Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΡΕΣΚΟγΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!! Νο2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

IreneValadia έγραψε:

bibibo έγραψε:

Φιλενάδα πότε υπολογίζεις περίπου για να σε βάλω στη λίστα;

georgiasamar ……….σούπερ!!!!!!!!! 4,5 εκατοστά εεεε;;;;;;;;;;;;; μήπως να βάλω και εγώ τις φωτογραφίες μας το ψυγείο;;;;

[/quote:jog6bzuw]

Κοριτσακι μη με παρεξηγησεις αλλα δε θελω να με βαλεις στη λιστα ακομα, πριν κλεισω το τριτο μηνα. Συγνωμη και παλι αλλα φοβαμαι πολλη, εγω μονο αν γεννησω και το δω στην αγκαλια μου θα ηρεμησω. Παντως βασει εβδομαδων τελευταια μερα πρεπει να ειναι 5-7 Φεβρουαριου, μειον 10 μερες λογω πρωτης καισαρικης μαλλον 29 Ιανουαριου πρωτα ο Θεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες μανούλες!!!

Σήμερα ξεκινάω την αντιβίωση και ας βάλει το χέρι Του!!!

rebbeka όλα τέλεια δηλαδή!!!! Μπράβο κοριτσάκι!!!

filaki περιμένουμε τα νέα σου!!

mata περαστικά σου!!!

bibibo στα γενέθλια μου γεννάς!!! Τι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!πωπω μια μερα δεν μπηκα και διαβασα τρεις σελιδες :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Πηγα και εκανα τις εξετασεις για τον προγεννητικο σημερα.... 6 φιαλιδια αιμα μου πηρε....πολυ εξεταση τσεκ απ γερο!Επισης και ενω τις εγραψα στο ΤΕΒΕ θελω κανα 300 ευρω! Αχ ρε Ελλαδα ποσο ακομα θα σε πληρωνουμε;;;;;;

Ειρηνακι ολα οκ με την αντιβιωση μην στεναχωριεσαι!και η κουνιαδα μου στο παιδακι της πηρε αμοξιλ για το δοντι της με το που μπηκε στον τριτο!

Φιλακι καλη επιτυχια με την αυχενικη ευχομαι τελεια αποτελεσματα και φυσικα περιμενουμε νεα σου!!! :kiss:

Ματα μου υπομονη με τον λαιμο τι να πω....πρεπει να ειναι ζορι!ευχομαι γρηγορα να γινεις περδικι!

Μarielen σε καταλαβαινω με το εντερο!Εγω εχω σπαστικη κολιτιδα και ποναω συνεχεια!Σημερα ξεκινησα και τον σιδηρο να δουμε!Δοκιμασες να πιεις κανα χαμομηλακι;Συνηθως κανει καλο!

Rebbeka 6.5 εκατοοστα :woohoo: καλε μεγαλωσατε πολυ εσεις!!! τελεια! και ειδατε και μουτζιτσες θα τρελλαθω!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lenaki περαστικα στο νινι σου! Οσο για τα πεθερικα γνωμη μου ειναι οι συζητησεις να γινουν αποκλειστικα και μονο με τον αντρα σου!!! Ισως να βοηθουσε να του αναφερεις οτι στην κατασταση σου δεν ειναι δυνατον να συνεχισεις να ψαχνεις σπιτι επ αοριστον... ;)

Δεσποινακι Geozouli ελεναα Μπουγατσουλα και στις υπολοιπες καλημερα και :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!

καλη επιτυχια στις σημερινες αυχενικες περιμενουμε τα νεα σας!!!!

ματα μου περαστικουλια καλη μου!!!

αχ απο χθες εχω δει το βιντεο με το νινι μου 10 φορες!!!!

ευτηχως που το τραβηξα εως τις 3 αυγουστου να το βλεπω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα εγκυουλες.

Τι κανετε?

Εγω δεν ειμαι και πολυ καλα.Η πιεση μου εχει πεσει και αλλου πατω και αλλου βρισκομαι.Σημερα ειχα 11 με 4,5 και μετα 10 με 6.(συνηθως εχω 12 με 7)

Τελικα εχθες δεν καναμε στειρωση στην σκυλιτσα μας γιατι ανεβασε δεκατα,αυριο ομως δεν το γλιτωνουμε.

Λενακι αφου σας αρεσε το σπιτι,μην ακουτε κανεναν.Εσεις θα μεινετε εκει.

Αχ τι πανεμορφη κοιλιτσα ειναι αυτη!!!!!!!!!!!!!!!!

Φτου φτου φτου σκορδα!!!!!!!!!

Περαστικα στη ζουζουνιτσα σου. :kiss:

Μαρια η αληθεια ειναι οτι ειχα πολλα υγρα πριν την αναμενομενη περιοδο και ακομα,δηλαδη,εχω.

Ειρηνακι ελπιζω τωρα να ηρεμησεις καπως.

Οι ορμονες....

Αντε με το καλο να αρχισεις να νιωθεις το μωρακι!!!!!!!!!!

Απο εδω και περα ολο και πιο εντονα θα το νιωθεις.

18/08???? :ohmy: Καλα δεν ειδαν ποσο θα εισαι τοτε???

Α ρε δημοσια υγεια!!!!!!!!!!!!!!

Ελενη υπομονη με τα στομαχικα,θα περασουν.

Ρεββεκακι ειδες μπεμπακι ή μαλλον μπεμπαρα?????????????

Αχ θα τρελαθω!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

Μπραβο κοπελαρα μου!!!!!!!!!!!!

Ρεββεκακι κι εμενα το προσωπο μου εχει γινει πολυ χαλια.

Αλλα δεν ηξερα οτι ειναι απο τις ορμονες.Να'σαι καλα για την ενημερωση.

Αλεξανδρα μου η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι πολυ τις γατες,

αλλα αν κανεις το τοξοπλασμα και εισαι ενταξει,τοτε δεν εχεις να φοβασαι τιποτα.

Ζωουλα προικοθηρας ο γιος??? :P

Εχουμε σειρα προτεραιοτητας!!!!!!!!!!!!

Καλη επιτυχια στις σημερινες αυχενικες.

Περιμενουμε νεακια σας!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινακη μου εμενα η πιεση ειναι συνεχως 8.50 με 6 αλλα δεν το καταλαβαινω μαλλον επειδη ετσι ειναι παντα,εσενα σου επεσε αποτομα και το ενιωσες ετσι ε??!!!χαλαρωσε σε δροσουλα και θα συνελθεις!!!

την σκυλιτσα γιατι την στειρωνετε ζευγαρωστε την!!!την εχετε ελευθερη εξω???

κοριτσακια μου εχτε καμια ιδεα τι να κανω με τα κουνουπια???τι να παρω???

εμενα δεν με τσιμπανε αλλα το αντρακι μου υποφερει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελιτσες μου.τι μου κανετε?βλεπω εχουμε αρχιςει τις αυχενικες κ ολα ειναι τελεια.χαιρομαι πολυ.εγω την δευτερα εχω την αυχενικη κ αγωνιω!!εχω χαθει απλα ειμαι συχεχεια στη μανουλα μου .βγηκε απο το νοσοκομειο απλα παω κ την βοηθαω!κοριτσια εκανα κοιλιτσα.χαχα ξεχωριζει.φαινομαι εγκυος!επιτελους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλλιτσα μου ομορφια μου ολα καλα θα πανε με την αυχενικη σου!!!

εκανες και κοιλιτσα εεε???

αντε φουσκωνουμε!!!!

να αλαξουμε τον τιτλο δεν ειμαστε πια φρεσκιες!!!!

ειναι καποια που εχει επιλεχτει να το ρυθμιζει??επειδη η ρενα εχει κανονισει απο μια κοπελα σε καθε θεμα νομιζω!!!

αλλιως να ανοιξω το γκαστρουλες του μαιου νο3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσυ εχεις χαμηλη πιεση ουτως ή αλλως.Γι'αυτο μαλλον δεν το νιωθεις.

Εγω κατευθειαν ζαλιζομαι,μολις πεφτει η πιεση μου.

Θα τη στειρωσουμε γιατι την εχουμε μεσα στο σπιτι

και δε μπορουμε να τη ζευγαρωνουμε.

Ας ψεκαζεται με εντομοαπωθητικο.

Κι ο δικος μου υποφερει απο τα κουνουπια και ψεκαζεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλλιτσα μου δεν το βλεπουν με σιγουρια,εμενα μου ειπε οτι της μοιαζει για κοριτσακι!!!ισως, κατι ξερουν!!!

δεσποινακι ναι μαλλον γιαυτο δεν το νιωθω και συ το νιωθεις εντονα,εισαι καλητερα τωρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!

Τι κανετε;;

Πριν λιγο γυρισα απο τον γιατρο.Καναμε την αυχενικη και δεν μπορω να πω πως αυτην την στιγμη ειμαι χαρουμενη αλλα ουτε και λυπημενη...

Η αυχενικη βγηκε 2.07 αλλα δεν ειναι τελειος εγκυρη ειπε γιατι εχω ακομα μεσα μου το αλλο μωρακι και επειρεαζει πολυ τα αποτελεσματα.

Μου πηρε αιμα και για το ΠΑΠ Α αλλα και εκει τα ιδια μου ειπε.Η εγκυροτητα του θα ειναι γυρω στα 60 με 70 της εκατο και αυτο γιατι το αιμα θα ειναι και απο τα 2 μωρακια.

Μου κοπηκαν τα φτερα κοριτσια αν και ειπε πως μεχρι στιγμης ειναι ευχαριστημενος γιατι δεν ειναι εξτρεμ παχια η μετρηση.Ειδαμε και ρινικο οστο και η καρδουλα ειναι μια χαρα! Τι να πω δεν ξερω... :unsure: Παρασκευη με Σαββατο θα βγουνε τα αποτελεσματα απο το αιμα και την αλλη Πεμπτη εχω παλι ραντεβου.

Αυτα τα ολιγα...Θα σας διαβασω αργοτερα και θα επανελθω...Φιλακια! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΑΤΕ ΑΠΟ ΚΕΙ,

λενακι μου μην ανχωνεσε ο Γιατρος ξερει,αφου λεει ετσι ετσι θα ναι,και δεν ειναι πολυ ασκημη η αυχενικη σου,ειδατε και ριν ικο οστο ολα καλα θα πανε θα δεις!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...