Μετάβαση σε περιεχόμενο

7η μερα μετα εμβρυομεταφορα...


Recommended Posts

και εχω πονακια σαν να ειναι να ερθει περιοδος..και την αλλη φορα ετσι ηταν..ελπιζω να μη με παρει απο κατω..ειχε καμια κοπελα τετοια συμπτωματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai eixa kai egw ayta ta pwnakia!!!min to skeftese!!ola 8a pane kala!!ti mera poy piga kai ekana ti xwriaki nomiza oti 8a moy er8ei periodos!!telika eimai engios sto 7 mina!!akwma den to exw pistepsi!! :)kali epoitixia kai mi to skeftese!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο κοριτσι μου!!!με εναν πονο ή μαλλον με κανεναν πονο!!σε ευχαριστω για την υποστηριξη..το θελω πολυ το μωρακι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

minie μην σκέφτεσαι τα συμπτώματα! η εκγυμοσύνη και η περίοδος μπορουν να μπερδεψουν τα πραγματα με τα σθμπτώματα γιατι μπορει να ειναι ιδια- υπολόγιζε και οτι τα φαρμακάκια που πέρνεις παίζουν ρόλο στο να εντείνουν τα συμπτώματα.

υπομονη! ποια μερα θα πας για χοριακη? 14η? αχ, καλή επιτυχία!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eko έγραψε:

minie μην σκέφτεσαι τα συμπτώματα! η εκγυμοσύνη και η περίοδος μπορουν να μπερδεψουν τα πραγματα με τα σθμπτώματα γιατι μπορει να ειναι ιδια- υπολόγιζε και οτι τα φαρμακάκια που πέρνεις παίζουν ρόλο στο να εντείνουν τα συμπτώματα.

υπομονη! ποια μερα θα πας για χοριακη? 14η? αχ, καλή επιτυχία!! :)

την τριτη θα παω για χοριακη..ελπιζω να πανε ολα καλα!!12η μερα απο την εμβρυομεταφορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω εχω τα ιδια συμπτωματα εμενα ειναι η 5 μερα η eko μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικα και λιγο εχω ηρεμησει αν και μου το ειπε ο γιατρος μου οτι ειναι κ τα φαρμακα που εχουμε παρει αντε καλη μας επιτυχια κοριτσακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

carrie έγραψε:

και εγω εχω τα ιδια συμπτωματα εμενα ειναι η 5 μερα η eko μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικα και λιγο εχω ηρεμησει αν και μου το ειπε ο γιατρος μου οτι ειναι κ τα φαρμακα που εχουμε παρει αντε καλη μας επιτυχια κοριτσακι

Carrie, από ότι βλέπω είμαστε στην ίδια μέρα εμβρυομεταφοράς. Σήμερα έκτη μέρα. Αντε καλά μας αποτελέσματα. Πάντως κι εγώ έχω κάτι ενοχλήσεις χαμηλά. Για να δούμε.

Minie από ότι βλέπω στο άλλο θέμα που άνοιξες, ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ!!. Συγχαρητήρια!!! Μπράβο!!Περιμένουμε και την χοριακή για 1000%.

Εύχομαι να ακολουθήσουμε κι εμείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια υπομονή!!! (εσυ εισαι που το λες??) αχ, ξέρω, ψυχραιμία!! να μας ενημερώσετε :)

Ναdiou και Carrie ίδια μέρα θα κάνετε χοριακή?

η Μinnie μιά χαρά τα κατάφερε!! μόνο χαρμόσυνα κορίτσια σας ευχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Εγώ χοριακή θα κάνω την Δευτέρα 7 Ιουνίου, θα είναι η 13η μέρα τότε. Σκέφτομαι βέβαια, μήπως πάρω τον γιατρό να τον ρωτήσω εάν μπορώ να την κάνω Σάββατο, 11η μέρα. Δεν κρατιέμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...