Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

stedim έγραψε:

Δεν μπορούν δηλαδή να συνεργαστούν τα μωράκια μας εκεί πάνω κ να μας στείλουν τα αδερφάκια τους? Ε? :dry:

Ναι μωρέ καλά θα ήταν :woohoo: :woohoo: :woohoo:

stedim έγραψε:

Εγώ περιμένω περίοδο στις 3 ή 4 ή 5 ή 6 ή δεν ξέρω κ εγώ του Ιουλίου(ποιά, εγώ, που είχα ακριβώς κάθε 28 μέρες-ρολόι) κ κρατάει 5-6 μέρες. :angry::angry: Μετά... βουρ!!! :woohoo:

Ακριβώς το ίδιο κ εγώ.Περιμένω κανονικά 4 αλλά μπορεί να έρθει και 5,6,10 Ιουλίου μέχρι να στρώσει ο κύκλος θα μας σκάσει!

Κ εμας μετά τελειώνει το απαγορευτικό των 4 μηνών και ξεκινάμε :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεία σας και πάλι κούκλες!! Ήρθαν η μανούλα μου και μια φίλη μου για καφέ και τα λέγαμε, πριν απο λίγο έφυγαν, συμμάζεψα λίγο και ήρθα να σας βρώ... Βλέπω καλά είμαστε λίγο πιο ανεβασμένες απο πρίν και μου αρέσει, θετική σκέψη και δύναμη και όλα θα πάνε καλά!!! Να σας πω τι μου είπε ο γιατρός που με χειρούργησε...η αδερφή του στην ηλικία μου ήταν έγκυος στην 22η εβδομάδα όταν ήρθαν τα αποτελέσματα απο κάποιες εξετάσεις που κάνανε έδειξαν ότι το μωρό είχε κάποια ανωμαλία και έπρεπε να τερματίσουν την εγκυμοσύνη,ο γιατρός μου ο ίδιος της πήρε το μωρό...και μου έλεγε ότι η κοπέλα ήταν χάλια μέχρι που ξαναέμεινε έγκυος και έγινε άλλος άνθρωπος!! και όταν είχα πάει να με δει που 40τησα η αδερφή του ήταν στο νοσοκομείο, είχε γεννήσει ένα υγιέστατο αγοράκι και ήταν μεσα στη καλή χαρά..και με πήγε και να τη δώ κιόλας!!! εκεί κορίτσια μου συνειδητοποίησα ότι τίποτα δεν πρέπει να μας πτοεί!! γιατί πάντα μετά απο καταιγίδα βγαίνει ο ήλιος!!! Και πάντα είναι πιο λαμπερός απο πριν!!

Χρύσα μου αυτό με τις κλωτσιές το ένιωθα καιγω αρκετό καιρό.. και τελικά ρώτησα τον γιατρό μου και μου είπε ότι είναι η μήτρα που κάνει συσπάσεις γιατί μαζεύεται και μικραίνει...

stedim μου τι καλά που θα κάνετε βουρ!! :P εγώ έχω ακόμα πολύ καιρό μπροστά μου για να μπορέσω να κάνω βουρ!!! :P Μαρεσει που η tesh με έβαλε και πρώτη πρώτη στη λίστα... :silly: :silly: τελευταία θα μείνω στη λίστα!! μοναχούλα και θα μετράω κύκλους!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες! ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!

Πώς είστε σήμερα? Εγώ με νεύρα πρωί πρωί γιατί ενξώέπρεπε να είχα πληρωθεί ε΄δω και 4 μέρες ο ΒΛΑΚΑΣ ο διευθυντής μου καθυστέρησε να στείλει το χαρτί στο υπουργείο και θα πληρωθώ τον επόμενο μήνα για δύο μηνες..Άπό τη μία θα μου έρθουν μαζεμένα αλλά από την άλλη είχα χίλια δύο πράγματα να πληρώσω..ΤΙ χαζός άνθρωπος και του το είχα υπενθυμίσει ακόμα!!

Τεσπα! Χρύσα μου αυτό με τις κλωτσιές το είχα κι εγώ αλλά και με τα όνειρα, δεν μπορούσα να κοιμηθώ καθόλου και όταν κοιμομουν ξυπνούσα κλαίγοντας..¨οσο σκέφτομαι καμιά φορά τον πόνο που είχα τραβήξει σωματικά και ψυχικά με πιάνει το παράπονο...

Αυτός ο μήνας θα είναι γουρλίδικος νομίζω για πολλές από την λίστα μας!!

DIOSA μου κι εγώ Οκτώβρη αρχίζω τις προσπάθειες οπότε...μαζί στη λίστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΙΝΑ....

ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΣΙΜΕΡΑ?

ΕΓΟ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΕΤΙΜΑΖΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΙΣΟ ΔΟΥΛΕΣ....ΔΕΝ ΕΧΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΕΞΙ ΑΛΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ...ΚΑΙ ΒΛΕΠΟ ΝΑ ΚΑΝΙ ΠΟΛΙ ΖΕΣΤΙ ΣΙΜΕΡΑ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗ ΘΑ ΜΑΓΙΡΕΨΤΕ ΣΙΜΕΡΑ?..ΕΓΟ ΙΔΕΕΑ ΔΕΝ ΕΧΟ...ΕΓΟ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΚΑΠΙ ΠΟΛΙ ΔΙΣΚΟΛΟ....ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΣΑΛΤΣΑ....{ΠΟΛΙΙΙ ΠΟΛΙΙΙ ΔΙΣΚΟΛΟ}..ΑΛΑ Ο ΑΝΔΡΟΥΛΙΣ ΜΟΥ ΘΑΛΙ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΑΛΑ ΚΡΕΜ....ΕΓΟ ΔΕΝ ΘΕΛΟ,ΔΕΝ ΘΕΛΟ ΝΑ ΒΛΕΠΟ ΚΡΕΑΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλέπω όλες εδώ είμαστε σήμερα..

Μακάρι Tesh μου ;);)

Μαράκι μου υπομονή..Δύσκολη κατάσταση..Κ τον άντρα μου ακόμα τους χρωστάνε πόσους μήνες :dry::dry:

Νίνα μου εγώ έχω για σήμερα κολοκυθάκια γεμιστά..Τρελαίνομαι!! :woohoo: περιμένω να έρθει η ώρα για να φάω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.gioulaki

8.Maimoudaki

9.Lollipop

10.christinne

11.persia

12.stedim

13.rinio23

14.σαγαπω

15.PIPITSAZOUZOUNA

16.anastasia32

17.rose25

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΤΗΣ ΛΙΣΤΑΣ :woohoo: :woohoo:

1.mina2

Για να μας πάει καλά ο μήνας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα μου και τηγανητά μ'αρέσουν δεν έχω πρόβλημα.. :laugh: :laugh:

Καλό μήνα Αναστασία μου,Απ'το στόμα σου και στου Θεού τ'αυτί... :laugh:

Μ'άρεσε το τικεράκι σου που μετράει αντίστροφα για τις διακοπές!!!!

Θα σου κλέψω την ιδέα!Θα κάνω κ εγώ ένα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλέπω όλες μαζευτήκαμε πρωί πρωί σήμερα!!!

Εγώ δεν έχω ιδέα τι θα μαγειρέψω σήμερα και γενικά βαριέμαι πολύυυυυυυ..Θέλω βόλτες! στις 12 έχω ιδιαίτερο και μετά???? Μπορεί να πάμε καμιά βόλτα στην ξαδέρφη μου αλλιώς τα ίδια στο σπίτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τηγανιτά κολοκυθάκια με τζατζίκι!!! Τι μου θυμάσατε τώρα!!! Αξέχαστη Θεσσαλονίκη...ετσι κι αλλιως το θέμα με τα κιλά το απέκτησα τότε που πήγα φοιτήτρια :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΟ ΠΑΙ ΤΕΛΙΟΣΕ....ΟΥΤΕ ΔΟΥΛΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟ ΚΑΙ ΜΑΛΟΝ ΟΥΤΕ ΦΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟ ΝΑ ΚΑΝΟ....ΜΕ ΠΙΡΕ ΜΙΑ ΦΙΛΙ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΟΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΜΙΛΟ{ΠΛΑΚΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟ} :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΜΟΣ ΝΠΑΝΑΚΙ ΓΙΑΤΗ Η ΦΙΛΙ ΜΟΥ ΕΧΙ ΠΕΡΙΟΔΟ :blink::blink: ....ΑΛΑ ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕ :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΙΞΟ ΣΤΟ ΠΟΛΙ ΠΟΛΙ ΔΙΣΚΟΛΟ ΦΑΙ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ :laugh: :laugh: :laugh: ΠΟΥ ΘΕΛΙ ΤΟΟΟΟΣΙΙΙΙ ΟΡΑ ΝΑ ΓΙΝΙ :laugh: :laugh: :laugh: ΑΧ ΑΦΤΟΣ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΣ ΜΕ ΑΝΔΕΧΙ.......ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΒΑΛΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΠΟΥ ΠΕΡΣΙ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΠΟΛΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Τηγανιτά κολοκυθάκια με τζατζίκι!!! Τι μου θυμάσατε τώρα!!! Αξέχαστη Θεσσαλονίκη...ετσι κι αλλιως το θέμα με τα κιλά το απέκτησα τότε που πήγα φοιτήτρια :silly: :laugh:

ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΑΦΤΑ ΘΑ ΜΕΖΕΔΑΚΙΑ ΙΜΕ ΑΤΙΜΕΣ... :laugh: ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΝΑ ΘΑ ΦΑΜΕ,ΚΑΙ ΕΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΧΙ....ΕΠΙΣΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΤΡΟΜΕ ,ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑΚΙΑ ΜΕ ΣΑΛΤΣΑ ΠΟΥ ΚΑΦΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΕΚΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΜΙΝ ΘΑ ΠΑΡΑΝΓΙΛΟ....ΠΟΣ ΑΛΙΟΣ ΙΧΑ ΦΤΑΣΙ ΤΟΣΑ ΚΙΛΑ??? :dry::dry::dry: ΜΕΖΕΔΑΚΙ ΜΕΖΕΔΑΚΙ ΜΕΖΕΔΑΚΙ.... :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΟ ΠΑΙ ΤΕΛΙΟΣΕ....ΟΥΤΕ ΔΟΥΛΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟ ΚΑΙ ΜΑΛΟΝ ΟΥΤΕ ΦΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟ ΝΑ ΚΑΝΟ....ΜΕ ΠΙΡΕ ΜΙΑ ΦΙΛΙ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΟΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΜΙΛΟ{ΠΛΑΚΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟ}

ΜΥΛΟΣ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Πώ πω..Το πρώτο μας καλοκαίρι με τον άντρα μου εκεί το βγάλαμε..Κάθε μέρα πηγαινοερχόμασταν!! :laugh: Τέλεια..Το τί χορό έχω ρίξει στο club δεν λέγεται :woohoo: :woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑ ΣΕ ΕΥΑΡΙΣΤΟ,ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΣΙΓΟΥΡΕΦΤΟ ΤΗΝΟΣ ΠΡΟΚΕΤΕ..ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΙΜΕΡΟΣΟ ΤΟΤΕ...

ΑΦΤΟ ΘΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ ΣΤΟ ΜΥΛΟ..ΠΙΡΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΟΛΙ ΕΚΙ ΠΑΝΕ....ΕΧΙ ΠΟΛΙ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΙΔΙΚΑ ΝΕΟΛΕΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΧΡΙΣΑ ΣΕ ΕΥΑΡΙΣΤΟ,ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΣΙΓΟΥΡΕΦΤΟ ΤΗΝΟΣ ΠΡΟΚΕΤΕ..ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΙΜΕΡΟΣΟ ΤΟΤΕ...

ΑΦΤΟ ΘΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ ΣΤΟ ΜΥΛΟ..ΠΙΡΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΟΛΙ ΕΚΙ ΠΑΝΕ....ΕΧΙ ΠΟΛΙ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΙΔΙΚΑ ΝΕΟΛΕΑ....

Είναι πολύ ωραία εκεί.Έχω να έρθω τουλάχιστον 3 χρόνια..Καλό καφεδάκι κορίτσι..βρέξε και λίγο τα ποδαράκια σου για εμας!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!!! και καλό μήνα να έχουμε... και καρπερό για όσες ξεκίνησαν τις προσπάθειες!!

Μαράκι μου να σας ζήσει το μωράκι σας!! και στα δικά σου σύντομα!! (και σε όλες μας) Για την πληρωμή σου κάνε υπομονή... αποτι βλέπω γενικώς υπάρχει πρόβλημα στις πληρωμές... αυτή η κρίση μας ρήμαξε!! Αχ Μαράκι μου και εγώ Οκτώβρη - Νοέμβρη ήθελα αλλά ο άντρας μου δεν μου κάθεται.. :silly: :P επειδή μας είπανε 6 με 8 μήνες αυτός κρατάει τους 8 μήνες για να γίνω λέει τελείως καλά μη γίνει καμιά στραβή πάλι...(ανησυχεί το μωρό μου και φοβάται αλλά εγώ ανυπομονώ και μου φαίνεται πολύς καιρός οι 2 μήνες παραπάνω)τέσπα κάπως θα τα συμφωνήσουμε κάπου στη μέση :P:P

Νίνα μου μια χαρά φαγητό είναι τα μακαρόνια,αλλά και τα τηγανιτά κολοκυθάκια...κόλαση!! :P:P βέβαια εγώ επειδή έχω ευαίσθητο στομάχι δεν τρώω τηγανιτά... αλλά και γεμιστά πολύ μου αρέσουν!! (τι σας έπιασε με τα φαγητά σήμερα και με βάζετε σε πειρασμό... πάνω που έλεγα να ξαναρχίσω τη διατροφή μου..απο τον Απρίλιο έχω να πάω στη διαιτολόγο μου και άρχισα να νιώθω τύψεις) Νίνα μου καλή βολτούλα να έχεις...

Χρύσα, tesh, anastasia, :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ Καλό Μήνα να έχουμε!!!

Αχ, μου ανοίξατε την όρεξη! Νίνα μου κ εγώ το ίδιο δύσκολο φαγητό θα κάνω, είχα δουλειές το πρωί κ τώρα έχω διάβασμα, οπότε δεν έχω όρεξη για τίποτα άλλο...

Δεν έχω νέα σήμερα, μπήκα μόνο να σας "δω" κ να ευχηθώ "καλό μήνα" (κ καρπερό, φυσικά, συμφωνώ με τις προλαλήσασες!!!

Φιλιά σε όλες!!!

:kis :kiss::kiss: s:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια!!! Νικουλινα ακομα βολτάρεις? Εγώ κοιμήθηκα λιγο...Εχω αγχωθει με το θέμα του μισθου γιατί είχα κανονίσει να δώσω κάτι προκαταβολες για το γάμο..Και δεν είναι το θέμα ότι καθυστερούν στην κύπρο στο δημόσιο, είναι ότι φταίει ο διευθυντής του σχολείου μου! Γι'αυτο εκνευρίζομαι γιατί είμαι η μοναδικη που δεν έχω πληρωθεί εξαιτιας του!!! :angry:

Τεσπα!

Οι υπόλοιπες τι κάνετε?? Πολλα φιλιά σε όλες κοριτσακια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...