Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΡΕΣΚΟγΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!! Νο2


Recommended Posts

Καλησπερα Γεωργια!!!!!!

Απο συχνοουρια κι εγω πασχω,αλλα καθε 2 ωρες εγω.

Αν ειναι δυνατον,ειναι σα να λειτουργουν με χρονοδιακοπτη

οι κυστες μας.

Ρεββεκα κι εγω δεν εχω κανει ακομα πλατς.

Αυτη τη βδομαδα λεμε να παμε θαλασσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσακιααα....σας ελειψα?χεχεχε

εμεις καλα ειμαστε...την αλλη δευτερα παμε για καρδουλα..συμπτωματα τιποτα δεν εχω κοριτσια.....γιουπιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Ελευθερια!!!!!!!!!!!!

Αντε σε μια βδομαδα θα ακουσετε κι εσεις καρδουλα!!!!!!!!

Τυχερη που δεν εχεις συμπτωματα,κοιτα να το απολαυσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω προσπαθω,οι ζαλαδες και οι αναγουλες δε λενε να με αφησουν.

Συνηθως τα συμπτωματα αρχιζουν πριν την 7η βδομαδα

αλλα μπορει να εμφανιστουν και αργοτερα

ή και στο δευτερο τριμηνο.

Ευχομαι σε σενα απλα να μην εμφανιστουν!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ζουζουνες μου!! :)

Καλή εβδομάδα να έχουμε όλες μας!!

Τι κάνετε??

Λιώνετε στην ζεστη e? Ελάτε εδώ έχουμε μπόλικη δρουσουλα! :whistle:

Εγώ είχα χαλια μέρα σήμερα.Σηκώθηκα με τρομερές αναγούλες και κομμάρες και η μικρή είχε από το πρωί νεύρα!! Με το ζόρι την έβγαλα την μέρα και ακόμα δεν συνήλθα... :unsure:

Μαρίνα καλώς ήρθες στην παρεούλα μας!

Σου εύχομαι μια ήρεμη εγκυμοσύνη!!! Είμαι η Έλενα!

Ειρηνάκi μαζί θα τους πούμε τα ευχάριστα την Τεταρτη!!!

Libertaki είσαι τυχερή που δεν έχεις ακόμα συμπτώματα! Εκμεταλλεύσου το!!

Θεοδοσιάδου ακόμα χαλια e? Υπομονή θα περάσουν σύντομα!

Kιμονακι αυτός ο μηνας σου θα είναι ο τυχερός!!!

Στο εύχομαι ολόψυχα!!

Pεββεκακι μου καλο μου ακούγεται το γιατροσόφι με το σύκο! Αν είχα δυσκοιλιότητα σίγουρα θα το δοκίμαζα! Σε αυτήν την εγκυμοσύνη όπως και στην προηγουμενη έχω τις καλύτερες σχέσης με την τουαλέτα! Πριν την εγκυμοσύνη είχα πάντα δυσκοιλιότητα! Τώρα τίποτα!!

Mata μου την Τεταρτη θα έχω νέα από το μικρούλη!

Κορίτσια και εγώ τρελαίνομαι για θάλασσα αλλα που να την βρω εδώ gmt!

Το πολύ πολύ σε καμια πισινα αν με αφήσει ο γιατρός και αν φτιάξει ποτε ο παλιόκαιρος! :angry:

Σας καληνυχτίζω! Τα φιλια μου σε όλες! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσακια :P:P:P

Ειρηνακι μου??? Εισαι εδω??? Μερες εχω να σε διαβασω....τι κανεις??

Μαρινακι καλωσηρθες στην παρεα μας...

Φιλεναδες, διαβασα το γιατροσοφι της Ρεμπεκας...κ μου ηρθε τσιρλιπιπι!!! Καλεεεεεε φοβαμαι να το κανω, μη με πιασει το αντιθετο μετα!!!

κιμονακι μουυυυ, μεκανες κ πεθανα στα γελια...τι να παθει εκει μεσα...τποτα χαχαχαχα μαρεσε οπως το ειπες!! Λοιπον να σου πω κ στην πρωτη μου εγκυμοσυνη κ σε αυτη, το ψιλιαστηκα απο τις φλεβιτσες που ειχα στο μπουστο μου!!!Ηταν ιδιαιτερα εμφανης....κ παραμενουν ως τωρα βεβαια...αλλα τις ειχα παρατηρησει μια βδομαδα πριν την αναμενομενη περιοδο...

αναγουλες, ζαλαδες ηρθαν μετα....

Οσον αφορα τη θερμοκρασια, ουτως η αλλως ειναι ανεβασμενη πριν ερθει η περιοδος...μετα πεφτει κ ερχονται οι ρωσοι...ειδαλως παραμενει σταθερη!! Εμενα ειναι ακομα 37,1-37,3

Περιμενουμε τα νεα σου :kiss::kiss:

Λενακι μου, αυριο εχεις κ εσυ γιατρο ε?? Θα μαθουμε τα νεα για το σπορακι τζουνιορ??Τα καλυτερα ευχομαι!!!

Εγω τιποτα...τα ιδια...αραχτη καναπεδατη...λιγο αναγουλες, λιγο ζαλαδες, κατι πονακια...

Θελω διακοπες, θαλασσα, κολυμπι κ ψαρακι με μπυριτσα!!!!!!!!ααααααααα

Την καλημερα μου κ τα φιλια μου, σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες,

ειρηνακι περιμενουμε τα νεα σου που τιποτε αλλο απο ευχαριστα θα ειναι!!!!

κωνσταντινα ματα καλημερα,την μελια εχουμε χασει καλε!!

κοριτσια το συκο δουλευει!!!!

καλο κουραγιο στις κοιλιτσες που δουλευουν!!!

σημερα στα πριγκιποννησα εχουμε γιορτη φιλιας!!!!τραγουδια και φαγητο ελληνικα και τουρκικα και θα παμε εχει και πολυ καλο καιρο!!!μακαρι να μπορουσα να βουτηξω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια..τι κανετε?

ρεβεκκα μου εγω δεν εχω τετοιο θεμα αλλα νομιζω ειναι καλος τροπος καταπολεμησης δυσκιλιοτητας..εγω κανονικα εκανα μπανιο στη θαλασσα..δεν μου το απαγορευσε...γιατι δε κανει?

κωνσταντινα μου :kiss::kiss:

ματα τι κανουμε?λενακι πως εισαι εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα εσυ πως εισαι;Εχεις ακομα καφετια;;;

Καλημερα και σε σενα Ρεββεκα!!! Αχου τι ωραια!!!! Καλα να περασετε και φαε και τιποτα για μας!!!! ;):P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιμπερτακι μου απλα θελει προσοχει οχι ηλιο στην κοιλιτσα,καθαρη θαλασσα μην πιασεις μυκητες,και επισης μην κρυωσει η κοιλιτσα,εγω πριν κατι χρονια ειχα παθει φλεγμονη στην σαλπιγγα επειδη ειχα κρυωσει!!!

μετα τους τρεις μηνες ειναι οκ επειδη αν κατι πχ συμβει μπορεις πιο ευκολα να το αντιμετωπισεις με φαρμακα,τωρα φαρμακα οχι!!!

αυτα ξερω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελω κ εγω θαλασσαααααααααααααααααα

θελω κ εγω βολταααααααααααααααααααα

θελω κ εγω σεεεεεεεεξ, :blush::blush::blush::blush:

ΑΑΑΑ αυτο δεν το ειπατε....

Αληθεια...κοριτσια κανετε σεξ??Σας το επιτρεπει ο γιατρος???

Σιγα σιγα ...οχι τιποτα αεροπλανικα....

εμενα μου ειπε οχι....μεχρι ποσο...θα δουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρεβεκκα μου...μου ειπε ο ηλιος να αποφευκτει σε ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης..οχι βουτιες και οχι αποτομες κινησεις...απλα να πλατσουρισω και αν λαχανιασω να βγω αμεσως..για μυκητες και κρυωμα μου ειπε τα ιδια που μου ελεγε και οταν δεν ημουν εγγυος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωνσταντινα μου εγω ολα τα κανω...και σεχ....οχι αεροπλανικα βεβαια..δεν ημουν και ποτε αυτης της στασης :P:P:P:P και θαλασσα μπηκα το σαββατοκυριακο

ματαααααα τι κανουμε μαρη? :P:P:P αναγουλιαζεσαι?

κοριτσια εγω δεν νιωθω τιποτα..ρε μηπως το χωνεψα η το κατουρησα που λεει και η ζαχα μου? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα κωνσταντινα μου εχει πει να κανω και αν δω αιμα η πονεσω να σταματησω να μην ξανακανω για τρεις βδομαδες και μετα παλι τα ιδια ,αν ξανασυμβει να μην ξανακανω καθολου σε ολη την εγκυμοσυνη!!!!

βεβαια ακομα δεν εχω κανει επειδη με εχουν πιασει ψυχολογικα μην κανω τιποτα κακο στο νινι χαχαχαχ,εεε τωρα που προχωρησα λεω να ξεκινησω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ματα μου, απο χτες δεν εχω τιποτα!!! Κ χαιρομαι πολυ!!!

Τωρα θα περιμενω τα αποτελεσματα του προγεννητικου κ μετα θα παω να με δει. Την αλλη βδομαδα Δευτερα μου ειχε πει, αλλα αναλογως να εχουν βγει κ ταποτελεσματα...

Η κορουλα σου ειναι μια κουκλα!!!

Ελευθεριααααααα, ωστε δεν κανεις αεροπλανικα στο σεξ???πες μας κ αλλα , πες μας κ αλλα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :P:P:P:P:P

Ρεμπεκα μου, σε καταλαβαινω απολυτα!!! Σκεφτομαι παντως...οτι κ ο γιατρος να μου πει το οκ...ο αντρας μου δε θα θελει...φοβαται πιο πολυ κ απο μενα!!!!Το βραδυ να φανταστεις, κοιμαται στην ακρη, πιο ακρη δε γινετε!!! κ αναμεσα μας βαζει ενα μαξιλαρι, για να μη με χτυπησει λεει στον υπνο του, χαχαχαχαχα, που να του ζητησω να μου κανει κ αλλα δηλαδη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα μου ειχε πει στην Αντωνια "Να κανετε αλλα οχι εντονα και οχι στα βαθια....." εεεε!!!!συγνωμη κοριτσια για το ακαταλληλο της ωρας.Παμε κι εμεις μια μερα να δοκιμασουμε και ειχα τον αντρα μου να με ρωταει καθε τρεις και λιγο "μεχρι εδω καλα ειναι;;;;;" :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: Εεεεεε!!!!!Ελεος!!!! και μ'αυτα και μ'αυτα το εκοψα!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωνσταντινα πιανομαι απο το πολυφωτο εγω ... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

α πα πα ματα...αυτο δεν ηταν σεξ..ουτε η πρωτη φορα τοσο... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmeraaaaa!!!

Τι κάνετε σήμερα????

Καλά πέθανα στο γέλιο με τα σεξιστικά σας πρωί πρωί!!! :laugh: :laugh: Ειδικά με την περιγραφή της Μάτας κατουρήθηκα στα γέλια!!! :laugh: :laugh:

Ελευθερια μου άκου εκεί να το κατούρησες!!! :laugh: :laugh:

Τι είναι καλε ιός? :laugh: :laugh:

Pεββεκακι μου καλά να περάσετε σήμερα! Προσοχή στον ήλιο!

Κωνσταντίνα μου τόσο φόβο ο άντρας σου e? Πω πω και που να φουσκώσεις και πιο πολύ!

Εγώ μια χαρά είμαι σήμερα! Καμια σχέση με χτες που σερνόμουν! Λέω να βάλω σίδερο τώρα μιας και έχω φαγητό από χτες!

Sexaki και εμείς δεν κάνουμε ακόμα.Στην προηγουμενη εγκυμοσύνη δεν κάναμε από επιλογή.φοβoμασταν και οι 2 σαν τα χαζά! :laugh: Όχι ότι θα γινόταν τίποτα αν κάναμε! Σε αυτήν είπαμε να δοκιμάσουμε αλλα πολύ αργότερα! Όταν στρώσουν λίγο τα πράγματα και αν πάρουμε το ok από τον γιατρό!

Έχω πολύ αγωνια για αύριο...Μα να μην μπορώ να βλέπω τι γίνετε μέσα στην κοιλια μου? :P:P aaaa θα πάρω υπέρηχο!!! :P

Σας αφήνω να αρχίσω το βασανιστήριο με το σίδερο! Καλά που δεν έχει ζεστη!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ματα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: τελειοοοοοοο χαχαχαχαχαχαχα, νομιζω κ εγω αν το προσπαθησω τα ιδια θα μου λεει, κατα τ' αλλα ανδρες!!!! χαχαχαχα

Ελευθερια, απο τον πολυελαιο :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: χαχαχαχαχακ κ πως γινετε δηλαδη?? Εχω αποριες τι να κανω χαχαχα κρεμαστα η κουνιστα?? :P:P:P:P

Λενακι καλημεραααα, εμ πως δεν εχεις αγωνια για αυριο βεβαια....κ εμεις μαζι σου!!! να μας πεις τα νεα, για το σπορι τζουνιορ...θα περιμενουμε....Τα δικα σου κ της Ειρηνης μας...

Εψαξα κ εγω στο διαδικτυο για υπερηχο κ ντοπλερ αλλα ειναι πολυ ακριβα ρε γμτ.....ενα που μου αρεσε ειχε 469 ευρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γελατε εεεε;;;; :laugh: :laugh: :laugh:

Που να σας τα ελεγα και πιο ....... αλλα φοβαμαι μη με διωξει η Λενα απο το mammy!!!! :S:S :laugh: :laugh: :laugh:

Λενακι μονο καλα νεα θελουμε αυριο!!!! ;):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα πια πρωτη φορα Λευτεριτσα;;; Τοτε λιγοτερο αγχος ειχα!!!! :laugh: :laugh:

Κωνσταντινα μου ευτυχως ειναι ακριβουτσικο γιατι αλλιως ολη μερα εκει θα ησουν συνδεμενη!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...