Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 10!!!!!!!


Recommended Posts

Το θεμα με τη Μαρινιω ειχε ξαναπαιξει.Την ψιλιαζονται καιρο...

Παντα ηθελα να κανω τη Ματα Χαρι..!χαχαχχααχα!

Εγω παντως σελφ κλιαρ ειχα κανει βγηκε αχνη και μετα απο 9 μηνες γεννησα τον παιδαρο μου!

Πιθανότητα να βγει θετικο αλλα να μην υπαρχει εγκυμοσυνη παιζει μονο οταν γινεται ορμονικη θεραπεια ή σε περιπτωση πολυκυστικων οωθηκών.

Τεσπα....

Η Σωσω μουφα κι'αυτη!Ειναι στο φωτοσοπ οι φωτο!Το κανονικο ονομα ειναι θανασης ειναι σουβλατζης και τις ελευθερες ωρες κανει τη μανουλα στα φόρα!Η μοναδικη αληθεια που μας εχει πει ειναι οτι πραγματι παρακολουθει λοστ μετα μανιας!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχααχαχχααχχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πεθαινωωωω!χαχαχαχαχαχαχαχχααχαχαχα!

Μαρκερ μια χααααααρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!

Μωρε νααα!Γινεται να βρεθουμε mall?Pleaaaassseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα ειμαστε εκει απο το πρωι.Γι'αυτο! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Χαρα βαλε σε ενα μπιμπερο 25-30 μλ νερακι και 3-4 σπιθουρακια κιντερτε.Μεσα εκει ριξε σταγονιτσες αποτελ.Παρε τον γιατρο να σου ποσο γιατι παει με το βαρος.Πιστευω θα το πιει.

Περαστικουλια!Αντε μεχρι τους φρονιμιτες εχουμε μελλον!

Εμεις ημασταν βολτιτσα γυρισαμε γαλα, νανι.Εγω κομματια.Αυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 965
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να μαι και γω...καλε εννοειται οτι ειμαι αληθινη..εχω γυρισει ολο το κοσμο και σας γνωριζω μια μια..τυχαιο;;δε νομιζω..

οπως με λεει και η ελενη γκιουλιβερ..σχολιαζω τα ως εδω γραμμενα και συνεχιζω..

μαμακα 3 ποια εισαι ςσυ;;απο που κραταει η σκουφια σου;;εχεις 3 παιδια;;εκτος και αν εχεις γραψει πιο κατω και δε το εχω δει..παιδια εμενα η δικια μου προσπαθει να σηκωθει και επειδη το κεφαλι ειναι πιο βαρυ εχει ριξεθιι κατι πεσιματα..κατι κουτουλιδια..

και εννοειται απο το θοδωρη...αφηδτε..καρπαζοεισπρακτορας..

με μελανιες 8α γυρισουμε..

μυτομ ολο ξεσκεπαζεις θεματα ρε ρουφιανα..θα διαβασω και θα σας πω..

καλα να περασετε ευη..αν κξαι ηθελα να σε δω και σενα..ποτε γυρνατε;;τριτη πρωι αν μπορω και βολευει;;εντωμεταξυ τριτη γυρναει αλλ..χεστηκα..

φροσω περσασρικα..τι να πω..

ελενη χαιρομαι που πατε καλυτερα..

παιδια εγω παιρνω λιγοτερα πραγματα στη θαλλασα..1 φορα πηγα βεβαια..

σοφη;;;;;;

νανα...υπνο γρηγορα..

καλα εκανε και αυτοκτονησε..γιατι θα τον αυτοκτονουσαν στη φυλακκη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Αν κατάλαβα καλά η σουζανίτα είναι η μαμάκα3.

Το 3 πώς και το βαλες σουζανίτα μου και σε μπερδεύω με την μανούλα3.Αφού εσύ ένα παιδί δεν έχεις;

:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορτσούδια!!!

Πώς είστε σήμερα;

Ο γιος μου έχει κόψει τα μεταμεσονύκτια γεύματα και είμαι πολύ χαρούμενη!

Καλά βρε Σουζανίτα... εσύ τι φοβήθηκες και άλλαξες όνομα;

Και γιατί μυγιάζεσαι;

;)

Κορίτσια... δε γίνεται... θέλω κι εγώ συνάντηση το Σεπτέμβρη...

Εν τω μεταξύ έχω πολλές φίλες στη Θεσνικη...

Αν μάθουν οτι πήγα Θεσ και δεν τις συνάντησα... θα με σφάξουν!!!

Να δω πώς θα το κανονίσω...

Σωσώ!!!

Από τις 10 κοιμήθηκα χθες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!

Ντομ βλέπω Γκρεις Ανατομυ.Γι'αυτο κοιμαμαι αργουτσικα.Εεε παραμονευω εκεινη την ωρα γιατι ξερω οτι θα μπει και η Σωσω για να τη πειραξω λιγο....χιχιιχιχιχχιιχιχιχιχιιιιχι!

Νανουκα κοριτσακι εσυ θα κανεις επιδερμιδα!χααχχαχαχαα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μας.....

ρε κοριτσια μεχρι κ ο ανθιμουλης μας κοιμαται πλεον το βραδυ...τι θα κανω παναγια μου?λες κ εχω βρεφος αισθανομαι...παλι ξυπνησε καμποσες φορες....κ εγω πια δε μπορω να κοιμαμαι ετσι,εχω γινει ζομπι...στις 4 αναγκαστηκα να της δωσω γαλα..κ κοιμηθηκε μεχρι τις 8 παρα...

της πηρα αλλη αλοιφη για τα ουλα αλλα δεν ειδα χαιρι...

να εχει κατι αλλο το παιδακι μου κ να ποναει??αλλα τι?

ειλικρινα δεν ξερω πια τι να κανω.

ολα τα μωρα κοιμουνται εστω βραδυ.

δε με αφηνει να ξεκουραστω ουτε πρβωι ουτε βραδυ.

επι 24ωρου βασης ειμαι...

με την μαμακα τι παιχτηκε?ειμαστε σιγουρες οτι ειναι η σουζανα?

μαμακα αν μπεις πες μας καλε ποιο ηταν το προηγουμενο ονομα σου..γτ αλλαξες??

μη μας βγει κ το ονομα οτι δε σε θελουμε ρε αδερφε απλα βλεπεις τι γινεται εδω μεσα.κωλοχανειο εγινε παλι το μαμμυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρααα!

Καλυψώ και εγω στην ιδια μοίρα με σένα :(

και τα δικά μου χθες το βράδυ από δύο φορές ξύπνησαν και εγω αναγκάστηκα και έδωσα γάλα μπας και κοιμηθούν, τελικά στο κρεβάτι μας τα πήραμε και τα δύο..

μαρτύριο αυτός ο ύπνος..

και απο τις 7 στο πόδι

ευτυχώς τα κορίτσια κοιμούνται συνεχόμενα και δε ξυπνάνε καθόλου

εγώ αλοιφή για τα ούλα δεν εχω βάλει

στις 15 εχω ραντεβού με το γιατρό για εμβόλια, θα τον ρωτήσω

τα ούλα τους είναι πρησμένα, όμως ούτε ένα δοντάκι βρε κορίτσια

μασελάκι θα φορέσουμε στο τέλος :laugh:

εγώ απ' οτι κατάλαβα η μαμακα3 είναι η σουζανίτα

άλλαξε το όνομά της γιατί κατάλαβε οτι το φόρουμ είναι πολύ επικύνδινο..

δε σχολιάζω..

σας φιλώ κοπελιές

τα λέμε αργότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Markat μου, με 2 μωρά στο κρεβάτι μπορείτε να κοιμηθείτε;

Πολύ αγχώνομαι όταν ακούω τις διδυμομανούλες να μιλάνε...

Η πεθερά μου είναι δίδυμη και η γιαγιά μου είχε δίδυμες αδερφές...

Ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω...

Ναι Καλυψώ...

Η μαμάκα είναι η Σουζανίτα... σίγουρα!!!

Χθες είχα δει τη δημοσίευση της με το όνομα σουζανίτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Ευη κι εμεις δεν κοιμομαστε, τη θηλαζω 3-5 φορες στη διαρκεια της νυχτας κι ο γιατρος μου ειπε να μην της το κοψω αμα θελει γιατι δεν πολυτρωει κιολας και ισως το εχει αναγκη αυτο το γαλα. Οποτε απο τις 2-3 και μετα ξαπλωνω μαζι της και κοιμαμαι στο ενα πλευρο ετοιμη για θηλασμο...... Επλιζω μεχρι να χρονισει με καποιο μαγικο τροπο να τα κοψουμε αυτα τα βραδινα....

Οσο για τα νεα μελη, τους κινδυνους κτλ, μονο ενα ξενερωμα μου προκαλουν αλλα το ξεπερναω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια απο το ομορφο ηρακλειο!!!!!

σημερα ξυπνησα με φοβερη ορεξη!!!!!!!!

αντε να ξυπνησει και το τεκνο να παμε καμοια βολτα...

ειμαι τελειως καλα..δεν εχω μπουκωμα απλα ποναει λιγο το λαιμουδακι μου..

α χθες ηρθε ο μπαμπας μου να παρει τη μικρη να πανε λεει να φανε παγωτο!! :woohoo: :woohoo: (παχυνε λιγακι και νομιζει οτι ειναι 5 χρονων!!!!!! :laugh: :laugh: ).

μαρακι78 εχω πολυκυστικες ωοθηκες.. λες να ειναι παλι σε εξαρση γιαυτο να μην μου ερχεται περιοδος????

θελω να παω στο γιατρο αλλα ολο κατι συμβαινει την τελευταια στιγμη και το ακυρωνω...

μπραβο στον ανθιμουλη που δεν σηκωνεται τα βραδια...

καλυψουλα υπομονη...μια γνωστη μας ελεγε οτι ξυπνουσε το αγορακι της τα βραδια μεχρι να παει 2,5 χρονων.. τοτε του αλλαξαν το στρωμα μου κοιμοταν γιατι του πηραν μεγαλο κρεβατι και εκτοτε δεν ξανασηκωθηκε το βραδυ.. μηπως ενοχλει κατι την αγγελικουλα?? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας...ρε νανα δε σου λεω σημερα οτι θα βρεθω με την αλεκα γιατι θα σε παρουν τα ζουμια..

ευχαριστω ντομ για τισ πληροφο..

αρα εσυ ειναι σουζανα η μαμακα 3;;;οχι τιποτα..να ξερουμε...

και γω την επεσα νωρις ..κατα 1 παρα..

καλα κοιμηθηκαμε..το ματι καλυτερα σημερα..

ρε αυτη σερνεται παντου..ρακοσυλλεκτριασ..και μετα βαζει τα χερια της στο ματι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki_1978 έγραψε:

Η Σωσω μουφα κι'αυτη!Ειναι στο φωτοσοπ οι φωτο!Το κανονικο ονομα ειναι θανασης ειναι σουβλατζης και τις ελευθερες ωρες κανει τη μανουλα στα φόρα!Η μοναδικη αληθεια που μας εχει πει ειναι οτι πραγματι παρακολουθει λοστ μετα μανιας!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχααχαχχααχχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πεθαινωωωω!χαχαχαχαχαχαχαχχααχαχαχα!

Εν τω μεταξυ η Σωσω ειναι το ιδιο προσωπο με τη Θουλη.Βγαινει απο το Θανασουλη.Αλλα ειναι ψευδος ο τυπος και ειναι Θαναθουλη αρα Θούλη που μας κανει 11888.Τυχαιο?Δε νομιζω!!!!!!!!

Η Αλέκα πάλι είναι Αλέκος.Μουφα κι'αυτη.Έχει ενα χασάπικο και προμηθεύει σουβλάκια τον Θανάση.Ήθελε να γίνει μανούλα απο πολύ μικρός και φόραγε τα τακούνια της μαμας του αλλά η ζωή είχε αλλα σχεδια γι'αυτον.Με τα χρονια εβγαλε τριχες εγινε μπασα η φωνη....δεν τα καταφερε ποτε.

Η Βαγκ πάλι είναι η γοητευτική αστυνομικός-δόλωμα.Την έχει βάλει το CSI να κατασκοπεύσει το φόρουμ.Έχουνε γίνει πολλές καταγγελίες και η σέξυ μάμα καλείται να λύσει το μυστηριο.

To be continued......................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki78 πολλα κεφακια βλεπω σημερα.

χαιρομαι πολυ, παντα τετοια.που το ξερεις οτι με λενε αλεκο? ο "αντρας" μου στο σφυριξε?

ολο ελα αλεκο με ελεγε οταν ειχε βγει η καταραμενη διαφημιση. ευτυχως το εκοψε οταν ο δημητρης αρχισε να με φωναζει ΑΛΕΚΟ :blink::blink::blink:

σωσω σε αναμενω, πηρα και κουλουρακι θεσσαλονικης που σε αρεσει.

χθες ειχαμε πτωση της μικρης απο το κρεβατι του δημητρη.ο δημητρης πιο πολυ τρομαξε και εκλγαιγε παρα αυτη.αισθανοταν υπευθυνος ο τζουτζουκος μου.

εγω η μαλακο φταιω που τα εβαλα εκει μεχρι να αλλαξω σεντονια στης μικρης. τραβλιζε μετα το μαναρι μου :(

τεσπα ολα καλα οπως φαινεται.

vag που χαθηκες παιδι μου?

χρυσουλα που θα πατε χαλκιδικη?

εγω ιουλιο-αυγουστο-καλα να μαστε βεβαια- θα ειμαι καψοχωρα(πευκοχωρι) στο πρωτο ποδι.

μαρακι78 εμαθες εσεις που θα στε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα!Αλέκο(χεχε) δεν εμαθα ακομη!Ξέρω είμαι για δέσιμο.

Ελένη εκανες τσεκ απ μετα τη γεννα?Ξανακανε αν εχεις ιστορικο πολυκυστικων.Νομιζω θηλαζεις ακομη?Αν θηλαζεις συνηθως δεν ερχεται σωστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρουσα!!!

καλε Μαρακι που με πηρες χαμπαρι;; κριμα... αφου ημουν under cover! λετε τωρα να με μεταθεσουν αλλου;;;

το γελιο ειναι οτι τρελαινομαι για τα CSI!!!

εμενα ηταν η μαμα μου εδω και εκανα δουλειες. γι' αυτο χαθηκα...

μας αφησαν αϋπνους και για 2 βραδυα, το 1ο η ΜαριαΑννα, το 2ο ο Σπυρος, για να μην ξεχνιομαστε!

κομματια ειμαι! και τα δυο χερια μου σε ναρθηκες. η τενωντιτιδες επεστρεψαν και στους 2 αντιχειρες!

παιρνω και αντιφλεγμονωδη. να περασουν γιατι με τους ναρθηκες επιδη ειναι σκληροι φοβαμαι μηπως τραυματισω τα μωρα.

καλε τι χαμος εγινε εδω;;;;;

ηξερα οτι θα ειχατε ανοιξει το 10. αλλα δε διαβασα βεβαια τα υπολοιπα του 9. ΣΩΣΩ ΠΕΡΙΛΗΨΗ!

καλε ποτε θα βρεθειτε Αλεκα και που;;; να σε τηλ;;; εχω ορεξη για βολτα!

τα δικα μου νεο βιολι. ξυπνανε 8-8:30 και δεν ξανακοιμοθνται και μετα τα ξαναβαζω κατα τις 9:30. τωρα ξυπνησαν.

τα λεμε.... αν δε με μεταθεσουν στο CSI NY!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι!!!

Εγώ τι είμαι;

Θέλω να μάθω!!!

χαχαχα!!!

Μπράβο ρε Σωσώ...

Αχ... θέλω κι εγώ κουλουράκι Θεσνίκης!!!

Στείλτε μου 1 με κούριερ!

Από Δευτέρα λέμε να μεταφέρουμε τον Ανθιμούλη στο δωμάτιο του...

Πώς θα τον αποχωριστώ;

Ο άνδρας μου το πήρε απόφαση...

Προχθές τον ’’διέκοψε’’ τον μπαμπά του!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαγκ....παω ;αλεκα σημερα το πρωι..

η καλυψω συνεχιζει με το νεογεννητο..

η μαρκατ πηρα καινουργιο ψυγειο..εκανε και κατι ψωνια..

το μαρακι 78 πηρε 1 πουλμαν πραγματα για το παιδι να πανε για μπανιο..

η νανα ντυνεται πουαρω και ανακαλυπτει....οτι θελει..

η δημητρα ειναι καλα..βρεθηκαμε και με αυτην..πολυ καλη..δε τρψει το παιδι της..

η φροσω εχει γαστρεντεριτιδα..κολησε απο το μικρο..

ποιος αλλος;;;

η ευη χαθηκε...η σοφη πηγε στη μανα της..και ςιναι πολυ χαρουμενη..

η μαρκερ...που ειναι αυτη καλε;;

η ισμηνη κανει δουλειες για τα βαφτισια..

αυταααααααααα..και κλασικα η χρυσουλα..δε μας προλαβαινει να μας διαβασει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki_1978 έγραψε:

maraki_1978 έγραψε:

Εν τω μεταξυ η Σωσω ειναι το ιδιο προσωπο με τη Θουλη.Βγαινει απο το Θανασουλη.Αλλα ειναι ψευδος ο τυπος και ειναι Θαναθουλη αρα Θούλη που μας κανει 11888.Τυχαιο?Δε νομιζω!!!!!!!!

Η Αλέκα πάλι είναι Αλέκος.Μουφα κι'αυτη.Έχει ενα χασάπικο και προμηθεύει σουβλάκια τον Θανάση.Ήθελε να γίνει μανούλα απο πολύ μικρός και φόραγε τα τακούνια της μαμας του αλλά η ζωή είχε αλλα σχεδια γι'αυτον.Με τα χρονια εβγαλε τριχες εγινε μπασα η φωνη....δεν τα καταφερε ποτε.

Η Βαγκ πάλι είναι η γοητευτική αστυνομικός-δόλωμα.Την έχει βάλει το CSI να κατασκοπεύσει το φόρουμ.Έχουνε γίνει πολλές καταγγελίες και η σέξυ μάμα καλείται να λύσει το μυστηριο.

To be continued......................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ξεχασα την μαναδικη ντομ..καλα ειναι και αυτη..ολο ψαχουλευει φεικ μελη και ρωταει βεβ;ια και η δικη μας αποψη...

μαρακι τα λες θεεικα..σουβλατζης,ε;;ψηνομαι τρελα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...