Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΕΛΙΝΑΣ ΜΟΥΥΥΥ!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΑΓΕΝΝΗΤΗΣ ΑΚΟΜΑ ΜΕΛΙΝΑΣ ΜΟΥΥΥΥ!!! :woohoo: :woohoo:

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑΑΑΑΑ.... :woohoo: :woohoo:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕΕΕΕΕΕ :P:P

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΝΟ.... :P:P :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 78
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

RUBELA έγραψε:

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΝΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΣ!!!

:(:(:(:( μωρε τιποτα δεν βλεπω...εσυ βλεπεις?μηπως χαλασε ο καρβουνιαρης μου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να δουμε Ρουμπι μου...

ειδα και τον Κουτσογεωργα..του ειπα οτι εσυ μου τον συστησες..και σε θυμοταν...Ρουμπινη?Βγηκαμε και κοντοχωριανοι..με τον Ηλια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπη μουυυυ...!!!!με το καλοοοο....αχ ποσο θα μας λειπουν μετα οι κοιλιτσες!!!!με το καλο να γεννηθει το Μελινακι κουκλακι μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλό να γεννηθει η μική Μελίνα σου κ να τα χαρει ειναι πραγματικά πολυ ομορφο το δωματιο της κ με αγαπη φτιαγμενο απο την μαμα της. Με το καλό λοιπον να ερθει το κοριτσακι σου να το γεμίσει το δωματιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ!!!!!!!!!!! ΜΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΕΤΑΙ Η ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΙΣ! ΡΟΥΜΠΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΔΩΜΑΤΙΟ!!!!!!!! Η ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ Η ΕΥΤΥΧΙΑ!!!! ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΕΛΕΙΟ , ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΤΑ ΚΑΛΑΘΑΚΙΑ ΓΕΜΑΤΑ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΜΒΑΚΙ...ααα, Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΙΔΙΟ ΜΕΓΕΘΟΣ! ΧΙ, ΧΙ!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΜΠΗ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!! ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΑΝ ΗΜΟΥΝ Η ΜΕΛΙΝΑ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΑΙΝΟΜΟΥΝ

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΣΑΣ ΧΩΡΟΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ, ΘΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΝΙΑΟΥΡΙΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΝΑΣ, ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΑΣ.

BY THE WAY ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΦΕΝΕΤΑΙ ΠΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ..ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ ΚΙ ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ!!!

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ Η ΜΑΜΑ ΤΗΣ. Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΡΟΥΜΠΗ ΜΟΥ ΟΛΟΨΥΧΑ!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...