Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ 4 ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΛΛΕΡΓΕΙΕΣ,ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΑ ΜΩΡΑ.ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ.ΜΑΓΔΑ ΕΧΩ ΠΑΕΙ 4 ΦΟΡΕΣ ΠΟΛΩΝΙΑ.ΟΛΙΑ ΚΑΙ ΜΑΤΙΝΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ.ΒΙΚΑΚΙ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕΣ ΠΑΛΙ.ΧΡΥΣΑ ΜΠΛΛΛΛΛΛΛΛΛ.ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΣΑΣ. :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ Κ ΘΑ ΜΠΩ ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΩ ΦΩΤΟ!

ΠΑΤΣΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ Κ ΚΑΤΣΑΜΕ Κ ΦΑΓΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕ ΛΕΩ ΤΙ ΣΑΣ ΛΥΠΑΜΑΙ!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΚΟΖΑΝΗ ΤΑ ΒΑΛΑΜΕ ΚΑΤΩ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗ ΠΑΜΕ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ..ΟΠΟΤΕ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΣΥΝΑΤΗΣΩ ΠΟΤΕ..

ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ ΘΑ ΠΑΩ Κ ΕΓΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ!!!ΜΕ Τ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΑΣ!

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΣΤ ΜΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ 2009;ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ!

ΜΑΡΑΚΙ Κ ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΓΚΥΟ ΠΟΥ ΠΕΘΑΝΕ ΤΟΣΟ ΑΔΙΚΑ Κ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ.ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΔΕ ΤΟ ΧΩΡΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ..ΕΧΩ ΛΥΠΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΕΣ Κ ΤΟΥΣ ΗΞΕΡΑ.Κ ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΩ ΕΞΟΡΓΙΣΤΕΙ.Κ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ ΠΟΛΥ ΜΑΥΡΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!

Καλοριζικο το 4!!!

Εμεις παλι φυσικα δεν καλοκοιμηθηκαμε!

Ξυπναει ανα μια ωρα για μαμ!

Τι στο καλο...

Καλα οι φωτο τελειες!

Ευα τι υπνους εριχνε η μικρη!!!

Χθες φτιαξαμε την αυλη μας!

Την ντυσαμε ολοι με ταπητα οπως τους παιδοτοπους,βαλαμε γυρω γυρω καλαμωτες και κατι τεραστιες τεντες για σκια!

Επιτελους θα ξεδινει ο Μιχαλης και δεν θα γκρεμιζει το σπιτι!!!

Φιλακια πολλα πολλα και καλο Σαββατοκυριακο να χουμε!!

Πατσυ μπλλλλλλλλλλ εσυ!!!!!

Βικακι κι εσυ μπλλλλλλλλ!!!

Ευα σταματα να σκουντας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

εγω ειμαι χαλια... :dry: εκτος που η μικρη κοιμηθηκε στις 2 το βραδυ και ξυπνησε απο τις 6.... :huh: εγω αντι να καλυτερευω γινομαι χειροτερα...το κρυωμα στο φουλ...δεν μπορω αλλοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!! :angry: θελω να γινω καλα και να μην κολλησω τη μικρηηηηηηηηηη!!!!!! :S

χρυσα,παω για σκουντηγμα!!!!χαχα!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ 4! ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΥΠΝΟΥΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!

ΕΙΜΑΙ ΑΡΩΣΤΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ,ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ!ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΥΡΕΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΛΟ ΥΠΟΘΕΡΜΙΕΣ ΕΚΑΝΑ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΥΝΑΜΗ ΟΥΤΕ ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ ΑΓΚΑΛΙΑ :( ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ,ΕΧΤΕΣ ΕΚΛΕΓΑ ΑΠ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ..ΠΟΣΟ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ??

ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΜΕΜΕΔΟΓΑΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟΣΗ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΗΣΤΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ 40 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΠΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ 15 ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Η ΝΗΣΤΕΙΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ Κ Ο ΙΟΥΝΙΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΝΗΣΤΕΙΑ ΤΩΝ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ(ΑΥΤΟΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΑΠΑΔΕΣ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΒΑΠΤΙΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΟΝΙΤΣΑ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ Ο ΔΕΣΠΟΤΗΣ)Κ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΝΗΣΤΕΙΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Κ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΚΟΜΑ!(ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ)

ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΑΓΑΠΗ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΑΛΙ!

ΞΥΠΝΗΣΕ ΤΟ ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΩ ΓΙΑ ΦΑΓΑΚΙ... :(:( ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ??

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΣΑΣ!! :woohoo:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ....Κ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΣΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΣΑΣ! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι μου...κι εγω μια απο τα ιδια...εχω να αρρωστησω ετσι χρονια...δεν μου πεφτει ο πυρετος με τιποτα.... :( δεν εχω ορεξη για τιποτα...μου γελαει η μικρη και δεν μπορω να το ευχαριστηθω....αντε,να περασει κι αυτο...περαστικα μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!

σημερα το πρωι πηγα κομμωτηριο...εβαζα τις ανταυγιες μου,κουρευτηκα και μου τα ισιωσανε....ωραια ηταν :)

βικακι αλλαξα τον τιτλο!!!!!!!ενταξει;;;; :)

ευακι και σοφακι περαστικα βρε...ευχομαι να γινεται γρηγορα καλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα!!!!!!!!!ζηλευωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω θελουμε και εμεις κηπο!!!!!!!!!!!!!!

παντως τωρα θα βρεις λιγο την ησυχια σου με τον μιχαλακη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ ΕΥΑ ΜΟΥ! ΧΑΛΙΑ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ! Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΔΩ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.

ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΒΙΚΑΚΥ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΕΣ ΑΛΛΑΓΗ ΤΙΤΛΟΥ Κ Η ΓΙΩΤΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ,ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΤΟ 10?? ΝΑ ΦΥΓΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ???????? :evil: :laugh:

ΠΑΤΣΥ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΓΕΝΑΡΗ ΤΟΥ 10...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΣΟΚΑΡΙΣΤΕΙ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΠΑΛΙΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΑΡΕΑ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΥΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ 3,5 ΜΗΝΩΝ ΕΙΧΑΝ ΕΝΑ ΤΡΟΧΑΙΟ ΕΠΕΣΕ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΜΙΑ ΝΤΑΛΙΚΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΟΧΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΑΛΛΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΕΠΑΘΕ ΣΠΑΣΜΟΥΣ Κ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ,ΕΧΕΙ ΚΙΝΗΤΙΚΑ Κ ΝΟΗΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ....ΟΥΤΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΝΕ...Κ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΑΙΔΙΑ...

ΠΩ ΠΩ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι δικιο εχεις δεν το σκεφτηκα αυτο :blush: να τον αλλαξω παλι;;;;

οσο για το παιδακι τι να πω ρε γαμωτο...ειναι κριμα να συμβαινουν τετοια πραγματα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΣ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΜΟΥ ΔΙΑΤΑΓΗ Ε;ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! :P :laugh: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΟ ΣΟΦΑΚΙ ΜΑΣ Κ ΤΗ ΠΑΤΣΟΥΛΙΝΙ ΜΑΣ,ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΣΟΦΑΚΙ.ΟΠΟΤΕ ΒΑΛΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ.ΤΟ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!! :silly: ;)

ΚΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΝΙΩΘΩ ΜΕ ΤΗ ΠΑΛΙΟΑΡΡΩΣΤΕΙΑ,3 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΠΑΘΑ ΦΕΤΟΣ Κ ΔΕ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ.Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ..Κ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣΧ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ ΟΛΟ ΝΕΥΡΑ ΗΜΟΥΝ.

ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΜΠΙΛΑΚΟ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΝΑ ΦΑΜΕ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΣΤΗ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ,ΔΗΛ.ΠΑΤΑΤΕΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ,ΚΑΡΟΤΑΚΙ ΜΕ ΑΝΗΘΟ Κ ΜΑΙΝΤΑΝΟ.ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ,ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Η ΠΕΘΕΡΑ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.Κ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΑ ΑΛΛΟ..ΟΛΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ.

ΧΡΥΣΑ Κ ΠΑΤΣΥ ΜΠΛΛΛΛΛΛΛΛ!!!ΕΥΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΑΝΙΑΣΕΣ ΠΙΑ! :laugh: :woohoo:

ΣΗΜΕΡΑ ΖΕΣΤΗ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΜΟΥΝΤΑΔΑ.

ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΩΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera ki apo mena!!!!

de sas eleija ka8olou?xaxa!toses meres exw na mpw!exei toso kalo kairo pou gurnovolame sunexeia!jwnisa epitelous kai rouxa gia thn baftish!phra ena makri aspro forema(nufh kai pali xaxa)kai galazia esarpa gia na tairiazw kai me ton prigkipako mou!xixi!papoutsia isio sandali aspro me galazies petroules!

euaki kai sofaki perastika sas!!!euaki me rwtagan oi filoi mou apo thn amorgo epi8eto alla den to h3era na tous pw!autoi einai apo ta katapola alla mou lene oti sigoura 8a se 3eroun(roussoi klassika,to xete se af8onia auto to epi8eto ekei)

filakia se oles tis manouleees!kai kaloriziko to post!emeis pali 8a voltaroume se ligo sto parko sto goudi!xxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΝΕ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΝΑΡΩΤΗΘΗΚΑΜΕ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΠΡΙΝ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΟΤΙ ΟΙ ΦΩΤΟ ΣΑΣ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΕΣ!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΑΠΕΡΓΕΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΛΑΚΑ ΕΚΑΝΑ,ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΙΓΑ...ΑΥΤΟ ΝΑ ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΜΑΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!

ΙΝΕ ΜΟΥ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ! ΖΗΛΕΥΩ Κ ΤΑ ΣΑΝΔΑΛΙΑ ΣΟΥ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΠΑΠΠΟΥΤΣΙΑ Κ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΒΟΛΕΥΤΩ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΤΑ ΑΤΙΜΑ!! :laugh: ΤΑ ΛΕΣ Κ ΛΙΓΟ ΣΕΞΥ :blush: ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΒΙΚΑΚΥ ΩΡΑΙΟ ΦΑΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Ο ΑΝΗΘΟΣ!ΧΙ ΧΙ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΑΛΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου,καλησπερα!!!!

πηγα στο γιατρο και εχω ιωσουλα τελικα.... :( πηρα σιροπακι για το λαιμο και ειμαι με τη μασκα...δεν μπορω να χαρω τη μικρουλα μου!!!!! :dry:

εσυ σοφακι,πως εισαι????ελπιζω καλυτερα!!!! ;)

μας καταλαβαινεις βικακι μου!!!!αντε,να μας περασει και να μην ξαναρθει!!!! B)

λενα μου,θα σου στειλω πμ!!!!εννοειται μας ελειψες!!!

γιωτουλα μου,μηπως πηρες τηλ.το παιδοχειρουργο τηλ???ξεχασα να σε ρωτησω πριν!!!

χρυσα,πρεπει να ειναι τελειως ο κηπος σας!!!!

ολια μου,πως πανε οι δουλειες????κουραση ε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα και απο μενα!!Εγω ως συνηθως εκανα ολη μερα δουλειες.Μιλησα και με την Πατσυ στο τηλεφωνο και πολυ χαρηκα.Ελπιζω να παμε συντομα για καφε εστω οι δυο μας .Φιλακια πολλα στη Νεφελη σου.

Σοφακι και Ευη περαστικα σας.Σοφακι ο πυρετος δυσκολος δεν μπορεις να κανεις τιποτα.

Βικακι ο ξανθουλης σου καλα?

Δημητρα χαρηκα με τα νεα σου.Αντε με το καλο η βαφτιση της μπουμπουκας σου.

Ινε μεγια τα παππουτσια και τα ρουχα.

Χρυσα ακομη να κοιμηθει ο μικρος?

Γιωτα μια χαρα ειναι ο τιτλος.Οι φωτο τελειες κοριτσια και τα μπεμπακια κουκλια να τα χαιρεστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...

μπηκα στα γρηγορα να πω ενα γεια...

εμεις αυριο θα παμε απο τους γονεις μου και θα παμε με τη μαμα μου σε μια βαφτηση,να παρω και καμοια ιδεα...περα απο προσκλητηρια και μπουμπουνιερες δεν εχω δει τιποτα αλλο...

αυριο θα δοκιμασω και μοσχαρι :) ελπιζω να το δεχτει...

ευακι δεν πηρα :blush: υποσχομαι την δευτερα :)

ινε μου δεν σε ξεχασαμε....σε αναζητουσαμε ;)

βικακι ειδες ε;;;;οτι πεις διαταγη :laugh:

φιλακια σε ολες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia mou kai XRONIA MAS POLLA!!!!!!!!

giortazoume shmera!xixi!meta apo toses anhsuxies kai duskolies pou perasame GIORTAZOUME epitelous oi manoules!xaxa!persi tetoia epoxh pou hmastan egkuoi anarwtiomoun an 8a giortaza fetos!?(mias kai ton prohgoumeno xrono eixa pallindromh kuhsh).To zouzounaki mou bebaia apla 3upnhse efage kai 3anakoimh8hke...alla pou 8a paei 8a mou pei xronia polla!xixixi!na mhn 3exasoume kai tis dikes mas manoules omws!

sofaki egw zhleuw ta dika sou papoutsia!h8ela ki egw jhla alla ekei sta bouna kai sta lagkadia pou 8a kanw thn baftish kai me auto to makru forema den mou phgainan ta jhla!8a me jaxnoun sthn ekklhsia xaaxaxa!eutuxws einai polu kontoulhs ki o papas!xaxa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου και χρονια μας πολλα!!!!

Το ζουζουνι απο χθες φταρνιζεται και εχει μυξουλες αλλα οχι βλενωδεις.Λετε να ειναι αλλεργικο ?Πως θα το καταλαβω ομως?

Ινε καλα εκανες και πηρες σανδαλι .Ειναι και ανετο .Και αν η βαφτιση ειναι στο βουνο ειναι οτι πρεπει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ.ΧΑΧΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΤΣΙ Ε?ΑΠ ΕΞΩ ΕΜΕΙΣ?ΚΑΛΑΑΑΑ.ΦΕΥΓΩ.ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ki esu edw eisai bre patsu...apla esena pernage kalutera to bebe sthn koilia(eixe jiliastei thn alergia...) ki elege pou na bgw twra...???kai ka8usterhse ligo!xaxa!

olia ki emena pou htan ena mhna etsi mou xe pei h giatros oti den mporoume na eimaste sigouroi gia thn aitia....an einai dhladh kruwma h allergia...ti na pw?8a deis poso 8a krathsei...alla o,ti kai na nai den mporeis na kaneis kai tipota!polu oro sthn mutoula kai 8a perasei,apla na 3ereis oti argei!emena tou krathse mhna!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...