Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

οπως και να εχει ελενη μου δεν εχει και πολλα περιθωρια ο παιδαρος σου!!!αντε μικρε κανε την εμφανιση σου,εχεις σκασει την μανουλα!!!!

αθηνα μου καλωσηρθες παλι στην παλιοπαρεα :D :D :D :D :D ευχαριστω για τα καλα σου λογακια!πλησιαζεις και εσυ!!!!αχ με βλεπω τελευταια και καταιδρωμενη!!!χαχαχαχαχαχαχα!!!

βαλεντινα χαρηκα που ειδα νεα σου μετα απο τοσο καιρο!!!χρειαζεται τον χρονο της η μπεμπα σου!!!!μην αγχωνεσαι!!!!ευχαριστουμε για τις ευχουλες σου!!!ανυπομονουμε για τα μπεμπακια μας!!!!!!!να σου ζησει και παλι το κοριτσακι σου!!!

γεωργια μου καταλαβαινουμε οτι ο χρονος σας ειναι περιορισμενος!!!!θα περιμενουμε καποια στιγμη οταν χαλαρωσετε να μας πεις τα νεα σας!εγω κλασσικα εδω θα ειμαι!!!θαμωνας!!!!χαχαχαχαχαχα!!ευχαριστουμε για τις ευχουλες σου!!

αργυρουλα μου καλε γιατι βιαζεσαι????κατσε να μου κανεις παρεουλα!!!αχ τελευταια τελευταια με βλεπω!!!!ουφ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

lina86 έγραψε:

κορίτσια με το καλο σε ολες σας να πανε όλα καλά,και να ειναι γερά και καλότυχα τα μωρά μας.Συγχαριτήρια σε οσες κοπέλες τα κρατανε αγκαλίτσα!!!θα ειμαι και εγω εδω an-n μέχρι το τέλος,καθώς γεννάω 17/7 για φυσιολογικα παω αλλα δεν εχει κατεβει ακομα αρκετά.

τα βλαστοκυτταρα και εγω δωρεα θα τα κάνω.

αααα!!!ωραια θα εχω μια μικρη παρεα... να μπαινεις πιο συχνα βρε κοριτσι!!να τα λεμε!!!μη μεινω και γω σαν τον κουκο!!!! :lol::lol::lol::lol: ευχαριστουμε για τις ευχουλες σου και με το καλο και το δικο σου νινακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argyroκαι γω μια απο τα ιδια ειχα σημερα πητ και δεν λεει να βγει τωρα ξανα παρασκευη και βλεπουμε και μενα δε λεει τπτ για προκληση ο γιατρος κ αυτη η ζεστη σημερα αστα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήσπέρα ομορφιές!

Νατάσσα να σου ζήσει αστέρι μου!!!

Κική και Κατερίνα! με το καλό, με ένα πόνο! όλα θα πάνε τέλεια, σας σκεφτόμαστε!!! Περιμένουμε νέα σας!

Βαλεντίνα κοπ΄λα μου! Τρέχεις? Βάλε φωτό να δουμε τη μακρομαλλούσα! Και οι υπόλοιπες ναι? άντε να δουμε μωράκια!

Αναστασία όμορφα πολύ τα πραματάκια! Με γειες! κι εμεις έχουμε σκατομαζώχτρα!

Ελένη!!! Πέρασες και ΠΗΤ και τπτ??? Αλήθεια πόσο σε αφηνει ακόμα?

Αστερια μου σορυ αν ξεχασα κάτι! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρουλα ευχαριστω πολυ!!!ποσο την πηρατε τη σκατομαζωχτρα????εχετε αυτη με τ'ανταλλακτικα?

μωρε ποναω κατα διαστηματα...λετε να κανει την εκπληξη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αναστασία την πήρε ο Χάρης απο E-baby μαζί με ανταλλακτικα (κασσέτες) πολύ πιο φτηνα απο ότι το βρισκαμε εδω. Θα ρωτησω και θα σου πώ!

Πως πάς σήμερα? πονάς ακόμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια :) !!!

HaraAbel σε λίγο πάω για περπάτημα :laugh: ...έλα να πάμε μαζί :laugh: !!! :kiss::kiss:

Γεωργία μου να είσαι καλά και φιλιά στο νινί σου!!! :laugh:

Eleniteo ναι να τελειώνει μέσα είπε γιατί το σπέρμα βοηθάει να έρθει ο τοκετός :ohmy: !!!

Αργυρώ μου πέρασα τέλεια...ξεκουράστηκα πάλι :) !!! Ο γιατρός κατάλαβε ότι έχω πολλές πιθανότητες να γεννήσω μέχρι την Κυριακή γιατί το μωρό κατέβηκε λίγο και ο τράχηλος μαλάκωσε (με εξέτασε από κάτω)...μου είπε να βοηθήσω την κατάσταση με το περπάτημα...επίσης έχω ψιλοπονάκια και στο τελευταίο καρδιοτοκογράφημα (το έκανα Τετάρτη) έδειξε ότι η μήτρα ξεκίνησε ψιλοσυσπάσεις...έτσι είπε να περπατήσω πολύ και να κάνω σεξ για να βοηθήσω :blink: ...ωστόσο αν δε γεννήσω μέχρι την Κυριακή θα με βάλει με πρόκληση γιατί το βάρος του μωρού θα αυξηθεί πολύ!!! :ohmy:

Αυτά κοπελιές...να είστε καλά και τα ξαναλέμε...φιλιά σε όλες :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου..

Τι κάνετε??

Να ευχηθώ κατ’ αρχήν σε όλες τις μανούλες να σας ζήσουν τα αστεράκια σας και να τα δείτε όπως επιθυμείτε..

Για τις υπόλοιπες που είναι ακόμα στην αναμονή κουράγιο έμεινε πολύ λίγο ακόμα..

Μίλησα πριν από λίγο με την Κατερίνα79

Γέννησε στις 04:45 τα ξημερώματα με Φυσιολογικό τοκετό μια υγιέστατη Θεά!!!! :woohoo: :woohoo:

3390γρ και 49εκ.!! :woohoo:

Δεν την ταλαιπώρησε καθόλου η μικρή! Όλα πήγαν τέλεια..

Αναστασία μου προσπαθεί να σου στείλει μήνυμα εδώ και πολύ ώρα αλλά δυστυχώς δεν τα καταφέρνει.Έτσι της είπα ότι θα σας ενημερώσω εγώ.

Να της ευχηθώ και από εδώ λοιπόν να χαίρεται την ΘΕΑ της!! Καλή λοχεία Κατερινάκι..

Φιλιά σε όλες!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφουλες!!!!

Χαρα μου οκ!!!εμεις την πηραμε 10ευρω και ειχε μεσα ενα ανταλλακτικο.σημερα δεν ποναω οπως εχθες.αλλα ερχονται και παρερχονται τα πονακια.

Αθηνα μου με το καλο κοπελα μου!!!!!

Κατερινακι μου να σου ζησει η κουκλαρα!!!!!!!!!!!!!!!!να ειναι γερη και καλοφωτιστη!!!!!μπραβο κοπελα μου ολα πηγαν υπεροχα!!!!!!!καλη λοχεια να εχεις κοριτσακι μου!!!!!!

Χρυσα μου ευχαριστουμε πολυ που μας ενημερωσες!δεν πειραζει που δεν μπορεσε να μου στειλει μνμ,αρκει που ειναι καλααααααααααα!!!!!!!!

μακιαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ

ΜΟΝΙΣ ΦΕΥΓΩ ΠΑΩ ΕΚΤΑΚΤΟΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ..ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΣΑΣ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΤΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΜΟΥ

ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΗΔΑ....ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ!!!

ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΠΟΛΥ Κ ΚΛΑΙΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Κ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΣΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΝ!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα θα πάνε όλα καλα!

Έχεις όλες μας τις σκεψεις...χαλάρωσε μια χαρα θα ειναι το μωρό σου :kiss:

Κατερινα μου να σας ζήσει η ομορφιά!!!

Χρύσα! Ευχαριστουμε για την ενημέρωση!

Αναστασία από Αμαζον 40€ με 6 ανταλλακτικες κασσέτες την πήραμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kai apo emena.simera piga ston giatro mou gia kardiotokografima kai ola pigan kala.tin triti mou zitise na ksanapaw na me koitaksei apo katw :S !pantos emena to mikro mou oli mera den me enoxlei katholou alla to vradi....den stamata na klotsaei kai me pianoun ponakia.

oso gia to sex to exw akousei kai egw oti voithaei to sperma alla se afto to mina kai me tis ragades pou ekana stin koilia prospathisa me ton antra mou alla den mporw kai ksenerwsa :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΤΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ!!ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτακι μου γεννας καλη μου????εχουμε την ιδια πητ εμεις!!!!!ολα καλα θα πανε!!μην ανησυχεις!!με κανεναν πονο κοπελα μου!η σκεψη μας σε ακολουθει!!!με το καλοοο να την παρεις αγκαλιτσα!!!!

χαρα μου πολυ καλη προσφορα μου ακουγεται!!

λινα μου σε ποια εβδομαδα εισαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια χαρα κοριτσακια μου!!!

Κατερινακι να σου ζησειιι η κουκλα σου!!!αργησε αλλα ...ειναι μια θεα εμαθα!!!χαχαχχαχαχα φιλακια στα μπουτακια της!!!να σας ζησει!!!

Γιωτακι μου ,μην στενοχωριεσαι κοπελα μου!!η σκεψη μας μαζι σου και οι προσευχες μας!με το καλο το μωρακι σου !!!ευχομαι ολα να πανε καλα!!!περιμενουμε νεα σου!

Αθηνουλα μια χαρα σε βλεπω!!!ο ιατρος σου αστερι!ενα κι ενα κανουν δυο..ο δικος μου για σκοτωμα!!!αμα δεν τον δειρω μεχρι να γεννησω θαναι τυχερος....... ο παπ...ρας!!!

Σημερα κοριτσακια μου ειχα καρδιοτοκογραφο 11 η ωρα το πρωι!παμε λοιπον στην κλινικη και με βαζουν τα κοριτσια (μαιες)στο μηχανημα...ολα καλα μεχρι εδω..περναει η ωρα και καπου στη 1και μιση με βγαζουν απο το μηχανημα και μου λενε οτι οπου ναναι θα ερθει και ο ιατρος μου.............. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: εδω γελαμεεεεεεεεεε :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: περιμενουμε...περναει 1 ωρα...περιμενουμε......περνανε 2 ωρες.......περιμενουμε.............περνανε 3 ωρες.....περιμενουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε και φτασαμε αισιως στις 4 ωρες :angry::angry::angry::angry: αρχιζω να ουρλιαζωωωωωωωωωωω.....βρειτε τον ιατρο μου γιατι εγω φευγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω......... :huh: και ωωωωωωωωω.....θαυμαααααααα.....βρηκαν ξαφνικα τον ιατρο μου στο τηλεφωνοοοοοοο.........και?????????ειχε φυγει εντελως απο την κλινικη!!!!!ειναι ενας μαλ...κας....τυχαιο?δεν νομιζω!!!

παιδια..σαλταρα..ερχεται η μαια και αρχιζει να τον δικαιολογει οτι του ετυχε ενα εξωμητριο και παπ..ριες...και μου λεει θα σε κοιταξω εγω απο κατω...

με κοιταζει και δεν ηξερε να πει αν τελικα εχω διαστολη η οχι :dry: και μου λεει αφου την ρωτησα εγω..αααα δεν ειστε ετοιμη ακομηηηηη....λες και δεν το καταλαβα απο μονη μου αυτοοοο!!! :angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Τελος μου λεει η μαια οτι αμα δω λιγο αιματακι να μην τρομαξω...και ειδα οταν πηγα τουαλετα ...και τρομαξα γαμωτο...ευτυχως η μπεμπα δινει κλωτσιδια και με ησυχασε...εσας σας ετυχε αυτο?μετα απο εξεταση απο κατω να τρεξει λιγακι καφε?εμενα μεχρι τωρα στην εγκυμοσυνη ουτε σταγονα δεν ειδα αιμα και τρομαξα γαμωτο..και δεν θελω να παρω τον ηλιθιο ιατρο μου γιατι τα εχω παρει και θα βρισωωωωω.....

αν κοριτσια δεν ημουν 38 εβδομαδων ...θα ειχα αλλαξει ιατρο ΣΙΓΟΥΡΑ!!!

ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥς ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΚΑΘΙΚΙΑ...ΣΑΛΤΑΡΑ...ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΕΠΡΙΞΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ! Πώς να μην έχεις νευρα! Τόσες ώρες στο περίμενε...Απιστευτος!

Αλλά και να του έτυχε κάτι... δεν ειδοποιουσε νωριτερα?

Και αυτη η μαια??? Πλάκα κάνει? Μάλλον ειδε αιμα στο χέρι της γι αυτο σου ειπε! Δε ξέρω να σου απαντησω γμτ, εμενα όσες φορές με ψαχουλεψε δεν ειδε αιμα και πάντα μετα βάζει ξανα υπερηχο να ακουσουμε τη μπέμπα... Βέβαια εμενα ο τραχηλος δεν έχει καθολου διαστολη, τπτ...δε ξερω μηπως παιζει ρόλο αυτο :dry: ... Θέλεις να ρωτησω το γιατρο μου?

Κι εμεις πήγαμε στο γιατρο πάλι σημερα να δουμε μηπως αλλαξε κατι...και μαντεψτε!!! τπτ!!! Η μπέμπα απλά άλλαξε πλευρο...απο αριστερά πήγε δεξια. Ο γιατρος με ρώτησε αν θέ'λω να περιμένω (υπάρχει περιπτωση σε 1-2 εβδομάδες να σφηνώσει αφου κουνηθηκε! Δε το συζήτησα καν! Δευτερα πρωί μπαινω Γαια και μεσημέρι 3-4 πρώτα ο Θεός έχω τη μπέμπα αγκαλίτσα! έχω άγχος λίγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μου απαραδεκτος!!!!ο,τι και να πω ειναι λιγο..στα ειπα και πριν αλλα θεωρω πως πραγματικα δεν πρεπει να λεγεται γιατρος αυτος..δεν κρινω φυσικα για οσες κοπελες διαβαζουν μονο απο το σημερινο αλλα και γενικα απο ολη τη παρακολουθηση της εγκυμοσυνης σου απο την αρχη ως και τωρα!σου προτεινα και πριν θα στο προτεινω και τωρα!απο τα χρηματα που σου εχει ζητησει να του δωσεις η το 1/4 η το 1/2 και πολλα του ειναι!τι γαιδαρος!!συγχιζομαι ρε φιλεναδα!εγω εδω δεν εχω πληρωσει τπτ σε καμια εξεταση(υπερηχο,ντοπλερ,εξετασεις αιματος κτλ,επισκεψεις στη μαια) και ειχα την καλυτερη αντιμετωπιση.στους δε μηνιαιους υπερηχους μας κρατουσαν πανω απο 30 λεπτα.και εσυ που εχεις δωσει του κοσμου τα χρηματα εχεις αυτη την αντιμετωπιση?συγχιστικα!

Χαρα μου!!!!τερμα τα ψεμματα και για σενα ε????μην εχεις αγχος!το μονο που πρεπει να σκεφτεσαι ειναι την μπεμπουλα σου!!!θα την εχεις αγκαλιτσααααα την δευτερα!!!!!!με το καλο κοριτσακι μου!!!!ολα καλα να σου πανε!!!!θα σε σκεφτομαστε!!!!εχεις σκεφτει ποια θα ειδοποιησεις???θα περιμενουμε με ανυπομονησια τα νεακια σου!!!!!αχ!!!!και γω θελω μωρε!!!

αχ κοριτσια εγω σημερα εχω πεσει σχεδον σε καταθλιψη.εβγαλα 3 ραγαδες.οι 2 ειναι πολυ μικρες+η μια ειναι στον ομφαλο απο πανω..με πιασαν τα κλαμματα και μου εταξε ο αντρουλης μου laser!και θα το κανω κοριτσια!!!δεν θα το αφησω ετσι!θα περιμενω να επανελθει το σωμα μου και μετα θα παω να χτυπησω ενα laseraki!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερα! Μολις πηρα μνμ απο το yiotaki μας οτι γεννησε ενα υγειεστατο κοριτσακι 2500 κιλα και ειναι και οι δυο τους καλα!

ΥΙΟΤΑΚΙ ΝΑΣ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩς ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοο!!!!!να σας ζησει κοπελα μου το κοριτσακι σας!!!!!!να ειναι γερη και δυνατη και εσεις επισης!!!!!καλη λοχεια κοπελα μου!!!!!

γεωργια μου ευχαριστουμε για την ενημερωση!!αν θες πες της τις ευχες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτά!!! Συγχαρητήρια! Να σας ζήσει η κοπέλάρα σας! Μια χαρα πήγαν όλα και έχετε αγκαλίτσα το κουκλί σας!!! Χάρηκα πολύ με τα νέα! :kiss:

Ευχαριστούμε Γεωργία!

Αναστασία μου ευχαριστώ πολύ! Θα μπει ο Χάρης μαμμυ να σας γράψει...πλάκα πλάκα όσα τηλέφωνα έχω ειναι απο κοπέλες που ειναι ήδη μανουλες...δε θα προλαβαινουν να γραψουν, τρεχουν τα αστεράκια!

Όσο για το θέμα του γιατρου της Αργυρώς δε το ξερα πως έχει κάνει και άλλα...απλά ειναι κριμα να την αφηνει να περιμένει και να αγωνια ... :(

Για τη ραγάδα μη στεναχωριέσαι... κι εγω ειχα φαει φρικη αλλά μου πέρασε! Και αφου σου έταξε ο καλός σου lazer μη το συζητάς!!! ;)

...Εμένα μου έχει τάξει δώρο ζυζάκια! χαχαχχαχαχαχα :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι να σας ζησει αγαπη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κατερίνα79 και σε εσενα ευσομαι να την δειτε την μπουμπου όπως επιθυμητε!!!!

εμεις ειμαστε στο σπίτι 3 μερες με τον μπέμπη, παμε καλα ειναι πολύ υσηχος ο καλός μου και εχει ενα πολύ σταθερό προγραμμα υπνου και φαγητου!!! όσο για τον θηλασμό κορίτσια θέλει ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ στην αρχη!!!! ποναει λίγο, μπορει να ματωσουν οι θηλες σας γιατι ειναι πολύ μικρα μωρε τα νεογεννητα και δεν ξερουν να πιανουν καλα την θηλη!!! εγω εχω φτασει αρκετες φορες ηδη στο αμην και λεω παναγία μου να δωσω μπουκ΄'αλι να ηρεμησω, αλλλά ο μπέμπης μου αξίσει όλη μου την προσπάθεια!!!!! πονάω ακόμα λίγο από την καισαρική, αλλα οχι κατι πολύ σπουδαιο!!!! απλά ακόμα δεν μου έχει πεσει η κοιλίτσα!!!!!χιχιχιχι!!!!

σας βαζω μια φωτο του μπέμπη μου!!!!!! ειναι τοσο τελειος!!! καθε φορα που τον κοιταω λιωνω!!!!!! Σημερα γινόμαστε μιας εβδομαδας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
    • Είχε ζοριστεί που με έβλεπε τότε με τους εμετούς συνέχεια ξαπλωμένη γιατί ερχόταν και με πείραζε  για να σηκωθώ μετά από ένα σημείο άρχισε να μου τραβάει και τα μαλλιά για να με σηκώσει 😅 τωρα όχι γιατί την παίρνω αγκαλιά αλλά επειδή περπατάει κιολας Εεε δεν την ζητάει συνέχεια την αγκαλιά αλλα οποτε απλώσει χερι να την παρω την παίρνω απλά δεν θα την κρατήσω πολύ ώρα μετά από λίγο την αφήνω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...