Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ νο 6....και η λίστα μας παίρνει χρώμα!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 796
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΛΕΚΑ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΡΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕ ΣΤΙ ΡΟΔΟ ΑΛΛΑ ΟΚΑΦΕΣ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ!ΧΑΧΑΧΑ!!! ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΗΓΕΝΕΙΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΛΕΨΕΙΣ

?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συνεισφέρω κι εγώ!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Συμπεθερούλα περιμένουμε φωτό με την αθλήτρια!!!!

Εγώ δουλεύω σε φαρμακευτική εταιρεία ως υπεύθυνη διαφήμισης αλλά μάλλον θα σταματήσω μετά το εξάμηνο του ΟΑΕΔ... Θα δείξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεισφερουμε και εμεις !!!!!!!!

αχχαχααχχαααχ :laugh: :laugh: :laugh:

εγω κοριτσια δουλευω σε τεχνικη εταιρεια ειμαι τοπογραφος μηχανικος

και ελπιζω να συνεχισω την δουλεια μετα το εξαμηνο του οαεδ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να ρωτησω κατι?

γυμναστηριο εχετε παρει για τα μωρακια σας εγω θελω να παρω

αλλα δεν ξερω πιο?????

πειτε μου καμια γνωμη!!!!

σκεφτομουν για ενα της fisher prais το Πάπλωμα-Γυμναστήριο Rainforest

Αλεκα εσυ πιο πηρες να μας πεις οπωσδηποτε εντυπωσεις απο τις αντιδρασεις της Σαντυ!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα πήρες και τη δική μου ψήφο!!! :) :) :) :) Καλή επιτυχία!!!

Κι εγώ σκέφτομαι για γυμναστήριο Θάλεια μου! Να δούμε τι θα μας πουν τα κορίτσια... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ δούλευα σε πετρελαϊκή εταιρία... αλλά μόλις τελείωσε η σύμβαση μου έμεινα έγκυος... και τώρα.... οικοκυρικά... Για να δούμε που θα βρούμε να δουλέψουμε μετά με τέτοια κρίση... Προς το παρόν ασχολούμαι με δημιουργία site στο internet έτσι για να περνάει η ώρα μου...

Για το ξενοδοχείο εγώ θα δώσω 5 ευρώ!!!! Θέλω να είμαι μεγαλομέτοχος!!!! Alekagala, έλα για ένα καφεδάκι στην Αθήνα! Μισή ώρα δρόμος! Ευκαιρία να βάλεις τη μπουπού στο αεροπλάνο!!!!

Γεωργία μου γιατί θες να σταματήσεις;;; (αν επιτρέπεται;...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυμναστήριο μας πήραν και εμάς δώρο το rainforest της fisherprice γιατί το είχαν χρησιμοποιήσει και εκείνοι και έμειναν πολύ ευχαριστημένοι.

Απλά νομίζω οτι είναι νωρίς να τον βάλω από τώρα.Συνήθως κάθεται στο relax-κούνια της Chicco.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω πολύ να μεγαλώσω εγώ το μωράκι μου... Τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει με τα προνήπια κλπ... Και για άλλους λόγους βέβαια αλλά προς το παρόν είναι όλα τόοοοσο μπερδεμένα.... Δεν ξέρω... Είναι μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα... Βλέπεις δουλεύω στην δουλειά του πεθερού μου.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας και από μένα!

Λίγο έλειψα και γράψατε ένα σωρό!!! Έκατσα και σας διάβασα και μετά να σας γράψω..

Από κατάθλιψη πέρασα και εγώ, πιο ήπια μεν,αλλά και εγώ κλάμα και κλάμα και...κλάμα!

Θέλω και εγώ κάρτα μέλους στο club "Καμένες από φίλες"..και μένα οι φίλες μου μου έβαλαν το δίλημμα ή αυτές ή τον άντρα μου και φυσικά διάλεξα τον άντρα μου..Στην Πάτρα τώρα δεν έχω φίλες, μόνο τον άντρα μου αλλά δε με νοιάζει καθόλου! Δεν εμπιστεύομαι και εύκολα άτομα οπότε έχω γνωστές αλλά όχι φίλες!

Εγώ είμαι λογοθεραπεύτρια και έχω δικό μου γραφείο.

Έλενα μου σε ψήφισα και εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ρωτήσω και κάτι..Μήπως προσέξατε εάν το στοματάκι του μωρού σας, εσσωτερικά (στα μάγουλα) έχει άσπρα σημαδάκια, σαν μεμβράνες(περίπου), από το γάλα? Αυτές που θηλάζουν ίσως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.....Δε σας προλαβαίνω.......

Κι εγώ στην αρχή έκλαιγα χωρίς να ξέρω γιατί αλλά πέρασε......Κρατούσα το μωρό και κλαίγαμε μαζί!!!!!!

Εγώ γυμναστήριο πήρα της fisher-price το ocean wonders.....Δεν το χρησιμοποιήσαμε ακόμα......Δεν είναι πολύ σπουδαίο......

Φιλάκια

Επανέρχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια γρήγορη καλησπέρα,γιατί είμαστε στην αγκαλιά ολη μέρα κ μου έχει κανει τα νευρα κ το στήθος κουρέλια!!Γέλια!Ελενα σε ψήφισα κ γω,χτες το βράδυ κ δεν πρόλαβα να σου στείλω,αντε να αυξάνονται οι ψήφοι!!

Αλέκα κ γω ρόδο μένω,για αυτό η έκπληξη!!Ούτε εγω είμαι απο δω,να κανονίσουμε να βρεθούμε!Πάω να κάνω καμιά δουλειά,μάλλον τον πήρε ο ύπνος επιτέλους!!Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARIAXAR ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΕΣΥ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ? ΤΡΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΕΠΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ;)ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΤΟΙΟ! ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΣΟΥ ΓΥΡΝΑΣ ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΕΣΥ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΣΕ Κ ΑΠΟΛΑΦΣΕ ΤΟ.

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΧΟΡΤΑΣΑΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΣΗΜΕΡΙ ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ!ΕΙΧΕ Κ ΩΡΑΙΑ ΔΡΟΣΟΥΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΣΕ ΕΧΑΣΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ? B)B)

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΕΚΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΝΕΟ ΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ

Α ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΨΗΦΑΚΙΑ ΣΑΣ...ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ :lol::lol: ΟΥΤΕ ΓΙΟΥΡΟΒΙΖΙΟΝ ΝΑ ΤΑΝΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ σας το εύχομαι Έλενα μου!!!

Άσε,την Κυριακή το απόγευμα περιμέναμε να έρθει από Κύπρο ο γιος του κουμπάρου μας,15 χρονών, να τον φιλοξενήσουμε και να πάμε Κύπρο όλοι μαζί 13 Αυγούστου.Αλλά με τις απεργίες, είχε καθυστέρηση η πτήση του και έφτασε Αθήνα 5 το πρωί της Δευτέρας.Πήγαμε με τον άντρα μου να τον πάρουμε (ξεκινήσαμε από Πάτρα,3 η ώρα,και ήμασταν και οι δύο εντελώς άυπνοι), γυρίσαμε γύρω στις 8 και μία το μωρό να το θηλάσω, μία το ένα, μία το άλλο, χτες ήμουν χάλια.Σαν ζαλισμένο κοτόπουλο ήμουν!!!

Σήμερα βρήκα τους ρυθμούς μου και πάλι το μωρό μου είναι από το πρωί μες την γκρίνια..το βράδυ κοιμήθηκε..και ευτυχώς τις τελευταίες μέρες κοιμάται 8 ώρες :woohoo: σερί!!! και έτσι ξεκουράζομαι τα βράδια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσια. Τι καλημερα καληνυχτα πρεπει να σας πω. Κοιμηθηκε πολυ ανυσηχα σημερα (τον τρελανε στην γκρινια τον πατερα της) και συνεχισε μαζι μου το ξημερωμα. Τωρα μολις κοιμηθηκε και εγω αρμεγομαι και θα κοιμηθω και εγω. Βλεπετε χθες η σκατουλιτσα μου τσακισε και τα 400μλ που της ειχα αφησει, της εκανε και χαμομηλακι ο αντρας μου το ηπιε και αυτο και κατα τις 1 κοιμηθηκε. Ακουστε τι εκανε ο αντρας μου θα πεθανεται στα γελια!!! Κατα τις 12 και κατι ξαναγκρινιαζε η κυρια και πηγε να της ξαναφτιαξει γαλα, στο ψυγειο δεν ειχε αλλο αρα αποφασισε να της δωσει ξενο. Εψαχνε εψαχνε τις οδηγιες για τις δοσεις που να τις βρει. Η Σαντυ να κλαιει στην αγκαλια του και αυτος να μην μπορει να δει τα γραμματακια στο μπλε πινακακι με τις μεζουρες. Απελπισμενος που το μωρο κλαει ακομη της ξαναφτιαξε χαμομηλι!!! Ηπιε 20μλ η Σαντυ και με τα χιλια ζορια κοιμηθηκε. Ξεχασα να σας πω οτι το συμπληρωμα που εχω ειναι το NAN που μας το ειχαν δωσει στο νοσοκομειο.

Thimidia ουτε και εγω ειμαι απο Ροδο μην αγχωνεσαι οποτε θες μονο πρωι παμε ανασσα για καφε!!!

Θα επανελθω μετα γιατι τελειωσα το αρμεγμα. Ανοιξε βρε συμπεθερα καινουργιο Πανμαιακο γιατι θα μας τον κλεισουν! Βαλε πιασαρικο ονομα θεματος εεε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.mammyland.com/index.php?opti ... 206#475206

Ας το κλείσουμε αυτό, κι ας συνεχίσουμε εδώ, σε νέο section πλέον!

alekagala δεν έβαλα πιασάρικο όνομα... αλλά τι να κάνουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...