Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΩΡΩΝ 2008......VOL.2!!!!!!!


Recommended Posts

ναι θα ερθει σε ενα μηνα...κ εγω τωρα δεν ηθελα να του μιλησω κ μεχρι αυριο το απογευμα δεν θα ξαναμιλουσουμε γιατι δεν θα χει σημα...αλλα εκεινη την ωρα πιο πολυ μου εφταιγε εκεινος παρα ο χαρης μου εξηγητε πως γινετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολύ απλά...γιατί τα τραβάς όλα μόνη σου.

Κι εμένα όταν τα παιδιά με βγάζουν νοκ-άουτ, τα πληρώνει ο άντρας μου.

Βέβαια μετά έχω τύψεις...αλλά ήδη έχω γίνει σκύλα. :(

Είναι δύσκολο με δύο παιδιά, σπίτι και δουλειά...ευτυχώς με καταλαβαίνει. :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως κ εμενα... του τα λεγα αλλα με υφος κ μου λεγε κανε υπομονη αγαπουλα κ τετοια αλλα εκεινη την ωρα εγω τα ακουγα βερεσε ενιωθα οτι μου τα λεγε ετσι γιατι λειπει κ τα τραβαω εγω ενω δεν ειναι ετσι...κ εγω ωρες ωρες ειμαι πολυ σκυλα... :unsure::unsure::dry::dry: μη σου πω παντα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ναι δεν το συζητωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!

αχ πρεπει να κανω καμια δουλειααααααα αλλα χλωμο το βλεπω α μολις εβαλα κ ενα πλυντηριο :woohoo: :woohoo: τρελο κατορθωμα :laugh: :laugh: :laugh: κατακουραστηκααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά τώρα που το λές, προσπαθώ να κλείσω την συζήτηση για να πάω γα σίδερο.

Άντε ξεκίνα κι εσύ και τα ξαναλέμε!!

Φιλάκια, γειααααααααααα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ καλα εγω για να αρχισω τωρα θα τελειωσω σε κανα 2 μερες παντου σε ολα τα δωματια υπαρχουν παιχνιδια πρεπει να μαζευτουν αυτα για να αρχισω θελω να κανω κ τα ντουλαπια της κουζινα κ το αλλο μπαλκονι και και και γι αυτο σου λεω κ αντι να τα κανω...καθομαι αλλα ηρεμω τωρα η καψερη βαζω πλυντηρια για να πω οτι κατι εκανα...μετα να δω ποιος θα τα σιδερωσει...μη μου πειτε ξερω εγω :laugh: :laugh: :laugh:

χτες τελειωσα με κουβερτες παλωματα κουβερλια μαξιλαρια...

αχ ορεξη που εχω κ ανοιγω τετοιες δουλειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ποσα γραψατε??? :blink::blink::blink: :woohoo: :woohoo:

αντε σιγα σιγα ανοιξτε 3ο!!!! :silly: :silly:

λενακι χαλια η μεση ε??σε καταλαβαινω απολυτα!κ γω κουτσενοντας παω κ με καμπουρα!! :laugh: :P :woohoo:

μην αγχωνεσαι για το μπανακι βρε!!!σιγουρα θα κερδισεις!!αφου χαριζονται 3 μπανακια!!αν δεν εισαι πρωτη...σιγουρα θα εισαι 2η!!!!ποτε ληγει ο διαγωνισμος??? :huh::dry::dry:

βικυυυυυυυυυυυ τι φρικη επαθες παιδακι μουυυυ???? :blink::blink::dry::ohmy::ohmy::huh: μ'επιασε ημικρανια κ μονο που τα διαβασα!! :S:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 15 ΣΕΛΙΔΕΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΕΛΗ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ,ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΤΟ 3...ΠΟΙΑ ΘΑ ΤΟΑΝΟΙΞΕΙ? :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικη καλωσηρθες στην παρεα μας!!!δεν εχουμε ξαναμιλησει εμεις νομιζω παλιοτερα!θα χαρω πολυ να τα λεμε!!! :):)

να χαιρεσαι το κοριτσακι σου κ με το καλο το 2ο!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Ε αφου το εθεσε ετσι το Βικακι μας αντε να το ανοιξω

εγω μηπως σας φερω γουρι!!!

Λοιπον πανε ολες στο 3!!! Ελπιζω μονο να το κανω σωστα! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...