Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 10!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 965
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια εγω δεν τον βαζω πολυ στη στρατα..αντε κανενα 15λεπτο και αυτο μερα παρα μερα...πρωτον αφηνιαζει, πιανει τα παντα να τα ριξει..τα σκαμπω από τη νησιδα της κουζινας παραλιγο να τον πλακωσουν προχθες, μπαινει από μεσα από την κουζινα και τραβαει ο,τι πομολο βρει, και το καλυτερο του να κοπαναει ό,τι κραταει οπου φτανει...και δευτερον με αποθαρρυνε και ο γιατρος και η νονα του γιατι μου μιλησαν για υποποδιαση :(:(

τελος παντως τοσα παιδια δεν εχουν παθει τιποτα ;);)

καλα εγω στη μικρη επαρχιακη πολη δεν εχω καμια ελπιδα να σας γνωρισω..μονο αν κανετε εκδρομουλα προς τα εδω :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλες αφαγιες ρε γμτ το μικρο αυτες τις μερες

το φαι το μισο την φρουτοκρεμα τη μιση

τα φτυνει τα εκφεντονιζει

μαλλον τα δοντακια θα ειναι εβγαλε και τα 2 απανωτα

και ο μεγαλος εχει λιγες αφαγιες αλλα ενταξει τρωει με λιγο καραγκιοζη

και αυτου ειναι ετοιμα τα 2 κατω και δε λενε να βγουνε

με την αλοιφη αγκαλια ειμαστε ολη μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανούκα έγραψε:

Θυμάστε το περιστατικό με τον μπαμπά που ξέχασε το παιδάκι του στο αυτοκίνητο και τελικά πέθανε;

Είπανε οτι αυτοκτόνησε ο μπαμπάς και απλά δεν το δημοσιοποιήσανε ακόμη...

Πολύ κρίμα... έχει ακόμη 2 παιδάκια!

νανουκα πλακα κανεις!!!!!!!

αυτοκτονησε??????????

τον λυπαμε ρε γαμωτο.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχώς...

αν και ακόμη δεν το είπανε επίσημα...

μου το είπε ο άνδρας μου...

Μάρκερ μου αν πονάνε τα δοντάκια τους είναι λογικό να μη θέλουνε να φάνε...

Θα επανέλθει η όρεξη...

Η γιατρός μου δε μου έδωσε κρέμα γα τα δοντάκια... είπε οτι ανακουφίζει μόνο για λίγα λεπτά, οπότε δεν υπάρχει λόγος να τη βάζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι νανα μου κι εμενα το ιδιο μου ειπε

οτι τσαμπα φαρμακακι δινω

αλλα ελα που δεν μπορουν να κλεισουν ματι και ουρλιαζουν

οποτε τους βαζω την κρεμουλα και τους περνει ο υπνοε και ενδιαμεσα - την ημερα μονο αυτο - μου ξυπνανε αρκετες φορες αλλα τα εχω στο καροτσι - οποτε κουναω και παλι νανι

ασχετο αλλα

δε εριξε μαι ματια στη σελιδα που σας εδωσα;

καθομαι και διαβαζω απο χθες το 1ο οκτωμβριανες μανουλες που ανοιχτηκε

ειμασταν η Χρυσουλα , Το Μαρακι , η Νανα , η Ισμηνη , η Καλυψω ,η vag , εγω που ειχαμε πολυ τρελλη παρλα

τα διαβαζω και λεω τι περναγαμε τοτε βρε κοριτσια

πολυ γελιο ριχνω ωρες ωρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια θα ήθελα ανοιχτά τη γνώμη σας για κάτι.Δεν ξέρω αν διαβάσατε το ποστ ¨μακρια από τα τεστ φαρμακείου¨ από τη Μαρινιώ.Εχει γίνει μπάχαλο εκεί μέσα.Μπήκα κι εγώ να της συμπαρασταθώ, βλέπω κατά καιρούς που προσπαθεί το κορίτσι να μείνει έγκυος και όλο άτυχη είναι.Μάλιστα της απάντησα κι εγώ για να της συμπαρασταθώ, αλλά γίνεται της που...Εννοούν κάποιες εμμέσως πλην σαφώς ότι γράφει ό,τι γράφει επίτηδες για να επισκιάσει τη χαρά κάποιου μέλους όταν ανακοινώνει εγκυμοσύνη, κάτι ευχαριστο κλπ.Εχετε παρατηρήσει κάτι τέτοιο;Τι να πιστέψω πια εδώ μέσα γαμώτο;Fake users, φεικ ιστορίες;Τι γαμώτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτή δεν ανακοίνωσε οτι είναι έγκυος;

Ντομ μου...

Οι φέϊκ είναι παντού!!!

Είναι γύρω μας!!!

Αν ψάξεις καλά... όλο και κάποιον θα βρεις!!!

χαχαχα!!!

Δε βαριέσαι...

Άνθρωποι είναι κι αυτοί... απλά έχουν 1 κενή ζωή...

δεν έχουν να ασχοληθούν με κάτι καλό και ευχάριστο για τη ζωή τους... νομίζουν οτι με το να μπουν σε 1 παρέα και να την κάνουν μπάχαλο θα διαπρέψουν!!!

& επειδή είμαι σίγουρη οτι κάποιος από αυτους μας διαβάζει, έχω να του πω οτι απλά μας διασκεδάζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανούκα έκανε λέει 2 σελφ κλιαρ και βγήκαν αχνά θετικά και τα 2, και κάνει μετά χοριακή και είναι αρνητική.Η αλήθεια είναι ότι για το ανάποδο έχω ακούσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλά γράφονται χοντράδες.¨είσαι γελοία, πόσο θα δουλεύεις τον κόσμο¨, ¨ξεσκεπάστηκες κοριτσάκι¨ κι άλλα τέτοια.Εχω κουφαθεί!Καλά να ψιλιαζόμαστε τα καινούργια μέλη, αλλά και τα παλιά; ! Εγώ πάντως είμαι αληθινή, ρωτήστε και τη Σωσώ που με είδε ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

&που ξέρω εγώ οτι η Σωσώ είναι αληθινή;

χαχαχα!!!

Βρε Ντομ μου, μην έχεις ανασφάλειες!

Σε πιστεύουμε!!!

Άλλες δεν πιστεύουμε...

Αυτά που λένε για τη μαρινιώ, δεν τα είχα προσέξει...

Δεν εκφέρω άποψη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμ λεω κι εγω

μα κανια δε χαιρετε

καμια δεν το ειπε

ε πειτε το βρε κοριτσια ειδοποιειστε κι εμενα

να χαρουμε ολες μαζι

μα καλα ανησυχια ολες μαζι μας επιασε;

χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα δε το προλαβα!!!

η Σωσω ειναι σιγουρα φεικ

το ειχα καταλαβει

μην κοιτατε τις φωτο που στελνει ειναι φωτομονταζ χα χα χα

κι αυτη με το δημητρακι

θα το ανακαλυψω πως την εφτιαξε χα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marker και Νανούκα με κάνατε και γέλασα, γιατί είμαι αρκετά τσιτωμένη με το θέμα.Εχω δει τσακωμούς και τσακωμούς, με κυρίαρχο θέμα το θηλασμό, αλλά τέτοιο πράμα πρώτη φορά εδώ και 2 χρόνια.

Κορίτσια το τι γίνεται εκεί μέσα, έχω...έχω χάσει τα λόγια μου.Σιχάθηκα, ευτυχώς που είστε εσείς θα είχα αποχωρήσει.

Μωρέ καλά είπε μια από μας, δε θυμάμαι ποια, όταν είχαμε φέικ, ότι μόνο σε μας μπαίνει και γράφει.Την καλύτερη δουλεια κανει.

Αλλά βλέπεις τα αγαπάω πολύ τα κορίτσια του ¨προσπαθώ¨ και αν ξέρω, τους δίνω καμια συμβουλή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια,εμεις πριν καμια ωρα γυρισαμε πηγαμε για καφεδακι και μετα θαλασσα...ο μπεμπης μουρμουρησε λιγο...ηταν το δευτερο του μπανακι...αχ ηταν ωραια..μια μερα χαλαρωσα και εγω....τον εκανα μπανιο ηπιε το γαλατακι του και κοιμαται....πρεπει να τον προσεχω πλεον σημερα ενα λεπτο τον αφησα και καταληξε να ειναι σε αλλη θεση στο κρεβατι...ευτυχωσ δεν επεσε....βρε κοριτσια τον τσιμπισαν τα κουνουπια ....και η γιατρος μου ειπε να του βαλω φενιστιλ...εσεις το εχετε δοκιμασει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε... χαχαχα!!!

Πολύ γελάω!!!

Θα ετοιμάσω τα σαντουιτσάκια μας κια λέω να την πέσω...

Έτσι κι αλλιώς, όλες μετά τις 11 μπαίνετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και από μένα

κοιμούνται τ' αντράκια μου και τα κορίτσια έτοιμα είναι..

σε λίγο θα μπω να κάνω ένα μπανάκι και θα την πέσω και εγώ..

και εγώ ζηλεύω που θα βρεθείτε..

τι καλά θα ηταν να σας γνώριζα από κοντά!!

λοιπόν εύχομαι να έχετε ένα καλό και ήσυχο βράδυ

θα τα πούμε αύριο

σας φιλώ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια αλλαξα το ονομα μου γιατι καταλαβα ποσο επικυνδινα ειναι εδω μεσα.......εγω δεν σας ξαναενοχλω γιατι πιστευω πως νομιζετε πως λεω ψεμματα ενω λεω την αληθεια...αλλα δικαιωμα σας ειναι....εχετε δει πολλα εδω μεσα...στεναχωριεμαι λιγο γιαιτ νομιζα πως βρηκα μανουλες που γεννησαν την ιδια περιοδο με εμενα και μου αρεσε πολυ το παρεακι σας ,αλλα δεν πειραζει...να ειστε παντα καλα και να χεραιστε τα παιδακια σας...και οποια ειναι η διαχηριστρια ας σβησει τον λογαριασμο μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια και εγω πριν μεινω εγκυος την ρινουλα ειχα κανει ενα τεστ και ειχε βγει μια πολυ αχνη γραμμουλα..εκανα χοριακη και βγηκε αρνητικη.

μετα πηγα στον γιατρο με το τεστ στο χερι και του ειπα τι σημαινει αυτο και μου ειπε κατι για βιοχημικη κυηση δεν πολυθυμαμαι..

γιαυτο σε αυτο το θεμα μην ειμαστε απολυτες...

δεν ξερεις ποτε τι συμβαινει..

οσο για τους φεικ ορισμενοι κανουν καραμπαμ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικοοοοο

καλε σημερα νομιζα οτι ειχε κλεισει το καφε λεω δεν ειναι η γεωργια εδω και παει το κλεισαμε το μαγαζι δεν σκεφτηκα οτι πηγαμε στο 10.

καλυψω τα δυο δοντια ακομη δεν εχουν βγει ειναι λιγο το ενα το μεγαλο και το αλλο διπλα ισα που εχει σκασει χτες το βραδυ πονουσε και του εδωσα ντεπον το εκανε εμετο δεν το μπορει με τη συριγγα του το εδωσα αλλα δεν του αρεσει εχει αρχισει να τρωει και πιπιλα που πρωτα δεν την ηθελε καθολου την τριβει πανω στα δοντια, αντε να βγουν να ηρεμισουμε.

τελικα αυριο παω κομμωτηριο μετα απο πολυ καιρο μανικιουρ πεντικιουρ για να παω στο γαμο καπως καλα.

που ειστε ολες καλε;

παω να κοιμησω τον μπεμπακο δεν εχει κοιμηθει ακομη.

και για τη σουζανιτα πολυ στεναχωρεθηκα τελικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...