Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

Κοριτσακια μου σημερα ειμαι καπως διαφορετικα...εχω πονακια κατω στα οστα του κολπου εκει καταλαβατε......στη μεση επισης και πονακια περιοδου ελαφρια...ειμαι εξουθενωμενη λες και εσκαβα και δεν μπορω να κανω μεγαλα βηματα κατα το περπατημα...Νιωθω πως αυτη τη βδομαδα θα γεννησω..δεν ξερω ,ισως κανω λαθος αλλα ετσι το εχω σαν διαισθηση..ειναι και τα πονακια στα οστα που δεν τα ειχα και νιωθω σαν να εκανα σεξ 100 φορες σε μια μερα..δεν ξερω πως να περιγραψω αλλιως αυτο που νιωθω κατω...σορρυ για την περιγραφηηηη :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι ομορφα ρουχαλακια!!!μουρλια ειναι!!!με το καλο να τα φορεσει η καραμελιτσα σας!!!

Αυτο που πηρατε εσεις μαρεσε περισσοτερο φυσικα!!χαχχαχαχαχχα

ειδες Αναστασουλα μου????..στο ειχα πει..οι 2 μας θα μεινουμε να μιλαμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο συγκινητικά είναι όλα αυτά που περιγράφετε!!!Να σας ζήσουν,κοριτσάκια μου γλυκά!!

Εμείς αύριο θα ξέρουμε πότε θα μπούμε!!!Αχ είμαι ταυτόχρονα τόσο αγχωμένη και τόσο ευτυχισμένη να σφίξω στην αγκαλιά μου την μπουμπού μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε πολυ αργυρουλα μου!!!!!!και εσυ με το καλο να παρεις την νεραιδουλα σου αγκαλιτσα!!!!!αχ μονες μας μειναμε!!!!!σε λιγο θα φυγεις και συ και θα μεινω μπουκαλα!!χαχαχαχαχαχα!!!χαλαλι!χαλαλι!!

friday με το καλο κοπελα μου και εσυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειναι ολα υπεροχαααααααα!!!το μπανακι σας τα ολοσωμα φορμακια και επισης ξετρελαθηκα με την φουστα σας!!!τελεια ολα!!!

αα..και μην ξεχασω η σκατομαζωχτρα θαναι χρησιμη!!! ;)

Friday μου με το καλο να φερεις στον κοσμο το κουκλακι σου!!!θα περιμενουμε νεα σου!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε φιλεναδα!!!!!!!!!να ειναι τα μωρακια μας γερα να τα φορεσουμε με υγεια!!!!!!!

η σκατομαζωχτρα πιστευω να μας φανει χρησιμη!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια με το καλο σε ολες σας να πανε όλα καλά,και να ειναι γερά και καλότυχα τα μωρά μας.Συγχαριτήρια σε οσες κοπέλες τα κρατανε αγκαλίτσα!!!θα ειμαι και εγω εδω an-n μέχρι το τέλος,καθώς γεννάω 17/7 για φυσιολογικα παω αλλα δεν εχει κατεβει ακομα αρκετά.

τα βλαστοκυτταρα και εγω δωρεα θα τα κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας και απο εμενα!!!!! Ευχομαι σε ολες το καλυτερο για τα μπεμπακια σας.....Ειμαστε στο σπιτι μας τωρα και δεν εχουμε πολυ χρονο μεχρι να μαθουμε.......

ΣΕ ολες τις υπολοιπες μανουλες που γεννησαν να τους ζησουν και να ειναι καλοτυχα τα μπεμπακια τους.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλεντινα μουυυυ!!!πως τα περνατε με την μπεμπα???

εμεις εδω ακομηηηη... :(

περιμενουμε με αγωνια την εξοδο των μπεμπουλακιων μας!!! :P

αντε οποτε μπορεσεις βαλε μας φωτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χωρισ να θελω να σας αναστατοσω και ζητω συγγνώμη απο ολες σας...αλλα μολις διαβασα για την 21 ετων κοπελα στο ελενας, ειναι τραγικο το 2010 να συμβαίνουν τέτοια πράγματα.Απίστευτα λυπηρό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανουν οι γκαστρουλες???

an-n πολυ πεδεμα αστα να πανε αλλα οπως λες θα ερθει που θα παει...απλα απογοητευτικα γιατι πιστευα οτι στη πιθανη θα ερθει το μωρο μου οπως ολες πιστευετε βεβαια!

moyritsa εγω μενω τουζλα καβαλας αλλα θα γεννησω δραμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα !!! :)

Βλέπω μεγάλη κίνηση αυτές τις ημέρες :laugh: !!!

An-n μου τέλεια τα πραγματάκια σας :laugh: !!!

Αργυρώ μου ανυπομονείς ε?? Εγώ να δεις...σήμερα πήγα στο γιατρό και το νινί μου είναι 3450γρ :laugh: ... μου είπε ότι βλέπει να γεννάω μέχρι Κυριακή...αν όχι θα μπώ Κυριακή βράδυ στην κλινική για να γενννήσω Δευτέρα :woohoo: !!! Επίσης για να βοηθήσουμε να γεννήσω μέχρι Κυριακή ο γιατρός είπε σεξ :blush: !!! Ο άντρας μου χάρηκε γιατί τον τελευταίο καιρό από το φόβο του δεν με πλησίαζε :silly: !!!

Κικίτσα μου σου εύχομαι να πάνε όλα καλά :) !! Θα περιμένουμε νέα σου!!

Κατερίνα μου με το καλό και εσύ να αγκαλιάσεις την κορούλα σου!!! :)

Μουρίτσα, Ρένα , Βαλεντίνα να χαίρεστε τα μωράκια σας :) !!!

Αυτά κοιλουμπάκια μου!!! Σόρρυ αν ξέχασα καμία αλλά φταίει το αλτσχάιμερ της εγκυμοσύνης!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΕΣ ΤΙς ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΜΩΝΗ!

ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!

ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΛΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνουλα!!!γυρισες απο την μανουλα σου?πως τα περασες?θα πηγαινες στο εξοχικο σας να δεν κανω λαθος?

εγω οντως τα εχω παιξει...ελπιζω να γεννησω κι εγω μεχρι την αλλη Τριτη..πλακα θα ειχε να γεννησω Τριτη και 13 :P :laugh: :laugh: :laugh: ειναι και η τυχερη μου μερα!!!μου εχουν συμβει πολλα καλα Τριτη και 13 και ποτε δεν την ειχα για γρουσουζικη μερα αλλα για τυχερη.. ;)

Η Διεισδηση βοηθα η το σπερμα ???νομιζω το σπερμα λενε οτι επιταχυνει το τοκετο...για διαφωτισε μας!!!τι σου ειπε ο ιατρος?

και πως καταλαβε οτι γεννας μεχρι Κυριακη?σε εξετασε απο κατω?

εγω αυριο θα παω στο ιατρο μου για εξεταση απο κατω και καρδιοτοκογραφο!αν μου πει οτι αργω ..θα σκασωωωωω απο το κακο μουυυυ... :angry::angry::angry::angry::angry: δεν δεχεται να κανει και προκληση ο ιατρος μου και με βλεπω να παιρνω τα βουνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lina86 έγραψε:

χωρισ να θελω να σας αναστατοσω και ζητω συγγνώμη απο ολες σας...αλλα μολις διαβασα για την 21 ετων κοπελα στο ελενας, ειναι τραγικο το 2010 να συμβαίνουν τέτοια πράγματα.Απίστευτα λυπηρό

Λινα μου ,δεν ξερω τι διαβασες ...αλλα μην βλεπεις δυσαρεστα πραγματα και μην γραφεις τιποτα κακο εδω ;)

εδω εχουμε ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΙΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΟΛΕς ΓΕΝΝΑΜΕ Η ΓΕΝΝΗΣΑΝΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΓΕΡΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙΑ!!!ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΟΜΑΣΤΕ.. ;)

ΦΙΛΑΚΙΑ και ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
    • Είχε ζοριστεί που με έβλεπε τότε με τους εμετούς συνέχεια ξαπλωμένη γιατί ερχόταν και με πείραζε  για να σηκωθώ μετά από ένα σημείο άρχισε να μου τραβάει και τα μαλλιά για να με σηκώσει 😅 τωρα όχι γιατί την παίρνω αγκαλιά αλλά επειδή περπατάει κιολας Εεε δεν την ζητάει συνέχεια την αγκαλιά αλλα οποτε απλώσει χερι να την παρω την παίρνω απλά δεν θα την κρατήσω πολύ ώρα μετά από λίγο την αφήνω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...