Μετάβαση σε περιεχόμενο

σχετικα με προίκα μωρού


Recommended Posts

καλησπέρα σας. θα ηθελα να μιλήσω και γω σχετικα με τις ηλεκτρονικες αγορές. μας βοηθάει πάρα πολύ σε χρόνο και χρήμα. δεν έχω καθόλου χρόνο με τα μωράκια μου να βγαινω και να ψαχνω, την προικα μωρού την πήρα απο τα Oneira bebe και συγκεκριμενα μεσα απο το site www.oneira.gr, τα μεταφορικα ηταν δωρεαν, την ιδια μερα που τα παρηγγειλα την επομενη ηταν σπιτι μου, περα απο την προικα επελεξα και διαφορα αλλα για να μπορω να εχω σε περιπτωση που προκυψει καποια επισκεψη. ετσι παραγγελνω οτι θελω και εχω παρακαταθηκη σπιτι τα δωρακια που θελω να κανω οταν παω επισκεψη σε φιλους και γνωστους. εχω γλυτωσει πολυ χρονο και η ποιοτητα Oneira ειναι μοναδικη, τα χρωματα ειναι τοσο ζωντανα, και έχει πολλα πράγματα που μπορώ να επιλέξω..ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη απο την ποιοτητα και την εξυπηρέτηση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianna29 έγραψε:

καλησπέρα σας. θα ηθελα να μιλήσω και γω σχετικα με τις ηλεκτρονικες αγορές. μας βοηθάει πάρα πολύ σε χρόνο και χρήμα. δεν έχω καθόλου χρόνο με τα μωράκια μου να βγαινω και να ψαχνω, την προικα μωρού την πήρα απο τα Oneira bebe και συγκεκριμενα μεσα απο το site www.oneira.gr, τα μεταφορικα ηταν δωρεαν, την ιδια μερα που τα παρηγγειλα την επομενη ηταν σπιτι μου, περα απο την προικα επελεξα και διαφορα αλλα για να μπορω να εχω σε περιπτωση που προκυψει καποια επισκεψη. ετσι παραγγελνω οτι θελω και εχω παρακαταθηκη σπιτι τα δωρακια που θελω να κανω οταν παω επισκεψη σε φιλους και γνωστους. εχω γλυτωσει πολυ χρονο και η ποιοτητα Oneira ειναι μοναδικη, τα χρωματα ειναι τοσο ζωντανα, και έχει πολλα πράγματα που μπορώ να επιλέξω..ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη απο την ποιοτητα και την εξυπηρέτηση....
ta metaforika einai dwrean se oli ellada??????? B)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι το 2ο θεμα που ανοιγει νεο μελος για να κανει διαφημιση σε ειδη μωρου...το πρωι ειδα αλλο για μπομπονιερες..

συγγνωμη κιολας αλλα μηπως διαφημιζεις την επιχειρηση σου????......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...