ .ΤΟ ΠΑΙΔΙΜΟΥ ΙΤΑΝ ΙΔΙΜΙΣΟ ΕΞΟ...ΚΑΙ ΛΕΟ ΕΦΤΙΧΟΣ..ΕΠΙΔΙ ΑΛΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΙΧΕ ΚΑΝΙ ΚΕΣΑΡΙΚΙ...ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΟ....

Μπα μην το λες,εγώ που πήγα σε νοσοκομείο και τους ζήτησα καισαρική δεν μου κάνανε!!!!

19 ώρες έκανα να γεννήσω!!

Και τι δεν τους είπα.. Αλλά τελικά καλύτερα έτσι! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΕΒΕΑ ΚΑΙ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΙΝΤΑΝΕ.....ΜΙΑ ΚΕΣΑΡΙΚΙ,ΣΤΟ ΚΑΤΟ ΚΑΤΟ ΙΝΕ ΜΙΑ ΤΟΜΙ.ΙΝΕ ΙΝΧΙΡΙΣΙ....ΚΑΙ ΕΠΙΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΙΣ ΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΠΕΡΙΣΟΤΡΟ ΚΑΙΡΟ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hmoun 3 mhnwn otan mou anakhnwsan oti prepei na riksw to mwro mou epeidh den megalwnei swsta,,,kaname eksetaseis gia nanismo,parekenthsei k poses alles to aggeloudi mou han ugeiestato gia 2 mhnes psaxname ti exei giati eixame parh thn apofash na to krathsoume k na to palepsoume mexrh telos...alla den ta kataferame...!stis 19 maiou...phga sena polu kalo giatro 8es/ikh ston kurio tsako opoios htan o monos pou mou ekshghse k mou eipe oti den uparxei kamia pi8anothta na gennh8ei giati polu apla den trefete,den leitourgouse ka8olou h aristerh artiria k h deksia estelne polu ligo aimai...k einai 8auma pou antekse toso...k auto fainotan apo ton 2 mhna alla den mou to elegan k mou ebazan na kanw eksetaseis k alles eksetaseis k tipota ola edeixnan kala...o kurios tsakos mou eipe na riksw oso pio grigora ginete giati h kardoula tou me to zori xtupouse htan sxedon nekro...stis 21 maiou me kanoun kaisarikh...to mwro mou htan eidh nekro...hmoun sxedon 6 mhnwn,,,,to mono pou mou eipe o giatros einai oti me talaipwrhsan xwreis kanena logo apo 2 mhna fainotan h aneparkeia plakounta....lupame polu....mou eipe oti tha kanw eidikes eksetaseis gia na doume apo ti eftege k isws na xreiastw kapoia 8erapeia...alla den uparxei kapoio sobaros allos logo,na mhn anusuxw k ola 8a pane kala!shmasia exei oti to krathse h mhtra...doksa to 8eo eimai kala...alla fobamai....fobamai polu...!to aggeloudi mou htan agoraki...marianna 22 xronwn!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se euxaristw polu nikulina....prepei na to kseperasw oso k an fobamai to xrwstaw ston antra mou...prepei na ksana prospa8hw oso k an fobamai...alla ponaei polu,para polu mia tetoia apwleia! :(:(:( alla aksizei na kaneis ta panta....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαννα κουραγιο...σε καταλαβαινουμε απολυτα...

κ εγω περιμενω αποτελεσματα...εμενα μαλλον καποιο αγγειο εσπασε κ γεμισε ο σακος αιμα...ετσι ειπαν δηλαδη...αλλα εγω κοριτσια δν εχω παρει καμια απαντηση κ λεω οτι περισυ μου ειχαν πει δισχιδη ραχη...εψαξα κ βρηκα πραγματα...φετος μου ειπε η γιατρος να περασουν οι μερες να παρω την αμνιο κ την ιστολογικη να ηρεμησω κ θα τα πουμε...κ ειναι για μενα χειροτερο να περιμενω...αν ξερω ειναι αλλιως...τοτε θα ηρεμησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γειά σας!!

Μαράκι μου, να μην πάμε γιαπωνέζικο ε? :S ψώνια με τη μαμά ακουώ αύριο ε? Μπράβο!! Όσο για την ζαλάδα μπορεί να είναι και απο την ζέστη αλλά και απο την περίοδο που περιμένεις... και εγώ 2-3 μέρες πριν μου έρθει κοιμάμαι πολύ βαριά και νιώθω και ψιλοχάλια...οι άτιμες οι ορμόνες ότι θέλουν μας κάνουν!! :angry:

Χρύσα μου και εγώ τα μαλλιά μου κόκκινα τα είχα παλιά αλλά τα εκάνα κοντά στο φυσιολογικό μου (καστανά) πριν μείνω έγκυος για να μην ξεχωρίζει η ρίζα που δεν θα τα έβαφα στη διάρκεια της εγκυμοσύνης, πολύ μου αρέσει το κόκκινο!!

Νίνα μου δεν πειράζει κούκλα μου τον άλλο μήνα θα είναι θετικό το τεστ!! Σίγουρα πράγματα, με τόση άσκηση που κάνεις εσύ έχεις γίνει εξπέρ!! :P:P σκέψου και το θετικό.. μπορεί να μείνετε μαζί με κάποιο άλλο κοριτσάκι τον άλλο μήνα και να έχεις και παρέα.. :):) Κρίμα την κοπέλα που έβαλες φωτό, αλλά έχω διαβάσει ότι η επιλόχεια κατάθλιψη είναι πολύ επικίνδυνη μπορεί να φτάσει σε πολύ άσχημα επίπεδα, μέχρι και το παιδί της μπορεί να σκοτώσει λέει η γυναίκα!! Γιαυτό χειάζεται προσοχή και παρακολούθηση η γυναίκα μετά απο την γέννα...

Maria12 καλά είμαστε κοριτσάκι μου, μην χάνεσαι όμως έτσι γιατί θα σε μαλώσω!! :kiss: Τι καλά που θα πάτε Πάρο!! Σας εύχομαι να περάσετε Τέλεια!!

persia μου γλυκιά, μας έλειψες βρε κοριτσάκι μου.. και όποτε θες να έρχεσαι λίγο να τα λέμε γιατί όπως λες και εσύ εδώ μέσα πονάμε η μία την άλλη πραγματικά!! και κανείς δεν μπορεί να μας καταλάβει όπως καταλαβαίνουμε η μία την άλλη...

ραφαελ μου για τους γιατρούς έχω να πω ότι κάποιοι (όχι όλοι ευτυχώς) είναι τόσο άχρηστοι που θα πρέπει να μην τους αφήνουν να ασκούν το επάγγελμα!! εμένα με είδαν οι 2 διευθυντές (ο ένας γυναικολογικής και ο άλλος μαιευτικής) και κανένας δεν κατάλαβε τίποτα... αν το είχαν καταλάβει τότε τώρα θα είχα τα μωρά μου ακόμα στη κοιλιά μου και θα μετρούσα τις μέρες για να γεννήσω!! Αλλά ούτε και η γιατρός που είχα έξω είδε τίποτα γιατί το μόνο που την ενδιέφερε ήταν να παίρνει τα λεφτά και να τελειώνει!!! όμως για τους γιατρούς στο άλλο νοσοκομείο που γέννησα ότι και να πω είναι λίγο!!! Ακόμα και τηλ με πήρε ο ένας μια εβδομάδα μετά που βγήκα απο το νοσοκομείο να ρωτήσει πως πάω!!! :ohmy: ενώ η γιατρός που την είχα 7 χρόνια και ενώ την είχε ενημερώσει ο άντρας μου για την κατάσταση μου ούτε ένα τηλ!!! να μάθει ζώ-πέθανα ? τι έγινε με τα μωρά τα γέννησα δεν τα γέννησα τίποτα!!!! Μακάρι όλες μας να είμαστε πιο τυχερές την επόμενη φορά και να κρατήσουμε γερά μωράκια στα χέρια μας!!! ραφαελ μου εσύ μετα την καισαρική σε πόσο καιρό ξαναέμεινες έγκυος?

Μαριάννα μου κοπέλα μου κάθε φορά που μαθαίνω ότι ακόμα μία μανούλα πέρασε τα ίδια που περάσαμε και εμείς εδώ σφίγγεται η καρδιά μου, πονάει η ψυχή μου!! Λυπάμαι πολύ καλή μου για όσα πέρασες, εύχομαι και να σου δώσει δύναμη ο θεός και να γλυκάνει ο πόνος σου σύντομα...

Συγγνώμη για το μεγάλο ποστ βρε κορίτσια αλλά είχατε γεμίσει πολλές σελίδες... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαριαννα λυπάμαι πολύ κοριτσι μου για την ταλαιπωρία σου...καταλαβαίνω τον πόνο σου. Κι εγώ γεννησα στον 6ο τα διδυμα κοριτσακια μου κ δυστηχως τις εχασα κ τις δυο. Δεν μπορω να σου πω τπτ που να μην εχεις ακουσει...εισαι νεα οκ το ξερεις κ ξερεις οτι θα ξανακανεις μωρακι απλά πάντα θα σε ποναει κ αυτο που εχασες.Κουράγιο,Πιστη στον Θεό κ όλα μια μερα θα ειναι πιο θετικά κ πιο αισιόδοξα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα ειχα κανει καισαρικη στον γιο μου...κ μου ειπε ο τοτε γιατρος οτι ετσι θα γινοταν παλι...με αυτο που εγινε σε αυτη την εγκυμοσυνη αναρωτιοντουσαν οι γιατροι γιατι δεν εκανα την διακοπη με φυσιολογικο...τελικα αυτη την φορα εγινε με φυσιολογικο...

τι τραβαμε ρε κοριτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristw gia to kouragio...makari k emena o 8eoulhs na mou dwsei ena mwraki kapoia stigmh!doksa to 8eo lew pali pou den epa8a k tipota sthn epembash giati eixan fugei k kommatia tou plakounta mesa mou...kouragio se oles mas... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diosa οταν γεννησα ο γιατρος μου ειπε να μεινω μετα απο 40 μερες...μετα απο αυτα που τραβηξα κ ετρεχα απο γιατρο σε γιατρο, ο ενας ελεγε σε 3 μηνες ο αλλος σε 6, ο αλλος σε 8 κ ο αλλος στο χρονο....οποτε εγω επελεξα να μεινω σε αυτον που μου ειχε πει στον χρονο...κ ετυχε να μιλησουμε στους 8,5 μηνες κ μου ειπε να βαλω μποστα κ εμεινα με την πρωτη με μια φορα επαφης κ το ειχα προγραμματισει...

αυτο που δεν εξηγουν οι βλακες ειναι οτι αλλο καισαρικη στους 9μηνες κ αλλο στους 5...σε τοσο μικρη κυηση δεν ειναι καισαρικη θεωρειται χειρουργειο κ επειδη η μητρα ειναι χοντρη δημιουργει συμφησεις κ αλλα μετα...

δεν εχει σχεση το διαστημα αλλα τι εχει γινει...κ κανεις δεν ξερει ποσο εχει επουλωθει μια μητρα αυτο το εμαθα τωρα που εψαχνα να δω αν θα πεθανω απο ρηξη....

τεση ηρθα κ εγω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...