Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΡΕΣΚΟγΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!! Νο2


Recommended Posts

αντε βρε και γω 6.7 λεω να ξεκινησω!!!!!!!!τι τελεια ισως καταφερουμε να βρεθουμε!!!!η δραμα ποσο μακρια ειναι με αμαξι?εμεις θα μεινουμε στην παραλια της τουζλας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πλακα μου κανεις!!!!!!!!! :blink::blink::blink:

Κι εμεις εχουμε σπιτι στην Τουζλα!!!!!!!!!!!!!!!!

Λες να παμε κι εμεις για Σαβ/κο εκει και να βρεθουμε???????

Αχ δεν το πιστευω!!!!!!!!

Η Τουζλα απο τη Δραμα ειναι κανενα 40λεπτο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THEODOSIADOU έγραψε:

Πλακα μου κανεις!!!!!!!!! :blink::blink::blink:

Κι εμεις εχουμε σπιτι στην Τουζλα!!!!!!!!!!!!!!!!

Λες να παμε κι εμεις για Σαβ/κο εκει και να βρεθουμε???????

Αχ δεν το πιστευω!!!!!!!!

Η Τουζλα απο τη Δραμα ειναι κανενα 40λεπτο!!!!!!!!!

σου στελνω πμ!!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι λιμπερτακιιιιι!!!!ελα!!!!να φιξαρουμε τις ημερομηνιες και να συναντηθουμε ειναι καλη ευκαιρια!!!!

κοριτσια εφτιαξα μια πορτοκαλοπιτα την βλεπω και την λιγουρευομαι αλλα εφαγα ηδη ενα κομματι :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες!τι μου κανετε???ρε παιδια τι ζεστη ειναι αυτη???? :blink:

ειρηνη μπραβο κοριτσαρα, ειδεσ ολα καλα χαρηκα πραγματικα, γιατι μολονοτι δεν σε γνωριζω αυτες τις μερες σε ειχα στο μυαλο μου.

μπουγατσουλα καλωσηρθες, να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη ομως.....δεν θα τα παμε καλα εμεις οι δυο!!!!κοπελια τι ψευδονυμο ειναι αυτο το ξερεις οτι με εχεις ξελιγωσει και ονειρευομαι απο εχθες μπουγατσα??????σημερα μαλιστα πηγα σουπερ και αγορασα υλικα και αυριο πρωι πρωι θα φτιαξω μπουγατσα :woohoo: :woohoo: :woohoo: μιλαμε για τρελο ξελιγωμα αφου γραφω τωρα και μονο στην σκεψη εχω σιελοροια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάρες!!!!!!

Ειρήνη μου τέλεια τα νέα σου!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: αν και ήμουνα σίγουρη!!!! είναι και ο συνδυασμός βλέπεις (Μάνη-Κρήτη), ήταν δυνατόν να μην πάει καλά? ;););)

kalli άκουσες καρδούλα? μπράβο!!! τέλεια!!! :):)

Μπουγατσούλααααα καλωσήρθες!!!!!!!!! :laugh: :laugh:

Πού είναι το Λενάκι να μας πει τα ευχάριστα κι αυτή για το ένα το μπεμπέ??

Πάω για ένα καφεδάκι κοριτσάκια μου και μετά θα ξαναμπώ να δω τα νέα σας!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ να ειστε καλα καλως σας βρηκα

γεωργια αν ειναι ετσι πες μου οχι πεσ μου να το αλλαξω?????

για πολλες μου το κανουν παραπονο χαχαχχαχα :D :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑς ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ????/

με εχουν πιασει εντονα πονακια περιοδου ....

τι ειναι αυτα να παρω το γιατρο τηλ????????

γιατι ποναω να ανυσηχσω??????????

κ ζαλιζομαι αλλα αυτο οκ τα πονακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula24 έγραψε:

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑς ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ????/

με εχουν πιασει εντονα πονακια περιοδου ....

τι ειναι αυτα να παρω το γιατρο τηλ????????

γιατι ποναω να ανυσηχσω??????????

κ ζαλιζομαι αλλα αυτο οκ τα πονακια

Γλυκιά μου,τι κάνεις?Αυτά τα πονάκια τα είχα και εγώ στην αρχή...πόναγα αρκετά.Πήρα το γιατρό μου γιατί έλειπα και σε ταξίδι και μου είχε δώσει μαγνήσιο.Πάρτον τηλ!Δεν είναι τίποτα αλλά γιατί να πονάς? ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου?

Τι κάνετε?

Τώρα διάβασα τα νέα σας.

Εγώ πέρασα μια λαχτάρα την Δευτέρα.. Σηκώθηκα το πρωϊ να πάω για δουλειά που λέτε και εκεί που κατέβαινα την σκάλα πάρτην κάτω την Ελένη μέτρησε 2 σκαλάκια...

Περιττό να σας πω ότι μου κόπηκε το αίμα. Ανέβηκα σπίτι πάω τουαλέττα βλέπω ελάχιστο καφέ. Τηλέφωνο τον γιατρό (6 η ώρα το πρωϊ). Ευτυχώς δεν ήταν κάτι ανησυχητικό. Μια μικρή αποκολλησούλα στο 1 μπεμπάκι τα άλλα 2 φάνηκαν ότι είναι οκ. Με έχει κρεβατώσει και με έχει μπουκώσει στα utrogestan για να συνέλθω. Θα ξαναπάω την Παρασκευή για ένα 2ο έλεγχο. Θαύμασα όμως την ψυχραιμία μου κορίτσια, ενώ ο αντρούλης μου βάρεσε 2 εγκεφαλικά στο τσακ μπαμ!!!

Ευτυχώς σήμερα τα καφέ σταμάτησαν και ψώνισα φυσικά και μία μελανιά στον πισινό βαρβάτη!

Αυτά τα "ευχάριστα" νέα μου...

Μπουγατσούλα καλώς ήρθες στην παρέα μας. Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά!

Ειρήνη μου όλα καλά είδες πίστη θέλει τελικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

ναι λιμπερτακιιιιι!!!!ελα!!!!να φιξαρουμε τις ημερομηνιες και να συναντηθουμε ειναι καλη ευκαιρια!!!!

κοριτσια εφτιαξα μια πορτοκαλοπιτα την βλεπω και την λιγουρευομαι αλλα εφαγα ηδη ενα κομματι :silly:

Σας ζηλεύω όλες! Γιατί θα μαζευτείτε όλες εκεί τον Ιούλιο και εγώ θα έρθω Αύγουστο.... Σνιφ!!!! Επίσης ζηλεύω 2 φορές την Rebbeka με την Πορτοκαλόπιτα... και επειδή δεν έχω πάω να φάω παγωτάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka μπράβο!!! Σε περιμένουμε στην πατρίδα!!! Καλά να περάσεις και καλές βουτιές!

THEODOSIADOU ακριβώς!!! πολλά τα τικ τακ! Ίσα που μας κοψοχόλιασε…

mata σου στέλνω πολλά φιλάκια!!! Σε εσένα και την κοριτσάρα σου!!! Και το σποράκι σου!!!

Πολύ ζηλεύω!!! Θέλω και εγώ Τουζλα!!!

georgiasamar ευχαριστώ και εσένα κοριτσάκι μου!!! Το ξέρω πως με σκεφτόσασταν όλες αυτές τις ημέρες!!! Το ένιωθα!!!

geozouli αυτό ακριβώς το ΚρητικοΜανιατόπουλο ήταν να μη πάρει μπρος! Άσε που σε 5 μέρες μεγάλωσε πολύ!

mpougatsoula24 μη σε ανησυχούν καθόλου τα πονάκια!!! Όλες μα όλες τα περάσαμε. Το μωράκι σου σκάβει για να κρατηθεί γερά! Σε καμία εβδομάδα θα περάσουν τα πονάκια και θα αρχίσουν τα «ναυτάκια»…

ELENALDA και εγώ σκόνταψα μια μέρα στη σκάλα και τα είδα όλα! Φαντάζομαι την αγωνία σου! Όλα καλά!

ΕΡΩΤΗΣΗ: μπορεί να πήρατε είδηση τα Κινεζάκι που ήρθαν στην Ελλάδα. Ένα από αυτά είναι δικό μας Κινεζάκι. Εννοώ ο πελάτης μας. Εκτός την σημερινή ταλαιπωρία πήγαινε έλα στον γιατρό, στο εργοστάσιο ξενάγηση (εκεί την κοπάνησα με ελαφρά), μετά μίτινγκ, μετά πήγαινε έλα για φαγητό (την κοπάνησα και από την ξενάγηση στην Κνωσό – να ναι καλά το αντράκι μου). Αύριο το πρόγραμμα έχει Χανιά… 2 ώρες δρόμο και θέλει ο Γιάννης να πάω μαζί του… και αυτοί έχουν κακό σκοπό. Θέλουν να επισκεφτούν παραδοσιακά χωριά (με καταπληκτικές στροφές στον δρόμο), να περπατήσουν στην παλιά πόλη και τέτοια…

Τι να κάνω;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες ηρθα κι εγω στην παρεα!!!!!!

Ειρηνακι εγω λεω να κατσεις στα ωραια σου αβγουλακια και να μην πας πουθενα.Εγκυος γυναικα που να τρεχεις τωρα στα Χανια.

Τι ωραια που ειναι η Κρητη.Πριν απο 5 χρονια περασα ενα ολοκληρο καλοκαιρι στο Ηρακλειο.Ηταν το ωραιοτερο της ζωης μου.

Γνωρισαμε εκει τους καλυτερους ανθρωπους.Ολοι φιλικοι και ευπροσδεκτοι.

ELENALDA εχεις κι εσυ σχεση με Τουζλα?????

Ελευθερια,αντε να σε περιμενουμε κι εσενα????

Συναντηση στην Τουζλα????ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ζουζουνες μου!!!

Ειρηνάκi μου!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Έχω τρελαθεί με τα νέα σου! Είχα πολύ αγωνια! Έγινε το θαύμα!!

Bravo κοριτσάκι μου!! Χίλια bravo!! Εύχομαι από εδώ και πέρα μια

ήρεμη εγκυμοσύνη!!!

Τα νέα μου κορίτσια δεν είναι καλά....

Το 'μικρούλη μου σποράκι τελικά δεν άντεξε..Δεν χτυπούσε πια η

καρδουλίτσα του και ήδη είχε αρχίσει να συρρικνώνεται..Δεν είχε μείνει

καθόλου αμνιακό υγρό πια...Παραδόξoς το πήρα πολύ ελαφρά μάλλον γιατί ήμουν προετοιμασμένη για κάτι τέτοιο...Όλα είναι Θεού θέλημα και δυστυχώς εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα!

Μου είπε όμως να προσέχω πολύ και να μην κουράζομαι για να μην μου έρθει αιμορραγία και κινδυνεύσει και το άλλο.

Το δευτεrο μου όμως μωράκι είναι μια χαρά!!!!! Γίναμε ανθρωπάκι πια και είμαστε 21 ολόκληρα εκατοστά!! Μου έβγαλε και 3D υπέρηχο και τρελάθηκα κορίτσια!! :woohoo: Κουνούσε χεράκια,ποδαράκια!!

Οποτε όλα καλά και συνεχίζουμε με αισιοδοξία! :)

Θα σας διαβάσω και θα επανέλθω αργότερα! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου σε ειχα στο μυαλο μου.

Δεν ξερω τι πρεπει να σου πω.

Λυπαμαι για το σπορακι και χαιρομαι για την ψυχραιμια σου.

Ολα για καποιο λογο γινονται.

Προσπαθησε να εισαι ξεκουραστη για το δευτερο μωρακι.

Α!!!μαλλον εννοεις 2,1 εκατοστα,ε?21 σα να ειναι πολλα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ Theo μου!

Αλήθεια πως σε λένε? Έπαθα black out! :blush:

:laugh: :laugh: 21 έγραψα η τρελή από την βιασύνη

μου μην κάψω τις παράτες!! :laugh:

Εννοείται ότι είναι 2,1cm!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρατες???Μαλλον πατατες,εννοεις.

Μαλλον συνεχιζεις να βιαζεσαι. :P

Οι πατατες θα συνοδευονται και απο μπιφτεκια??? μιαμ μιαμ μιαμ

Δεσποινα με λενε.

Ποτε εχεις αυχενικη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THEODOSIADOU έγραψε:

Παρατες???Μαλλον πατατες,εννοεις.

Μαλλον συνεχιζεις να βιαζεσαι. :P

Οι πατατες θα συνοδευονται και απο μπιφτεκια??? μιαμ μιαμ μιαμ

Δεσποινα με λενε.

Ποτε εχεις αυχενικη???

:laugh: :laugh: :laugh: e δεν πάω καλά σήμερα!!!

Πατάτες ναι!!!! Και μάλιστα έκανα ένα πιάτο και δεν μου έφτασε

και τηγάνισa ακόμα ένα η μουλάρα!! :laugh: :laugh:

Μπιφτεκάκια έφαγα το μεσημέρι αλλα γαλοπούλας τρομάρα μου! :laugh:

Για αυχενική δεν μιλήσαμε ακόμα.Θα ξαναπάω την άλλη Παρασκευή και μάλλον θα μου πει τότε.

Εσύ ποτε έχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι λυπάμαι για το μωράκι που δε μπόρεσε να συνεχίσει όμως κάθε εμπόδιο για καλό…

Αν ήταν να παρεμποδίσει την ανάπτυξη του άλλου μπεμπε… τι να κάνουμε..

Όλα για κάποιον λόγο γίνονται!

Να προσέχεις τώρα και όλα θα πάνε καλά!!!

Δέσποινα … ο γιατρός μου είπε εχθές πως δε πρέπει να βάλω πολλά κιλά λόγο θρομβοφιλίας. Στο έχει πει και σε εσένα; Γιατί; Εγώ εχθές αλλού πατούσα και αλλού βρισκόμουν και αφού έτσι και αλλιώς λόγω μέσης δε πρέπει να βάλω πολλά κιλά, το θεώρησα περιττό να τον ρωτήσω πως επηρεάζει την θρομβοφιλία…

ΤΕΛΙΚΑ κορίτσια όχι μόνο δε με σέρνει σήμερα στα Χανιά … αλλά θα καθίσω στο σπιτάκι μου ενώ θα νομίζουν πως έχω πάει στα Χανιά … και θα είναι και δικαιολογημένη η «απουσία» μου … χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόρες!!!

Δεσποινάκι εχω σόι στην Τούζλα, εγώ είμαι από Ξάνθη, μένω Αθήνα αλλά λέω να περάσω το καλοκαιράκι μου εκεί.

Λενάκι συνονόματη μπράβο για την ψυχραιμία σου σε θαυμάζω!!

Ειρήνη κάτσε σπιτάκι σου κάνει και ζέστη σήμερα. Εγώ έχω να βγω να κάνω κάτι δουλιτσες και δεν ξέρεις πως το σκέφτομαι. Ηδη ζεσταίνομαι....

Μια ψυχή που είναι να βγει ας βγει.. Πάω να τελειώνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσαρες μου!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Λενακι μου ολα καλα να πανε απο δω και μπρος και το μωρακι σου να ειναι γερο και δυνατο!!!! :kiss::kiss:

Ειρηνουλα κοπανα;;;;;;; κοπανα;;;;;;; ;);) Μια χαρουλα σε βλεπω!!!! :P:P Εχει και ζεστη!!!! :P:P

Ελεναλδα να προσεχεις γλυκια μου, δεν ειμαστε για τουμπες τωρα!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρελή κοπάνα … αλλά είμαι χάλια στομαχιακά και βαριέμαι να κάνω οτιδήποτε … ούτε να διαβάσω, ούτε να δω τηλεόραση, ούτε ταινία …

Εισπνοή, εκπνοή και ΥΠΟΜΟΝΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...