Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ '10 No2


Recommended Posts

Χαχαχαχαχαχαχαχα απο τα 13 ε???Γελασα Αθηνα!Εγω το δικο μου το εχω στη ντουλαπα λες να το βαλω????Μπαααααααααααααα που να μπω τωρα!28 ΕΥΡΩ ΣΤΟΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟ????Α, ρε τρελλα που κουβαλανε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 982
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KAI NA ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΓΕΙ ΦΤΗΝΑ Η ΥΠΟΘΕΣΗ. ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ 18€ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑΜΕ 28€!!!! ΣΑ ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΟΙ ΦΥΓΑΜΕ.... ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΑΠΟΛΙΣ ΣΤΟ ΡΕΣΤΟΡΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ, ΒΟΥΝΟ ΜΠΑΛΚΟΝΑΤΟ ΜΕ ΘΕΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ, ΜΕ ΠΟΛΥ ΓΚΟΥΡΜΕ ΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΣΑΛΑΤΕΣ ΑΛΟΚΟΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΠΑΛΙ 28€. Ε, ΕΚΕΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ.....ΕΙΧΕΣ ΠΙΑΤΟ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ ΠΕΤΣΕΤΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ...ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΛΑΙΝΕ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΕΚΟΨΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΚΡΙΣΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!Τι κανετε?

Πολυ ζεστη!!!Η μικρη μου ξυπνουσε συνεχεια το βραδυ.Μεσα στα νευρα....

Στην βαπτιση εμεις δεν θα κανουμε τραπεζι.Τα marshmallows θα τα παρω απο το αν αγαπας ή απο το μαγαζι που ειχα παρει τα κουφετα για το γαμο (αν εχει).

Βρε κοριτσια εσεις αφηνετε ανοιχτα τα παραθυρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πεις?Εμενα μου ειπε 15 το ταβερνακι, χωρις μπυρα!Οι μπυρες εξτρα σε καλυτερη τιμη βεβαια!Αλλα στο συγκεκριμενο μαγαζι τρως μεχρι να σκασεις!Ποοοοοοολυ φαγητο και καθαρα!!Tο catering 17!

ioanna78 απο σημερα θα αφηνω...σκαει το παιδι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΑΦΗΝΟΥΜΕ, ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΡΕΥΜΑ..ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ...ΑΦΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ ΝΑ ΑΝΑΨΩ AIRCONTITION, ΣΗΜΕΡΑ(ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ, ΟΧΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ). ΗΔΗ Η ΜΠΕΜΠΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΤΕΙ. ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΜΠΕΡ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΙΠΑ ΤΡΕΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ 25 ΕΥΡΩ!

ΜΕΓΑΛΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ! ΗΡΘΑΝ ΚΑΤΙ ΑΘΗΝΑΙΟΙ Κ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΣ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΑΘΑΝΕ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ Κ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ...

Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΟ ΠΙΟ ΦΤΗΝΟ ΓΙΑ ΓΑΜΟ ΗΤΑΝ 35 ΕΥΡΩ...

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΝΥΦΙΚΑ Κ ΤΟΥΣ ΓΑΜΟΥΣ...ΔΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝ ΠΟΤΕ...ΓΙ ΑΥΤΟ ΙΣΩΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ Κ ΜΙΚΡΗ...

Μ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΝΥΦΙΚΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ...ΟΧΙ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΑΩ...ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΜΟΥ...

ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΝΥΦΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...ΟΤΑΝ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ!!!

ΟΛΙΑΧ ΚΑΛΩΡΙΖΙΚΟ...Κ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΠΙΠΛΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ... :laugh: :laugh: :laugh:

http://www.epiplotexan.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sophiak έγραψε:

Τι να πεις?Εμενα μου ειπε 15 το ταβερνακι, χωρις μπυρα!Οι μπυρες εξτρα σε καλυτερη τιμη βεβαια!Αλλα στο συγκεκριμενο μαγαζι τρως μεχρι να σκασεις!Ποοοοοοολυ φαγητο και καθαρα!!Tο catering 17!

ioanna78 απο σημερα θα αφηνω...σκαει το παιδι!!

ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΥΡΕΣ ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ ΠΑΝΤΟΥ. 17 ΤΟ CATERING;;;ΕΛΑ!!! ΜΟΝΟ;; ΣΤΟ ΟΡΘΙΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ, ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΠΕΖΙΑ. ΚΑΙ ΤΙ ΦΑΓΗΤΟ ΕΧΕΙ; ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω γισ το βραδυ λεω!Ολη την υπολοιπη μερα ανοιχτα τα παντα!!

Κοριτσια εξω βαζεται 2 ρουχαλακια?Π.χ. φανελακι-φορεμακι(τα κοριτσακια....οχι οι παιδαροι :P:P:P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις παντως γι'αυτο δεν θα κανουμε τραπεζι.Εδω στην Κορινθο δεν ξερουν τι ζητανε!!!!20 ευρω ειναι τα φθηνα.....

Αθηνα και εγω της εκανα χθες μπανακι εκτος το βραδινο και ηρεμησε και λεω να το καθιερωσω με αυτη τη ζεστη :P:P

Σοφια τωρα θα της φοραω μονο το φορεματακι.Χειροτερα ειναι αν ιδρωνει πιστευω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΕΜΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΦΗΝΑΚΙ, ΕΜΕΙΣ ΔΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑ ΝΟΗΜΑ. ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΕΙ ΠΛΕΥΡΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ. ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΟΜΩΣ ΒΑΖΕΤΕ;;

ΣΟΦΙΑ ΕΓΩ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΕΝΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ, ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΔΕ ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΛΥΠΑΜΑΙ....

ΝΑΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΠΙΠΛΑΔΙΚΟ;;; ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!!!ΚΡΙΜΑ ΒΡΕ...ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ....

ΣΟΦΙΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΕΣ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΤΟ CATERING..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΙΜΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω και εγω σιγα σιγα να το κοψω το φανελακι εξω, τουλαχιστον τα πρωινα!Δεν μου εχει κανει κακα 24+ ωρες και εχω αγχος..κανονικα κανει 3 φορες την ημερα!

Αθηνα ναι μια χαρα ποσοτητα φαγητου, το εχει τσεκαρει η μαμα μου!Στο ορθιο με 3 σερβιτορους.Σημερα θα παρουμε την αποφαση με τον Κωστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν θες να σου δωσω το τηλ!Εχουν εδρα το Λαυριο.Δε νομιζω να παιζει καποιο ρολο βεβαια!Μου ειπε τυροπιτακια κτλ, σαλατες και καλαμακια, κεφτεδακια και κεμπαπ απο κρεας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΠΑΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΓΚ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΕΠΕΙΑ!!!

ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΣΥΜΦΩΝΗΤΙΚΑ...!!!ΜΕ ΡΗΤΡΕΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ! ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΛΥΜΕΝΕΣ!!!

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ...ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΡΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΑΙ ΚΑΤΙ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΑΣ!

ΠΗΡΑ ΧΤΕΣ ΤΑ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ ΜΟΥ!!!ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΜΕ Κ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ!

ΓΛΥΚΟ ΘΑ ΔΩΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ? ΕΜΕΝΑ Ο ΘΕΙΟΣ ΤΟΥ ΜΠΙΛ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΧΕΙ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ...ΠΡΟΦΙΤΕΡΟΛ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΣΕ ΔΙΑΦΑΝΑ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΜΕ ΡΟΖ ΚΟΡΔΕΛΙΤΣΑ...Κ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΙΜΗ ΧΩΡΙΣ ΓΛΥΚΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝΕΒΑΙΝΕ ΠΟΛΥ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΑΨΙΑ ΜΕ ΣΙΡΟΠΙΑΣΤΑ!

ΤΕΛΕΙΩΣΑ Κ ΤΑ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΑ ΒΑΛΑΜΕ Κ ΣΤΙΣ ΖΕΛΑΤΙΝΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΡΔΕΛΕΣ Κ ΤΑ ΕΔΩΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ!

ΤΙ ΩΡΑ ΚΛΕΙΣΑΤΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ?ΕΓΩ 18.30 ΜΜ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ!!!!

ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΒΛΕΠΩ Κ ΣΑΣ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΠΑΡΛΑΜΕΝΤΟ :laugh: ΔΙΑΒΑΖΑ ΔΙΑΒΑΖΑ Κ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΑΝ..ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!! ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΟΥ Κ ΑΝ ΠΑΣ! ΕΔΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΣΕ ΚΟΜΩΠΟΛΗ(ΧΩΡΙΟ ΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ) ΕΧΕΙ 17 Κ 20 ΕΥΡΩ ΤΟ ΑΤΟΜΟ..ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ??? ΕΙΝΑΙ Κ ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ Κ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...

ΝΑΝΑ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ Κ ΟΜΟΡΦΟ ΟΠΩΣ Κ ΕΣΥ!!

ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΕΒΑΛΑ ΝΥΦΙΚΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΚΚΙΝΟ ΕΠΑΝΩ(ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΓΩ) Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΞΑΝΑΔΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΓΑΝ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ!! ΑΛΛΑ Κ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕ ΠΟΛΥ,ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΜΕ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΝΤΑΙ(ΤΟ ΣΚΟΤΩΣΑ? :silly: ) ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ ΜΟΥ,ΟΠΟΙΑ ΜΕΡΑ Κ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ! ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ Κ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΕΝΟΣ ΤΡΟΧΑΙΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ 6 ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ! ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΕ!! ΜΕΧΡΙ Κ ΤΟΥ ΝΟΝΟΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΦΤΙΑΞΑ!! :laugh: :laugh:

ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ Κ ΕΔΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΜΕ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΤΟΝ ΕΧΩ Κ ΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΕΞΩ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΣΚΑΕΙ!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μεσημέρι κορίτσια!!

Πάντως ποτέ δεν είχα όνειρο το γάμο αλλά το έκανα για τον κόσμο. Τώρα και με τη βάφτιση τα ίδια. Μακάρ να την κάναμε οικογενειακά αλλά όπως είχε αναφέρει μια άλλη κοπέλα πιο παλιά υπάρχουν υποχρεώσεις συγγενείς κλπ!! Πόσο είπατε οτι πάει το catering στα όρθια?? Εδώ στα Μεγαρα έχουμε μια ωραία αίθουσα η οποία στον εξωτερικό χώρο έχει τεράστιο χώρο με γκαζόν και πισίνα. Εκεί εκανα το γάμο με μπουφέ (πολλά φαγητά)και όλα όλα τα ποτά(πρώτα, δευτερα τρίτα κλπ) με περίπου 38€-40€. Δε το ξανάκάνω! Το κακό είναι οτι πρέπει να κλείσω απο τώρα για ό,τι κάνω γιατί ο Σεπτέμβρης έρχεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσούπρες τα λέτε τα λέτε; :P

Συγνώμη...τι τιμές είναι αυτές;;;; 40€/ατομο;;;;; Σε παλάτι το κάνατε;;;

Εδώ σε κέντρα διασκεδασης οι τιμές είναι από 15€ έως 25€ και σε κτήματα πάνε περίπου 30€.

Στην τιμή που έκλεισα είναι μέσα και απεριόριστα αναψυκτικά, νερά και κρασιά εμφιαλωμένα. Θα σας βάλω μερικες φωτο να δειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνούλι μου τώρα είδα που είχες γράψει στο Νο1.

Η αλήθεια είναι πως είναι πιο εύκολο να γυρίσει από μπρούμυτα - ανάσκελα γιατί σηκώνεται στα χέρια του, σπρώχνει με το ένα και γυρνάει! Ευτυχώς εμάς μας αφήνει για μπάνιο η γιατρός!!!! Εκείνη είναι της γνώμης να μπαίνουν στη θάλασσα από 3 μηνών και μετά!

Στην Αγ. Πελαγία είναι οντως πολύ ωραία αλλά δυστυχώς τα τελευταία χρόνια έχει "χαλάσει" η θάλασσα εκεί. Συνήθως πάμε μακρινές βολτίτσες για μπάνιο, Αγ. Νικόλα ή στο Ίστρο. Διαφορετικά νότια προς Μάταλα - Καλαμάκι. Τώρα με το μωρό δεν θέλω να ταλαιπωρηθεί πολύ με την διαδρομή και λέω να πάμε κάπου κοντα. Στις Γούβες (σίγουρα ξέρεις που είναι, κοντά στην πρώην αμερικανικη βάση) που ετοιμάζουμε καινούριο εξοχικό σπίτι, έχει 2-3 ωραίες παραλίες και λέμε να πάμε εκει. Είναι και μόλις 15' απόσταση από το Ηράκλειο! Καλά είναι στην Κρήτη αλλά για διακοπές!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARYLOO !!!!! TI ΑΙΘΟΥΣΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ;;;; ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΕΤΟ!!! ΠΟΛΥ ΓΡΑΦΙΚΟ ΤΟ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ, ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΣΤΡΩΣΙΜΟ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ!!!

ΣΟΦΑΚΙ, ΟΚ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ, ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ, ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ.ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ;;; ΠΟΛΥ ΜΟΥΡΙΤΣΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕΚΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΚΟΥΚΛΑΚΙ!!!!

ΕΛΕΝΑ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ. ΣΤΟ LA MIRAGE ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ;;

ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ, ΤΟ 40€ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ, ΟΤΙ ΛΙΓΟ ΞΕΦΥΓΕΣ ΑΠΟ ΤΑΒΕΡΝΑ. ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ 50€ ΚΑΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ. ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ...ΕΚΕΙ ΠΛΗΡΩΣΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ :P:P

ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΙΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ; ΕΜΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΠΕΡΣΙ ΠΗΡΑΜΕ ΕΠΙΠΛΑ, ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ, ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ, ΑΝ ΤΟΥΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΩ ΝΑ ΔΟΥΝ. ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ;

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΝΤΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΜΠΕΡ...ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΥΠΟΦΕΡΕΙ. ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΘΑ ΑΝΑΨΩ, ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΣΥΜΠΑΘΩ

fIRFIRIKO ΝΥΦΙΚΟ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ;;; ΠΟΛΥ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ!!!ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΚΛΑΣΙΚΗ. ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΑ ΜΠΑΡΜΠΙ ΝΥΦΙΚΟ ΦΟΥΣΚΩΤΟ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑ ΔΑΝΤΕΛΑ ΜΕ ΜΑΚΡΙΑ ΟΥΡΑ. ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΙΟ ΒΑΡΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά πήγαμε στο Dionysos Palace έξω για άρχή (ποτό και μεζεδάκια) και μέσα για φαγητό και χορό. Δυστυχώς εδώ τέτοιες τιμές παίζουν. Εσύ απο ποιά περιοχή είσαι?

Maryloo δεν είδα που είναι ο χώρος που έκλεισες πάντως είναι πολύ ωραία.

Πολλή ζέστη, άντε να έρθει 22-6 να πάμε για μπάνιο μικροί μεγάλοι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...