Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΦΟΡΜΗ ΤΟ ΓΚΡΟΥΠ ''I HATE CHILDREN''


zouzou21

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΟ ΓΚΡΟΥΠ ΣΤΟ FACEBOOK Κ ΜΑΘΑΙΝΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΓΚΡΟΥΠ ΒΡΕΘΗΚΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΠΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΝΟΣ ΜΕΛΟΥΣ (ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΕΒΗΚΕ ΑΠΟ ΜΙΣΟΣ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΙΣΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΩΣ Π.Χ. ΤΟ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ)!!Η ΟΠΟΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ GOOGLE Κ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΦΩΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥΛΑΝΤ..

ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΛΟΙΠΟΝ,ΝΑ ΣΒΗΣΤΟΥΝ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΑΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ

ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ''photo melwn'',foto apo ta ninakia mas'',''ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕΛΩΝ Νο 2'' Κ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ..ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ''σσσσ..λεμε τα δικα μας''.

ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΑ ΝΑ ΣΒΗΣΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΜΙΑΣ Κ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΑ!

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΟΝΟ Η ΛΕΝΑ Η ΟΠΟΙΑ ΜΙΑΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ :unsure:

ΛΕΝΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:angry: α το είδα και εγώ αυτο το συγκεκριμένοsite όχι την φωτογραφία και μάλιστα έκανα κοινοποίηση για να διαγρφει όλη η σελίδα παραδεκτοι αυτοι που την έφιταξαν
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ!!!!ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΡΙΚΑΛΕΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ?ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!ΑΙΣΧΟΣ Κ ΝΤΡΟΠΗ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ!!ΖΗΤΗΣΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΕΝΑ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙ ΤΙΣ ΔΙΚΙΕΣ ΣΑΣ.ΣΤΟ ΦΒ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΕΜΟΣ ΝΑ ΣΒΗΣΤΕΙ Η ΣΕΛΙΔΑ ΑΛΛΑ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,

Ακριβώς επειδή φοβάμαι τέτοια πράγματα ποτέ δεν βάζω φωτογραφίες.

Αν μπορεί ασ βοηθήσει η Λένα να σβηστούν οι υπάρχουσεσ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια το να σβηστούν όλα τα ποστ με τις φωτογραφίες είναι αδύνατον. Το μόνο που μπορεί να γίνει είναι να σβήσει η καθεμιά τις δικές τις φωτογραφίες.

Αλλά να πώ και κάτι άλλο; Όταν δημοσιεύουμε μια φωτογραφία στον net γενικότερα αναλαμβάνουμε την ευθύνη εμείς οι ίδιες για το τί μπορεί να γίνει...το ίδιο δεν ισχύει και για το fb; Τις βάζουμε με δική μας ευθύνη. Άν κάτι γίνει και βρεθεί η φωτογραφία μου σε λάθος χέρια δεν θα φταίει αυτός που την έκλεψε αλλά έγώ που την ανέβασα. Έτσι δεν είναι;

Παλιότερα είχε ξαναγίνει θέμα με τις φωτογραφίες και οι μισές έλεγαν να σβηστούν αφού τις δημοσίευσαν μόνες τους και οι άλλες μισές λέγανε οτι δεν θέλουν να σβηστούν. Όπως καταλαβαίνετε οι απόψεις είναι διαφορετικές γι' αυτό το θέμα...Οπότε όσες θέλετε να σβήσετε τις φώτο σας μπορείτε άνετα να το κάνετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντε αναφορα στο fb γι αυτο το γκρουπ.εγω αυτο εκανα,για προσβλητικο/βιαιο περιεχομενο.ειναι τελειως μα...κας ο τυπος,αλλα μονο και μονο για τις φωτο που εχει την θελει την αναφορα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντε αναφορα στο fb γι αυτο το γκρουπ.εγω αυτο εκανα,για προσβλητικο/βιαιο περιεχομενο.ειναι τελειως μα...κας ο τυπος,αλλα μονο και μονο για τις φωτο που εχει την θελει την αναφορα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Κορίτσια το να σβηστούν όλα τα ποστ με τις φωτογραφίες είναι αδύνατον. Το μόνο που μπορεί να γίνει είναι να σβήσει η καθεμιά τις δικές τις φωτογραφίες.

Αλλά να πώ και κάτι άλλο; Όταν δημοσιεύουμε μια φωτογραφία στον net γενικότερα αναλαμβάνουμε την ευθύνη εμείς οι ίδιες για το τί μπορεί να γίνει...το ίδιο δεν ισχύει και για το fb; Τις βάζουμε με δική μας ευθύνη. Άν κάτι γίνει και βρεθεί η φωτογραφία μου σε λάθος χέρια δεν θα φταίει αυτός που την έκλεψε αλλά έγώ που την ανέβασα. Έτσι δεν είναι;

Παλιότερα είχε ξαναγίνει θέμα με τις φωτογραφίες και οι μισές έλεγαν να σβηστούν αφού τις δημοσίευσαν μόνες τους και οι άλλες μισές λέγανε οτι δεν θέλουν να σβηστούν. Όπως καταλαβαίνετε οι απόψεις είναι διαφορετικές γι' αυτό το θέμα...Οπότε όσες θέλετε να σβήσετε τις φώτο σας μπορείτε άνετα να το κάνετε.

Σωστά όλα αυτά που είπες... Τουλάχιστον ξεκλείδωσε το θέμα FOTO APO TA NINAKIA SAS γιατί οι περισσότερες είναι δημοσιευμένες εκεί. Καθώς και τα υπόλοιπα που αναφέρει η mpempoula.

Ποστς με φωτο, ναι είναι αδύνατον να σβηστούν... threads όμως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΑ,ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΒΗΣΟΥΜΕ

ΤΙΣ ΦΩΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕΙΣ.

ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΟΥ

ΣΤΟ ΜΑΜΜΥΛΑΝΤ,ΣΤΟ FB ΗΔΗ ΤΙΣ ΕΣΒΗΣΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΦΩΤΟ ΠΡΟΦΙΛ.

ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΔΕ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΠΟΣ ΣΒΗΣΕ..ΑΚΟΜΑ Κ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ..

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ! :dry:

ΘΑ ΕΚΠΛΑΓΩ ΠΟΛΥ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως υπαρχουν και χειροτερα γκρουπ απο αυτο...τα οποια λενε κιολας οτι ολα τα παιδακια θα επρεπε να τα πυροβολουν στο προσωπο :(

και οτι ολες οι εγκυες ειναι συχαμερες...οριστε τα λινκς

http://www.facebook.com/group.php?gid=1 ... 560&v=wall

http://www.facebook.com/group.php?gid=2 ... all&ref=ts

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον μοις μπηκα και ειδα το θεμα .Αυτοιπο εκαναν αυτο το γκρουπι η καποιοι ανεγκεφαλοι ειναιη καποιοι που θελουν να σπασουν πλακα .Προσωπικα εγω δεν μπαινω καν στη διαδικασια οχι μονο να σβησω φωτο του παιδιου μου αλαλ γενικοτερα θεωρω οτι απο τη στιγμη που εχω βαλει εγω τις φωτο ειμαικαι υπευθυνη και δνε σβηνω καμια μεσα απο το mammyland.εειδη ομως εχω βγαλει καποια μωρα στη τελευταια συναντησην το επιθυμουν οι μητερες ας μου στειλουν μυνημα ν τις σβησω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.mammyland.com/index.php?opti ... d=178192...

ΛΕΝΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ...ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΨΑΧΝΩΝΤΑΣ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ..

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ..ΣΒΗΣΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΘΕΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το είδα και εγώ αυτό το γρουπ και πραγματικά ανατρίχιασα....συγχωρέστε με αλλά αυτά τα αντθρωποειδή δεν θα πρεπε καν να υπάρχουν...Θα μου πεις καλά τώρα, τι περιέμενες στο fb αλλά και μέσα στην κοινωνία δεν υπάρχουν αποβράσματα? Φυσικά και ναι. Κ απλά επιλέγω να κρατηθώ μακριά τους, γιατί Μητέρα Τερέζα και ψυχίατρος για τα άρρωστα μυαλά ούτε είμαι ούτε θέλω να γίνω...Και εδώ λοιπόν έρχονται τα λόγια του άντρα μου, που όντας σοφά μιλώντας μου είχε πει απο καιρό ξεγράψου απ το fb...μην βάζεις φωτό της ζωής μας (μωρό) αλλά και δικιές μας...αντεδρασα καπως τοτε, σιγά μωρέ όλα τα ασχημα σε μένα θα συμβούν έλεγα...τώρα βλεπω πως εχει δίκιο...δεν είναι το θέμα η φωτογραφίες μονο...ειναι η ολη πολιτική νοοτροπίας του fb. O,τι γραψεις, πεις, ή δημοσιεύσεις μπορεί ανα πάσα στιγμη να γινει ορατό και εκμεταλλευσιμο απο τον οποιοδήποτε και για οποιοδήποτε σκοπό..δεν σβήνεται ουτε διαγράφεται ποτέ, ουτε καν αν απενεργοποιήσεις τον λογαριασμό σου...Δεν ελέγχεις τα πνευματικά δικαιώματα των όσων έχεις ποστάρει...Μονο που αυτό υπάρχει στα μικρά γράμματα του fb, που λίγοι εως κανείς δεν διαβάζει...Επειδή λοιπόν είμαι κατά της συγκεκριμένης πολιτικής και προτεραιοτητα μου ειναι να προστατέψω την οικογένεια μου, αποφάσισα να αποχωρίσω απο το fb για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. οι φίλε που είχα-εχω εκεί δεν χάνονται φυσικά, υπαρχει το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο, το msn, 'η ακομα καλυτερα ο καφές απο κοντά και μια βόλτα στο πάρκο...Δεν εχουμε ανάγκη κανενα fb..τις καληνυχτες και τα φιλιά μου φιλενάδες !

Yg Συγχωρέστε το "καπως" υφος μου αλλά εχω οργιστεί πολύ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει δίκιο η Λένα. Όλες ξέρουμε τι γίνεται στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ και τι κίνδυνοι υπάρχουν.Ποτέ δε θα δημοσίευα φωτό δική μου ή της οικογένειάς μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,έχω κάνει 4 φορές αναφορά σε αυτό το γκρουπάκι,αλλά ακούστε αυτό,για να μαθαίνετε:

Ο ΤΥΠΟΣ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΟ ΓΚΡΟΥΠ,ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΝΕΟ,ΠΟΥ ΑΝΤΙΦΑΣΚΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ.ΚΙ ΕΧΕΙ ΜΑΖΕΨΕΙ ΔΙΠΛΑΣΣΙΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΚΡΑΖΕΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!ΠΟΛΛΟΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ!ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΘΕΜΑ ΕΞΟΥΣΙΑΣ,"ΕΧΩ ΓΚΡΟΥΠΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΖΕΨΕΙ 12000 ΚΟΣΜΟ" πχ...

Μην πιστεύετε τα όσα σας σερβίρουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...