Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΡΕΣΚΟγΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!! Νο2


Recommended Posts

σχεδιαζετε να πατε πουθενα διακοπουλες μετα τον τριτο μηνα??δηλαδη εκει ιουλιο αυγουστο και που???

εγω τελος ιουνιου με αρχες ιουλιου θα παω αιβαλι και θα περασω μυτιλινι,ηταν να παω καβαλα αλλα τσακισε.

μετα τον αυγουστο εδω κοντα μπανακια στην μαυρη θαλασσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω Ρεββεκα για Χαλκιδικη λεω και σιγουρα Αυγουστο γιατι μεχρι τελη Ιουλιου θα λειπει η συναδελφος! ;)

Εχω παει Μυτιληνη πολυ ομορφη αλλα δεν.........

Φαγητο σχεδον παντου χαλια.....και οι περισσοτεροι ντοπιοι μας φεροταν χαλια....(Ελπιζω να ετυχε!!!) Ασε οι δρομοι......"παναγια μου βοηθα"

και ολοι τους να τρεχουν σαν τρελοι!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Το σταυρο μας καναμε καθε 100 μετρα!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε καλε!!!δεν θα κατσω πολυ εκει απλα επειδη ειναι το πιο κοντινο νησι θα περασω στα πατρια εδαφη να κανω ψωνια να ανανεωσω την βιζα και τετοια!!!να φαω κανα σουβλακι που μου ελειψε!!!!στο αιβαλι ειναι πολυ ησυχα και πολυ ομορφα,εχουν και ενα μικρο νησακι εκει την τζουντα και μενουν πολοι ελληνες ρωμιοι με τουρκους και ειναι πολυ γλυκο εχουν ταβερνουλες ελληνικες και τουρκικες και μου αρεσει αυτη η ατμοσφαιρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου σας φιλω!!!! :kiss::kiss: Σχολαω σε λιγακι και παω στο χωριο μου, στο βουνο ειναι, δροσουλα εχει!!! ;) Αφου δε φτανουμε τη θαλασσα θα δροσιστουμε ετσι!!!! ;):P

Θα τα πουμε τη Δευτερα! Καλα να περασετε ολες σας!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Σήμερα είμαι πολύ καλύτερα ψυχολογικά!

Πώς να μην είμαι τέτοιο κουράγιο που μου δίνεται;;;

Την Τετάρτη θα πάω πάλι σον γιατρό.

Ως τότε όλα παίζονται!

Όλα θα πάνε καλά!

Και να μη πάνε … θα τα κάνουμε εμείς να πάνε!

Με πήρε και ο γιατρός μου τώρα τηλέφωνο να δει πως είμαι.

Είναι τόσο καλός και μαζί του δε φοβάμαι ΤΙΠΟΤΑ!!!

Κοριτσάκια μου καλό σ/κ και να προσέχετε!!!

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνακι μουυυυ, τωρα μπηκα κ το ειδα....Τι μαμακιες διαβασα? Βραδυκαρδια??? χαχαχαχα ναι σιγα!!!!! Τιποτα καλε δεν εχει το σπορακι!!!

Αν ειναι δυνατον!!, ακου 10%!!! Τοιν μποινγκ ντουν!!!

Λοιπον, παμε ενα στοιχημα 100 ευρωπουλακια ζεστα ζεστα οτι την Τεταρτη ολα θα ειναι τελεια?????? Ελα, γιατι εχουμε κ εξοδα!!!!

Ολα θα ειναι μιαααααα χαρα!!!!! Το ανηψι μου,ειναι δυνατο κ γερο!!!!! :):):):kiss::kiss:

Σημερα ετρεχα αρων αρων κ εγω παλι για υπερηχο...χθες ημουν χαλια, ξαπλα...κ καφε ιστοριες....καταλαβαινετε...τελικα ολα καλα στον υπερηχο...απλα ο γιατρος μου ειπε....ΜΟΝΟ ΚΡΕΒΑΤΙ....κ δε μπορω να κανω κ τιποτα η αμοιρη...σνιφ.... :(

Φιλακια σε ολες :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπουλες μου τι μου κανετε;;;;βλεπω ολες θελουμε θαλασσιτσα ε;;;αλλα δυστυχως ουτε εμενα ακομα με αφηνει να μπω στην θαλασσα μετα τον ιουλιο μου ειπε..τι να κανουμε υπομονη....εμενα ευτυχως μου περασαν οι εμεοι κ μονο λγες ζαλαδες εχω κατ αλλαμια χαρουλα...την δευτερα το πρωι εχω γιατρο παλι κ θα δω παλι το πορακι μου.κ ευχομαι απιτελους να ακουσω καρδουλα..χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσάκια μου!!! τι κάνετε? είσαστε όλες για βολτούλα??

κι εγώ δεν μπορούσα χθες να μπω το απόγευμα με τίποτα!

Σήμερα είχαμε πάει μια βολτούλα το πρωί με τον άντρα μου αλλά ρε κορίτσια, πολύ ζέστη!!!!

και για μπανάκι δεν μας βλέπω ακόμα :(

θα ρωτήσω την γιατρό την άλλη εβδομάδα που θα πάω αλλά δεν το βλέπω να με αφήνει ακόμα..

Κωνσταντίνα μου ξεκούραση σου είπε ε?? δεν πειράζει, την επόμενη φορά που θα σε δει θα είναι όλα καλά και θα σε αφήσει να κάνεις τις βολτούλες σου!!!

ματα μια χαρά στο βουνό στη δροσιά!!!!! κι εγώ θέλω!!!

εμείς διακοπούλες δεν έχουμε κανονίσει τίποτα ακόμα, αλλά δεν μας βλέπω να απομακρυνόμαστε και πολύ :):)

Ειρηνούλα έτσι σε θέλω να τα βλέπεις όλα θετικά!!!μ΄αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι ;);)

Φιλάκια σε όλες καλό σαβ/κο!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσαρες μου!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Ευχομαι σε ολες μας, καλη εβδομαδα και θα μου επιτρεψετε να ευχηθω ιδιαιτερα καλη καλη καλη εβδομαδα στην Ειρηνουλα μας!!!! ;) Ολα θα πανε καλα!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια καλη εβδομαδα!!!

ελπιζω να περασατε ωραια το σουκου!!!

εγω εκανα ψωνια και κοιτουσα ρουχαλακια παιδικα!!!!ααααλλλλαααα και μαγιω σνιφ σνιφ,ειμαι πολυ της θαλασσας και μου φαινετε περιεργο που δεν εχω κολυμπηση ακομα!!!!θα με πιασουν τα ψυχολογικα μου οσο μπαινει τοκαλοκαιρακι!!!

κοιλιτσες πρησμενες εχετε?εμενα εχει πρηστει!!!κανει την εμφανιση του σιγα σιγα το μπεμπε!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γκαστρουλες!!!!!!!!!!

Καλη βδομαδα να εχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειρηνακι μου καλη επιτυχια για την Τεταρτη,

ολη μας η θετικη ενεργεια ειναι πανω σου!!!!!!!!!!!

Κωνσταντινα μου ξαπλα,ε???????

Δεν πειραζει,το μπεμπακι θελει να σε ταλαιωρησει λιγο...

Μεχρι ποτε θα εισαι στο κρεβατι??????

Ρεββεκα η κοιλιτσα φουσκωνει και φουσκωνει,

ο αντρας μου λεει πως θα κανω μια κοιλια μεχρι απεναντι :P

Κοριτσια εμενα με αφηνει ο γιατρος μου να κολυπμησω.

Μαλιστα μου ειπε οτι ειναι η καλυτερη γυμναστικη για μια εγκυο.

Αυτη τη βδομαδα, με το καλο, λεμε να αρχισουμε το πλατσουρισμα.

Εχει υπερβολικη ζεστη,δεν παλευεται αλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω τουμπανο ειμαι κοριτσια, ωρες ωρες νομιζω πως θα σκασω!!!!! Θα μας περασει αυτο μετα το πρωτο τριμηνο!!! ;);)

ΑΑΑ!!!Ρεββεκα μου, ν'αλλαξεις γιατρο.....να πας στης Δεσποινας που αφηνει θαλασσιτσα!!! ;):P

Κωνσταντινα μου, καλη ειναι και η ξαπλα βρε!!!! Ξεκουρασει κι ολα καλα θα πανε!!! ;):kiss::kiss:

Λενακι ειχαμε κανα νεοτερο απο το "μικρουλη" νινι σου;;; :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη εβδομαδα σε ολες και καλα αποτελεσμτα στην ειρηνη μας για την τεταρτη . Πολυ ζεστη κοριτσια η αληθεια να λεγετε , θα κανουμε υπομονη και θα περασει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κ απο μενα κοριτσακια..

Ειρηνακι μου, τι κανεις? Πως εισαι σημερα? Τεταρτη εχουμε το ραντεβου ε? Σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια κ μια τεραστια αγκαλιτσα!!!! Ολα θα πανε καλα, να εισαι σιγουρη κοριτσαρα μου!!!

Καλλι μου, σημερα εχει γιατρο...?? Μπορει να εχει κ καρδουλα...?? με το καλο γιουπιιιιιιιι, ελα να μας πεις!!! :kiss:

Ζωη μου τι κανεις?? Λες να παμε για ενα μπανακι μαζι την αλλη βδομαδα?? Θα με αφησει αραγε ο δικος μου γιατρος...μπα...... :(

Δεσποινακι μου, 10 μερες μου ειπε ...το Σαββατο που μου ξαναεκανε υπερηχο...κ μετα θα παω να με ξαναδει...Παιρνω κ ενα μπουσκοπαν καθε πρωι για να σταματησουμε τις συσπασεις της μητρας...

Ρεμπεκακι, Ματα κ μενα η κοιλιτσα ειναι πρησμενη αστα να πανε!!

Το καλυτερο το εχει πει η Χαιντι κλουμ, εγκυος στο 4ο παιδι της περπαταγε στο κοκκινο χαλι κ λεει σεναν δημοσιογραφο "ειναι η καλυτερη περιοδος, γιατι περπατωντας στο κοκκινο χαλι, δε χρειαζεται να ρουφαω την κοιλια μου"ΛοοοοοοΛ

Κοριτσακια μου, εγω ειμαι σπιτι, ξαπλα, διαβασμα κ λαπτοπ!!Εχει κ 40 βαθμους εξω...που να πας..μονο θαλασσιτσα αλλα...την αφηνουμε λιγο στην ακρη....

φιλακια κ σε ολες τις κοπελες!! Κιμονακι μου!!!! χελονιτσα!!! Φανικο!!!σε ολες!!!!!Ελευθερια, ζαχα, που ειστε καλε?? Διαλεγετε βαπτιστικα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ζεστη βρε κοριτσια και δεν περναει κι αυτη η ωρα.....να φυγω..... να παω σπιτακι μου.......στο παιδακι μου....να φαω γιατι πεινασα και λιγακι...... :(:(

Πολυ ησυχια σημερα που πηγαν ολες;;; :dry::dry: Για μπανακι;; ;):P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Θα ήθελα να σας ανακοινώσω και εγώ την εγκυμοσύνη μου αν και λίγο καθυστερημένα και να μπω στην ωραια παρεούλα σας!!! :cheer:

Τελευταία περίοδος στις 16/4 και πητ 25/1.

Εύχομαι να έχουμε όλες μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να μας αξιώσει η παναγίτσα να κρατήσουμε με το καλό τα μωράκια μας στην αγκαλίτσα μας και να είναι γερά πάνω απόλα.

Ακουσα για πρώτη φορά καρδούλα :woohoo: πριν δυο εβδομαδες και την Τετάρτη περιμένω να παω ξανα στον γιατρό να ακούσω και να δω το σποράκι μου...

Πριν δυο χρόνια είχα μια αποβολή :( αλλά αυτή την φορά είμαι πολύ αισίοδοξη :) και πιστέυω ότι με την βοήθεια του Χριστού και της Παναγίας θα πάνε όλα καλα!!!

Τα καλύτερα έρχονται κορίτσια!!! Να είμαστε χαλαρές να απολάυσουμε αυτή την τόσο ωραια περιοδο της ζωής μας και μακρυά το άγχος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rainbow1982 καλως ηρθες στην παρεουλα μας.

Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και

Με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!

Θα ειμαστε εδω και θα τα λεμε για τους υπολοιπους μηνες.

Το ονομα μου ειναι Δεσποινα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρομαι πολυ που θα τα λέμε Δεσποινα!!!

Εμένα με λένε Μαρίνα.

Και συ ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλίτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια Γεια σου Konstans μου!παντα με σκεφτεσε,προς το παρον κουβαλαω την οωθηκη μου μαζι :laugh: ελπιζω σε λιγο καιρο να εχω και εγω τικερακι με μπεμπε μεσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ερθει και σε σενα η ωρα σου Κιμονακι!!!!!!!

Υπομονη και οχι αγχος...

Η μερα σου πλησιαζει,4 εμειναν και μετα βουρ στο ψητο...

Μη λυπηθεις καθολου τον αντρα σου... ;)

Μαρινα απο ενοχλησεις εχεις τιποτα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Μαρίνα καλωσήρθες στην παρεούλα μας, είμαστε πολύ κοντά, δυο μέρες διαφορά, εγώ έχω ΠΗΤ 23/01!

Κωνσταντίνα, άντε σε περιμένω να ξεκινήσεις τις εξόδους για να πάμε για βουτιές :laugh: :laugh: :laugh: Κι εγώ την Δευτέρα περιμένω να πάω, να ακούσω το μωράκι μου γιατί έχω αγχωθεί λιγάκι και μετά να την ρωτήσω αν μπορώ να κάνω κανένα μπανάκι :)

Ειρηνούλα καλή επιτυχία κι από εμένα για την Τετάρτη, έχεις όλη τη θετική ενέργεια από όλες μας εξάλου!!!!!

τι ζέστη είναι αυτή σήμερα ρε παιδιά??????? είμαι με το κλιματιστικό από το πρωί αν και δεν το πολυσυμπαθώ αλλά σήμερα δεν γίνεται αλλιώς!! νύσταξα λίγο τώρα.. αλλά είπα να βάλω ρολει στο μαλλί σήμερα να σουλουπωθώ λιγάκι και δεν μπορώ να ξαπλώσω :laugh: :laugh: εκτός αν κοιμηθώ όρθια :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς είμαι απο τις τυχερές που εκτός απο υπνηλία, κούραση και γενικα το ότι δεν έχω πολυ όρεξη προς το παρόν (καλό αυτό ;) κατα τα άλλα είμαι μια χαρά.

Δεν έχω ούτε ανακατωσούρες ούτε εμετούς....

Αν και να σου πω βέβαια την αλήθεια θα ήθελα να είχα απλά για να έχω κάποιο σημάδι και να είμαι πιο σίγουρη κάποιες φορές ότι όλα πάνε καλά!!! :huh:

Εσύ πως τα πας Δεσποινα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...