Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

κι εμενα σοφακι,εχει πανω απο το φρυδακι της μια κυστη και θα παω σε παιδοχειρουργο να δουμε τι θα κανουμε γιατι μου φαινεται πως μεγαλωσε λιγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας....

εμεις σημερα πολυ βλεννη στα κακα του :( ...χθες εφαγα φασολακια και ειχαν πολλα σπορια...ισως φταινε αυτα γιατι ειχα ξαναφαει αλλα δεν ειχαν πολλα και δεν τον ειχαν πειραξει...

συνεχιζει η μυτουλα να εχει μυξες...αλλα τουλαχιστον δεν βηχει και δεν εχει κανει πυρετο..

και ο ταλιμπαν καλυτερα ειναι σημερα....

περαστικα σε ολα τα μωρακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα πηρα παλι την παιδιατρο τηλεφωνο και μου ειπε οτι οσο ειναι αρρωστος ο μικρος να κανω πολυ αυστηρη και προσεγμενη διατροφη γιατι αυτες οι ιωσεις τωρα ερεθιζουν και το πεπτικο τους,οποτε η βλεννη ειναι μαλλον απο την ιωση αλλα και απο τα φασολακια γιατι λεει οτι ειναι πολυ ερεθιστικα σε τετοιες περιπτωσεις και οτι γενικα δεν ειναι θεμα αλλεργιας....να σας πω την αληθεια χαρηκα που δεν ειναι απο την αλλεργια και απο την ιωση.... :blush:

οποτε μεχρι να του περασει θελει πολυ προσοχη :unsure:

ολια μην αγχωνεσαι για τον μικρουλη ολα τα παιδια εχουν δικου στους ρυθμους αναπτυξης...εμενα ο γιωργος εχει μεγαλο κεφαλι πανω απο τα ορια αλλα ποτε δεν ανησυχησε την παιδιατρο καθως και εγω και ο αντρας μου εχουμε κεφαλι πανω απο τα φυσιολογικα ορια :P τι να κανουμε τοσα μεγαλα μυαλα θελουν και μεγαλα κεφαλια :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΜΕ.ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ,ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΣΟΥ ΒΛΑΣΤΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΟΜΩΣ.

ΕΥΑΚΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑΚΙΑ.ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhsperaaaa

matinaki mia xara eimaste ki emeis...etoimazomaste gia thn baftish mas!exw kai auta ta kalokairina-xeimwniatika sthn mesh...alla pou 8a paei 8a teleiwwsoun oi douleies!

euaki giwtaki bikaki perastikouulia!einai kouklia ta mwra sas kai sas ta matiasan mwre!

olia mou emena 12-4 dhladh 4 mhnwn kai 1 bdomadas htan 7260gr 64cm kai to kefalaki 42cm!kai mas eipe oti einai polu kalh metrhsh!opote ki esas se sxesh me ola ta alla mia xara mou akougetai!mhn agxwnesai!exei polu mualo paidi mou to mpoumpouki sou!pou na to balei?!

sofaki pare oposdhpote allh mia gnwmh gia na sai esu hsuxh!an kai den fainetai tipota tetoio stis foto sou!mallon esu pou den xortaineis na ton blepeis to parathreis auto!xaxa!

egw h8ela na sas rwthsw an ta dika sas kounane ta xeria!emena ta kounaei para polu ton teleutaio mhna!se shmeio poy me problhmatizei!ta kounaei (oxi sunexeia bebaia) kai xtupaei ta podarakia(mpoutia) h ta xtupaei panw sto stoma tou!kai epeidh eimai daskala eidikhs agwghs exw kana duo anhsuxies parapanw me osa blepw sthn douleia!twra perimenw stis 15 pou xoume to embolio na doume ti 8a pei ki h paidiatros...alla gia peite mou ki eseis an to kanoun ta mikra sas!eidika esu xrusa kai giwta pou eimaste polu konta hlikiaka!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μου καλορίζικη η νέα κουπ!!!!!!!!!! Περαστικά στον Ιασωνάκο... και βουρ στα μακαρόνια.. άκου εκεί φασολάκια.. :laugh: :laugh:

Ίνε και εμένα κουνάει ασυνόντιστα χέρια ,πόδια αλλα δεν έχω δώσει σημασία γιατί πιστεύω ότι είναι άκρως φυσιολογικό... με βάζεις σε σκεψεις :dry: .... τι δεν σου αρέσει??

Ευάκι μου , δεν θέλω να χάνομαι αλλα πότε το ιντερνετ μου κολλάει , πότε με πετάει έξω το site ,πότε το ένα και πότε το άλλο .. καταλαβαίνεις.... :( όσο μπορώ μαθαίνω τα νέα σας !!!!!!!!!!!!! Είδες τι φώτο ,εε? το έχω τρελάνει το παιδάκι ... :P

Σοφάκι σου έκανα αίτηση στο φατσομπούκι, όπως λες.. :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΔΑ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ Κ ΣΤΙΣ 20 ΑΠΡΙΛΗ ΗΤΑΝ 43.2.ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΦΑΛΙ Κ ΤΟ ΕΡΙΞΕ ΕΚΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Η ΓΚΡΙΝΙΑ.

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ Κ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΜΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΡΟΜΟ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΧΘΕΙ Κ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ Κ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΡΟ ΟΠΩΣ ΛΕΣ.

ΕΓΩ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΧΘΕΣ;ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ Κ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΛΟΥΤΡΙΝΗ ΚΑΜΗΛΟΠΑΡΔΑΛΗ Κ ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΠΑΩ ΤΗΝ ΧΑΖΕΥΕΙ Κ ΗΡΕΜΕΙ.ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΒΡΑΣΩ ΝΕΡΟ ΓΙΑ ΓΑΛΑ Κ ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ ΠΟΥ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΕΙΧΕ ΚΑΤΕΒΕΙ ΟΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟΠ ΚΑΡΟΤΣΙΑ Κ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΠΑΝΩ ΞΑΠΛΩΤΟ ΔΗΛ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΚΡΑΤΙΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ,ΞΕΡΕΤΕ.ΤΑ ΠΟΔΙΑ Κ Ο ΚΟΡΜΟΣ ΟΛΟΣ ΚΑΤΩ.ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ..ΜΕΤΑ ΕΠΑΘΑ ΤΟΣΟ ΣΟΚ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΤΟΝ ΚΟΥΝΑΓΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ,ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΤΣΕΚΑΡΩ.ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ,ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ.ΓΕΝΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑΞΕ ΠΟΛΥ,ΟΛΟ ΑΓΚΟΥ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΛΛΕΣ ΛΕΞΟΥΛΕΣ ΠΟΛΛΑ ΓΕΛΑΚΙΑ Κ ΟΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΕΣ.

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΗ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΠΑΛΙ ΝΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ.Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΚΟΜΑ ΔΥΟ ΝΥΧΤΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΑΔΕΙΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΔΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΧΘΕΣ ΑΝ ΔΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ ΚΑΛΙΕΡΓΕΙΑ ΟΥΡΩΝ Κ ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 24 ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΓΙΑ ΓΟΠ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΞΕΛΙΣΕΤΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!

Βικακι μου τι ειναι αυτο που παθες!!!!

Φανταζομαι ποσο θα τρομαξες!!!

Εγω τον δενω πια στο καροτσι γιατι κουνιεται πολυ!

Εμεις κοριτσια πηγαμε στον ενδοκρινολογο και τελικα ειναι αδενας απο λοιμωξη που χε με την νινιδα και απλα αργει να φυγει.

Μπορει να περασει κι ενας χρονος για να εξαφανιστει.

Στα υπολοιπα κοριτσακια μου τα περαστικα μας και παλι!!

Ααααα

δεν σας ειπα!

Αυτη τη στιγμη σας γραφω απο τον κηπο!

χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα κοριτσια,εκτος οτι κουνιεται πολυ,πιανει πραγματακια και φυσικα τα παει κατευθειαν στο στομα :P ,λεει διαφορα,αν θελει να την κοιταξω φωναζει εεεεεεεεεεεε δυνατα.την κοιταω και γελαει!!!! :laugh: τα τελευταια βραδια εχει αρχισει και γυριζει στο πλαϊ.εγω την βαζω να κοιμηθει ανασκελα κι ολο τη βρισκω στο πλαι!!!! ;)

χρυσα!!!!!!!!!!μολις γινουμε καλα θα σας μιλαω κι εγω απο τον κηπο!!!!!!! :laugh:

ινε μου,ποδαρακια και χερακια κουναει κι εμενα πολυ!!!καλα,στο μπανιο τρελαινεται!!!!μας κανει μουσκεμαα!!!!!!χαχαχα!!!!!!βρε,δες τα πμ σου!!!!σου εχω στειλει ποσες μερες!!!!!!!!! :laugh:

βικακι,περαστικα μωρε....αντε να γινουμε καλα επιτελους!!!!!!!!!!!!!! B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!

βικακι ακομα αναρωτιεμαι πως εβγαλε την διαγνωση οτι εχει το παιδι γαστρεντεριτιδα :dry::huh: ...καταρχην σε τετοια ηλικια τα παιδια νοσηλευονται σε νοσοκομειο....

χρυσα απο τον κηπο ε;;;;;;;;;;;;φτου σου :P

εμεις καλα....εχω πολλα νευρα :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι τον πηρα τηλεφωνο αλλα ειχε χειρουργειο....και μετα επιασα με δουλειες και ξεχαστηκα :blush: αυριο ελπιζω να σταθω πιο τυχερη...

βικακι οντως μεγαλο σοκ αυτο που επαθες...τωρα πια δεν μπορεις να του εχεις εμπιστοσυνη σε τιποτα...εγω τον δενω στο καροτσι..

χρυσουλινι ευχαριστω :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!οταν μπορεσεις!!!!μην αγχωνεσαι!!!!! ;)

πω πω βικακι....απο δω και περα θελουν πολλη προσοχη.... :S κι εγω στο τσακ την εχω προλαβει σε διαφορες φασεις.... :huh:

κοριτσια,να ρωτησω....το εμβολιο της γαστρεντεριτιδας το καναμε τσαμπα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Όλια μου είδα το βιβλιάριο της μικρής και ακριβώς 4 μηνών είχε περίμετρο 41.. έτυχε και μίλησα και με την ξαδέλφη μου που έχει δυο παιδάκια και το ένα της (αγοράκι) στην ίδια ηλικία με την μπέμπα μου είχε 43... οπότε μην αγχώνεσαι!!!!!!!!!!!!!

Ρε κορίτσια, ειδικά εσείς που θηλάζετε ,σας έχει έρθει η περίοδος??

Λέμον και Γιώτα στα πρώτα σας παιδάκια πότε σας ήρθε?? Τώρα ??

Εμένα ακόμα τίποτα.. :(

Καληνύχτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!

ευακι οχι δεν το κανεις τσαμπα το εμβολιο...απλα προστατευει απο τον ροταροιο μονο ο οποιος ειναι και ο πιο συχνος ιος...

χρυσουλινι εμενα δεν μου εχει ερθει ακομα περιοδος...και ουτε προκειται εφοσον θηλαζω και την νυχτα...απο οσο ξερω ουτε και της χρυσας της εχει ερθει....

γιατι βιαζεσαι;;;μηπως πας και για το δευτερο;;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΒΛΑΚΕΙΑ;ΒΑΣΙΚΑ ΑΚΟΥΣΕ ΤΗ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ.ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΝΕΡΟΥΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΑΝΤΩΣ.ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ...

ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΑ Κ ΒΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΤΙ.ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΛΑΠΕΝ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΕΝΑ ΕΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βικακι το λεω αυτο γιατι σε ενα βρεφος πρεπει να υπαρχουν και αλλα πραγματα περα απο το τι ακουσε την κοιλια του :blink: δηλαδη οταν εμενα ο ταλιμπαν επαθε γαστρεντεριτιδα περσι το καλοκαιρι ειχε τρελες διαρροιες και πολυ υψηλο πυρετο....δεν ξερω...

οσο για την παλινδρομηση που κανει ο ξανθουλης γιατι πρεπει να κανεις παλι υπερυχο;;;;τι παραπανω θα δειξει;;;;;

του κανεις πιο μικρα γευματα;;;τον κρατας ορθιο για μιση ωρα αφου φαει;;;;τον κοιμιζεις σε ανακλιση;;;;ολα αυτα βοηθουν στην παλινδρομηση...και σου ξαναλεω οτι το επαντορεν δεν ειναι για να μην κανει παλινδρομηση αλλα για να μην κανει καουρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από Πολωνία :)

Έφτιαξε ο καιρός σήμερα και λιώσαμε στις βόλτες με τη μπουμπού, η οποία τελικά γουστάρει τρελά τα ταξιδάκια B) Ήταν και ο καλός μου ελεύθερος το απόγευμα και τριγυρνούσαμε οικογενειακώς!

Είναι το πρώτο μας ταξιδάκι με το μωράκι μας (την Ελλάδα δεν τη μετράω...) και περνάμε πολύ ωραία :)

Ινέ όλα τα μωράκια κουνάνε χεράκια και ποδαράκια ειδικά όταν χαίρονται! Εμένα να δεις πως κάνει...χτυπιέται ολόκληρη :P Αν του δώσεις ένα παιχνιδάκι τεντώνει χεράκια να το πιάσει? Από εκεί φαίνεται αν μπορεί να συντονίσει τις κινήσεις του.

ΒΙΚΑΚΙ περαστικά σας! Πού την άρπαξε τη γαστραντερίτιδα?

Ευάκι και μένα τσιρίζει για να της δώσω σημασία κι όταν της μιλάω μου γελάει. Πλάκα έχει μόνο που δεν αρκείται στα λογάκια...αν δεν πάω να τη σηκώσω ξανατσιρίζει...

Το εμβόλιο της γαστραντερίτιδας δεν σας καλύπτει από όλους τους ιούς... Χαζοεμβόλιο είναι κατά τη γνώμη μου - εμείς δεν το κάνουμε..

Δε θυμάμαι πια έλεγε για περίμετρο κεφαλιού... :dry: Εμείς είμαστε στα κατώτερα όρια αλλά κι εγώ ψωνίζω από τα παιδικά καπέλα...Παίζει πολύ μεγάλο ρόλο η κληρονομικότητα. Σοφάκι εσύ είναι πολύ νωρίς να αγχώνεσαι αφού δεν έχουν κλείσει ακόμα τα κόκκαλα του κρανίου.... Θα αλλάξει πιστεύω.

Μπουρεκάκι μακαρόνια με κιμά ε? Ποιός τη χάρη σου!

Εγώ ρε γαμώτο εδώ που τρώμε συνέεια έξω είναι πολύ δύσκολο να απέχω τελείως από γαλακτοκομικά.... Δε μιλάνε κι αγγλικά και σκατά συνεννόηση κάω κάθε φορά...Πάντως στο μαγουλάκι πρέπει να έχετε δίκιο ότι είναι έκζεμα...Γιατί και που της βάζω ενυδατική δε μαλακώνει καθόλου...Το έχω καταστρέψει το παιδί μου η απαράδεκτη μάνα :blush:

Λέμον κηπάκος? Κι εμείς έχουμε στη Νορβηγία και τον χρησιμοποιούμε και 2 φορές το χρόνο χαχαχα Η γειτόνισα έκλεισε ένα κομμάτι με τζαμαρία και έβαλε και από αυτές τις σόμπες εξωτερικού χώρου (που στην Ελλάδα τις χρησιμοποιούμε το χειμώνα :P ) και το σέφτομαι κι εγώ.

Φιλιά σε όλες!

Α! ξέχασα! Κούκλες όλες στις φωτό! Καταζήλεψαααααααα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλες μου.Ο μικρουλης μου σημερα δεν εβηξε καθολου απο το πρωι αλλα η μυτουλα ακομη βουλωμενη.Εμενα παλι οτι βρει το βαζει στο

στομα .Του εχω παρει κατι μικρες κουδουνιστρες απο τζαμπο και εκεινες τις βαζει στο στομα και εχει πολλα σαλια.Εμενα χθες η γιατρος του εκανε καποια τεστ και σηκωνε μονος του το κεφαλακι του και μετα τον γυρισε μπρουμητα και προσπαθουσε να σηκωθει σηκωνοντας τους ωμους .

Βικακι φανταζομαι σοκ που επαθες με τον ξανθουλη .Θελουν προσοχη και γω συνεχεια τον δενω.Εμενα του αρεσουν πολυ οι μουσικες καθε ειδους απο κλασικη μεχρι λαικα .Τα ακουει και χαιρεται.

Σοφακι να παρεις και αλλη γνωμη αν και στη φωτο δεν φαινεται κατι .Παντως δεν νομιζω να ειναι κατι ανησυχητικο.Πιστευω με τον καιρο θα στρωσει.

Γιωτα νομιζω οτι τον πειραξαν τα φασολακια και η σαλτσα.Εγω οταν θηλαζα δεν ετρωγα καθολου σαλτσα ..

Ευη εγω οταν εκανα την πρωτη δοση για το εμβολιο της γαστρεντεριτιδας πληρωσα 20 ευρω γιατι μου το εγραψε η γιατρος στο βιβλιαριο του μικρου που ειναι δημοσιου.Ειναι ομως ακριβο εχει 80 ευρω

Μαγδα τι καιρο εχει στην Πολωνια ?εδω παντως πολυ ζεστη.

Ξεχασα να σας πω .Πηρα τις εξετασεις μου απο το θηροειδη μου .Ανεβηκε παρα πολυ .Η TSH πηγε 7,90 .Την πεμπτη εκλεισα ραντεβου με τον ενδοκρινολογο.Μαλλον για αυτο νιωθω τρομερη κουραση.

Πατσουλινι ευχαριστω που μεθυμηθηκες και ας μην γιορταζα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα,.σημερα νοιωθω πολυ κουρασμενη και νυσταζω συνεχεια...

Σημερα το μικρο μου εφαγε κρεμα πρωτη φορα!!!ειχε πολλη πλακα στην αρχη εκανε γκριματσες αλλα την κατεβασε ολη.Καλα βεβαια για αρχη του ειχα φτιαξει μονο 50μλ και εφαγε μετα και μπιμεπρο με δικο μου γαλα 130 μλ!και μετα την εκανε ταρατσα ξαναεφαγε μετα απο 1,5 ωρα!!!!και κοιμηθηλε τρεις ωρες το απογευμα!!

Για την περιμετρο του κεφαλιου κι εγω ξερω οτι ειναι καλο να μεγαλωνει αναπτυσσεται ο εγκεφαλος, αφου ειστε και σεις κεφαλες τι περιμετε;;;χαχχα :laugh: το χω στο δωματιο του το βιβλιαριο θα κοιταξω και θα σας πω και γω ποσο ηταν τελευταια φορα.

Ρε κοριτσια να ρωτησω τις μαμαδες που τα μωρακια τους εχουν αλλεργια:

καταρχην απ'οσο εχω καταλαβει μπορει να παρουσιαστει ανα πασα στιγμη;;

ειναι δυνατον να εχουν αλλεργια στα περισσοτερα φαγητα;;;;συνηθως αλλεργια δεν εχουμε σε κατι συγκεκριμενο;;

και αργοτερα αφου εχουν αλλεργια πως θα μπουν οι τροφες;;;θ'αναγκαστουν να τρωνε οτι δεν σας πειραζει τωρα που θηλαζετε;;;;

σορρυ ρε κοριτσια που σας πρηζω αλλα πραγματικα θελω να ρωτησω τοσο καιρο...μου φαινεται πολυ μανικι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia ti kanete???

emeis eimaaste mia xara megalwnoume kai zoireuoume kai den mporoume me tpt na kratithoume sta xeria!!!tin evala stin kounia tis prin piga na ftiaksw kati stin kouzina kai girnaw sto dwmatio na tin tsekarw kai tin vrika anapoda stin meria pou itan ta podia tis stin kounia to kefali tis!!!lithika sta gelia fisika !!!den mas vastaei oyte i kounia simiwteo vgazoume podia eksw xeria oti na naiii voutaei ta malli ata dika m to prwi pou koimamai dipla !!skathari trelo!!

koitaksa kai egw gia tin perimetro tis kefalis tis mpempas m kaiton proigoumeno mina pou tin eixa paei paidiatro itan 39mm twra tha pame deytera na tin dei kai gi ata emvolia!

kleisame vaftisi 29 ayg twra mono to trapezi psaxnw na vrw na kleisw ola ta alla einai etoima!

egw pantws lew na parw kana panteloni leyko kai kamia aerini poukamisa se xrwma xrisafi i xrusafoladi gia tin vaftisi me xrisa pedila!den thelw kiriles kai tetoia apla kai lita pragmata giati einai kai mes to kalokairi kai 11 to prwi kai se kswklisi kai tha liwsoume stin zesti!!!!

ti alla re koritsia eseis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΧΕ ΕΡΘΕΙ.ΗΤΑΝ Η 28 ΜΕΡΑ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΞΕΧΑΣΤΗΚΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΦΟΒΑΜΑΙ.ΝΑ ΜΕ ΠΑΕΙ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΟΔΕ ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΑΙ?ΠΑΣ ΟΧΙ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΠΟΛΥΤΡΟΦΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΔ ΘΑ ΤΡΩΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΠΟ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ.ΓΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΑΦΥΛΑΚΤΙΚΟΥ ΣΟΚ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ.ΟΠΟΤΕ ΜΕΣΑ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΙΝΑ.ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ.ΝΑΙ ΒΙΚΑΚΙ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΝΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ.ΜΑΓΚΕΨΑΝΕ.ΜΑΓΔΑ ΦΑΕ ΠΙΕΡΝΙΚΙ.ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩΩΩΩ.ΧΡΥΣΑ ΜΠΛΛΛΛΛΛΛ.ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙΤΑ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ. ΝΕΑ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙΣ.ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ.ΛΕΝΑΚΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΟΥΝΑΝΕ ΧΕΡΑΚΙΑ-ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ.ΟΛΙΑ Κ ΕΣΥ ΜΗΝ ΤΡΑΒΑΣ ΑΓΧΟΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.ΚΑΙ ΜΗ ΞΕΧΝΑΣ ΠΩΣ ΚΑΘΕ ΜΩΡΟ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΤΟ ΕΝΑ ΑΠ ΤΟ ΑΛΛΟ.ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΜΑΞΙ.ΔΕΝ ΕΞΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΗΜΙΚΡΑΝΙΑ.2 ΜΕΡΑ.ΠΕΡΙΜΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΩ ΙΑΚΟΠΕΣ.ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΓΙΩΤΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΔΥΣΚΟΛΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΧΩ ΣΤΟ ΜΕΝΟΥ.ΑΛΛΑ ΧΩΡΑΙ ΤΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ ΤΗΝ ΨΗΜΕΝΗ ΝΤΟΜΑΤΑ.ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΜΜΥΔΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΕΡΓΕΙΑ.ΔΗΛ ΣΚΑΤΑ ΦΑΣΟΛΑΑΚΙΑ ΘΑ ΦΑΩ.ΣΚΕΤΑ???ΜΠΛΙΑΧ.ΣΕΙΡΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΖΥΜΑΡΙΚΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΚΑΛΑ ΠΑΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ.ΟΥΤΕ ΕΚΖΕΜΑ,ΟΥΤΕ ΒΛΕΝΝΗ,ΟΥΤΕ ΚΛΑΜΑ.ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΛΙΓΕΣ ΤΡΙΧΕΣ ΑΙΜΑ.Η ΚΟΥΚΙΔΕΣ ΜΙΑ ΜΕ ΔΥΟ...ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΑΝ Κ ΤΟ ΖΙΖΑΝΙΟ ΓΙΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΓΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ.ΟΛΗ ΜΕΡΑ.ΓΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Τι κανετε;

Εμεις παλι καθε μια ωρα ξυπνουσαμε για μαμ!!

Αχ δεν ξερω,μια λεω δοντι γιατι απο σαλια ειμαστε φουλ,μια λεω κατι τον ενοχλει...

Αχ δεν ξερω..

Την Δευτερα εχουμε και εμβολιο και θα μιλησουμε για το ποτε θα αρχισουμε φρουτακια.

Τα φιλια μου σε ολες σας!

Βικακι σημερα θα κανω το φαι σου μακαρονια με σβαν!!!!

Πατσυ μπλλλλλλλλλ εσυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ!

ΧΡΥΣΑ ΕΡΧΟΜΑΙ!!!!Κ ΠΕΙΝΑΩ ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ!!!ΑΛΛΑ ΘΑ ΑΡΓΗΣΩ ΝΑ ΦΑΩ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΕΒΑΛΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ.ΤΑΙΖΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ Κ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ!!ΓΚΡΡΡ!!!

ΓΙΩΤΑΚΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΠΕΣ ΤΑ ΚΑΝΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟΥ ΔΩΣΩ 100 ΜΛ Κ ΘΕΛΕΙ Κ ΑΛΛΟ ΜΑΣ ΑΚΟΥΕΙ Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ Κ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΩ.ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 11.30 ΜΕ 11 ΤΟ ΠΡΩΙ/.ΤΙ ΝΑ ΠΩ..

ΠΑΛΙ ΣΚΟΝΗ ΑΠΟ ΤΗ ΣΑΧΑΡΑ,ΑΜΑΝ ΦΕΤΟΣ!

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΗΣ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑΣ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ 50 ΕΥΡΩ ΠΑΝΤΩΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...