Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ νο 6....και η λίστα μας παίρνει χρώμα!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 796
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

marina.aki μου τώρα κατάλαβα γιατί δεν μπορείς να κάνεις πρόκληση.... Μάλλον με τη γέννα είχα χάσει ...επεισόδια. Αλλά γιατί όχι επισκληρίδιο? Έτσι κι αλλιώς στο τέλος δίνουν μικρότερες δόσεις και νιώθεις για να μπορείς να σπρώξεις... Αλλά τι ρωτάω :blush: Ο γιατρός σίγουρα ξέρει καλύτερα ότι κι αν λέμε εμείς.... Με το καλό Μαρινάκι μου να έρθει το μωράκι σου... Μας δίνουν τέτοια χαρά που χαλάλι και οι πόνοι και τα πρηξίματα και όλα....

Αλεξάνδρα μου, θα προσπαθήσω και μόνη μου αλλά πρώτα με κάποιον δίπλα μου (σε περίπτωση που γίνει κάτι να...επέμβει :) :) :) ) Ευχαριστούμε και για τα καλά σου λόγια!!! Αλλά και η νυφούλα μου κουκλάρα είναι!!!!!!!!! Και έχω την αίσθηση ότι ταιριάζουν και πάρα πολύ (από τις φωτό που είχες βάλει μαζί!!!!)

Σήμερα κοιμόταν στο ριλάξ με τις ώρες!!! Καθήσαμε και στο μπαλκόνι και μια χαρά δροσίστηκε το πουλάκι μου!!! Να φανταστείτε ότι τώρα ήπιε 150ml γαλατάκι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marinaki oles oi eyxes mazi sou min stenaxoriese!!!!

aleka to xeis mia xara me to mpanaki!!!!! ago fovamai akoma kai den mporo na skivo poli akoma vevea alla gia sena MPRAVO!!!! :silly: :woohoo:

mpravo georgia mou mia xara o mikroullis sto rilaxaki kai verantoula me tin mama!!!! :woohoo:

filakia polla se oles!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia ti kanete?emeis mia xara megalwnoume mam,kaka kai nani..na sas pw koritsia eseis pote dwsate pipila sta mwrakia sas :dry: rwtisa tin paidiatro na dwsw kai mou leei meta to sarantoma gt leei tha kourastei einai logiko auto?kai oloi fisika mou lene na dwsw kai pos alla mwra vgainoun apo klinikes me pipila eimai mperdemeni dn xerw ti na kanw afou skeftome na rwtisw kai allo paidiatro.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΩ ¨:((((

ΔΕ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣ ΧΡΟΝΟΣ ΒΛΕΠΕΤΕ!! Η ΤΖΟΛΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΤΡΩΕΙ ΟΛΟ!!! :P

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΩΤΟΠΩ!!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΡΕΛΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ 2 ΜΕΤΡΑ!!!

ΕΙΜΑΙ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ !!!

ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ!!

ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΚΟΜΑΘΕΙ ΛΙΓΟ ΒΕΒΑΙΑ, ΑΛΛΑ ΟΚ!!! ΤΗΣ ΑΞΙΖΕΙ!!!

ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΕΡΙ 5-6 ΩΡΙΤΣΕΣ ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΙ ΑΡΚΕΤΑ, ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ!!! :huh::huh:

ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ Η ΣΚΑΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΥΠΟΦΕΡΕΙ!!

ΥΠΟΜΟΝΗ !! ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ!!!

ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARIA 1984 έγραψε:

kalispera koritsia ti kanete?emeis mia xara megalwnoume mam,kaka kai nani..na sas pw koritsia eseis pote dwsate pipila sta mwrakia sas :dry: rwtisa tin paidiatro na dwsw kai mou leei meta to sarantoma gt leei tha kourastei einai logiko auto?kai oloi fisika mou lene na dwsw kai pos alla mwra vgainoun apo klinikes me pipila eimai mperdemeni dn xerw ti na kanw afou skeftome na rwtisw kai allo paidiatro.

Maria μου εμάς ο παιδίατρος όταν τον ρωτήσαμε (ο μπέμπης ήταν 6-7 ημερών) μας είπε: "Εάν είναι πολύ γκρινιάρης εννοείται ότι θα του δώσετε πιπίλα... Καλύτερα να πάρει πιπίλα παρά να βάζει τα χέρια του στο στόμα, πράγμα που κόβεται μετά πολύ δύσκολα"...

Εγώ του δίνω πιπίλα όταν γκρινιάζει και μπορώ να πω ότι τον ευχαριστεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thalia μου τι κούκλος είναι αυτός!?!?!?!?!?!?!?! Βλέπω απολαμβάνει τρελά το παρκοκρεββατάκι του!!!!!! Φτου φτου φτου!

new mammy oλα καλά με τα διδιμάκια σου? Πώς τα πας?

Alexandra μια χαρά τι βγάζετε το βραδάκι!!! Μη μιλάς καθόλου!!!

marina. μου!!!!!! Έ Έ Έρχεται! Έ Έ Έρχεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες! Δεν με αφησε να πολυκοιμηθω και παλι τσουπ βυζι! Περιμενω να τελειωσει το πλυντηριο και να ξανακοιμηθω αφου την πηρε και αυτην ο υπνος!

Χθες κοριτσια ειχα τη νυφη μου εδω και μου ματιασε τη μπουμπου. Δεν σας κανω πλακα η μπουμπου χεστηκε στις 7, στις 8, στις 10, την εκανα μπανιο, εκανε εμετο, την ξαναεκανα μπανιο, χεστηκε στις 3 το πρωι, ξαναχεστηκε στις 7, και τωρα κοιμαται ανα μια ωρα. Ματι ματι κακο ματι μακρυα απο εδω φτου φτου φτου!

Παω για το πλυντηριο! Ερχομαι σε λιγο (αν δεν με παρει ο υπνος)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!η ζωη με τα διδυμα ειναι απλα γεματη!!!!

ειχαμε ξενυχτι το οποιο συεχιζεται μεχρι τωρα!εναλλαξ με πανε! μια το ενα μια το αλλο!

αλεκα λες να ειναι ματι κι εμενα??? :laugh:

φιακια θα προσπαθησω να μπωκαι μετα αν ηρεμησω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν κατι μας συμβαινει πολυ περιεργο με κακο μεσα λεμε "να ματι ειναι", το θεμα ειναι οτι το ματι ειναι αληθινο και το πιστευω παρα πολυ. Παντως χθες την "εφαγε" την μπουμπου, τι μεγαλη που ειναι, ποσο πολυ τρωει, ποσο ησυχη ειναι, δεν ακουγεται το κλαμα της και οταν εφυγε απτο σπιτι εγιναν ολα αντιθετα!

Αχ διδυμομανουλα εσυ πραγματικα τωρα η ζωη σου ειναι υπερφουλ, λεμε και εμεις τους "πονους" μας αλλα μπροστα σου υποκλινομαστε!!!

Μολις τωρα εφαγα πρωινο, κοιμαται το τερατακι αλλα "συγκαθαει" κιολας (κουνιεται δηλαδη). Εβαλα κι'αλλο πλυντηριο τα ρουχα της μια και ξυπνησα τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alekagala έγραψε:

Γειά σου ALEGALAKI ,

Ενώ πιστεύω στο μάτι προσπαθώ να μην δίνω πολύ σημασία ώστε να μην γίνεται εμμονή και καθορίζει τη ζωή μου.

Πάντως αποφεύγω να λέω ότι καλό μου συμβαίνει.

Είχα πει κι εγώ ότι το παιδί μου τρώει τα πάντα.......και δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο αλλά το παιδάκι μου από την επόμενη μέρα δεν έτρωγε τίποτα.Μέχρι που αδυνάτισε απίστευτα , σταμάτησε να παίρνει ύψος και στο καπάκι έθαθε και μια γαστρεντερίτιδα και άστα να πάνε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα jenny μου! Αν ειναι να συμβει κατι συμβαινει.... Να σου πω ενα κουλο τι μου ειπε η μαμα μου : οταν πλενω τη μπουμπου να μην την λουζω με σαμπουαν στο κεφαλι για να δυναμωσουν τα μαλλακια της! Εσυ που εχεις πειρα τι λες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΤΑΞΕΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ..ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΜΑΤΙΑΖΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ. ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΣΤΡΑΒΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΟΛΟΙ ΤΑ ΚΟΙΤΑΝΕ, ΚΑΙ ΤΑ ΘΑΥΜΑΖΟΥΝ. ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΑΤΙΑΣΜΕΝΑ. ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΕΙ. ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΑΚΙ ΤΟΥ.

MARAKI ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΟ FILICIN ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΑΛΕ ΜΕ ΤΟΝ ΝΟΥ ΣΟΥ ΠΟΣΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ. ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ. ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ. ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΚΑΝΕΙ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑ. ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ !!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΑΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΑΛΛΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΕΧΕΙ ΤΟ ΒΥΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΙΠΙΛΑ. ΟΠΟΤΕ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΩ ΜΕ ΠΙΠΙΛΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΚΛΑΜΜΑ ΜΕΤΑ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΞΑΣΘΕΝΕΙ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΙΑΝΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.

ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ. ΑΠΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΤΑΙ. ΤΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΤΟΥ ΤΟ ΠΛΕΝΩ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΛΛΑΓΗ ΠΑΝΑΣ. ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΣΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΙΑΝΩ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΔΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΧΕΡΙ ΤΟΝ ΠΛΕΝΩ. ΟΣΟ ΕΙΧΕ ΤΟΝ ΟΜΦΑΛΟ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΜΠΑΝΑΚΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΦΟΒΟΜΟΥΝ. ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ. ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΚΙΛΟ. ΕΙΜΑΣΤΕ 4 ΚΙΛΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΕΥΧΟΥΛΕΣ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ. ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΚΑΛΩΣ-ΚΑΚΩΣ ΤΟ 40ΗΜΕΡΟ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και σε σενα ρενατα! Και εγω το κραταω το 40ημερο ξεμυτιζουμε απτο σπιτι την επομενη κυριακη. Τη δευτερα θα φερω το παιδιατρο να την δει να δουμε οτι ολα πανε καλα και να μου δωσει συμβουλες για την βολτα της. Πιπιλα δεν της βαζω αφου το βυζι τοχει σκουλαρικι και τα χερακια τα βαζει στο στομα μονο οταν πειναει. Τωρα κοιμαται πανω μου αφου ειναι χεσμενη και κλαει συνεχεια, δεν την αλλαζω αφου 12:30 θα την κανω μπανακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alekagala έγραψε:

Καλημερα jenny μου! Αν ειναι να συμβει κατι συμβαινει.... Να σου πω ενα κουλο τι μου ειπε η μαμα μου : οταν πλενω τη μπουμπου να μην την λουζω με σαμπουαν στο κεφαλι για να δυναμωσουν τα μαλλακια της! Εσυ που εχεις πειρα τι λες?
¨

Κοίτα δεν είμαι γιατρός. Σίγουρα η μαμά σου κάτι θα έχει ακούσει.

Εγώ τον έλουζα με ΠΡΟΔΕΡΜ Η ΜΕ ΦΙΣΣΑΝ από μωρό. Και έχει πολύ μαλλί.

Επίσης να πω ότι όταν ήμουν μωρό στη βάφτιση μου , μία είπε στη μαμά μου να μου κόψει όλα τα μαλλιά για να δυναμώσουν και έτσι και έγινε .

Τώρα μαλλιά έχω , αλλά δεν είμαι και η ΝΤΑΛΙΑ από το ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ........ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alekagala ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ. ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΞΥΠΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ. ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΣΧΕΔΟΝ. ΤΡΩΕΙ 10 ΜΕ 15 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΓΟ ΚΑΛΑΘΙ ΤΟΥ ΑΦΥΠΝΙΖΕΤΑΙ. ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΝΑΤΑ71 έγραψε:

ΤΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΤΟΥ ΤΟ ΠΛΕΝΩ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΛΛΑΓΗ ΠΑΝΑΣ. ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΣΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΙΑΝΩ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΔΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΧΕΡΙ ΤΟΝ ΠΛΕΝΩ. ΟΣΟ ΕΙΧΕ ΤΟΝ ΟΜΦΑΛΟ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΜΠΑΝΑΚΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΦΟΒΟΜΟΥΝ. ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ. ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΚΙΛΟ. ΕΙΜΑΣΤΕ 4 ΚΙΛΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΕΥΧΟΥΛΕΣ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ. ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΚΑΛΩΣ-ΚΑΚΩΣ ΤΟ 40ΗΜΕΡΟ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενατα μου μην νομιζεις οτι και μενα ξυπνα ανα 1 ωρα, μονο οταν δεν βαζουμε το κωλο μας κατω απο το νερο κοιμαται 2ωρο. Οταν ειναι η ωρα της για μπανακι κοιμομαστε πιο πολυ. Σημερα δηλαδη στις 12:30 που κανει μπανιο αυτη κοιμοταν την ξυπνησα και επειδη ηταν μες στη γκρινια και στο κλαμα την αφησα 10 λεπτα μες στο μπανακι της και παιζαμε. Μετα για να κοιμηθει καναμε 1ωρα τη "διαδρομη" βυζι- ωμος και παλι και παλι. Απο τις 1 και κατι μεχρι τις 2 γκρινια κλαμα βυζι ωμος (χερια) και μετα ξαπλα στη κουνια και φυσικα οχι με την πρωτη υπνος δυο τρεις φορες πανω κατω για να κοιμηθει. Κοιμηθηκε ομως 3:30 ωρες σερι και εγω απο διπλα! Ενταξει πεταγομαι στον υπνο μου γιατι τουμπαιρνει, κλαιει και αναστεναζει στον υπνο της αλλα κοιμαμαι! Αν ομως ειναι χεσμενη και μπει ο κωλος της στο νερο κοιμαται μετα απο 2ωρες γκρινιας αλλα και εκει βρηκα λυση για να μην κλαει. Της κανω μασαζ την πλατη, τα ποδια, τα χερια και μπροστα βυζακια μεχρι την κοιλιτσα και καθεται χωρις να κλαει οχι οτι κοιμαται ομως! Και φυσικα κλαει οταν κατι την ενοχλει κλασιμο, χεσιμο, ρεξιμο, και αν εχει κατουρηθει πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jenny μου αυτο που λεγαμε με τα μαλλακια, εμενα το μαλλι μου ειναι χαλια λεπτο λιγο και αδυναμο. Απο τοτε που γεννηθηκα ποτε δεν ειχα και ολο εκανα θεραπειες και εβαζα ματζουνια στα μαλλια μου αλλα τζιφος καθαρα κληρονομικο! Η μπουμπου εχει μαλλακια αλλα δεν πιστευω οτι δεν θα δυναμωσει το μαλλακι της αν δεν την λουζω. Παντως με το προδερμ που την λουνω ειναι μια χαρα μαλακουλικα και γυαλιζουνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...