Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

αχ ..εγω εως 21/7 εχω πητ!!!θα σκασω Κατερινακι μου!!!ελπιζω να ναι βιαστικη η μπεμπουλα μου και να βγει νωριτερα!εστω καμια βδομαδουλα νωριτερα γιατι δεν θα αντεξω με τετοια ζεστη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ Αργυρώ μου και εγώ το ίδιο λέω αλλά δεν το βλέπω να βγαίνει νωρίτερα το μπουμπούκι μου!!!!!Τώρα δεν θέλω,ας είναι καρκινάκι το μωρό μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

arguroula mou pragmati polu kalh h maia!!!htan teleia ais8hsh to aggigma tou kefaliou ths mpempoulas mou!!!!!!!htan pragmati polu sugkinhtika!!!!!apo konta 8a ginei to ela na deis!!!!!!!!

katerinaki mou euxaristw polu!!!!!!!!!!!!!kai egw ola roz h8ela na ta parw alla skefthka pws edw ta panta einai panakriva an ta epairnw ola roz kai to epomeno prwta o Theos mou vgei agoraki ti 8a kanw???

katerina mporeis na dwseis se mena to kinhto sou kai na enhmerwsw egw ta koritsia!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευαισθητα και παραπονιαρικα θα μας βγουν...χαχαχαχχαχα

γερα ναναι τα μωρουδελια μας!θαλασσιτσα πηγες ?ρωτησες τον ιατρο σου?κανει?εγω δεν ρωτησα για θαλασσα ,ρωτησα για πισινα επειδη εχουμε εδω στο συγκροτημα και μου ειπε ΟΧΙ!και εχω σκασει απο το κακο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι θάλασσα;Εγώ νιώθω σαν φάλαινα με κυταρρίτιδα!!!!!Δεν βγάζω το κορμί μου έξω με τπτ!!!!πέρυσι τέτοιο καιρό είμουν 48 κιλά και φέτος....16 κιλά πήρα άστα!!!!!Δεν είμαι και πολύ της θάλασσας οπότε δεν πολυσκάω....

Ανναστασία μου θα σου στείλω πμ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που το σκέφτομαι Αργυρώ μου το να βλέπεις την πισίνα και να μην μπορείσ να μπείς είναι λίγο φρίκη!!!!!Πάντως ούτε η θάλασσα νομίζω να επιτρέπεται τώρα πια....

Κοριτσάκια μου σας αφήνω μπας και μπορέσω να κοιμηθώ!!Καληνύχτα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΠΝΙΕΣ ΤΡΕΛΕΣ!!!!!ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ :P ...ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΜΑΛΛΟΝ.

ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΣΤΙΣ 5:30!ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΔΩ...ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΗΡΙΑΛ ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΠΟΡΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΜΟΥ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ.

ΑΧ!ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ,ΕΓΩ ΠΕΡΣΥ ΗΜΟΥΝ 45 ΚΑΙ ΤΩΡΑ +20 ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕΤΑ.ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΑΜΕ ΤΟ ΦΥΛΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝΤΕ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΑ ΑΠΩΘΗΜΕΝΑ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΡΟΖ :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τα χάσουμε άραγε;Ρε συ Αναστασία τι ώρα είναι τώρα εκεί αλήθεια;

Κατερινούλα γεια σου και σένα!!!!Εγώ βλέπω ΚΌΚΚΙΝΟ ΚΎΚΛΟ στον alpha!!!!Έφυγε και ο αντρούλης μου σήμερα και είμαι μόνη :(:(:( που να κοιμηθώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΠΙΣΤΕΥΩ!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΣΤΟ ΧSMALL ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΧΑΜΕΝΑ.ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΦΗΜΕΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις και ελληνικά κανάλια ε;Ωραία!!!!!Ναι με τη Δραγούμη και το έχω ξαναδει γμτ....λέω να πάω για τσίσα και να κοιμηθώ τελειώνει και η μπάταρία από το laptop....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai exoume nova..den palauetai h douleia diaforetika :P:D :D!!!kai gw to exw ksanadei..ola ta exw dei.thn anakalupse thn atimh thn gunaika!!!!!!atuxos kai autos vre paidi mou...xixixixixixixixi..kai gw lew na koimh8w giati aurio exoume prwino ksupnhma..8a pame Stokxolmh...6 wres phgaine ela..ouf!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω...καλά λες Κατερίνα!!!!Θα πρέπει να πάρουμε καινούρια ρούχα οπότε δεν μας παίρνει,ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΟΥΜΕ!!!!εμένα τα δικά μου είναι όλα πολύ στενα γμτ!!!!24 και 25 Νο!!!ουφ!!!γερά νινάκια να κάνουμε πάνω απ΄όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑ79 έγραψε:

Τώρα που το σκέφτομαι Αργυρώ μου το να βλέπεις την πισίνα και να μην μπορείσ να μπείς είναι λίγο φρίκη!!!!!Πάντως ούτε η θάλασσα νομίζω να επιτρέπεται τώρα πια....

Κοριτσάκια μου σας αφήνω μπας και μπορέσω να κοιμηθώ!!Καληνύχτα!!!!!!

Asta να πανε...χαχαχχαχα υπομονη κανω αλλα βλεπω και τα σκατοπαιδα εδω στο συγκροτημα που κανουνε βουτιες και εχω σκασει απο το κακο μου!εχθες πηγα και εβαλα τα ποδια μου και μετα δεδν μπορουσε ο αντρας μου να με σηκωσει απο τα σκαλακια...ασε πολυ γελιο!!!καληνυχτα κοπελα μου τα λεμε αυριο παλι1
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ;)

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΑΥΡΙΟ!!!ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ OTAN ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΛΟΓΩ ΠΕΘΕΡΑΣ.ΦΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα Thinkpink μου!κι εγω εχθες εβλεπα χιλιες και μια νυχτες στο ιντερνετ...κολλημα ειναι..ασε που κοροιδευα την μανα μου και τον μπαμπα μου που το εβλεπαν με μανια στο μακεδονια tv και τωρα εχω κολλησει εγω..χχααχχαχαχ

κοριτσακια μου γενικα βλεπω ολες μονες μας ειμαστε..κι εμενα ο αντρα μου νυχτερινος σημερα....αστα να πανε..μοναξιες!ελπιζω οταν θα γενναω να μην ειναι στη δουλεια νυχτα...γιατι θα παθω νευρικο κλονισμο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλιτσες!

τι βλεπω..αυπνιες?? :P εγω απο την κουραση μου με το που καθομαι στον καναπε κοιμαμαι..ουτε τη μπεμπα δεν παιρνω χαμπαρι που βαραει σα τρελη! :P :laugh: καλα αυτη η ζεστη δεν πεζεται...χθες εκανα συνολικα μεχρι το βραδυ που κοιμηθηκα 5 φορες μπανιο...αφου εδω στον καναπε που ξαπλωσα με πηρε λιγο ο υπνος και οταν ξυπνησα το στηθος μου ηταν λες και μου ειχαν ριξει ενα κουβα νερο! :ohmy::blink: που εγω δεν ιδρωνω και τοσο..σπανια...και τωρα με το που ξυπνησα κατευθειαν μπανιο γιατι δεν παλευεται με τιποτα...και δεν φυσαει ουτε μια σταλιτσα ρε γμτ..ουφ! :angry::angry:

εγω απο κιλα εχω φτασει τα 9..συνολο καπου στα 85 δηλαδη τωρα! μετα την γεννα ομως διαιτα..θελω να ξαναφτασω τα 65 που ημουν πριν 2 χρονια :( γιατι εμενα ουτε οι φορμες δεν θα μου κανουν στο τελος :laugh: :laugh:

αφηστε που εβλεπα αποψε οτι ο αντρας μου το εκανε με μια αλλη..μπροστα στα ματια μου!!!!!!! γκρρρρρρ :angry::angry::angry::angry::angry: ουφ μας εχει φαει η ανασφαλεια! :dry::(

αναστασια μου καλο δρομο να εχετε!

και στις υπολοιπες κοιλουμπιτσες να ευχηθω υπομονη!! σε λιγο καιρο θα παρουμε αγκαλιτσα και εμεις τα μπεμπακια μας!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γκαστρουλες μου!!!!

σημερα ειχα beaute μιας και εχουμε γαμο το σαββατο (ο αντρας μου γινεται κουμπάρος) αλλα τι beaute να κανεις σε τετοια φρατζολόποδα και φρατζολόχερα???? χιχιχιχι!!!!

κορίτσια αυριο εχω υπερηχο στο ΙΑΣΩ και μετα το βράδυ ραντεβού με τον γιατρό μου να δούμε μην μου πει πότε θα γεννησω!!!! να τον ρωτησω και για το πρήξιμο και για τα ππονακια και για όλα!!!!!

αντε να δούμε και τι θα εχει γινει με το αμνιακό υγρό μηπως έχει μειωθει και άλλο!!! αχχχ εχω αγχος πολυ!!!

Κική και εγώ βλέπω ότι ο αντρας μου το κανει με άλλη μπρποστα στα ματια μου, αλλά ειναι το αγχος μας μωρε!!!

τα κιλά αφηστε τα, τωρα είναι στα 73 δηλ στο +13!!!!!! ελπίζω μετα με το τρεξιμο και με όλα να τα χασουμε κορίτσια χωρις να χρειαστει διαιτα γιατί δεν μπορώ τις διαιτες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφιές!!!

Πήγα για κούρεμα πρωί πρωί και τώρα πάω στη μαμα μου!

Το 1000+1 νυχτες το βλέπω κι εγώ στο λαπτοπ! Ο άντρας μου το σιχαίνεται! :P:P

Χθές έκανα μπανάκι στη θάλασσα! 7 το απογευμα! πόσο δροσιστηκα δε περιγραφεται κ άλλαξε και η ψυχολογια μου (είχα βαλει τα κλαματα νωρίτερα-μια γιατι πονάνε όλα τα κόκκαλα, μια που δε μπορώ να κουνησω-που νιώθω χοντρέλο-μια που με πιανουν εξάψεις και μουσκευω στον ιδρώτα...Το έχω ζαλίσει το αντράκι μου :( )

Κατερίνα καλα έκανες κι εδωσες τηλ! να μάθουμε νέα! Φεις μπουκ δεν έχεις να σε κάνουμε άντ???

Ρένα μου όλα θα πάνε καλά! :kiss:

Φιλια σε όλα τα κοιλουμπάκια! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε...??συζητατε απ ο,τι διαβάζω... :) σας αφησα στη σελ.9 και σας βρίσκω στην 25!!! :laugh: :woohoo: :silly:

εγω εχω ερθει στη μαμα μου για λίγες μερες...πολυ ζεστη κοριτσια!!! :ohmy::huh::blink: και εγω μαπανιαριζομαι 4-5 φορές την ημέρα και βγαινω απ το σπίτι μετα τις 19.00.αλλα...μου την δίνουν τα κουνουπια :angry::unsure: εσεις βάζετε σπρει??

θέλω να γεννησωωωωωωωωωωωω...δεν ξερω που να βάλω την κοιλια μου!!γκρρρρρρ!! :(:S και εγω βλέπω τετοια περιεργα όνειρα και νιωθω και τοφαλος και ειναι και τ ακρα μου νταούλια!!!αστε τα!!! :(:unsure:

θα σας δώσω ομως κουράγιο...η θεια μου ειχε πάρει 27 κιλά στον ξάδερφο μου και τα χασε μέσα σε 40 μέρες!!!η ξαδερφη μου βγηκε με -12 απο το μαιευτηριο...οποτε γενικα...εχουμε ελπίδες!! ;):lol:

εγω το παραχεσα και ειμαι +17 αλλά ξεκινησα διατροφη και περπάτημα για να διατηρηθω σ αυτα!!ελπίζω να τα καταφερω...βοηθαει και η ζεστη γιατι κόβει την όρεξη ;) ειδομεν...γερα μωρακια να κανουμε και θα ξαναβρουμε τη φορμα μας! :)

αυτες τις μέρες σκεφτομουν τη βαλιτσα του μαιευτηριου και θελω να σας δώσω ενα extra tip : ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΣΑΣ!!(δεν μου το συμβουλευσε κανένας, αλλα ρε κορίτσια σκεφτειτε να ειναι ειναι μαζι σας σ ολη την διαρκεια του τοκετου και να μην εχει κ αυτος μια αλλαξια!!ειδικα τωρα που ειναι καλοκαιρι...θα ιδρωσει!!θα πλακωσουν και οι επισκεψεις απ την πρωτη μέρα και μπορει να μη μπορει να φύγει!! ;) )ειδατε τι φλασακια τρως αμα εισαι αραχτος??? :woohoo: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΥΠΕΡΗΧΟ!ΕΙΜΑΣΤΕ 2,5 ΚΙΛΑ,ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΚΟΠΕΛΑ!!!ΩΡΙΜΑΝΣΗ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙ GRADE II KAI ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ ΣΤΟ ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ 9,7 ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗ ΦΟΒΑΜΑΙ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΕΣΗ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙΟΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΘΕΣΗ,ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ?ΤΟΣΟ ΤΕΜΠΕΛΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...