Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΕΛΙΝΑΣ ΜΟΥΥΥΥ!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 78
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,

τέλειο το δωμάτιο! Το μόνο που μένει τώρα είναι να γεμίσει με την παρουσία της κοράκλας σου.

Άντε να περάσει γρήγορα ο μήνας και να την έχεις στην αγκαλία σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELITSA ΜΟΥ!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!! ΚΑΛΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!! ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΟΦΟΡΕΤΗ! ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΑΠΟΡΩ ..ΛΕΩ ΠΟΥ ΧΩΡΑΕΙ Η ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ? ΚΑΙ ΟΜΩΣ!!!!! ΑΠ ΤΗ ΜΙΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΣΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ?ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΕΤΑ...ΧΙ, ΧΙ!!!!! ΔΕ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΣ..ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω,πω τέλειο το δωμάτιο!! Ονειρεμένο! Ξεχειλίζει από γλύκα και φαίνεται να είναι φτιαγμένο με τόση αγάπη..! Είμαι σίγουρη πώς το κοριτσάκι σας θα το λατρέψει ;)

Με το καλό λοιπόν να υποδεχτείτε τη νεραϊδούλα σας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rubela μου είναι πολύ όμορφο το δωματιάκι σας!!!!!Φαντάζομαι με πόση αγάπη τα ετοίμασες όλα!!!!

με το καλό να έρθει το Μελινάκι και να το γεμίσει με τα γέλια και τα κλάματα της!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rubelitsa μου, το δωματιάκι σας είναι υπέροχο!!!

Είμαι σίγουρη ότι η Μελίνα σου θα το λατρέψει!!! Σου εύχομαι με το καλό να έρθει στη ζωή σας και μέσα στο δωματιάκι της να έχει τα πιο όμορφα ροζ όνειρα, γεμάτα νεραϊδούλες, αγάπη, ευτυχία και αστερόσκονη!!!

Φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα μαλιστα...τελειο το δωματιο της πριγκιπισσας...με το καλο να την δεχτεις..αντε ανυπομονω να τελειοποιησω και εγω το δικο μας... :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουμπελίτσα μου συγκινήθηκα πάρα πολύ αλήθεια! Πολύ όμορφο το δωμάτιο σας, με το καλό να έρθει το κοριτσάκι σας κοπέλα μου, να είναι πάντα ευτυχισμένο και γερό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ομορφο το δωματιακι της Μελινας... νεραιδενιο... χεχε...!!! :laugh:

Με το καλο... αντε αλλος ενας μηνας... κι'εγω πριν 2 χρονια ημουν ακριβως στην θεση σου... :P Ειχα βαρυνει τοσο πολυ που δεν μπορουσα να σηκωθω απο το κρεβατι... χιχιχι... εσυ παντως εχεις μικρη κοιλιτσα απ'οτι ειδα...!!! ;)

Φιλακια πολλα...!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΑΛΛΗ ΜΙΑ!!! :woohoo: :woohoo: P1000467.JPG

Ρουμπελίτσα μου το δωμάτιο της Μελίνας σου ειναι τέλειο!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: και μου αρέσει γιατι είναι όλα ροζ....αντε με το καλό κοπέλα μου και με έναν πόνοοοοοοοοοοοοοοο... :):) και η κοιλίτσα σου ειναι μικρούλα !!!!!...μου θυμίζει την δικιά μου... πολλα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ρούμπη μου,τι ομορφο δωματιο ειναι αυτο!!!!!!!!

Ζηλευω,θελω κι εγω.

Τυχερη η Μελινα σου!!!!!!!!!!!!

Με το καλο να την υποδεχθειτε!!!!!!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ..ΠΟΤΕ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΑΝ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥ ΑΝΑΚΟΝΩΣΕΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρούμπη καταπληκτικό το δωματιάκι υπέροχο τύχερη η μελίνα που θα σε έχει μανούλα και την αγαπάς τόοοοοοσο πολύ!!!!!

Με το καλό να έρθει και να γεμίσει το δωμάτιο με την παρουσία της τις φωνούλες και τα γελάκια της!!!

φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπιιι μου..

τι φανταστικοουπεροχο δωματιακι ειναι αυτο...με το καλο να ερθει το μελινακι να το χαρει..

με εναν πονο αγαπη μου..

τα φιλια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουμπελίτσα μου υπέροχο το δωματιάκι της μικρής Μελίνας σας... πραγματικά πανέμορφο!!!! Με το καλό να καταφθάσει η ζωούλα σας στον κόσμο και να γεμίσει με τη γλυκιά φωνούλα της τον όμορφο αυτό χώρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειο!!!!!!!!

κι εμας σχεδον ετοιμο ειναι,καποιες λεπτομερειες λειπουν!!!!τον βατραχακο τον εχω κι εγω σε πιο μικρο και τον δρακο!!!!

με το καλο τα μικρουλια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΤΕΛΕΙΟ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ Η ΜΕΛΙΝΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ Η ΜΙΚΡΗ ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ!!!!ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΑΣ ΚΟΥΚΛΑ???ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΚΟΥΚΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...