Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

To ξέρω ότι όλες θα με πείτε ηλίθια, μια και από ότι καταλαβαίνω είμαι μοναδική εδώ μέσα. Αλλά θα την πω τη γνώμη μου γιατί αύτή είναι και γιατί δεν αντέχω να μην μιλάω :P:P

Είμαι με τον άντρα μου 10 χρόνια. Έχουμε περάσει την ζωή μας μαζί αν αναλογιστείς ότι είμαστε μόλις 26 χρονών. Είναι το άλλο μου μισό και ο κόσμος μου όλος! Θεωρώ και για κείνον το ίδιο και το νιώθω κάθε φορά που κοιτόντας με στα μάτια μου λέει Σ' αγαπώ αστεράκι!

Το να πάει λοιπόν ή όχι ο άντρας μου σε στριπτιζάδικο με ένα μάτσο μαντραχαλάδες και να κάνουν χαβαλέ και να πληρώνουν γκομενίτσες για να τους χορεύουν δεν με ενοχλεί καθόλου. Το έχει κάνει 2-3 φορές στα μπάτσελορ των φίλων τους και μετά μου έλεγε με ανατριχιαστικές λεπτομέριες πως ο γαμπρός έχασε το σώβρακό του (φορώντας το παντελόνι του) από μία στριπερ :blush::blush: Το ξέρω ότι φρικάρετε αλλά εγώ έλιωσα στο γέλιο.

Και εγώ έχω πάει σε μπάτσελορ φίλης μου, όχι αντρικό στριπτιζ το σιχαίνομαι. Κάναμε άπειρο χαβαλέ, κάναμε καμάκι και γελάγαμε. Τί σημαίνει ότι τον κεράτωσα ή ότι δεν τον αγαπάω?

Δεν έχω κερατώσει ποτέ τον άντρα μου, και ξέρω ότι ούτε εκείνος το έχει κάνει. Όμως ποτέ δεν τον έχω ζηλέψει και δεν τον έχω περιορίσει στο να παλλινδρομεί σε συμπεριφορές "ανώριμες" προκειμένου να περνάει καλά και να μην ξεχνάει τις αντροπαρέες του.

Συγνώμη για το χαλί αλλά ήθελα να πω τη γνώμη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....χμμμ....το θεματακι εχει ζουμι... :P

Εγω δυστηχως η ευτηχως ειμαι απο τις πολυ τρελα ερωτευμενες γυναικες με τον αντρα τους κ κατα συνεπεια τρομερα ζηλιαρα...ε,ναι το ομολογω!!!!Βριστε με,χτυπηστε με,πεστε μου οτι θελετε,αλλα δεν μπορω να μη πω την αληθεια....

Αν τυχαινε να παει σε κατι τετοιο το μονο σιγουρο ειναι οτι θα του εβγαζα τον αδοξαστο για τον επομενο μηνα,τουλαχιστον,να μου περιγραψει ολες τις ανατριχιαστικες λεπτομερειες!!!

Δεν θα κοιμομουνα ολο το βραδυ κ σιγουρα το μυαλο μου θα εφτιαχνε ολα τα αρρωστημενα σεναρια που θα μου κατεβαιναν... :blink:

Ενω δεν τιθετε τετοιο θεμα,δηλ.ποτε δεν μου εδωσε δικαιωμα να τον ζηλεψω,ενω ειναι αντιθετος με τετοιου τυπου διασκεδασεις,ενω ειμαστε συνεχως μαζι σαν αυτοκολλητα...δεν ξερω...ειμαι ζηλιαρα...δεν θα μπορουσα ευκολα να το καταπιω αυτο.

Εννοειτε πως το θεωρω κερατο!!!!Εννοειτε πως η απιστια για μενα ξεκιναει πρωτα απο τη σκεψη.

Ολα αυτα τα θεωρω βλακειες.Στο κατω-κατω ξενοφερτες σαχλαμαρες ειναι.Ενταξει..δεν λεω οχι στο να γινει μπατσελορ πριν το γαμο.Αλλα υπαρχουν πολλα αλλα που μπορουν να κανουν κ οι αντρες κ οι γυναικες..γιατι δηλ.θα πρεπει να παμε σε στριπτιτζαδικο δηλαδη;

Θα μου πεις αν ειναι να γινει η κουτσουκελα,θα γινει παντου.

Δεν ξερω..ειναι θεμα χαρακτηρα.Εγω θα θεωρουσα εντελως εξευτιλιστικο για τον εαυτο μου να φερομουν ετσι στον αντρα μου,αλλα δεν θα συγχωρουσα κ κατι αναλογο απο εκεινον.Η ειμαστε ζευγαρι η δεν ειμαστε..αν ηθελε να κανει η να κανω τετοιες σαχλαμαρες ας καθοταν ελευθερος η ας καθομουν ελευθερη.

Δεν γινετε να τα ισοπεδωνουμε ολα.Ναι θα τυχει κ θα βγω μια στο τοσο με φιλες μου,αλλα θα παω να διασκεδασω,να χορεψω,να ξεδωσω,οχι να αρχισω τα φλερτ κ τις αηδιες για να γελασω...συγνωμη κοριτσια αλλα εγω δεν τα καταλαβαινω αυτα.

Απο τη στιγμη που αποφασιζεις να παντρευτεις,ολα αυτα τελειωνουν.Αυτα τα κανουμε οσο ειμαστε ελευθεροι κ δεν δινουμε λογαριασμο σε κανεναν.

Και εγω εχω παραδειγμα,οπως ολοι μας.Καποτε σε ενα φιλικο ζευγαρι πριν το γαμο,ο αντρας εκανε μπατσελορ.Αφου πηγανε οπου πηγανε κ ειπιανε,επισκεφτηκαν στο τελος αυτα τα σπιτακια..με τα κοκκινα φωτακια...ξερετε.Εγινε οτι εγινε τοτε κ καποια στιγμη υστερα απο 4-5 χρονια,το εμαθε η γυναικα.Η οποια βεβαια θεωρησε πως πρεπει να το ανταποδωσει με τον ιδιο τροπο...οποτε κ το εκανε...

Χωρισαν υστερα απο λιγο καιρο...κ αφου ειχαν φερει στον κοσμο 2 παιδακια.

Αυτα,δεν ειναι ωραια πραγματα.Εχω εμπιστοσυνη στον αντρα μου,μου εχει κ εκεινος,τον λατρευω,με λατρευει αλλα ειμαστε κ οι δυο αυτης της αποψης.Το θεωρουμε απολυτως εξευτελιστικο...ισως τελικα ειμαστε παλιομοδιτες η αναχρονιστικοι,εγω παντως το προτιμω.Η εχουμε οικογενεια κ αλληλοσεβασμο η...καλυτερα να μην εκφραστω...γιατι ειμαι κ λιγο αθυροστομη... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΤΑ ΒΑΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΡΟΖΑΛΙΑ.

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΡΕΑΛΙΣΤΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΟΤΙ ΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΕΡΑΤΩΣΕΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ Κ ΠΟΤΕ ΟΧΙ ΣΤΟ ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΑΔΙΚΟ ΑΛΛΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΜΕΡΑ Κ ΩΡΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ!

ΙΣΩΣ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ Κ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ !ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΩ (ΜΕΓΑΛΩΣΑ Κ ΣΕ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ Κ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΕΛΕΙΠΕ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ) ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΝΑ ΖΗΛΕΨΩ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΑ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ Κ ΕΙΧΑ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ!

ΜΠΑΤΣΕΛΟΡ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΤΑΞΙΔΙ, ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΑΜΟΥΣ ΤΟΥΣ!ΚΑΙ ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΙΚΑ ΚΤΛ Κ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΕΛΙΟΥ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ!

Κ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΤΣΕΛΟΡ Κ ΟΧΙ 1-2 ΑΛΛΑ ΜΠΟΛΙΚΑ...Κ ΠΕΡΑΣΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ, ΧΩΡΙΣ ΦΛΕΡΤ Κ ΣΤΡΙΠΤΙΖ - ΦΑΓΗΤΟ - ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ - ΚΛΑΜΠΑΚΙΑ!

ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ - ΖΗΛΕΥΩ ΣΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ - Κ ΤΟ ΔΕΙΧΝΩ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ - ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΕΙ ΣΕ ΣΤΡΙΠΤΙΖΑΔΙΚΟ Κ ΚΑΝΕΙ ΧΑΒΑΛΕ ΕΙΝΑΙ ΚΕΡΑΤΟ!!!

ΑΥΤΑ...Κ ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι έγραψε:

....χμμμ....το θεματακι εχει ζουμι... :P

Εγω δυστηχως η ευτηχως ειμαι απο τις πολυ τρελα ερωτευμενες γυναικες με τον αντρα τους κ κατα συνεπεια τρομερα ζηλιαρα...

Το ότι είσαι ερωτευμένη με τον άντρα σου δεν συνεπάγετε και ζήλια. Είναι στοιχείο (καθόλα σεβαστό) του χαρακτήρα σου και όχι απόδειξη έρωτα και αγαπης.

Δεν γινετε να τα ισοπεδωνουμε ολα.Ναι θα τυχει κ θα βγω μια στο τοσο με φιλες μου,αλλα θα παω να διασκεδασω,να χορεψω,να ξεδωσω,οχι να αρχισω τα φλερτ κ τις αηδιες για να γελασω...συγνωμη κοριτσια αλλα εγω δεν τα καταλαβαινω αυτα.

Το ότι δεν τα καταλαβαίνεις δεν σημαίνει ότι είναι απαραιτήτως "ύποπτα" απλώς είναι διαφορετικές απόψεις και όλες είναι δεκτές.

Και εγω εχω παραδειγμα,οπως ολοι μας.Καποτε σε ενα φιλικο ζευγαρι πριν το γαμο,ο αντρας εκανε μπατσελορ.Αφου πηγανε οπου πηγανε κ ειπιανε,επισκεφτηκαν στο τελος αυτα τα σπιτακια..με τα κοκκινα φωτακια...ξερετε.Εγινε οτι εγινε τοτε κ καποια στιγμη υστερα απο 4-5 χρονια,το εμαθε η γυναικα.Η οποια βεβαια θεωρησε πως πρεπει να το ανταποδωσει με τον ιδιο τροπο...οποτε κ το εκανε...

Χωρισαν υστερα απο λιγο καιρο...κ αφου ειχαν φερει στον κοσμο 2 παιδακια.

Σύμφωνα με την δική μου αντίληψη η κοπέλα αντέδρασε τελίως παράλογα για κάτι που έγινε πριν 5 χρόνια και αφού είχαν και δύο παιδάκια. Ίσως βέβαια είχαν και άλλα προβλήματα που κανείς δεν τα ήξερε και ήταν η σταγόνα που ξεχείλησε το ποτήρι.

Το θεωρουμε απολυτως εξευτελιστικο...ισως τελικα ειμαστε παλιομοδιτες η αναχρονιστικοι,εγω παντως το προτιμω.Η εχουμε οικογενεια κ αλληλοσεβασμο

Δεν είναι εξευτελιστικό ούτε έλλειψη σεβασμού κάποιες στιγμές να τις περνάς με δικούς σου φίλους κάνοντας ανώδυνες βλακειούλες.

Θέλω εν τέλη να σου πω ότι ο κάθε ένας έχει διαφορετική νοοτροπία και αντίληψη για κάποια πράγματα. Και πολλά εξαρτόντε από τον βαθμό ζήλιας που έχει ο καθένας μέσα του.

'Οπως είπε και η anabil όταν ο άντρας σου λείπει πολλές ώρες λόγω δουλειάς και κάποιες φορές και μέρες ολόκληρες θα είναι παράλογο να μην του επιτρέπεις από ζήλια να βγει με τους φίλους του. Ότι ήταν να κάνει το έχει κάνει. Δεν θα το κάνει εκείνο το βράδυ. Και όπως σου είπα είμαι πολύ σίγουρη ότι ο άντρας μου προς το παρόν τουλάχιστον δεν με έχει κερατώσει ποτέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΛΛΟΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΙΟΨΗΦΙΑ...

ΑΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΠΑΛΑΙΩΝ ΑΡΧΩΝ

ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΡΥΤΕΡΗ ΕΝΝΟΙΑ,ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΥ ΔΕΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΛΛΗΤΟΥΣ ΤΟΥ

ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 17 ΧΡΟΝΙΑ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ

ΟΛΟΙ ΠΗΓΑΝΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΑΔΙΚΟ ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ

ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ,ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ ΤΟΥ

ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΕΘΙΜΟ ΤΟΥ ΧΑΒΑΛΕ,ΔΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ...

ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΖΗΛΕΥΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ

ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΥΡΗΣ.ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ

ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΠΙΤΣΙΚΟΥΛΙΕΣ ΤΟΥ..ΤΟΟΟΣΑ ΒΡΑΔΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ :blink:

ΚΑΙ ΓΩ ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ,ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΩΡΑΙΑ,ΟΠΩΣ ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΣΑΜΕ ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΠΑΤΣΕΛΟΡ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΗ ΒΡΑΔΥΝΗ ΕΞΟΔΟΣ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΜΟΝΟ ΓΥΝΑΙΚΟΠΑΡΕΑ.

ΝΑ ΑΚΥΡΩΣΩ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ???ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!

ΤΟΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ πάλι τέτοιου είδους έθυμα τα θεωρώ ξενόφερτα και δεν μου λένε κάτι.Προσωπικά δεν το έχω κάνει ποτέ και ούτε και θα πήγαινα αν μου το πρότειναν,το να δω γυμνούς άντρες δεν θεωρώ ότι μου προσφέρει κάτι.Τώρα αν ο ίδιος ήθελε να πάει οκ επιλογή του και δεκτή απο εκεί και πέρα δεν θα ασχολιόμουν καθόλου,ούτε θα ρώταγα τι έκανε,πως πέρασε κτλ.Δικαιωμά του να πάει αν ήθελε και θα ήταν σεβαστό,εμένα απλά δεν μου αρέσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 years later...

Κορίτσια καλησπέρα και από εμένα…

Μέρες τώρα τριβελίζει το μυαλό μου ένα ζήτημα που προέκυψε με τον σύντροφό μου. Η αλήθεια είναι πως το σκέφτηκα πολύ πριν πάρω το θάρρος να το γράψω αλλά θα ήθελα να ακούσω μια άποψή. Επειδή το ζήτημα είναι ιδιαίτερα λεπτό και δεν θα ήθελα να εκθέσω τον σύντροφο μου αποφεύγω να το συζητήσω με κάποιο άτομο από το στενό οικογενειακό /φιλικό μου περιβάλλον οπότε όπως καταλαβαίνεται πάω να σκάσω!

Είμαι 34 χρονών και ο σύντροφός μου 32. Έχουμε ζήσει και οι δύο αρκετά έντονα την ζωή μας μέχρι και πριν να γνωριστούμε - ιδιαίτερα εκείνος που δούλευε και πολλά χρόνια νύχτα οπότε θεωρούσα πως δεν θα προέκυπταν πλέον τέτοια ζητήματα μεταξύ μας. Πριν από αρκετές μέρες μου ανακοίνωσε το bachelor του κολλητού του το οποίο κατά πάσα πιθανότητα (99,9%) θα περιλαμβάνει και μια βόλτα από ένα στριπτιτζάδικο για το κλείσιμο της βραδιάς. Όλα καλά όλα ωραία ως εδώ. Εννοείται πως δεν θα του έλεγα τίποτα γιατί όπως είπε και μια άλλη κοπέλα πιο πάνω και στην δική μας σχέση οι απαγορεύσεις λειτουργούν προς την αντίθετη κατεύθυνση (βέβαια αυτό ισχύει μόνο από την μια πλευρά αφού και εγώ υπήρξα χορεύτρια oriental και που και που χόρευα σε κάποια εκδήλωση, όταν γνωριστήκαμε μου ζήτησε να μην ξαναχορέψω και σταμάτησα χωρίς διαμαρτυρίες!). Έλα όμως που τις επόμενες ημέρες εμένα μου γύριζε ένα διαολάκι στο μυαλό μου (το οποίο μάλιστα ήταν topless κ φορούσε και στριγκάκι :evil: ) και το άτιμο δεν με άφηνε σε ησυχία. Αποφάσισα λοιπόν να καθίσω τον δικό μου και να του εκφράσω την ανησυχία μου τουλάχιστον να ξέρει την άποψή μου.

Πριν από λίγες μέρες λοιπόν και μέσα σε κλίμα απόλυτης ηρεμίας του είπα πως δεν έχω πρόβλημα να ακολουθήσει την αντροπαρέα στο στριπτιτζάδικο και να κάνουν τον χαβαλέ τους αλλά να μείνει στο «φάτε μάτια ψάρια» -άντε και αυτές που έρχονται και κάθονται πάνω σου- αλλά ως εκεί δηλαδή να μην πάρει χορό. Μου απάντησε λοιπόν πως είναι σαν να μου λέει πως θα πάει σε μπαράκι και εγώ του ζητάω να παραγγείλει μόνο coca cola!!! :shock: Οπότε κατάλαβα πως αυτά που έχω εγώ στο μυαλουδάκι μου τελικά απέχουν πολύ από τις προθέσεις του καλού μου! Του είπα λοιπόν ποιός ο λόγος να πάρει μια κοπέλα να χορέψει ημίγυμνη –στην καλύτερη των περιπτώσεων- πάνω του από την στιγμή μάλιστα που στις δικές μας ιδιαίτερες στιγμές τα θέλει όλα πολύ κλασσικά και τίποτα πιο «πικάντικο» (σημειώστε πως την σεξουαλική μας ζωή δεν θα την χαρακτήριζα και top διότι από την δική του πλευρά αρκείται μόνο στα βασικά - έχω δοκιμάσει τα πάντα, τζίφος - οπότε ζω πλέον με αυτό) . Μου απάντησε λοιπόν πως θα το κάνει για τον χαβαλέ με τους φίλους. Και του λέω πως για χαβαλέ θα κάνεις ότι είναι να κάνεις μπροστά στους φίλους. Από την στιγμή που θα σηκωθείς από την θέση σου και θα πάρεις μια κοπέλα να πάτε στον prive χώρο του μαγαζιού παύει να είναι χαβαλές αλλά το κάνεις για την πάρτη σου πλέον με αυτή που σου γυάλισε. Με αυτό συμφώνησε αλλά μου είπε πως δεν μπορεί και να μου υποσχεθεί πως δεν θα το κάνει αλλά θα εξαρτηθεί από την διάθεση που θα έχει εκείνο το βράδυ!!! :? Και βέβαια η βραδιά εκείνη θα έχει πολλά ξύδια και διάθεση πολλή ανεβασμένη οπότε ότι καταλάβατε κατάλαβα και εγώ. Και μάλιστα τελείωσε με τον αστεϊσμό ότι και στο δικό του bachelor (δεν έχουμε σχεδιάσει γάμο ακόμη –όταν με το καλό μείνω εγκυούλα) κάτι ανάλογο ίσως του ετοιμάσουν και δεν πειράζει εάν με στενοχωρήσει ένα βράδυ αφού την επόμενη μέρα θα είμαστε παντρεμένοι! :roll:

Δεν είναι ότι δεν του έχω εμπιστοσύνη βρε κορίτσια – ίσα ίσα που και τα ποτάκια του και τις βόλτες έχει με τους φίλους του και ποτέ δεν του έχω απαγορεύσει κάτι αφού αν είναι να σου κάνει κάτι ο άλλος θα βρει την ευκαιρία να το κάνει. Και ούτε σε στριπτιτζάδικα πάει παρά μόνο όταν τύχει κανα bachelor . Απλά με στενοχωρεί πολύ το γεγονός πως κάτι που εμένα με βαραίνει και με στενοχωρεί για εκείνον απλά δεν τρέχει τίποτα… Δηλαδή πρέπει να αποδεχτώ ως φυσιολογικό το γεγονός πως θα έχει στα χέρια του τον κ@λ# της άλλης και μετά θα έρθει να ακουμπήσει και εμένα? Η’ σε ένα μελλοντικό bachelor θα έρθει μετά να πάρει αγκαλιά το μωράκι του?

Συγγνώμη για το μακροσκελές μου post αλλά έχω «πέσει» πολύ και δεν ξέρω τι να κάνω… Και να σκεφτείτε ότι σας γράφω από την δουλειά στα κρυφά…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...