Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΡΕΣΚΟγΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!! Νο2


Recommended Posts

οοοκ....................παωωωωωωωωω

και για το πλυντηριακι οποτε εχεις χρονο

θελω πληροφοριες!!!φχαριστω!!!!

χαχαχα

φιλια...με το καλο τσουπρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοιλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!

Τι μου κανετε???

Ειρηνακι μου να προσεχεις ψυχουλα μου.

Στη δουλεια δεν πιστευω να κουραζεσαι,ε?

Ελπιζω τωρα που σταματησες τα χαπια να σταματησει κι αυτο το βασανο.

Μπουγατσουλα μου μηπως ηταν τα εντερακια σου?

Ρωτησες το γιατρο σου?

Τι κοιλιτσα ειναι αυτη!!!!!!!!!!!! :cheer::cheer:

Μηπως εισαι στην 18η βδομαδα????????????

Κοριτσια θα βγαλω κι εγω και θα σας βαλω τη δικη μου.

Ελενα με το καλο το μωρακι σου.

Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!

Καλως ηρθες στο παρεακι μας!!!!!!!!!!!!

Καλλη μου περαστικα να ειναι,να βγει αυριο η μανουλα σου

και να ηρεμησετε ολοι σας.

Φιλακια σε ολες τις υπολοιπες γκαστρουλες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!

Τι κανετε;;

Επιασαν οι ζεστες παλι εδω και σημερα ειμαι ολο ζαλαδες!

Να καλωσορισω τα νεα μας κοριτσια Μαριαελεν ΕΕλενα

και Ευστρατια με το καλο τα νινακια σας!!!

Πωλινακι πλακα μας κανεις με την κοιλια;;;; :woohoo:

Εχω παθει πλακα μιλαμε! Εγω σχεδον ετσι ημουν οταν γεννησα! :laugh:

Θα κανεις τεραστια κοιλια σιγουρα!

Καλλη μου και εγω αναρωτιομουν που χαθηκες και ηθελα να σου στειλω μηνυμα στο φατσομπουκι.Περαστικα στην μανουλα σου.Και προσοχη

εσυ με τις δουλειες.Δεν μπορει να σε βοηθησει κανεις;;

Ειρηνακι να προσεχεις με την δουλεια και ευχομαι να μην ξαναδεις ποτε διαφορα χρωματακια!!

Φιλακι μου και εγω την Τεταρτη θα κανω την αυχενικη! Αντε μαζι θα μαθουμε τα ευχαριστα!! Ποιον γιατρο εχεις;;

Δεσποινακι μιλησες καθολου με το Ρεββεκακι μας;;

Αληθεια ποια αλλη απο εδω εχει Facebook ;;

Παω να χτυπησω κανενα κρουασαν με σπιτικη νουτελα!!

Τα φιλια μου σε ολες!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπελιές! Τι μου κάνετε? Irene κι εγω τρωω φρίκες με τα ψυχολογικά μου, μην το σκέφτεσαι, κάνε ότι μπορείς για να ξεχνιέσαι. Εγώ το έχω ρίξει στο διάβασμα. Σήμερα πήγα κομμωτήριο, μιας και αύριο ανεβαίνω Θεσ/νίκη, ώστε να μας δει ο χαζομπαμπάκας και να εκστασιαστεί (βέβαια μόνο την κοιλιά μου θα κοιτάει). Ευκαιρία για λουφάρισμα σήμερα μιάς και είχαμε απεργία στη δουλειά (δουλεύω σε τράπεζα).Τώρα φτιάχνω βαλίτσα. Βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι ως συνήθως? Πότε λέτε να το πω στη δουλεια? Σκεφτόμουν κατά τη λήξη του 1ου τριμήνου (να το έχω σιγουρέψει κιόλας). Βέβαια οι αντιδράσεις θα είναι άσχημες πιστέψτε με, ούτε ένα συγχαρητήρια δεν θα ακούσω αλλά....θα πρέπει να τους το πω.

Αυχενική έχω κι εγώ τέλος του μήνα, και ανυπομονώ. Την τελευταία φορα ή μπέμπα (όπως λέει ο μπαμπάς της με σιγουριά) ήταν κάτω κάτω...είναι καλό αυτό?

Πολυλόγησα πάλι, σας φιλώωωωω! :kiss::kiss::kiss:

ΥΓ: Λενααααααα εγώ είμαι γενημμένη Φρανκφούρτη! Εσύ πού μένεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!

Απογευματινο υπνο παιρνουμε;;; :):):)

ΕΛΕΝΑ ΕΦΣΤΡΑΤΙΑ καλωσορισατε κι απο εδω!Με το καλο τα νινακια σας :):):):):):)

ΑΓΓΕΛΙΚΗ εγω θα ελεγα να το πεις απο τωρα μηπως καποια μερα εχεις καμια ζαλαδα ή αισθανεσσαι καπως και θες να φυγεις οποτε να εχεις δωσει και τις απαραιτητες εξηγησεις ;) Οσο για τα συγχαρητηρια δεν βαριεσαι ο κοσμος ειναι κακος και ζηλιαρης! Θα σου δωσουμε εμεις πολλα ομως και κανοντας την αρχη.......ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ :):):):)

Δεσποινακι δεν ακουσα παραπονακια σημερα. μαλλον αρχισε να φιαχνει λιγο η ψυχολογια σου....ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!! :)

ΛΕΝΑΚΙ αυτη η ζεστη και σε εμενα δυσφορια φερνει!υπομονη

Ειρηνακι ευχομαι ολοψυχα το ροδακινι απο εδω και περα να το ξανααντικρυσεις μονο στα ροδακακινα!!!

ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ τι υπεροχη κοιλιτσα ειναι αυτη;;;;;;;;;Και νομιζα πως ημουν η μονη πρησμενη :laugh: :laugh: Θα ανεβασω κι εγω μια :)

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!

Ειμαι πολλη πολλη χαρουμενη.

Σημερα ηταν μια απο τις καλυτερες μου μερες.

Να σας πω τα νεακια μας????????????

Ειμαστε περιπου 10 εκατ. :silly:

Ολοκληρο ανθρωπακι.Κουνιοταν σαν τρελο.

Ο γιατρος για να μετρησει το υγρο στον αυχενα,

εκανε μιση ωρα.Κουνιοταν ασταματητα!!!!!!!!!!! :silly:

Κοριτσια ηταν φανταστικο!!!!!!!!!!!!!Σκετη μαγεια.

Ακουσαμε και την καρδουλα μας να χτυπα.

Ο μπαμπας μας την ακουσε πρωτη φορα,

αλλα ειναι υπερβολικα συγκρατημενος :dry:

Φυλο δε μας αποκαλυψε,αλλα απο τα υπονοουμενα καταλαβαμε οτι ειναι κοριτσακι,την αλλη φορα ειπε θα μας πει γιατι θελει να ειναι σιγουρος πριν πει!!!!!!!!!!!

Τον Αυγουστο τελικα θα μπορεσω να κατεβω Αθηνα,

απο το Σεπτεμβρη ξανα Δραμα.Τη γλιτωσα παλι.

Η πιο στενη παρακολουθηση θα αρχισει μετα την 24η βδομαδα.

Επισης μου ειπε οτι αν θελω και ειναι ευνοϊκα τα πραγματα,

μπορω να γεννησω φυσιολογικα.Αυτο κι αν ηταν εκπληξη!!!!! :woohoo:

Η αυχενικη ηταν 1,75.Τελεια!!!!!!!!!!!!!!

Αυριο θα παω να κανω και την ΡΑΡΡ-Α.

Με ζυγισε και ειμαστε κι εκει τελεια!!!!!!!!!!!!!!!

Εχω ξανα ραντεβου στις 29/7.Ειμαι το πρωτο ραντεβου (9:15)!!!!!!!

Ευστρατια καλως μας ηρθες!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλο το νινακι σου!!!!!!!!!!!!!!

Λενακι οι ζαλαδες,ζαλαδες και τα κρουασαν κρουασαν. :P

Δε με πηρε η Ρεββεκα ακομα.Αυριο λεω να την παρω εγω.

Με εχω ικανη να της εδωσα λαθος τον αριθμο μου. :blush:

Αγγελικη μαλλον αδικα φτιαχτηκες,

ο υπερηφανος πατερας μονο το υπερηφανο τεκνο

μεσα στην κοιλιτσα σου θα καμαρωνει :P

Καλο ταξιδι αυριο με το καλο να ανταμωσεις το αντρακι σου!!!!!!!!!!!!!!!

Ιωαννα καταφερα να γιμνω η γκρινιαρα του Μαϊου??? :P

Που ειστε βρε γκαστρουλες μου??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινούλαααα!!!!!!!!!! τέλεια τα νέα σου!!!!!!! προσπαθούσα να γράψω από το απόγευμα αλλά με πέταγε έξω και μπήκα πριν λίγο.. περίμενα τα νέα σου!!!

10 εκατοστά?? ολόκληρο παιδάκι!!!!!!!! :laugh: :laugh: έτσι ζωηρούλικα να είναι τα μωράκια!!!!! και η αυχενική καλή, μπράβο όλα τέλεια!!!!!!!!!!!!!

Μπουγατσούλα έλεγα εγώ ότι έχω μεγάλη κοιλίτσα αλλά η δικιά σου έχει σπάσει ρεκόρ!!! :laugh: :laugh: κι εγώ θα προσπαθήσω να την βάλω να την δείτε, είμαι λίγο άσχετη βέβαια..

να καλωσορίσω κι εγώ τις καινούργιες γκαστρούλες και φιλάκια σε όλες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωουλα την τελευταια φορα που το ειδα ηταν ενα εμβρυακι

και τωρα ειδα ενα μωρακι!!!!!!!!!!!!!!!!

Ηταν σκετο κουκλι,η κουνιαδα μου λεει οτι της μοιαζει :silly:

Θα προσπαθησω να βαλω κι εγω φωτο απο την κοιλιτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THEODOSIADOU μπράβο!!! τέλεια τα νέα σου!! με το καλό το ζουζουνάκι!!

Είδες τα ζουζούνια πως κουνιούνται? και μένα για να μετρήσει το ποδαράκι του είδε και έπαθε ο γιατρός δεν καθόταν στιγμή ήσυχο :silly:

Με το καλό και τα αποτελέσματα της PAPP A εγώ τα περιμένω αύριο ή την Δευτέρα και έχω αγωνία!!! Καλό βράδυ σε όλες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο εμενα!!!!! χρονια και ζαμανια ε? ρε κοριτσια συγνωμη αλλα εγω επειδη μενω κυπρο και ειναι λιγο διαφορετικες οι εξετασεις εκει τι ειναι η PAPP-A?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!

Βγήκαν οι εξετάσεις οι βασικές του προγεννητικού.

Λίγο το ζάχαρο τσιμπημένο αλλά είχα πιει μια πορτοκαλάδα … δεν είχα σκοπό να κάνω τις εξετάσεις και δεν ήξερα.

Ο στρεπτόκοκκος εξακολουθεί να υπάρχει οπότε ξεκινάω αντιβίωση αμοξίλ 1 μγ και ο Θεός βοηθός!

Κατά τα άλλα όλα καλά!

efstratia καλώ ήλθες!!! Με το καλό το μωράκι σου!!!

Ελενάκι πως ήταν το κρουασανάκι νουτέλα;;;

aggeliki27 και εγώ δε το έχω πει στη δουλειά και δεν έχω σκοπό ακόμα … κάποια στιγμή θα το δουν … χιχι

ioanna123456 σε ευχαριστώ … άσε και η όρεξη για ροδάκινα μου πέρασε με όλο αυτό το θρίλερ…

THEODOSIADOU 10 εκατοστά!!!!!!!!!!!!ουαου!!!!!!!!! είστε απλά τα διπλά από εμάς!!!!!!!!! Αξίζει τον κόπο να πάρουμε την φωτογραφική για να τραβήξουμε βιντεάκι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! Ειμαι κι εγω στην 9η εβδομαδα και προχωραω στην 10η. Τελευταια περιοδος 01/05, εχω κλεισει για αυχενικη διαφανεια στις 29/07.... Πως περνανε 20 μερουλες? Παναγια μου κανε να μη συμβει τιποτα κακο............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!ΕΙΡΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙς ΤΟΣΟ ΒΑΡΙΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ;;;;ΑΛΛΑ ΑΛΗΘΕΙΑ Ο ΣΤΡΕΠΤΟΟΚΟς ΤΙ ΕΙΝΑΙ;;;ΑΠΟ ΤΙ ΕΙΔΟΥς ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟ ΒΡΗΑΤΕ;;;ΕΜΕΝΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Ε ΤΙς ΕΞΕΤΑΣΕΙς,,ΣΑΚΧΑΡΟ ΕΙΧΑ 78 Κ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ.Κ ΟΛΕς ΟΙ ΑΛΛΕς ΤΕΛΕΙΕΣ Κ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΟ ΤΟΞΟΠΛΑΣΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την φιλενάδα bibibo !!!!

Μη φοβάσαι … ήταν να μη σκάσει μύτη το μικρό! Τώρα που ήρθε, δεν έχει να πάει πουθενά! Εδώ θα είμαστε να σου κάνουμε παρέα και να περάσουν οι μέρες.

KALLI5 είναι βαριά λες εεε; Ανησυχώ και εγώ αλλά τι να κάνω… για να το λέει ο γιατρός κάτι θα ξέρει. Το είχα βρει αυτό το μικρόβια στην καλλιέργεια κολπικού υγρού όταν ετοιμαζόμουν για την εξωσωματική. Στο πρόγραμμα ήταν τον Μάιο να κάνω θεραπεία με αντισυλληπτικά και αντιβίωση για τον στρεπτόκοκκο και τον Ιούνιο να κάνω την εξωσωματική. Τα σχέδια όμως άλλαξαν!!!

Οπότε μου έμεινε το μικρόβιο. Έκανα πάλι καλλιέργεια μήπως και είχε φύγει αλλά τίποτα. Οπότε δε το γλυτώνω. Ουσιαστικά από ότι ξέρω δεν επηρεάζει το μικρόβιο αυτό το μωρό δε μπορείς όμως να γεννήσεις φυσιολογικά γιατί μεταφέρετε μέσω τραχήλου και προκύπτουν αν δε κάνω λάθος ασθένειες τύπου μηνιγγίτιδα. Ήταν στο πρόγραμμα να πάρω αντιβίωση απλά περιμέναμε να περάσει το πρώτο τρίμηνο. Τώρα επιτρέπεται. Μακάρι να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα θα πανε ειρηνακι μου μην ανχωνεσαι,,,φου στην προεινε αφοβα ο γιατρος κατι θα ξερει!!!!!!μην ανχωνεσαι για τιποτ κανε σωστα την θεραπεια κ ολα θα φτιαξουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκοκοιλιτσες!!!!! :):):)

Τι μου κανετε;Εγω πια ανυπομονω για την Δευτερα που θα παω γιατρο ....μακαρι να ειναι ολα καλα και να ακουσουμε καρδουλα!!!!

Δεσποινουλα τελειαααααα τα νεα σου!!! 10 εκατοστα :woohoo: :woohoo: :woohoo: χαρηκα πααααρα πολυ!!!! Οσο για την γκρινια δεν δε θεωρω πιο γκρινιαρα απο εμενα σιγουρα....(ρωτα και τον αντρα μου αν θες :P ) απλα χαιρομαι οταν σε βλεπω να εχεις καλυτερη διαθεση γιατι νομιζω ειχες πεσει αρκετα!!!!!

Ειρηνακι ο γιατρος ξερει τι να κανεις οποτε αφου ειπε αντιβιωση τοτε αντιβιωση!Σου ειπε μηπως να παιρνεις και ουλτρα λεβουρ για τους μυκητες; Αν οχι ρωτα τον μηπως πρεπει γιατι εμενα μετα απο αντιβιωση οι μυκητες με επισκεπτονται ΠΑΝΤΑ :angry: Με τα ροδακινι ολα οκ;

bibibo καλωσορισες με το καλο το μωρακι σου!

ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΛΗ ΛΕΝΑ GEOZOYLI ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΕΛΕΝΑΑ ΕΦΣΤΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 σε ευχαριστώ!!!

ioanna123456 όλα καλά με τα ροδακινί!!! Θα το ρωτήσω … μη μας κολλήσουν και οι μύκητες μετά… άντε όλα καλά θα πάνε τη Δευτέρα!!! Να μας πεις νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα κοριτσακια μου.

Πως γινεται παντα να μπαινω οταν ολες ειστε εκτος????

Πηγα εκανα και την ΡΑΡΡ-Α και τα αποτελεσματα θα ειναι ετοιμα την Πεμπτη.Ειναι η μονη εξεταση για την οποια δεν αγχωνομαι καθολου.

Χρυσα η ΡΑΡΡ-Α σε συνδυασμο με την αυχενικη και την ηλικια της εγκυου

σου δινουν το ποσοστο για την υπαρξη χρωμοσωμικων ανωμαλιων.Ειναι παρομοια με το Αλφα τεστ.

Ζωουλα πλησιαζει κι η Δευτερα,

θα πας κι εσυ να καμαρωσεις το μπεμπεκακι σου!!!!!!!!!!!!!!!

Ειρηνακι μου νομιζω οτι μετα το πρωτο τριμηνο δεν ειναι απαγορευτικες οι αντιβιωσεις γιατι εχουν δημιουργηθει ολα τα οργανα του μωρου.Και για να σου το ειπε ο γιατρος,μην ανησυχεις.Κατι παραπανω ξερει αυτος.

Φωτογραφικη και βιντεακι ακουω,Ζωη η ασπρη μπλουζιτσα που περισσευει στην κυρια απο δω,παρακαλω και γρηγορα!!!!!

Αν θελεις μπορεις να του πεις να σου το γραψει σε DVD (αν εχει τη δυνατοτητα αυτη ο υπερηχος του).

Bibibο παρεουλα με μας θα περασουν οι μερες.Οπως θα περασουν και τοσοι μηνες μεχρι να γεννηθουν τα μωρακια μας!!!!!!!!!!!!

Καλλη μια χαρα ειναι οι εξετασουλες σου.

Εγω ειμαι θετικη στο τοξοπλασμα και πρεπει να προσεχω πολυ.

Ιωαννα μαζι με τη Ζωη θα πατε να δειτε τα μωρακια σας??

Αντε ωραια,περιμενουμε εντυπωσεις σας!!!!!!!!!!!!!

Η αληθεια ειναι οτι εχει φτιαξει απιστευτα η διαθεση μου,

ολα καλα πανε.Ειδικα τωρα που ξερω οτι θα κατεβω Αθηνα,

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!! :silly: :silly: :silly:

Α κοριτσια σας ειπα οτι μετρησαμε

και τα δαχτυλακια στα χερακια μας????

Απο 5 εχουμε σε καθε χερακι!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εννοείς είσαι θετική στο τοξόπλασμα;

Δε ξέρω γιατί το φοβάμαι τόσο αυτό το πράγμα…

Εκείνη την μπλουζίτσα που λέγαμε … την θέλω!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρααα!!!!!!!!

είδα που γράφατε για τις εξετάσεις και θυμήθηκα ότι την εξέταση σακχάρου δεν μου την κάνανε :unsure::unsure: την ξεχάσανε!!!!!!! ενώ η γιατρός μου την είχε γράψει.. όλες οι άλλες είναι καλές, ελπίζω να μην μου τα χαλάσει αυτή!!! έτσι κι αλλιώς μου έχει γράψει να ξανακάνω γενική αίματος,σάκχαρο, γενική ούρων και καλιέργεια όταν ξαναπάω οπότε θα δούμε εκεί ;);)

Δεσποινούλα είδες και δαχτυλάκια???? θα τρελαθώ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ειρήνη μου να κάνω παραγγελία μπλουζίτσες??? να λανσάρουμε νέα μόδα για εγγύους???δεν μας βλεπω καλάαααα!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Κορίτσια γειά σας και από εμένα. Τι κάνετε? εγώ σήμερα πήρα τα αποτελέσματα της PAPP A και ήταν πολύ καλά αλλά ο γιατρός επιμένει λόγω ηλικίας να γίνει η αμνιοπαρακέντηση την οποία και θα κάνω και ο Θεός βοηθός.

THEODOSIADOU με το καλό και τα δικά σου αποτελέσματα καθώς και στα κορίτσια που περιμένουν τη Δευτέρα.

Ειρήνη μου μην ανησυχείς για την αντιβίωση. Με το που έμεινα έγκυος έπαθα οξεία ωτίτιδα και στα δύο αυτιά μου :x και έπρεπε οπωσδήποτε να πάρω αντιβίωση εγώ πήρα τη Zinadol αλλά ανάμεσα στις επιλογές που έδωσε ο γιατρός μου στον ΩΡΛ για να διαλέξει ήταν και η amoxil. Να τρώς πολλά γιαουρτάκια για τυχόν μυκητίαση και όλα θα είναι καλά δεν υπάρχει κίνδυνος.

Καλό απόγευμα σε όλες τις γκαστρούλες και μή :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου!!! :)

Τι κανετε;;

Σημερα εχει ακομα πιο πολθ ζεστη απο χθες και δεν ξερω πως θα την

βγαλω! Και το Σ Κ αναμενουμε περισσοτερο! Ουφ!!!

Χθες εφαγια μια γερη κλωτσια στην κοιλια απο την μικρη και ακομα με

ποναει και εχω αναγουλες απο εκεινη την ωρα.Αν συνεχισει θα παω να

το κοιταξω σιγουρα..Δεν ηταν η πρωτη φορα αλλα αυτη θα την θυμαμαι για τα καλα... :S

Για εξετασεις λετε,να σας πω και εγω τις δικες μου!

Αρνητικη στο τοξοπλασμα.Ζαχαρο και ΠΑΠΠ Α δεν εκανα ακομα.

Ολα τα αλλα καλα μεχρι στιγμης!

Δεσποινακι 10 εκατοστα το μικρουλι;;;;;Τελειαααα!!!

Φανταζομαι χαρα που θα κανατε!!! Χαιρομαι που ολα ειναι τελεια!

Μπραβο μπραβο!!! :):kiss:

Ειρηνακι ολα καλα θα πανε με την αντιβιοση.Απο εδω και περα

μπορεις να παρεις αφοβα.Οι γιατροι ξερουνα καλυτερα! Α! και η Νυττελα τελεια με τα κρουασανακια!! :laugh:

Bibibo Καλως ηρθες στην παρεουλα μας! Με το καλο το νινι σου!

Τι κανει το κοριτσακι σου;;

Ιωαννα και Ζωη με το καλο να δειτε τα νινακια σας!

Σας αφηνω να φαω μεσημεριανο! Φιλακια πολλα σε ολη την παρεουλα! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια κ απο μενα τι μου κανετε;Βλεπω καλα νεα.

Bibibo καλως ηρθες αχ μου θυμιζεις την αγαπημενη μου κουκλιτσα μικρη(ευτυχως βρηκα κ εγω το μελαχρινο τζων τζων μου τον θυμαστε;)

Δεσποινα τελεια αποτελεσματα αντε κ στα δικα μας

Λενακι μαζι Τεταρτη για αυχενικη για να δουμε!!

Ρε παιδια να ρωτησω εδω Β.Ελλαδα ακουσα εχει εξαρση ιλαρας κ αγχωθηκα.Ερυθρα ξερω ειναι επικινδυνη ιλαρα ξερετε;Ηδη τοξοπλασμα ημουν οριακη κ αν βλεπω γατες σκυλους τρεχω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...