Μετάβαση σε περιεχόμενο

πολλα νεα μελη..τυχαιο???δε νομιζω!!!!!


kalypso

Recommended Posts

κοριτσια επειδη παρατηρησα οτι τελευταια εχουν μπει πολλα νεα μελη στην παρεα μας,ειπα απλα να σας το επισημανω για να εχουμε το νου μας...ας μην τους δωσουμε αλλη μια φορα την ικανοποιηση οτι μας δουλευουν!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην προώθηση καταστημάτων έχω δει 1-2.Αν είναι μόνο για να διαφημίσουν τα μαγαζάκια τους ,τουλάχιστον, είναι λιγότερο ανησυχητικό, απ το να αναστατώνουν συζητήσεις!

Εχεις δει και σε άλλα θέματα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεωρω, οτι το καλυτερο που εχουμε να κανουμε....ειναι να μην απανταμε...

σε οτι εχουμε την εντυπωση οτι ειναι ψευδες...δεν του δινουμε την ευχαριστηση της συνεχισης της κουβεντας του...ετσι δε θα δινουμε τροφη...

αλλωστε, δε μπορουμε να κανουμε κ κατι διαφορετικο...το διαδικτυο δεν εχει ορια...

κ προκειμενου ναρχισουν παλι οι τσακωμοι..... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχει γινει ακομα κατι...απλα για να μη γινουν παλι τα ιδια..συμφωνω κ εγω...αν κατι δε μας καθεται καλα απλα να μην απανταμε...

απλα το τονισα για καποιες νεες κοπελες που ειναι υπαρκτες αλλα δεν ξερουν τι γινεται εδω μεσα με τις μουφες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω πάρει κανα δυο email απο τα κορίτσια μας για κάποια ύποπτα μέλη. Τα έχω σε παρακολούθηση και θα δούμε πώς θα πάει...

Πάντως κορίτσια μια παράκληση...αν καταλάβετε οτι κάτι δεν πάει καλά μην δίνετε "τροφή" και συνέχεια στο θέμα. Στείλτε μου ένα απλό pm και τελειώνει εκεί το θέμα. Οκ; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω κορίτσια ότι εφόσον υπάρξουν δημοσιεύσεις τραβηγμένες από τα μαλλιά καλό είναι να τις αγνοούμε και να τελειώνει εκεί το θέμα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα κορίτσια!!! είμαι κι εγώ νέο μέλος στο μαμυ(περίπου 2 βδομάδες)...

Με το να υποψιάζεσαι απλά ότι επειδή υπάρχουν πολλά νεα μέλη άρα είναι ολοι ύποπτοι, άρα όλοι ένοχοι δεν νομίζω να καταφέρνεις κάτι..

Ως νέο μέλος έχω να πω πως δεν είναι ωραιο να τους βάζεις όλους σε ένα σακί. Προσωπικά παρακολουθούσα 2-3 φόρουμ πριν καταλήξω να κάνω λογαριασμό εδώ, κι έκανα εδώ γιατί μου άρεσε περισσότερο το περιβάλλον, η αλληλοκατανόηση και το πόσο ζεστά ήταν τα μέλη. B)B)

Δεν μπορείς να λες κάθε νέο και fake. Τα fake φαίνονται από χιλιόμετρα από τα τόπικ που στήνουν κ από αυτά που γράφουν. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα, είμαι και εγώ καινούργιο μέλος και θα συμφωνήσω με την elenakioo. θα έχετε τους λόγους σας αλλά μην μας πετάτε και έτσι.

Είχα και εγώ κάποια ερωτήματα, σίγουρα κάποια κοπέλα θα μπορούσε να μου απαντήσει σε αυτά αλλά δυστυχώς δεν ενδιαφέρθηκε κανένας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαν admin να πώ κάτι για να μην παρεξηγηθείτε εσείς οι καινούργιες. Καταρχήν δεν μ' αρέσει ο όρος που χρησιμοποιώ γιατί σ' αυτό το φόρουμ ευτυχώς δεν κάνουμε διακρίσεις τύπου είμαι παλιά είσαι καινούργια.

Το λένε αυτό τα κορίτσια γιατί έχουμε κατα καιρούς βομβαρδιστεί απο παρέες πιτσιρικάδων που γράφτηκαν με σκοπό μόνο να κάνουν την πλάκα τους. Μην νομίζετε δεν είναι και πολύ εύκολο να τους πάρεις χαμπάρι με την πρώτη...

Δεν νομίζω πάντως αγπητή μου merenda οτι τα μέλη μας σνομπάρουν τα καινούργια μέλη. Αλλά όποιος έχει καεί στο χυλό....φυσάει και το γιαούρτι....έτσι δεν λένε;

:P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κι απο μενα!κι εγω ειμαι νεο μελος,μολις 3 ημερων!εχουν δικιο να ανησυχουν τα κοριτσια,οσο καιρο διαβαζω το mammy εχω δει ουκ ολιγα που τις εχουν κανει καχυποπτες..αλλα κι εμεις τα νεα μελη δεν φταιμε σε κατι!απλα ελπιζω να μαθουμε να καταλαβαινουμε τους "μουφα" και να το λεμε στη lena.. ;) φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το mammyland ειναι ενα site που ανογει την αγκαλια του σε οποιοδποτε νεο μελος και ειλικρινα σε καμια περιπτωση δεν θελει να διωξει κανενα νεο μελος .Πολλες κοπελες εχουν ερθει μαλιστα σε συναντησεις αν και νεα μελοι βρηκαν πιστευω ζεστο κλιμα .Τωρα κακοηθεις ατομα παντα υπηρχαν και παντα θα υπαρχουν και σιγουρα δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα , εκτος απο το να μην απανταμε η να το κοβουμε και βεβαια ενημερωση στη Λενα .Αλλωστε μη ξεχνατε ο κλεφτης καιο ψευτης τον πρωτο χρονο χαιρονται και επειδη εμεις ειμαστε λαγωνικα τους πιναουμε πολυ πιο γρηγορα .Μερεντα σιγουρα κανενα μελος δνε ειναι οτι δεν σου απαντησε απο σκοπμοτητα ξερεις πολλες ορες πεφτει το ενα μυνημα καπακι στο αλλο και μεσα σε 10 λεπτα οι σελιδες ανανεωνονται και εγω ειμαι μελος 2 χρονια + μαλιστα εχ παραβρεθει σε συναντησεις εννοω οτι με ξερουν αλλα εχει τυχει σε θεμα μου να μην απαντησουν δνε το θεωρω αυτο κακο .Ρωτατε ξανα καιξαν οτιδηποτε θελετε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το λένε αυτό τα κορίτσια γιατί έχουμε κατα καιρούς βομβαρδιστεί απο παρέες πιτσιρικάδων που γράφτηκαν με σκοπό μόνο να κάνουν την πλάκα τους. Μην νομίζετε δεν είναι και πολύ εύκολο να τους πάρεις χαμπάρι με την πρώτη...

δεν μπορούσα να φανταστώ ούτε και είχα καταλάβει για τι είδους μούφες μιλάτε,

οκ δίκιο έχετε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κ εγω νεο μελος ειμαι, σας διαβαζα παρα πολυ καιρο και πριν 15 μερες περιπου αποφασισα να κανω εγγραφη.

Αυτο που μου αρεσει εδω ειναι το ζεστο κλιμα και η βοηθεια των μελων.Δεν ειναι σαν κατι αλλα φορουμ που δημιουργουν συμμαχιες πχ, απανταμε μονο στα μελη απο Αθηνα και γραφουμε τα μελη που ειναι απο επαρχια.

Δεν γνωριζω τι ειχε συμβει παλαιοτερα και ειστε επιφυλακτικοι με τα νεα μελη.

Ελπιζω να μην ειμαι μεσα σε αυτα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας,και εγω ειμαι νεο μελος τρεις εβδομαδες περιπου αλλα σε ενα θεμα που μπηκα σχεδον με διωξανε κακιν κακως επειδη νομιζαν πως ειμαι fake δεν λεω καλα τα πιστευουν ολα αυτα αλλα να μην βγαζουν και την καθεμια fake ,εγω προσωπικα στεναχωρεθηκα λιγο,γιατι πριν κανω εγγραφη ειδα ποσο ωραια και ζεστη ατμοσφαιρα ειναι....αλλα εμενα δεν με δεχτηκαμε και πολυ θερμα...επειδη ειπα οτι το παιδι μου τρωει και κοιμαται,και εβαλα καποιες φωτογραφιες(νομιζα πως για να σε δεχτουν καλυτερα αυτο επρεπα να κανω και δεν ηξερα οτι εδω υπαρχουν fake)κατευθειαν ομως με βγαλανε fake...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

www.mammyland.com/index.php?option=com_ ... &id=308623

www.mammyland.com/index.php?option=com_ ... &id=300213

δειτε τι εγινε πριν λιγους μηνες στο φορουμ ...και θα καταλαβετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις τωρα ειδα τι ειχε γινει και εχω σοκαριστει....μου ειχαν πει καποιες κοπελες οτι κατι εχει γινει,αλλα δεν το περιμενα τοσο σοβαρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απιστευτο... να αναλωνεις το χρονο σου, να μοιραζεσαι τις σκεψεις και την πραγματικοτητα σου με ενα μη υπαρκτο προσωπο... η μαλλον με ενα προβληματικο προσωπο... οντως σοκαριστικο, και ακομα χειροτερο αν σκεφτεις οτι εφτασε σε σημειο να δημοσιευει φωτογραφιες μιας αλλης κοπελας και του μωρου της... Τελος παντων, δε θα επεκταθω γιατι ειδα οτι ηδη εχει συζητηθει το θεμα στο αλλο τοπικ αλλα οντως καλο ειναι να προσεχουμε, τωρα το πως να προσεχουμε ειναι λιγο περιεργο αφου μεσα στο φορουμ λογικο ειναι να αποκτησεις καποιες σχεσεις με καποια ατομα και να ανοιχτεις περισσοτερο... Ευχομαι να μην εχουμε ξανα τετοια φαινομενα... Κι εγω καινουργιο μελος ειμαι και μεχρι τωρα ειμαι πολυ ευχαριστημενη, δε μπαινω καιρο και ηδη νιωθω καποιες κοπελες πολυ κοντα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειλικρινα επεσα απο τα συννεφα με το θρασος του συγκεκριμενου μελους!!! :angry:

Εγω ειμα αληθινα ΜΑΝΟΥΛΑ παντως!!!Αν εχετε οποιαδηποτε αμφιβολια, απλα διαγραψτε με!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...