Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

aggelike. έγραψε:

makari na ta kataferoume kapoia stigmi kathos opws exw pei polles fores emeis me ton antra mou zoume ligo polu pantou logo tis douleias tou (kathigitis) fetos ton eixa faei na erthoume komotini, ksanthi se mionotiko sxoleio, alla mas fanike polu makria apo ti kriti :( ekei einai i vasi mas kata kapoio tropo ;)

fetos ton diorisan zakintho kai de perasame katholou kala :( kai apo septemvri ksana kriti tha imaste sta xania :woohoo:

oson afora to ksanthiotiko karnavali exw akousei ta kalitera opws kai gia to diko mas to rethymniotiko :woohoo: eimaste tritoi meta apo sas :woohoo: :woohoo: :woohoo: stis giortes tis palias polis ginontai diafora events???? parastaseis ktl??? prepei na einai exisou teleia :):):):)

aggeliki eisai apo to rethimno?????????kai egw menw twra 10 xronia edw :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

aggelike. έγραψε:

rozi mou plaka kaneis :woohoo: :woohoo: :woohoo:

emena sto rethymno ta teleutaia pente xronia spoudaza ekei meta gnwrisa ton antra mou einai apo messara kai skopeuoume na meinoume monima rethymno makari

esy apo rethymno????

:):) oxi den eime apo to rethimno,o andras moy eine!!! :):)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λίγο πριν πάω για ύπνο έκανα μια ακόμα προσπάθεια και τελικά ΜΠΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Σήμερα είχαμε την συνάντησή μας στην Θεσσαλονίκη!!!

Περάσαμε ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!!!

Ολα τα κορίτσια είναι απλά ΥΠΕΡΟΧΑ!!!

Είμασταν οι Κατρίνα με κουκλάρα Ελενα και κουμπάρα Κατερίνα, η sia24, η WENDY, η Μαρία με την κουκλάρα την Ελλη και η αφεντιά μου!!!

Κάναμε ντου με τις κοιλιές μας στο cosmos και είχε πολύ φάση καθώς όλοι μας κοιτούσαν πολύ περίεργα!!! :woohoo: :woohoo:

Ελπίζω να το επαναλάβουμε πολύ πολύ σύντομα!!!

Κορίτσια χάρηκα πάρα πολύ που σας γνώρισα και απο κοντααα!!!

Ελπίζω κάποια στιγμή να γνωρίσω και τις υπόλοιπες κοπέλες της ομαδούλας μας!!!

Φιλιά σε όλες!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου γλυκα. Πριν λιγο ξυπνησα εφαγα το πρωινο μου και σε λιγο θα αρχισω τις καθαριοτητες μου. Χαιρομαι που περασατε ομορφα στη συναντηση. Ζηλευω που ειμαι μακρυα και δε μπορω να ειμαι στις συναντησεις. :(:(

Χθες το βραδακι ο μπεμπακος μου εδωσε ρεστα. Πρωτη φορα ειδα την κοιλια μου να πηγαινοερχεται τοσο πολυ. Μαλλον παιχνιδακια εκανε ο γιοκας μου. Το απολαυσα παρα πολυ,δυστυχως ελειπε ο αντρας μου για να χαρει και εκεινος.

Ευτυχως σημερα δεν εχω μαγειρεμα, θα αναψει ο αντρας μου καρβουνα να ψησει ψαρακια. Σας φιλω θα τα πουμε αργοτερα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!!μετά από τρελές άκαρπες προσπάθειες από εχθές κατάφερα να μπω!!!!!

κορίτσια είχαμε τη συναντησούλα μας εχθές και περάσαμε καταπληκτικά!!!!!

τα κορίτσια vasomits, wendy, Κατρινα με την κοράκλα της τη ΘΕΑ, Μαρία με την επίσης ΘΕΑ κορούλα της και η κουμπάρα της κατρίνας, Κατερίνα επίσης(όχι που θα γλυτώναμε από αυτό το όνομα εδώ μέσα!!!!χαχαχαχαχαχ)ήταν όλες καταπληκτικές!!

ήμασταν η μασκότ του cosmos εχθές!!!όλες οι έγκυες μαζί!!!να το ξανακάνουμε βρε κορίτσια...μου άρεσε πολύ που βγήκαμε και είπαμε τα δικά μας!!!!

φωτογραφιες έχουν βγάλει η Κατρίνα και η Μαρία οπότε λογικά θα τις ανεβάσουν κάποια στιγμή!!!

εμείς θα φύγουμε για το εξοχικό σε λιγο οποτε θα τα πούμε πάλι αύριο!!!!

σας φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια..

τι κανετε ????

εγω μολις ξυπνησα,σιγα -σιγα θα αρχισω να ετοιμαζομαι για την επισκεψη στον γιατρο μας....

Χθες περασαμε υπεροχα!

Βασουλα μου γλυκια κι εγω χαρηκα πολυ που σε γνωρισα ..Ηταν πολυ ομορφα που μιλησανε 6 ολοκληρες κοιλιτσες!!!!!!!!

Καλα η Ελενα ειναι κουκλα και λιγα λεω ..Επισης η Ελλη της Μαριας ειναι μια πολυ ομορφη και ησυχη μπεμπουλα....

Κατερινακι μου λυπαμαι που θα κανω καιρο να σε ξαναδω θα ηθελα πολυ να εμενες θεσσαλονικη ..μηπως να το σκεφτεις ?????εχουμε και τριγωνα εδω χε χε !!!!!

siaki maraki Βασουλιτα σιγουρα θα τα ξαναπουμε ,αφου μενουμε κοντα

πριν γεννησουμε φυσικα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΓ Παρακαλω πολυ σε περιπτωση που επισυναψετε τις φωτογραφιες που βγηκαμε να ΜΗΝ βαλετε αυτες που βγηκα με κλειστα ματια ( μαρια κατερινα ξερετε για ποιες γραφω!!!) :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσούδια μου! Είστε όλες καλά; Ελπίζω να μην έχασα συγκλονιστικές εξελίξεις. Συναντηθήκατε οι Θεσσαλονικιές;! Τρίγωνα είχε; :P Περιμένουμε φωτογραφίες ε!

Η Βερόνικα μπήκε καθόλου αυτές τις μέρες;

Ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη γιατί είμαι πίσω κατά περίπου 40-50 σελίδες και μάλλον δεν θα προλάβω να τις διαβάσω γιατί πρέπει να πέσω με τα μούτρα στο διάβασμα (δίνω δύο μαθήματα για το Ανοιχτό όπου να 'ναι)!

Κατά τ' άλλα σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες που είδα στο FB, αγάπες. Ήταν πολύ συγκινητικές :blush: Ήρθαμε τα ξημερώματα από... ημέρα του μέλιτος κάπου στην Πελοπόννησο γιατί μάλλον βάρυνα πολύ και απότομα :dry:

Αυτά τα νέα από εδώ. Περιμένω τα δικά σας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Καλημέρα κοριτσούδια μου! Είστε όλες καλά; Ελπίζω να μην έχασα συγκλονιστικές εξελίξεις. Συναντηθήκατε οι Θεσσαλονικιές;! Τρίγωνα είχε; :P Περιμένουμε φωτογραφίες ε!

Η Βερόνικα μπήκε καθόλου αυτές τις μέρες;

Ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη γιατί είμαι πίσω κατά περίπου 40-50 σελίδες και μάλλον δεν θα προλάβω να τις διαβάσω γιατί πρέπει να πέσω με τα μούτρα στο διάβασμα (δίνω δύο μαθήματα για το Ανοιχτό όπου να 'ναι)!

Κατά τ' άλλα σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες που είδα στο FB, αγάπες. Ήταν πολύ συγκινητικές :blush: Ήρθαμε τα ξημερώματα από... ημέρα του μέλιτος κάπου στην Πελοπόννησο γιατί μάλλον βάρυνα πολύ και απότομα :dry:

Αυτά τα νέα από εδώ. Περιμένω τα δικά σας :)

korritsara mou na zhsete ki apo dw!

twra xreiazesai xekourash!

an ti mou ekanes twra! EAP!!!! 4 xronia prospathw na mpw gia metaptyxiako kai tipota,olo sthn trith kathgoria vriskomai :S:S ti gkantemia!!! ti na peis!!

h veroonika dystyxws.....to mwraki ths den ta katafere! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:( Πολύ πολύ δυσάρεστο νέο γαμώτο, γαμώτο :(:( Δε ρωτάω περισσότερα, πώς να 'ναι άλλωστε η κοπέλα... Μακάρι με το που θα νιώσει έτοιμη, να έχει καλά νέα.

Θέη μου της υπομονής είναι δυστυχώς αυτό. Πού θα πάει, εκεί που θα 'σαι έτοιμη να πεις "ε άντε στο...", θα κάτσει! Πάντα έτσι γίνεται τελικά. Εύχομαι στην επόμενη φουρνιά να 'σαι μέσα. Τι σε ενδιέφερε;

Μπέλλα :kiss: Είδα ylang ylang στο φαρμακείο και σε θυμήθηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου, τι κανετε?

Εγω τα ιδια, εδω δουλεια και ψυχοπλακωθηκα με τα δυσαρεστα νεα των κοριτσιων... :(:(:( Ειχα καιρο να μπω και μολις τα εμαθα...ΚΡΙΜΑ ΚΡΙΜΑ ΚΡΙΜΑ...

Να σας πω τα δικα μου. Ετρεχα στο ΙΚΑ για την αδεια μου, τωρα περιμενω τις υπογραφες απο τη δουλεια μου. Τελος του μηνα σταματαω! Βαψαμε χτες το δωματιο του Γιωργου, αλλα προεκυψε προβλημα και εσκασα χτες, ελπιζω να διορθωθει αμεσα και ανωδυνα (οσο γινεται). Και σημερα διαβαζω γι αυτα και λεω στον εαυτο μου οτι ειμαι χαζη και στεναχωριεμαι για βλακειες...

Κατερινα για αλλη μια φορα να ζησετε! :kiss: Πως περασατε την ημερα του μελιτος? Θελουμε φωτο απο το γαμο (δεν ξερω αν εβαλες αλλα εχω καιρο να μπω γιατι εχω τρεχαματα τελευταια).

Θεσσαλονικιες καλα περασατε στη συναντηση σας ε? Ωραιααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera apo tis omorfes spetses den exw diavasei tipota apo ta nea sas mono periliptika!!!vgike kai i kalliergeia pou ekana kathari kai exei ftoiaxei arketa i psixologia mou arkei na sas pw oti xipnisa 5:30 to prwi vgika sto mpalkoni na dw tin anatoli kai me xtipage ena yperoxo aeraki...filakia polla se oles kai na prosexete!!!!paw gia mpanio an den einai pagwmeni i thalassa!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες!

Πριν καμια ώρα ξύπνησα και περιμένω τη μαμά μου να ρθει να φτιάξουμε κολοκυθοκεφτέδες(έχω φάει κόλλημα τώρα)!

Κατερινάκι μου γλυκό ελπίζω να σου μείνουν αξέχαστες αυτές οι στιγμές....Να ζήσετε και πάλι!

Κορίτσια από Σαλόνικα,πρέπει να περάσατε ΤΕΛΕΙΑ στη συνάντηση,βαλτε φωτος να σας δούμε(οχι με κλειστά μάτια,καλα δε τα λέω Βασούλα?) :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera omorfes mannoules :):):)

kuoula mou na zisete kai apo dw me to kalo kai i mikri sas

ax! ti omorfa pou tha perasate ekei sti thesaloniki fantazomai :woohoo: theloume oposdipote foto :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ma de tha itan teleio na mporousame ola ta koritsia tou forum na vrethoume mazi, alla re koritsia exoume piasei oles tis akres tis xwras :P

siaki mou se poia perioxi tou rethymnou meneis??? egw emena perivolia, to fantazeste na exoume sinantithei???? pou douleueis sto rethymno?

simera tha pame thalassa :woohoo: :woohoo: :woohoo: ante perimenw pws kai pws

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Θέη μου της υπομονής είναι δυστυχώς αυτό.

Θέκλα, όχι Θέη :blush::blush::blush::blush:

Καλημέρα (-σπέρα) και στις υπόλοιπες. Ελπιδάκι και Βασιλική :kiss::kiss:

Αννούλα, πρόβλημα στα μερεμέτια; Λύνονται αυτά καλό μου. Υπομονή και με τα διαδικαστικά και σε λίγο θα ξεκουραστείς :kiss:

Χρύσα, κοντά ήμασταν (Ερμιόνη πεταχτήκαμε). Καλά είναι εκεί; Καλό μπανάκι :) Συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα!

Κι εμείς κάναμε χτες το πρώτο μας και μάλλον τελευταίο μπάνιο... Με παρότρυνση του άντρα μου (και με το νόμο πλέον) τα πέταξα όλα και ας κοιτάζει όποιος θέλει, όπως θέλει την κοιλάρα μου :angry:

31wksbeach.jpg

Παρεμπιπτόντως, έχει καμια άλλη πόνο γύρο από τον αφαλό (από μέσα εννοώ); Προχτές πήρα το γιατρό και είπε ότι το παθαίνουν πολλές γυναίκες και είναι από τη στάση του μωρού που πάει και κάθεται εκεί και πιέζει σε εκείνο το σημείο, που τώρα είναι πολύ ευαίσθητο. Οπότε δεν ανησυχούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

asta n apane katerinaki mou krima polu krima :(:(:(

kuo an ksana peis vlakia :angry: esy exeis kormara prepei na deis emena sa to happy hippo eimai :P:P:P kai olo paw thalassa kai deixnw ta kali mou :P:P:P kale ekanes mpanio??? ennow kolimpises?? ksereis giati sto lew?? egw proxtes pou pigame piga na kolimpisw kanonika kai me pire to varos tis koilias, fantazomoun oti mesa sto nero ta pragmata tha itan kalitera me to kentro varous logo tis anwsis allaaaaaaa :P:P:P

twra oson afora ton afalo sinexos mou simvainei kai malista niwthw entono pono, diplonome gia ligo kai kounaw to mwro na allaxei thesi :blush: o antras mou polu gelaei otan vlepei patousaki na xtipaei ekei :S

kai na kanw kai gw mia erwtisi koritsia i mikri mou einai iremi teleutaia de ti poli akouw noiwthw pou kai pou kati apales kinisis mallon xerakia :dry: na anisixisw??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia deite ti KATHARMATA uparxoun sto kosmo ILITHIOI, VOURLA POU NA PATHETE TO IDIO TERATA

koritsia to diavasa kai klaiw an einai dinaton dld

einai skliro deite to oses antexete

http://troktiko.blogspot.com/2010/06/bl ... _9661.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουο μου, να σου πω οτι ανοιξε η μπαλκονοπορτα και εκοψε (μαλλον) το καλωδιο του αιρ κοντισιον που συνδεει το κλιματιστικο με την εξωτερικη μοναδα. Και κυνηγαμε τον τεχνικο να ερθει να το φτιαξει και δεν ερχεται ο μ@λ@κ@ς. Και παλι μερεμετια, και παλι σκαψιματα, και το δωματιο βαμμενο μολις...χτες! Ελεος δηλαδη... :angry: Ξανα μανα...ΟΥΥΥΥΦ!!!

Αλλα εχω κολλησει ασχημα τωρα με τη Βερονικα, εχω σοκαριστει πολυ, οπως και με τη Diona! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...