Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΕΛΙΝΑΣ ΜΟΥΥΥΥ!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΑΓΕΝΝΗΤΗΣ ΑΚΟΜΑ ΜΕΛΙΝΑΣ ΜΟΥΥΥΥ!!! :woohoo: :woohoo:

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑΑΑΑΑ.... :woohoo: :woohoo:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕΕΕΕΕΕ :P:P

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΝΟ.... :P:P :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 78
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

RUBELA έγραψε:

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΝΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΣ!!!

:(:(:(:( μωρε τιποτα δεν βλεπω...εσυ βλεπεις?μηπως χαλασε ο καρβουνιαρης μου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να δουμε Ρουμπι μου...

ειδα και τον Κουτσογεωργα..του ειπα οτι εσυ μου τον συστησες..και σε θυμοταν...Ρουμπινη?Βγηκαμε και κοντοχωριανοι..με τον Ηλια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπη μουυυυ...!!!!με το καλοοοο....αχ ποσο θα μας λειπουν μετα οι κοιλιτσες!!!!με το καλο να γεννηθει το Μελινακι κουκλακι μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλό να γεννηθει η μική Μελίνα σου κ να τα χαρει ειναι πραγματικά πολυ ομορφο το δωματιο της κ με αγαπη φτιαγμενο απο την μαμα της. Με το καλό λοιπον να ερθει το κοριτσακι σου να το γεμίσει το δωματιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ!!!!!!!!!!! ΜΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΕΤΑΙ Η ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΙΣ! ΡΟΥΜΠΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΔΩΜΑΤΙΟ!!!!!!!! Η ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ Η ΕΥΤΥΧΙΑ!!!! ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΕΛΕΙΟ , ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΤΑ ΚΑΛΑΘΑΚΙΑ ΓΕΜΑΤΑ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΜΒΑΚΙ...ααα, Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΙΔΙΟ ΜΕΓΕΘΟΣ! ΧΙ, ΧΙ!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΜΠΗ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!! ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΑΝ ΗΜΟΥΝ Η ΜΕΛΙΝΑ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΑΙΝΟΜΟΥΝ

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΣΑΣ ΧΩΡΟΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ, ΘΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΝΙΑΟΥΡΙΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΝΑΣ, ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΑΣ.

BY THE WAY ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΦΕΝΕΤΑΙ ΠΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ..ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ ΚΙ ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ!!!

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ Η ΜΑΜΑ ΤΗΣ. Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΡΟΥΜΠΗ ΜΟΥ ΟΛΟΨΥΧΑ!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γιατί βάσει τεστ είχα ωορρηξία 24η μέρα του κύκλου κ αδιαθέτησα 34η. Έχεις ΣΠΩ; Εσυ θα μας τρελάνεις!!! Το ότι επαναλαμβάνεις ένα τεστ που είναι πιο κόκκινο κ από το κόκκινο με ξεπερνάει🤣🤣🤣 Πήγαινε καλε αύριο πρωί πρωί στο γιατρό να δείτε το έμβρυο… Χρονια μας πολλά κορίτσια μου!!!! Εύχομαι σύντομα όλες με το θαυματακι μας στην κοιλιτσα!!!🙏🏻🙏🏻🙏🏻
    • Εντάξει!!!! Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλα 🙌🙌🙌 όπως είπε κ η @Girly μόνο με το βλέμμα και τσουπ!!!!! 😱😱 ρε αρχηγόπουλο συγχαρητηριαααααα!!!! Είσαι απλα καραεγκυος!!!! ❤️❤️❤️❤️ εσυ δν είσαι για χοριακη κατευθείαν για υπέρηχο και καρδούλα είσαι γ ν ακούσεις ❤️🙏🧿 μπράβο ρε κοριτσάρα μου μπράβο!!! Με το καλό ευχομαι! Όλα να πάνε τέλεια!!!!    εμενα τη Τετάρτη μ κλείσε ο γιατρός ραντεβού γ ν με ξαναδεί! 🙏🧿❤️ @Θέτις Κ. εσυ ποτέ έχεις υπέρηχο πάλι; @Naty you???   
    • Καλημέρα μας και χρόνια μας πολλά!! Όσες είναι ήδη μανούλες, όσες πρόκειται να γίνουν, όσες προσπαθούν, όσες έχουμε βιώσει απώλεια.  Να είμαστε καλά και να στηρίζουμε η μία την άλλη σε αυτό το κοινό ταξίδι ♥️ 
    • Σε ευχαριστώ πολύ! Ίσως κάνω μια χοριακη, ανάλογα με το τι θα μου πει ο γιατρός. Βάσει τελευταίας ωορρηξίας πρέπει να είμαι 6+6 😮😮😮 Ακόμα νομίζω ότι έχει γίνει κάποιο λάθος, αλήθεια. Με τον άντρα μου από χτες το βράδυ είμαστε σε άρνηση 😂😂  Είσαι η επόμενη, μην ξεχνιόμαστε ♥️♥️♥️🙏🙏 Χαχαχαχα τώρα εμένα πρέπει να προσέχουν.... ;;;; Τον άντρα μου.... ;;;; Δεν ξέρω 😂😂😂  Είσαι αδυναμία μεγάλη ♥️♥️♥️ Απίστευτο όντως... Γιατί είχα αίμα κανονικό τις δύο από τις 3 μέρες. Κ μάλιστα την δεύτερη είχα κάνει τεστ και δεν είχε δείξει τίποτα (8 dpo). Και είναι από τις περιπτώσεις που διάβαζα κατά καιρούς και έλεγα "αυτά δεν γίνεται να συμβαίνουν". Βέβαια προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη, γιατί τα ξέρετε τα δικά μου... 3 εγκυμοσύνες και μόνο ένα μωράκι στην αγκαλιά μου.... Εύχομαι πολύ σύντομα να έρθει και το δικό σου μωράκι που θα φωλιάσει για 9 μήνες ♥️ Ο Θεός μου κάνει πλάκα μάλλον 😂😂 Τελευταία περίοδο είχα 17/3 αλλά έκανα ωορρηξία 22η ημέρα, οπότε θα είναι 8 ημέρες μικρότερο. Με πρόχειρους υπολογισμούς πρέπει να είμαι 6+6. Είχα αναγουλες αυτές τις μέρες και έκανα και έναν εμετό (πετάχτηκα από το αυτοκίνητο σε κάτι θάμνους και είχα και το μωρό μέσα 😂) αλλά το απέδωσα στις γουρουνιες που κάναμε με το φαγητό ξαφνικά λόγω Πάσχα,από εκεί που έκανα φουλ διατροφή.Ειχα και πολλη κούραση αλλά είπα να, είμαστε διακοπές και μου βγήκε η κούραση από τις αφυπνίσεις της μικρής τώρα που βγάζει δόντια. Και οι θηλές με πονούσαν όταν θήλαζε, αλλα λέω ίσως με δαγκώνει άθελά της. Γενικά δεν πήγαινε το μυαλό μου ούτε με σφαίρες σε εγκυμοσύνη. Είχα απογοητευτεί κιολας επειδή δεν έβρισκα ωορρηξία τόσες μέρες. Εντωμεταξυ, τα one step τα ωορρηξίας δεν έπιαναν την χοριακη. Χτες που έκανα της hometest το βράδυ που γυρισαμε σπίτι από τις διακοπές είδα αυτήν την τοσο έντονη γραμμη. Περίεργο το ένα ωορρηξίας να εντοπιζει τη χοριακη και το άλλο οχι... Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου, εύχομαι με το καλό να υποδεχτείς και το δικό σου μωράκι ♥️ Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! Μάλλον ναι για υπέρηχο θα πάω 😂 Έκανα ένα τεστ σήμερα το πρωί απλά για να δω την ένταση της γραμμής, γιατί το χτεσινό το έκανα νύχτα κατά τις 10 και... 
    • Συγνώμη που ρωτάω...είμαι άσχετη τελείως γτ ποτέ δεν χρειάστηκε να ψάξω ωορρηξία κτλ.. ( μη με κοροϊδέψεις 😂😂😂) από πού κατάλαβες ότι είχες κακή ωχρινικη φάση;;;; 🥴 Εγώ ήταν ο πρώτος μήνας που παρακολούθησα την ωορρηξία μου πρώτα με υπέρηχο αλλά επειδή κάνω μεγααααλους κύκλους έχω φτάσει και πάνω από 70ημερες η γιατρός μου είπε ότι δεν βλέπει κάτι κ μάλλον θα αργήσει ο κύκλος μου επομένως πήρα τέστ να κάνω σπίτι μόνη μου....δεν έφτασα ποτέ στην διπλή κόκκινη γραμμή και μου ήρθε τελικά περίοδος στις 40ημερες κύκλο!  Σου βάζω φωτό να δεις τεστακια...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...