Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΡΕΣΚΟγΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!! Νο2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Φουσκωμένα και μη!!!

Τι κάνετε;

Εγώ χάνω κάτι γραμμάρια αλλά δε στεναχωριέμαι γιατί θα τα πάρω σύντομα και με το παρά πάνω … χιχι :laugh: :laugh:

geozouli και εσύ κοριτσάκι;;; ποιες θα κάνουν τα αγόρια;;; θέλουμε και γαμπρούς εεε!!! :woohoo: :woohoo:

KALLI5 αμέ θα σε βάλουμε στη λίστα! Άντε την Δευτέρα περιμένουμε νέα από το τικ τακ… τικ τακ!!! ;);)

filaki υπομονή με τις ναυτίες … εκμεταλλέψου τα πρωινά!! Έτσι ακριβώς ήταν η αδελφή μου! Τόση συγκίνηση έχει αυτός ο υπέρηχος;;; και εγώ θα πάω μόνη μου σαν το γκαβο!... σνιφ!! :(:(:(

THEODOSIADOU να τα τα αγόρια!!! :woohoo: :woohoo:

anastasia32 εννοείται εδώ είναι η θέση σου!!! Μόνη σου θα σε αφήσουμε;;; καλώς ήλθες και σου ευχόμαστε μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!!!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσύ δεν είσαι ακόμα φουσκωμένη … ποιος ξέρει όμως … ίσως απλά να μη φαίνεται!!!

Ναι!!!!!!!!! Έλα να πάμε μαζί!!!!!!!!! Που να πάω μόνη η μαγκούφο!!! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!τι μου κανετε;;;;εγω ειμαι μια χαρουλα...εδω κ 2 μερες δεν εχω εμετους αλλα εχω κατι ψηλοπονκια απο την αριστερη μου ωιθηκη οπυ εγινε κ το σπορακι μου...ειναι φυσιολογικο;;;;;;;βρε κοριτσια μου αγωνιω την δευτερα να ακουσω καρδουα επιτελους...θα μαι 7 εβδομαδων..θα την ακουσω η θα εριμενω κ αλλο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.τι κανετε?εμεις μια χαρα.πηγαμε γιατρουλη.ΠΗΤ εχω 1/02...βαλτε και μενα καλεεε...με ξεχασατε...χαχαχαχαχαχαχαχα....φιλια στις κοιλουμπες..παω τραπεζα...μακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια με τις κοιλουμπιτσες και καλημερα στα αλλα μου δυο φιλαρακια που μας επισκεπτοντε εδω :laugh:

εμενα μου εχει πει πητ 25.1 οποτε βαλτε με και μενα!!!!

καλλιτσα μου 7 εβδομαδω οχι μονο θα την ακουσεις θα κουφαθεις απο τον χτυπο της καρδουλας!!!!

αναστασια καλως ηρθες να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!

κοριτσια ο καιρος εφτιαξε και εχω τοοοση διαθεση!!!οσο σκαιυτομε οτι του χρονου θα κανω διακοπες με το μικρουλακι μου!!!!!και φετος θα κανω μαζι του αλλα θα ναι μεσα :silly:

δεν εχω καταλαβει πως βγαζουμε ο φυλλο!!!!για πεστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις σε σκεφτόμουν!!!

Που είσαι ρε κοριτσάκι;;;

Για το φύλο μπες εδώ www.mamadesonline.gr/portal/index.php?o ... &Itemid=80

THEODOSIADOU 25-30/12

filaki 15/01

geozouli 23/01

rebbeka 25/01

IreneValadia 26/01

KALLI5 31/01

liberty81 1/02

Konstans 2/02

ELENALDA 2/02

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωνσταντινα μουυυυυυ......ειδα ειδα..καρδουλα την αλλη βδομαδα...τι ειδα δηλαδη?δε καταλαβα και πολλα..εναν σακο και κατι εκει μεσα....χαχαχαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεβεκακι μου τι κανεις καρδουλα μου;;;καιρο εχουμε να τα πουμε!!!!!!!!αχ μακαρι να ακουσω την καρδουλα του να ηρεμησω λιγακι......εχω πονακι σημερα κ με ποναει η μεση μου..ειναι φυσιολογικα.δεν ειχα πιο πριν πονακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια μου σε καταλαβαινω χαχαχα!! Κ εγω μια μπουρμπουλιθρα ειδα, το λεκιθικο σακο δηλαδη κ εκει μεσα ενα κοκκο 2 χιλ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Παραθετω λινκ απο youtube, εχει πολλα βεβαια, απλα αυτο ειναι μικρο κ κατατοπιστικο!!χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφες κορες!!ελπιζω να ειστε ολες καλα!σε αυτο το τεστακι για το φυλο του μωρου που καποια κοπελα ειχε δημοσιευσει, για αγορι με βλεπω..αλλος ενας γαμπρος!μη με ξεχασετε να με βαλετε στη λιστα!!πολλα φιλια (ΠΗΤ 9/2/11)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ελα να ακουω τα προξενια....ελααααααα...ποια θα ειναι η συμπεθερα σας?αν ειμαστε τυχερεσ θα πετυχουμε και το φυλο και θα γινουν προξενια...πειτε μια αρχικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κοριτσάρες μου!!

Πως είσαστε σήμερα?

Εγώ ακόμα προσπαθώ να συνέλθω από το σοκ της Τεταρτης...

Έχω πολύ αγωνια να δω τι θα γίνει με το δεύτερο σποράκι μου..

Την Τεταρτη θα ξαναπάω και ελπίζω να έχω καλά νέα!

Εμενα το link γιατί δεν μου το ανοίγει? Αν και έχω ένα προαίσθημα

ότι θα κάνω αγοράκι-a!! :)

Δεν πρόλαβα να διαβάσω πολλά! Ελπίζω να είσαστε όλες καλά!

Θα επανέλθω αργότερα! Φιλάκια πολλά! :kiss::kiss:

Καλε βάλτε και εμενα στην λίστα!!! 19.01.11 :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...