Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Απριλίου 2010 (Νο 2)


Recommended Posts

Με την Κατερίνα μιλάμε στο face!Είναι καλά και αυτή και η Λυδία της!Μεγαλώνει!!!!!!! :):):):):):)

Felicity,τα ποδαράκια όταν εννοείς χαλαρά,τι εννοείς?Να περάσετε καλά στις διακοπές!!!! :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άσε ρε Μπουνίτα,τα νεύρα μου.Θέλει γνωστό και όπου λαλούν πολλοί κοκόροι...ακόμα τον περιμένουμε γ...ο.Θέλω να τελειώνουμε!Τον πήρε ο άντρας μου τηλ..αύριο,μεθαύριο είπε..για να δούμε! :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Εμάς μας είπε για τέλος Αυγούστου τώρα.Μας έγραψε 2.Παναγία μου!Από τώρα το σκέφτομαι!Πολύ κλάμα έριξε! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Felicitaki μου καλό!!! Μας έλειψες βρε!!! Περαστικά για το γόνατο κοριτσάκι!! Νινίδα είχαμε και εμείς! Μην ανησυχείς! Ναι, Felicity μου, τον θηλάζω ακόμα... και από το πολύ τράβηγμα, το βυζί κοντεύει να φτάσει στο γόνατο!!! Χαχα!!

Marouli μου, ο Ρεβυθουλάκος είναι καλά, αν και το ματάκι του ακόμα μας παιδεύει! Ελπίζουμε μέχρι να γίνει 6 μηνών ότι θα έχει ανοίξει ο δακρυικος πόρος, αλλιώς δεν την γλυτώνουμε την επεμβασούλα! Να μου φιλήσεις το ζουζούνι σου!

Marvelaki μια χαρά το παπάκι σου! Μπράβο!!

Ιζακι μου... ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!! Να τα εκατοστήσει η κοράκλα σου!!!! Αχ βρε φιλενάδα μου, μην ανησυχείς που κλαίει! Όπως είπε και η Pepita, πολύ πιθανόν να την πονάνε τα δοντάκια της, γι΄αυτο κλαίει!

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

felicity καλες διακοπες να εχετε.

Ολγάκι στο κλάσιμο μας έχεις!!!

Μαρβελ και εμας 2.το ένα είναι ενεσιμο και το αλλο πόσιμο και το ένα είναι της γαστρεντερίτιδας.θα τη ρωτησω να μη το κάνω εαν μπορω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσάκια μου!!!!! Καλησπέρα!!

felicitaki μου γιατί χάνεσαι? Να μπαίνεις όσο πιό συχνά μπορείς, μας λείπεις!! Περαστικά σου και καλά να περάσετε στις διακοπούλες, κοίτα να ξεκουραστείς λιγάκι.

Ολγάκι μου όλα καλά θα πάνε με το ματάκι του ρεβυθούλη!

izaki να τα χιλιάσει η κορούλα σου! Κι εμένα είχε 2 μέρες που ξαφνικά εκεί που γελούσε άρχιζε ένα σπαρακτικό κλάμα....άλλο πράγμα. Ευτυχώς όμως τώρα επανήλθε....όλο γελάει!!

marvelaki μου μια χαρα είναι ο γαμπρούλης μου!!! Για το κεφαλάκι του μην ανησυχείς, θα διορθωθεί. Η αλήθεια είναι δεν το είχα ξανακούσει αυτό και την άλλη εβδομάδα θα ρωτήσω την παιδίατρο να δεί και το δικό μας κεφαλάκι.

Mpounitaki το εμβόλιο της γαστρεντερίτιδας είναι το πόσιμο κα δεν είναι υποχρεωτικό. Αν δεν θέλεις δεν το κάνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι μανούλες!!

Πήρα έναν ωραιότατο υπνάκο, κι εγώ και ο μικρός!! :P

Τώρα τραγουδάει στα παιχνίδια της κούνιας!!

Εσείς τι κάνετε??

Felicity περαστικά!Εύχομαι να περασετε σούπερ στις διακοπές!

Μπουνιτάκι της γαστρεντερίτιδας ούτε εγώ του το έκανα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμήθηκες γιαβρί μου ε? χαχαχα

εμενα σήμερα η μικρη όλο κοιμαται,μονο για μαμ ξυπνάει.

τα έχω πάρει μιλάμε στο κρανίο που δεν έχω έναν άνθρωπο να μου

κρατήση την μπουμπου μου!να παω ενα σ.μαρκετ βρε παιδι μου.Ασε που προχθες το απογευμα βγήκαμε για μπυρίτσα...έ να έπινα κιόλας!μόλις καθήσαμε αρχισε τα κλάματα.για μια ωρα καθομουνα ορθια εξω απο την καφετερια μεχρι να πιει η παρεα τη μπυρα τους!εν το μεταξυ κανενας δεν είπε να μου την κρατηση 2 λεπτα να καθησω λιγο.και αυτη η μπουμπου όταν τις κολληση κατι στο μυαλο σε θελει και αγγουρι στο ορθιο να την εχεις αγκαλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε συμπεθέρα μου..τι κρίμα να είμαστε μακριά..!

θα σου την κρατούσα ευχαρίστως!!

πάω να κάνω ένα μπανάκι τον μικρό κ να τον βάλω για νανι.

θα είσαι εδώ ??θα ξαναρθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι εγώ εδώ Jona μου, αλλά μάλλον δεν σε πρόλαβα...

Αχ, ναι βρε Mpounitaki! Πόσο ωραία θα ήταν να είχαμε κάποιον να μας κρατάει τα ζουζούνια μας! Και δεν εννοώ τον μπαμπά μας γιατί ο καημένος ότι μπορεί κάνει..., αλλά κακά τα ψέμματα, το αγγούρι εμείς το τρώμε!

Εγώ πάντως από την μέρα που γέννησα, είναι ελάχιστες οι φορές που έχω κάτσει είτε μέσα στο σπίτι, είτε σε ταβέρνα να φάω σαν άνθρωπος!

Πάντα με τον Ρεβυθούλη αγκαλιά τρώω! Το τι μακαρόνια και ψίχουλα του έχουν πέσει πάνω του, του καημένου, δεν λέγεται! :-)

Τώρα όμως το έχω βρει το κόλπο...

Κάθε φορά που τρωω, βγάζω και το βυζί και τρωει και αυτός!

Και έτσι τουλάχιστον δεν κουνιέται ούτε γκρινιάζει και... τρώμε όλοι μαζί... χαρούμενοι!!! (Το έκανα και το Σάββατο που τρώγαμε σε μια ταβέρνα και μόνο έτσι κατάφερα να φάω!)

Ρε τι τραβάμε και δεν το μαρτυράμε! Χαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!! Ολγάκι ακόμα γελάω που τρώτε όλοι μαζί χαρούμενοι!!! Μου άρεσε ο τρόπος που το είπες!! χαχα!!

Εγώ έχω ευτυχώς την πεθερά και όχι απλώς μου το κρατάει, αλλά έρχεται και κάθε μέρα να τον πάρει και στην αρχή μου την έδινε λίγο, αλλά τελικά καλό είναι γιατί κάνω κι εγώ τις δουλειές μου ήσυχη!

Ο μικρός μου χθες σαν να ματιάστηκε και ξυπναγε κάθε 3 και λίγο κλαίγοντας. Και ξύπνησε και στις 5:30 το πρωί μετά από πολύυυυυυ καιρό! Δεν ξερω τί του έφταιγε. Το βράδυ κοιμήθηκε σφιγμένος πάντως, άρα κάπου πόναγε. Τώρα, κοιλίτσα ήταν, δόντια ήταν δεν ξέρω. Να μπορούσε να μου έλεγε το καημένο!!

Εσάς πώς είναι τα ζουζουνάκια σας; Πάω να κάνω τις δουλίτσες μου τώρα.

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου βρε Pepitaki! Που να μας έβλεπες κιόλας! Εκεί να δεις πώς θα γέλαγες! :-) Βλέπεις, είμαστε μια ευτυχισμένη οικογένεια! ;-)

Παίζει πάντως ρόλο και το βυζί που έχει γίνει ελαστικό και ένα με το πάτωμα, γι΄αυτό! :-)

Nα τον ξεματιάσεις τον μικρούλη σου! Ξέρεις;;;

Εγώ πάντως πιστεύω πολύ στο μάτι! Μαλλον όμως η κοιλίτσα του θα είναι γιατί και ο Ρεβυθούλης ξύπναγε χθες συχνά, αλλά ακουγόνταν το εντεράκι του που έκανε θόρυβο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά να περάσετε Jona μου!!! Καλές διακοπές!!!! Γιουπι!!!!

Εμείς φεύγουμε σε λίγο! Χιχι!!

Ευτυχώς ο Ρεβυθουλάκος από χθες ήταν καλό παιδάκι και καταφέραμε και φτιάξαμε τις βαλίτσες! :-)

Θα πάρουμε κάρτα με τον μπαμπά μας και θα έχουμε και από εκεί Internet!

Φιλάκιααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Heloooo!!!! Φεύγετε μία μία, ε;;;; εμείς τον Αύγουστο που έχει άδεια ο άντρας μου. Καλά να περάσετεεεε!!!!! Κάντε βουτίτσες και για μας!!!

Μαρία, αφού ακολουθήσεις τα βήματα πρέπει να αντιγράψεις έναν κωδικό που λέγεται bb-code και να το κάνεις επικόλληση στην υπογραφή στο προφίλ σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια μου με θυμάστε; Έχω καιρό να μπω και στο διαδίκτυο και στο μάμμυ... Τρέχω με το γιο μου συνέχεια που καιρός για υπολογιστές! Για να είμαι ειλικρινής, έχω ταλαιπωρηθεί αφάνταστα. Αρχικά ήταν τα ποδαράκια του, του βάλαμε ναρθηκάκι (κηδεμόνα απαγωγής ισχύων για την ακρίβεια), ο καημενούλης τον ανεχόταν με δυσκολία -ειδικά όταν έπιασαν οι ζέστες (και να σκεφτείτε είναι τόσο καλόβολο παιδάκι, όλο χαμογελάει ελάχιστα γκρινιάζει, όποιος και να τον πάρει αγκαλίτσα, ανοίγει κι αυτός τα χεράκια του και τον αγκαλιάζει) και το αποτέλεσμα ήταν, ούτε αυτός να κοιμάται ούτε εγώ.Μετά μας έβγαλε ο παιδίατρος άλλες ιστορίες για κακοήθεια στο συκωτάκι του έτρεχα μόνη μέσα στη ζέστη για υπερήχους γιατί ο άνδρας μου είναι στη Γερμανία και να τρέμω για το αποτέλεσμα...ΜΙΑ ΦΡΙΚΗ!! :angry: Τελικά, τέλος καλό όλα καλά, το παιδάκι μου είναι μια χαρά, το συκωτάκι του πεντακάθαρο και σε 10 μέρες θα βγάλει και το νάρθηκα (επιτέλους)!

Διακοπές εμείς δε βλέπω να πηγαίνουμε, ίσως ξεκλέψουμε καμμιά βδομάδα να πάμε Κρήτη κατά τον Αύγουστο. Σας βάζω και μια φωτό το κουνελάκι μου να δείτε πόσο μεγάλωσε, είναι 6 κιλά γιατί δεν μου πολυτρώει τώρα με τη ζέστη, φτάσαμε αισίως όμως τα 66 εκ.

Καλές διακοπές σε όσα κοριτσάκια φεύγουν! Ρίχτε καμιά βουτιά και για μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vivianka μου και βέβαια σε θυμόμαστε, είναι δυνατόν να σε ξεχάσουμε? Ούτε εσένα ούτε κανένα άλλο από τα κοριτσάκια που περάσαμε μαζί τις εγκυμοσύνες μας!

Ευτυχώς τώρα όλα είναι καλά με το αγγελουδάκι σου. Εύχομαι μόνο χαρές να σας δίνει από εδώ και πέρα. Είναι ένα κουκλάκι!!!!

Όποτε μπορείς να μπαίνεις να μας λές τα νέα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...