Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2010!!!!! No4


Recommended Posts

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ....ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΑΦΟΥ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ 36 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΕ 2500 ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ......!!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ..........ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΕΝΝΑΜΕ ΜΑΖΙ!!!!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 201
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σας όμορφες μανουλίτσες!!!!

Όπως καταλαβαίνετε εμείς του Ιουνίου ήδη έχουμε αρχίσει να μειωνόμαστε και αυτό είναι πολύ πολύ ωραίο... Σιγά-σιγά έρχεται και η δική μου ώρα... Πήγα στην γιατρό την Δευτέρα, με εξέτασε κολπικά και είπε ότι ο μπέμπης έχει κατέβει πάρα πολύ και το μόνο που μένει είναι να μαλακώσει ο τράχηλος... περίπου σε κανένα 10ήμερο με το καλό (λογικά πάντα) θα γεννήσουμε κι εμείς!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Τίποτα βέβαια δεν είναι σίγουρο.. θα φανεί στην πορεία!!!

ΆνναΜαρία μου υπομονή κοριτσάκι μου... έφτασες στο τέλος... σε λιγάκι, αφού ο γιατρός δίνει το ΟΚ θα κρατάς τον μπεμπάκο σου αγκαλίτσα!!! Με το καλό!!!

Κατερινάκι τι ωραίο ταττοο... πολύ μου άρεσε...

Όλες πλησιάζουμε σιγά-σιγά... υπομονή!!!!!

Φιλάκια πολλά πολλά... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα-Μαρια μου ολα θα πανε καλα!εμενα η πεθερα μου και τα 3 της παιδια τα εκανε 20 μερες πριν την ΠΗΤ και ηταν μια χαρα!!μη φοβασαι κοπελιτσα μου..ολα θα πανε καλα και για σενα και για το μπεμπε σας!!

κοριτσια με το καλοοοοοοοοοοο :) :silly: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφες καλοκαιρινές μανούλες 2010!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ κορίτσια μου για τις απαντήσεις σας,με το καλό τα μωράκια μας να έρθουν και να τα πάρουμε αγκαλίτσα!!!!!!!!!!!!! Η Παναγία να μας τα προστατεύει και να πάνε όλα καλά με όλες μας και με όλα τα μωράκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ξανθιπάκι μου,έφτασε η ώρα ε; τώρα είμαστε σε αναμένα κάρβουνα,περιμένουμε πως και πως!!!!!!!!!!!!! Με το καλό,με το καλό σε όλες μας κορίτσια μου γλυκά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πόσο χαίρομαι κοριτσια που πολλές κοντεύετε!!!

Με το καλό και με έναν πόνο φιλεναδίτσες μου!!!

Αντε να παίρνουμε κι εμείς σειρα!!!

ΑνναΜαρία μου μια χαρά είναι τα 2500γραμ!!!

Μην φοβάσαι καθόλου!

Και δεν θεωρείται πρόωρα εφόσον μπεις στον μήνα σου!!!

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες κοριτσάκια!!!

Πάνω απ'ολα γερά μωράκια να έχουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα!!!

Είμαστε τόσο κοντά Βασούλα μου κι όμως τόσο μακριά... οι τελευταίες μέρες περνάνε πιο αργά από τις υπόλοιπες.... αλλά υπομονή... υπομονή σε όλες μας και όλα να πάνε καλά!!!!

Σήμερα με το καλό γεννάει και το Μικάκι.... Άντε να παίρνουμε σειρά κι υπόλοιπες!!!!

ΆνναΜαρία μου έφτασε η ώρα ναι... αλλά σε βλέπω να γεννάς πριν από εμένα :laugh: :laugh: :laugh: Με το καλό βρε!!!!

Με το καλό σε όλες μας κορίτσια... ;):kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες καλοκαιρινές μανούλες 2010!!!!!!!!!!!!

Σήμερα ξαναέκανα την εξέταση για το ουρικό οξύ καθώς έτσι με συμβούλεψε ο γιατρός μου!!!!!!!!!!!!! Το απόγευμα θα με πάρει πάλι τηλ.να μου πει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επίσης σήμερα μπήκα στον μήνα μου!!!!!!!!!!!!! Είμαι 36+1 (το τικεράκι πάει μια μέρα πίσω)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ανησυχώ λίγο τι να είναι όλα αυτα με το ουρικό οξύ που έδειξε καλή τιμή!!!!!!!!!! Ίσως επειδή δεν είναι σταθερή η τιμή του,τι να πω,θα δείξει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τα μωράκια μας να είναι καλά και όλα τα άλλα γίνονται!!!!!!!!!! Η Παναγία να προστατεύει τα μωράκια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σήμερα έχουμε επέτειο με τον αντρούλη μου 4 χρόνια γάμου!!!!!!!!!!!!!! Επίσης σήμερα το απόγευμα θα μας βάλουν και τα κλιματιστικά και γίνεται ένας χαμός!!!!!!!!!!! Το σπίτι είναι σαν τσαντίρι,δεν πρόκειται να προλάβουμε να το έχουμε στην εντέλεια για το μωράκι μας,ελπίζω να το συνηθήσω σαν ιδέα γιατί με τρελαίνει!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου τι κάνεις κοπέλα μου? Έχουμε πολύ καιρό να τα πούμε..Καλά αποτελέσματα να εχεις..Και εννοείται σημασία έχει πάνω από όλα να είναι καλά ο μπέμπης σου!

Άντε με ένα πονο σου εύχομαι...Και του χρόνου εύχομαι με το καλό να μου δίνεις εσύ συμβουλές για τα μωράκια!!

Φιλάκια πολλά κουκλιτσα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΆνναΜαρία μου καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!!!! Όλα θα πάνε μια χαρά με τον μπεμπάκο σου!!!!

Να ζήσετε και ότι επιθυμείτε!!!! Του χρόνου με το καλό θα το γιορτάζετε 3!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

ΑνναΜαρία ,να ζήσετε.Να είστε πάντα ευτυχισμένοι.Με το καλό να υποδεχτείτε το μωράκι σας!! :laugh:

Κορίτσια, μόλις γύρισα από την ενημέρωση στην Τράπεζα ομφαλοπλακουντιακού αίματος της Ακαδημίας Αθηνών.Είμαι σίγουρη ότι οι περισσότερες(ή και όλες) έχετε ήδη αποφασίσει τι θα κάνετε(όχι τελευταία στιγμή σαν και εμένα :blush: ).Πάντως να πω ότι τελικά ψάξαμε, κοιτάξαμε, ρωτήσαμε και μας έπεισαν περισσότερο από την Δημόσια Τράπεζα.

Στην ενημέρωση μας εξήγησαν αναλυτικά τι συλλέγουν και σε ποιες περιπτώσεις αυτά είναι χρήσιμα.Επίσης έκατσα και είδα το ντοκιμαντέρ του «Εξάντα» του Αυγερόπουλου το οποίο ήταν πολύ ενδιαφέρον και κατατοπιστικό. http://exandas.ert.gr/

Το κακό της Τράπεζας είναι ότι δεν έχουν την δυνατότητα να αναλάβουν οι ίδιοι την μεταφορά του υλικού και αυτό είναι πρόβλημα για την επαρχία(περιοχές μακριά από Αθήνα και Θεσσαλονίκη).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλοκαιρινές μανούλες 2010!!!!!!

Madrid μου σ'ευχαριστώ για την ευχούλα σου!!!!!!!!!!!

Με το καλό να έρθει το μωράκι σας και να είναι υγιέστατο και χαρούμενο!!!!!!!!!!!!

Δεν ξέρω ακόμα τι να κάνω με τα βλαστοκύτταρα,αλλά το δημόσιο μου ακούγεται καλύτερη περίπτωση!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες :kiss: Με ένα πόνο όσες κοντεύετε - και είστε πολλές! Ξανθιππάκι και Άννα Μαρία, δηλαδή σε καμια εβδομάδα θα κρατάτε μωράκια; Ελινάκι κι εσύ από μέρα σε μέρα ε, πω πω :woohoo: Ρε κορίτσια, η Φωτεινή πού εξαφανίστηκε; Μήπως γέννησε; Άντε με το καλό να έρθουν όλα τα μωράκια :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό και το δικό σου μωράκι Kuo μου,περνάει ο καιρός μην νομίζεις!!!!!!!!!

Πιστεύω πως την Δευτέρα θα ξέρω πότε θα γεννήσω με το καλο πρώτα ο Θεός και θα σας πω!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι φαίνεται απίστευτο, αλλά αν μας κάνει τη χάρη ο μικρός.. μάλλον ναι... την Τρίτη που θα πάμε στην γιατρό θα ξέρουμε πιο σίγουρα... :):):)

Πλησιάζετε κι εσείς με το καλό.... ;) Άντε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απίστευτο μου φαίνεται! Με το καλό κοριτσάκια, να έρθουν τα μωράκια σας όσο πιο ανώδυνα και ευχάριστα γίνεται :cheer: Το 'χω ξαναπεί, αλλά μου φαίνεται απίστευτο πώς πριν από λίγους μήνες μιλούσαμε για... εμετούς και το φόβο μας για τις ραγάδες και τώρα ετοιμαζόμαστε να τα κρατήσουμε, κάποιες σε λίγες μέρες, άλλες σε λίγες εβδομάδες! :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΝΑ ΣΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ...ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!

ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΣΤΟ ΠΙΠΙ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ....ΟΙ ΚΟΙΛΙΑ ΕΧΕΙ ΤΑΙΡΑΣΤΙΑ!!!ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΡΗΣΤΕΙ ΛΙΓΑΚΙ...Α!!!!!ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινούλα επέστρεψες βρε θηρίο;

Να ζήσετε καλό μου και με το καλό η μπεμπούλα σας!!!!!

Για ποια Φωτεινή ρωτάς;Η FOTINI76 γέννησε τα ξημερώματα,μόλις το έμαθα απ'την Βαλεντίνα!!!!Αν εννοείς την Kinkajoujou και εγώ την σκεφτόμουν αυτές τις μέρες,πράγματι,χάθηκε.Θυμάμαι που θα μετακόμιζε στα πεθερικά της,μήπως δεν έχει internet εκει;Κανα τηλ της δεν έχει καμία άραγε;

Άντε ρε κορίτσια πλησιάζει ο καιρός για όλες!!!!Ελίνα και Ξανθίππη θα κάνετε την αρχή μια που έχετε προτεραιότητα, τι λέτε;Εγώ αύριο πάω στη μαμά μου γιατί πλέον θα με βλέπει κάθε εβδομάδα ο γιατρός και δεν μπορώ να κάνω 2,5 ώρες ταξίδι μες τη ζέστη,οπότε θα αράξω εκεί να περιμένω τη μπέμπα μου να βγει!Φυσικά με βολεύει γιατί δεν θα κάνω και τίποτε!!!!Έχω καμιά 10 βιβλία να διαβάσω,θα προλάβω άραγε ή θα γεννήσω λέτε;

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου συνονόματό μου, ευχαριστούμε πολύ! Με το καλό τα μωράκια μας :kiss:

Η FOTINI76 γέννησε;! :woohoo: Να της ζήσει ο μπέμπαρος λοιπόν! Τέλεια νέα! Άρχισαν τα όργανα :lol::lol:

Κατερινάκι, δε σε βλέπω να προλαβαίνεις και τα 10, εκτός κι αν είναι comics :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι παιδιά γέννησε!!!

Το έμαθα κι εγώ απο τη Βαλεντίνα! :cheer: Ειναι καλά και η ίδια και ο μπέμπης και θα μας ενημερώσει η Βαλάντω μας για τα νεότερα!

Με το καλό και στα υπόλοιπα μωράκια! :kiss::kiss::kiss:

Αννα Μαρία! 4 χρόνια! Πάντα ευτυχισμένοι και ερωτευμένοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεννησε η Φωτεινούλα μας!!!!! Απιστευτο μου φαινεται!!!!!!!

Με το καλό να μας ερθουν τα μωρακια όλα!!!! εμεις σημερα περιμενουμε την σιφονιερα μας, και μετα θα ειμαστε ετοιμη να φτιαξουμε το δωματιακι να ειναι ετοιμο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφες καλοκαιρινές μανούλες 2010!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ και πάλι για τις ευχούλες σας!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο η Φωτεινούλα γέννησε,όλα καλά!!!!!!!!!! Έχω τρελαθείδεν έχω μυαλό ανυπομονώ για αύριο τι θα μας πει ο γιατρός!!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια ότι πιάνω στα χέρια μου,μου πέφτει!!!!!!!!!!!!!! :blink::blink:Χαρά υπνιλία έχω και 'γω πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φωτεινούλα πάντα ευτυχισμένο το μωράκι σας,να είναι γερό και καλοτύχερο το ζουζουνάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ,κορίτσια τσίτα η συγκίνηση και τα συναισθήματα στο φουλ!!!!!!!!!!!!

Με το καλό όλες μας κορίτσια,να κρατάμε τα μωράκια μας αγκαλίτσα,έχω βουρκώσει!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...