Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Agapimenes mou files k mh geia sas!!

Epeidi i lena kleidwse to thema mou giati itan lepto thelw n tis zitisw sugnwmi!!

Epipleon tha ithela na mou dieukrinisei kapoios t foroum einai telika to mammy? To parakolouthw polu kairo prin graftw k eixa tin entupwsi pws einai ena foroum sto opoio suzitame otidipote mas apasxolei!!

Ap oti fainetai omws ekana lathos k malista megalo!!

Tha ithela na enimerwsw kapoies kopeles edw mesa oti gia na apantiseis se ena thema prepei na to exeis diavasei olo k meta na apantas xwris na krineis!! Den me kserete k den exete dikaiwma na krinete oute auta pou grafw oute auta pou rwtaw k oson afora to thema pou anoiksa to anoiksa giati opws proeipa eixa mia aporia k ithelana tin lusw. den upoxrewsa kanenan na apantisei. k nai eko glukia mou to eida kati san ponodonto den se upoxrewsa na apantiseis sto thema an den sou arese oute k exeis dikaiwma na krineis to ti exw grasei k giati. einai diko mou thema. thes apantas des oxi alla den krineis. oute kan me ksereis kopela mou. koita ton eauto sou k ase emas tis upoloipes na exoume euthuni gia tis prakseis mas opoies k an einai autes k den se aforoun se kamia periptwsi. den ksereis oute poia eimai oute ti exw perasei opws den kserw k egw gia sena.

Telos pantwn thelw na euxaristisw ti lena pou me aformi tou foroum gnwrisa kapoia aksiologa atoma edw mesa k exw epafes k tha ithela na tin parakalesw na me diagrapsei kiolas. Episis ithela na prosthesw oti xairomai polu gia oles oses gnwisa edw pera alla den tha sunexisw na eimai se ena foroum to opoio mou g****ei diarkws tin psixoloia me atoma pou petagontai xwris logo k lene ta dika tous, koroideuoun kapoies edw mesa, pligwnoun kapoies alles k katakrinoun. Filakia polla se oles mou tis files k tha ta leme. alla sigoura oxi apo dw. na eiste oles kala.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den exw katalavei tpt..lupamai pou egkataleipeis to mammy.mhpws na to ksanaskeftosoun??den gnwrizw omws ti mesolavhse kai se anagkase na apoxwrhseis apo to foroum.euxomai na eisai kala kai as mh gnwrizw kai oti epi8umeis na sou sumvei!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΝΕΚΑ ειχα τ τυχη να σε γνωρισω απο κοντα και να δω ποσο αξιολογο ατομο εισαι οαρα το νεαροτης ηλικας σου εχεις την ωριμοτητα και τη κριση να αποφασισεις για σημαντικα θεματα .Το mammyland ειναι ενα απλο site τιποτα περισσοτερο ακι τιποτα λιγοτερο εδω μεσα θα διαβασεις πολλα και με καποια θα συμφωνησεις με καποια άλλα οχι το να κανεις φιλες απο εδω μεσα δε ξερω ισως απλα μην τρελλενεσε τα ατομα τα οποια αποφασισαν να κατακρινουν αυτο που ρωτησες δεν σε ξερουν οποτε αστο κοπελα μου και σε παρακαλω εγω δε σου δινω το οκευ να αποχωρησεις .Εμενα με ρωτησες; το Σταυρο μου ; ο οποιος ειναι ανμεσα σε σενα κα τη Ραμονα ; ελα λοιπον αραξε και οποια εχει προβλημα να απαντησει ευθεως τη ειδε στο συηκεκριμενο θεμα και εγειναν εξαλλες ; Δεν θα οβομαστε να μιλησουμε να εκθεσουμε τις αποψεις μας ; οχι μονο για το συγκεκριμενο θεμα γενικοτερα ξαφνικα καποιες εγειναν ειδικες σε ολα .διακιωμα της καθε μιανης ειναι αν αποφασιζει γαι παρτη της για το παιδι της για το σωμα της ,Αντε γιατι ΟΠΑ και θελω να δω και την eurovizion και τωρα τα πηρα .λοιπον Νεννεκα κατσε εκει που εισαι αντε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

neneka mou kala sou leei i bania!mporei na min se kserw..alla ena exw na sou pw..giati xaliesai me vlakeies?anoikses ena thema..egrapsan polles kopeles polla k diafora!e kai?teleiwse..den egine tipota!den aksizei na fugeis epeidi kapoies den katalavainoun k einai apolutes!apla den dineis simasia k teleiwnei to thema!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

neneka μεσα σε ενα φορουμ συμμετεχουν ολων των ειδων των ατομων

αξιολογα,μορφωμενα με επιπεδο κ η μη

.Δεν αξιζει λοιπον να δινεις σημασια σε ατομα που βλεπεις οτι

προσβαλλουν ,κρινουν ασχημα, η απλα επειδη δεν εχουν μαθει την στοιχειωδη παιδεια να ΣΕΒΟΝΤΕ.

βλεπεις οτι ειδη εχεις μια φιλη τη Βανια κ γω σαν Γιωτα εχω κανει πολλες φιλες απο εδω μονο κ μονο για αυτες να μεινεις..

Μη σκας βρε για τιποτα αυτο ελειπε να στεναχωριεσαι για τετοια ανουσια μικροπραγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia egw de tha krinw kamia!o kathe anthrwpos exei tis dikes tou apopseis kai ta dika tou biwmata.kai edw eimaste gia na antalazoume apopseis kai kapoies kanoume k filies!neneka to eida to themataki sou k i alitheia einai pws de pistebw oti eprepe na kleidwthei!edw yparxoun diafora atoma me diafores apopseis!kaneis de krinei kanenan!opoios thelei apantaei k opou thelei!!!esy krineis to parakatw!!!

afta!!

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΝΕΚΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΕΣ.... ΠΑΝΤΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΚΡΙΝΟΥΝ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΠΟΥ Η ΜΙΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΜΠΗΚΑ ΤΩΡΑ Κ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης θα ηθελα να το πω αυτο κατα τη νωμη μου κακως κλειδωθηκε το θεμα δνε μπορω να καταλαβω γιατι να μην πουν τη γνωμη τους βεβαια αυτο που θα μπορουσε να γινει απο δω και στο εξης και μπορει αν το κανει η Λενα ειναι να βγαινει εκτος οποια απαντησηειναι εκτος θεματος , εσυ ρωτησες πως ειναι η διαδικασια και σου απαντυησαμε σε ολα τα επιπεδα απο σωματικα -και ψιχολογικα απο εκει και περα πως πηγε σ επροσωπικο επιπεδο δε καταλαβα οποτε καλο θα ηταν να απανταμε μονο στο θεμα λογικο ειναινα υπαρχουν ενστασεις και διαφωιες σημερα συμφωνω σε αυτο αυριο σε κατι άλλο οχι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Neneka μου……

Δεν αξίζει τον κόπο για κάποια συγκεκριμένα άτομα να φύγεις……

Είναι πολύ καλή παρεϊτσα το forumάκι μας…….

Ότι κι αν αποφασίσεις…… να προσέχεις κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ρενούλα μου γλυκιά, μη στεναχωριέσαι κούκλα μου.Όσες θέλουν να καταλάβουν θα καταλάβουν.Άνοιξες ένα θέμα, δύσκολο θέμα,αλλά δε καταλαβαίνω απαγορεύεται να έχουμε απορίες?Ή αν ρωτάμε για κάποιο θέμα σημαίνει κάτι κακό?Έλεος πια..όλοι να κρίνουνε.Ένα site είναι για να παίρνεις και να δίνεις πληροφορίες.Ρενάκι μου γλυκό,χαλάρωσε,κάτσε ηρέμησε και όταν και αν θελήσεις επιστρέφεις.Κάνεις δε μπορεί να κρίνει κανέναν.Άντε γιατί πολλές επικρίσεις έχουν αρχίσει και πέφτουν εδώ μέσα και έχουμε γίνει όλοι φωστήρες.Άντε νευρίασα πρωί πρωί.Φιλάκια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΝΕΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΟΧΙ,ΔΕΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΩ,ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΜΕΣΩΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΕΙΧΕΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΟΥΤΕ ΛΑΘΟΣ ΟΥΤΕ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟ ΟΥΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙ,ΝΑ ΜΗΝ ΡΩΤΗΣΕΙΣ....Η ΕΚΤΡΩΣΗ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ -ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ - ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΗ ΜΙΑΣ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!!!!!!ΠΟΥ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ!!!

ΚΑΙ ΝΑΙ, ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΘΙΞΕΣ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΒΑΡΟ ΘΕΜΑ...!!!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΜΜΥ.Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΕΒΑΣΤΟΥΜΕ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!!!

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νενεκα μου όλο αυτό το θέμα δημιουργήθηκε, γιατί ναι μεν έχουμε την ελευθερία της έκφρασης,αλλά όλοι ξέρουμε τις κατηγορίες αυτού του forum και το δικό σου post ήταν σαν να ανοίγεις συζήτηση για το σχοινί στο σπίτι του κρεμασμένου.

Για αυτό ίσως δεν βρήκε σύμφωνη και τη συντονίστρια και τις υπόλοιπες κοπέλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενούλα μου γλυκιά σε εχω γνωρίσει απο κοντά....εισαι αν μη τι άλλο ένα γλυκύτατο πλάσμα και ένα αξιολογο κορίτσι με χιουμορ και ευαισθησία... :):) δεν διάβασα το θεμα που ειχες ανοίξει αλλά πιστεύω ότι όλες μας έχουμε δικαίωμα να εκφράζουμε τις απορίες μας ...όσο ευαίσθητα θέματα και αν θίγουν...δεν είναι όμως και λόγος για να αποχωρήσεις...πάντως ότι και αν αποφασίσεις εμεις θα τα λέμε!!!!!!!!!!!!! Αντε μην φέρω και την Ραμόνα και την Βάνια και την συμπεθέρα και την Κατερίνα και την Φανούλα και όλα τα κοριτσάκια που σε έχουμε γνωρίσει .... και κάνουμε έξω από το σπίτι σου διαδήλωση...με πανό...που θα λεει Ρενούλα Ρενούλα πολυ σε αγαπούμε!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με τη Λυδία Κ και απλώς να συμπληρώσω ότι δεν χρειάζεται να χαλάμε τις καρδιές μας και, προς Θεού, δεν υπάρχει λόγος να αποχωρήσεις!! Εντάξει, εσύ έκανες μία απλή ερώτηση, ίσως παρεξηγήθηκε λίγο παραπάνω, κάποιες κοπέλες το διάβασαν διαφορετικά, κάποιες νόμιζαν ότι μιλάς προσωπικά κλπ. κλπ. Ίσως δεν διαβάστηκε σωστά, όπως είπες κι εσύ! Συμβαίνουν αυτά... Απλώς, υπάρχουν κάποιες κοπέλες, εδώ, λίγο ευαισθητοποιημένες (να το πω?, χωρίς να παρεξηγηθώ) στο θέμα αυτό, και εντάξει, μπορεί να αντιδρούν λίγο πιο παρορμητικά!

Διαφορετικές γνώμες, όμως, θα υπάρχουν πάντα, δεν το θεωρώ κακό, ούτε μπορούν όλοι, πάντα, να συμφωνούν πάντα με όλους!

Κι επειδή, ανέφερες την Εko, απλώς, επειδή την έχω γνωρίσει, θα ήταν σωστό (για μένα), να πω ότι πρόκειται για ένα εξίσου πολύ γλυκό πλάσμα, έναν αξιοπρεπή άνθρωπο, με πολύ χιούμορ και αρκετές ευαισθησίες. Και τα λέω όλα αυτά, γιατί πιστεύω ότι απλώς ήταν μια κακή στιγμή... αλλά κακές στιγμές δεν έχουμε όλες μας κάποιες φορές??

Neneka μου, ξανασκέψου το... Νομίζω, ότι δεν χρειάζεται να φύγεις από το μάμμυ! Μπόρα ήταν και πέρασε, ναι ??? :):)

Σου εύχομαι να αποκτήσεις ό,τι επιθυμείς και το όνειρό σου να γίνει σύντομα πραγματικότητα! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...